Барвінок Vinca

Барвінок  Vinca

Представники роду зустрічаються в Європі, Азії та Північній Африці.

Барвінок (Vínca) - багаторічна сланка вічнозелена рослина. Листя шкірясте, блискуче. Квітки розташовані в пазухах листків, поодинокі. Рясно цвіте навесні, окремі квітки цвітуть до осені. Вони можуть бути рожевими, білими або ліловими.

Є гарною ґрунтопокривною рослиною для півтіні та тіні. Непогано росте і на відкритих місцях. Росте на одному місці понад 10 років. 

Використовується як ґрунтопокривна рослина в парках, скверах, садах, у рокаріях.
Барвінок великий Варієгата Vinca major Variegata Барвинок большой Вариегата   Походження / історія: Навіть при суворих холодах, барвінок виходить навесні з-під снігу таким же живим і яскравим, яким і був. Завдяки чому, у всіх європейських народів він здавна був символом всеперемагаючої житт..
Немає відгуків
Від 100 грн
Барвінок малий Альба | Барвинок малый Альба | Vinca minor Alba
Акція
Барвінок малий Альба Барвинок малый Альба Vinca minor Alba Ареал: Південна і Центральна Європа. У листяних лісах на узліссях, степових схилах, в кущах. Походження / історія: У українського народу Барвінок вважається символом взаємної любові, молодості, життєвої сили і нев'янучої пам'яті, а ще ..
Немає відгуків
Від 85 грн
Барвінок малий Веріно (листок зелений, квітка бордо)Барвинок малый Верино (лист зелёный, цветок бордо)Vinca minor Verino   Походження / історія: барвінок (лат. Vinca) - рід, що включає в себе трави і напівкущі, що відноситься до сімейства кутрових. Це сланкі рослини, висота яких варіюється ві..
Немає відгуків
Від 105 грн
Барвінок малий Гертруда Джекілл (квітка біла) Барвинок малый Гертруда Джекилл (цветок белый) Vinca minor Gertrude Jekyll  Походження / історія: барвінок лат. Vinca - рід, включаючий в себе трави і напівкущі, що відноситься до сімейства кутрових. Це сланкі рослини, висота яких варіюється..
Немає відгуків
Від 100 грн
Барвінок малий звичайний | Vinca minor | Барвинок малый обыкновенный
Акція
Барвінок малий звичайний  Vinca minor Барвинок малый обыкновенный  Синоніми: зелеіпіа, могильник, барвін зілля, хрещатий барвінок. Батьківщиною барвінку є материкова частина Європи і Мала Азія. З'явився він у Північній Африці на Британських островах, Австралії, Південній Америці та Н..
Немає відгуків
Від 65 грн
Барвінок малий Іллюмінейшн ® Vinca minor Illumination ® Барвинок малый Иллюминейшн ® Походження / історія:Навіть при суворих холодах, барвінок виходить навесні з-під снігу таким же живим і яскравим, яким і був. Завдяки чому, у всіх європейських народів він здавна був символом всеперемагаючої життє..
Від 110 грн
Показано з 1 по 6 із 6 (всіх 1 сторінок)