Граб Carpinus

Граб CarpinusГраб звичайний (Carpinus betulus) - одна з найпопулярніших у північній півкулі рослин для живоплотів.  У природі являє собою листяне повільнозростаюче дерево великого розміру. Природний ареал граба зберігся в українській природі. Морозостійкий, вітростійкий, добре переносить періоди літньої посухи та спеки. Ідеально формується стрижкою.

Дерево колонізує порушені ділянки, сприяючи підвищенню родючості ґрунту для сусідніх рослин та роблячи його корисним у проектах з лісовідновлення. Одна з найцінніших твердих багатобарвних деревин для меблевої та паркетної промисловості.

Використовується в природних насадженнях та міському озелененні як недорогий безпроблемний варіант для великих міських алей, вулиць, парків, як стрижених живоплотів та шпалер.


Граб звичайний алейне дерево..
Немає відгуків
Від 1300 грн
Граб звичайний залистяний донизу Граб обыкновенный облиственный вниз Carpinus betulus foliati sunt Безумовно недооцінене в Україні дерево для живоплотів. Що не має аналогів по дешевизні надзвичайно популярне в Європі, швидкоростуче, ідеальне для формування різних геометричних фігур. В Європі граб..
Немає відгуків
Від 180 грн
Граб звичайний (хлист)| Граб обыкновенный (хлыст)| Carpinus betulus
Акція
Уцінка
Граб звичайнийГраб обыкновенныйCarpinus betulus Безумовно недооцінене в Україні дерево для живоплотів. Що не має аналогів по дешевизні надзвичайно популярне в Європі, швидкоростуче, ідеальне для формування різних геометричних фігур. В Європі граб щорічно висаджують в кілометрові живоплоти сотнями т..
Від 23 грн
Граб звичайний строкато-листяний Carpinus betulus variegata Граб обыкновенный  пестролистый   Фома: листопадне дерево, в природі досягає 20 м висоти. Місцезнаходження: сонячне або півтінь. На світлі має більш густе листя. Полив: рясний, але не допускаючи застою води. Підживлення..
Немає відгуків
Від 0 грн
Показано з 1 по 4 із 4 (всіх 1 сторінок)