Шовковиця Morus

Шовковиця Morus

Шовковиця біла (Morus alba) - ботанічна назва (біла) походить не від кольору плодів, швидше від надзвичайно світлого кольору коріння. Назва Morus alba походить від біологічної систематики, де ім'я рослини складається з двох частин: родової (Morus) та видової (alba). Видова назва 'біла' до кольору плодів не має жодного відношення.

Навесні розпускаються дрібні жовтувато-зелені квітки в поникаючих сережках. За заплідненими квітами на жіночих деревах йдуть солодкі довгі їстівні плоди. Плоди декоративних плакучих сортів поступаються промисловим сортовим деревам шовковиці розміром та смаком.

Найкраще вирощувати на багатих, вологих, добре дренованих ґрунтах на повному сонці або в півтіні. Відмінно витримує спеку та посуху. Шовковиця плакуча Пендула морозостійка, але молоді саджанці трохи чутливі до пізніх травневих та ранніх жовтневих морозів. Плакучі форми декоративних рослин необхідно регулярно стригти та формувати.

Шовковиця - один із небагатьох видів, яких уникають личинки ґрунтових шкідників. Але крони необхідно регулярно обробляти ЗЗР як і всі інші дерева.

Як солітерний елемент у центрі газону або на іншому видимому місці створить вражаючий фокус. Вирощуючи ряд плакучих шовковиць вздовж алеї або формуючи з них арки, можна створити тунельні ефекти, що надають вишуканості та драматизму простору. Може бути чудовим декоративним елементом у складі плакучого саду, де ви використовуєте інші рослини з плакучою формою. Висаджуючи плакучі штамбові дерева на відкритих схилах або навислих терасах, можна створити каскадні ефекти, що надають різноманітності, ярусності та рухливості ландшафту.Шовковиця плакуча / біла Пендула | Шелковица плакучая / белая Пендула | Morus alba Pendula
Акція
Уцінка
Шовковиця плакуча / біла Пендула Шелковица плакучая / белая Пендула Morus alba Pendula   Батьківщиною шовковиці вважають Китай. Довговічна - живе до 200-300 і більше років. На сході шовковиця вважається священним деревом, під його кроною зазвичай ставили стіл, за яким проводили час всі члени..
Немає відгуків
Від 1200 грн
Шовковиця крупнолиста Morus macrophylla Шелковица крупнолистная (Тутовое дерево) Невелике дерево з дуже великими листками. Висота: залежить від висоти щеплення. Крона: парасолько подібна, нерівномірна. Зростає повільно, частіше щеплена на високому штамбі, гілки шлейфоподібно звисають. Листя:..
Немає відгуків
Від 0 грн
Показано з 1 по 2 із 2 (всіх 1 сторінок)