Родентициди

Родентициди

Родентициди - це хімічні сполуки, які використовують для боротьби зі шкідниками, що гризуть. Ці пестициди широко використовуються для захисту сільськогосподарських рослин від гризунів під час росту і зберігання. Через високу токсичність родентициди є дієвими препаратами, але їх важливо використовувати правильно, оскільки вони здатні завдати шкоди домашнім тваринам і людині.

Попри кінцевий результат - загибель гризунів - механізм їхньої дії може відрізнятися залежно від речовин, що входять до їхнього складу. У приманці може міститися швидкодіюча отрута або антикоагулянт.Родентицид Гудбай гранули від кротів
NEW
Родентицид Гудбай гранули від кротів Назва: Родентицид Гудбай гранули від кротів Виробник: Агрохімпак Торгова марка: Garden club Тип: Від крота Фасовка: 100гр Діюча речовина: ароматичні олії, спирт, наповнювачі   Гранули для відлякування кротів Гудбай Ароматизовані гранули Goodbye заст..
Немає відгуків
Від 40 грн
Талон брикет RB   Повна‌ ‌назва‌‌: Воскові брикети від щурів та мишей Талон RB.Упаковка: 100 г. Діюча речовина: 0,05 г/кг Бродіфакум. Хімічна група: антикоагулянти. Діюча група: бродіфакум. Клас токсичності: IV. Форма препарату: Готова гранульована приманка. Талон брикет RB - Вос..
Немає відгуків
Від 65 грн
Ред   Повна назва: Ред-засіб для знищення мишей і щурів Діюча речовина: бродіфакум 0,005%. Хімічна група: кумарини Діюча група: бродіфакум. Клас токсичності: III Форма препарату: Брикети Упаковка: пакет 200гр, в пакеті 10 брикетів. Ред - це швидкодіючий і ефективний родентицид для знищенн..
Немає відгуків
Від 0 грн
Показано з 1 по 3 із 3 (всіх 1 сторінок)