Жимолость / Lonícera

Жимолость / LoníceraМорозостійкі для України види декоративної жимолості Lonicera - (каприфоль, плетиста) витривалі в’юнкі ліани, ростуть у північних широтах Північної Америки та Євразії. Приблизно 180 видів жимолості було виявлено у Північній Америці та Євразії. Деякі види ніжні та можуть вирощуватися лише на відкритому повітрі у субтропічних зонах. Багато таксонів мають солодко пахучі квіти. Декоративні плоди від червоних, синіх, до чорних.

Декоративні жимолості цінуються як садові рослини за здатність покривати непривабливі стіни та господарські будівлі, рясні трубчасті квіти на початку літа та інтенсивний аромат багатьох сортів. Витривалим в’юнким видам потрібно, щоб їх коріння знаходилося в тіні, а квітучі верхівки - на сонці, або в легкій тіні.

Плодову жимолость шукайте в розділі “Плодові кущі
Жимолость шапкова | Lonicera pileata | Жимолость шапочная
NEW
Жимолость шапкова Lonicera pileata Жимолость шапочная   Синоніми: жимолость коробчата, жимолость вічнозелена. Походження/історія: Жимолость шапкова родом з Китаю, де вона росте в дикій природі. В Європі та інших регіонах світу була введена в культуру як декоративна рослина завдяки вічнозел..
Немає відгуків
Від 115 грн
Жимолость витка Белгіка Селект Lonicera periclymenum Belgica Select Жимолость вьющаяся Бельгика Селект Синоніми: жимолость приморська, лонісера, жимолость декоративна, жимолость запашна, жимолость в’юнка. Ареал: батьківщиною цієї рослини є Центральна та Західна Європа. Походження/історія: наз..
Немає відгуків
Від 0 грн
Жимолость Капріфоль (декоративна неїстівна ліана) Жимолость Каприфоль (декоративная несъедобная лиана) Lonicera Сaprifolium Honeysuckle Рerfoliate Синоніми: Жимолость козяча, Жимолость запашна, Жимолость кучерява, Жимолость декоративна. Походження / історія: Lonicera Сaprifolium (лат. «Козячий л..
Від 0 грн
Показано з 1 по 3 із 3 (всіх 1 сторінок)