Годжі Дереза Lycium

Годжі Дереза Lycium

Культурно росте на півночі центральної частини Китаю в районі Нінся, в Тибеті та Гімалаях.

Годжі (Lycium barbarum) - невеликий листопадний кущ висотою до 3 м і сіро-зеленим листям. Квітки від світло-фіолетового до фіолетового кольору переважно з'являються з червня по серпень. Влітку та восени (з серпня по жовтень) рослина дає дрібні плоди з гострою верхівкою та навколоплідником від оранжево-червоного до темно-червоного кольору.

Віками українці вирощували та вживали дерезу як вітамінізовану добавку. Рослина не вимоглива у вирощуванні. Через потенційну користь для здоров'я, ягоди були визнані світом як суперфрукти, отримавши широку популярність в останнє десятиліття.

Добре росте у будь-якому виді ґрунтів, але не витримує застою води у прикореневому просторі. Швидкий ріст з активною кореневою порослю, тому потребує обов'язкового обрізання та стримування. При обрізанні саджанців потрібно враховувати і те, що більшість плодів формується на минулорічних пагонах. Кліматична зона 5 – вся Україна (5-7 зони).
Годжі Цукровий Гігант | Lucium Sugar Giant | Годжи Сахарный Гигант
NEW
Годжі Цукровий Гігант Lucium Sugar Giant Годжи Сахарный Гигант Синоніми: Дереза тибетська, Тибетський барбарис, Дереза берберів, ліція, ягода молодості, плід довголіття, чудо-ягода, Goji, годжі тибетський Цукровий Гігант. Походження/історія: Історія походження Lucium barbarum (годжі) тісно пов'я..
Немає відгуків
Від 150 грн
Годжі Біг Беррі Годжи Биг Берри Lucium barbarum Big Berry Синоніми: райська ягода, ліція, червоний алмаз, ягода щастя, плід довголіття, чудо-ягода. Запилювачі: самозапильний сорт. Походження / історія: ягоди годжі родом з Китаю, хоча рослини в дикій природі зустрічаються також в Азії, Австралії..
Немає відгуків
Від 0 грн
Годжі Тибетський | Lucium barbarum Tibetskiy | Годжи Тибетский
Акція
Годжі Тибетський Годжи Тибетский Lucium barbarum Tibetskiy Синоніми: Дереза ​​тибетська, Тибетський барбарис, Дереза ​​берберів, ліція, ягода щастя, плід довголіття, чудо-ягода. Запилювачі: годжі - це рослина з перехресним типом запилення, тому необхідно висаджувати поруч як мінімум два саджанця..
Немає відгуків
Від 0 грн
Показано з 1 по 3 із 3 (всіх 1 сторінок)