Душиця Origanum

Душица  Origanum

Вид поширений у Європі та Середземномор'ї. У США, Франції, Узбекистані та деяких інших країнах материнку культивують.

Материнка звичайна (Origanum vulgare) - багаторічна, запашна трав'яниста рослина. Листя матово-зелене, дрібне. Цвіте в липні-вересні дрібними, пурпурно-рожевими квітами, зібраними в щиткоподібні суцвіття.

Рослина віддає перевагу сухим, проникним ґрунтам, що містять кальцій. У сильно вологих ґрунтах може гнити коріння. Кліматична зона 5 - вся територія України (5-7 зони). На одному місці росте 3-4 роки.

Вирощується не тільки як лікарська рослина, а й як декоративна. Були виведені сорти з декоративним листям і компактними формами.

Красиво виглядає материнка при оформленні міксбордерів, рокаріїв, рабаток. У свіжому і сушеному вигляді використовується як приправа.Душиця/ Орегано / Материнка звичайна Ауреа Origanum vulgare Aurea Душица / Орегано / Материнка обычная Ауреа   Синоніми: материнка, ладанка, мордушка, зеновка, матрьошка. Ареал: відноситься до сімейства багаторічних рослин, зустрічається в Західній Азії та Європі. Походженн..
Немає відгуків
Від 120 грн
Материнка звичайна КомпактумДушица обыкновенная КомпактумOriganum vulgare Compactum   Синоніми: орегано Компактум, душиця Компактум, ладанка, мацердушка, душниця. Ареал: поширена в Європі, в помірному поясі Північної Америки і Західної Азії. Росте вона на сухих, вапняних луках. По..
Немає відгуків
Від 130 грн
Показано з 1 по 2 із 2 (всіх 1 сторінок)