Армерія Armeria

Армерія   Armeria

Армерія приморська (Armeria maritima) в дикому вигляді поширена в Євразії, Північній Америці та на численних островах помірного й арктичного поясу, здебільшого в смузі морських узбереж. У Центральній Європі також зустрічається в гірських районах.

Армерія приморська - компактна низькоросла рослина, яка утворює щільний горбистий пучок жорсткого, лінійного, схожого на траву, темно-зеленого листя. Крихітні квітки від рожевого до білого кольору розпускаються в середині весни кулястими суцвіттями на тонких голих стеблах, що підносяться над листям. Суцвіття вкриті пурпуровими паперовими приквітками.

Армерія посухостійка, при перезволоженні часто випріває. Морозостійка по всій території України.


Армерія приморська Рубрифолія (чорнолиста) | Armeria maritima Rubrifolia | Армерия приморская Рубрифолия (чернолистная)
Акція
Армерія приморська Рубрифолія (чорнолиста) Armeria maritima Rubrifolia Армерия приморская Рубрифолия (чернолистная)   Синоніми: Армерія чорнолиста. Ареал: найчастіше в природних умовах Армерія зустрічається в Східній Європі, Середземномор'ї, Америці та Монголії. Походження / історія: ..
Немає відгуків
Від 85 грн
Армерія приморська Розеа (рожева) Armeria maritima Rosea Армерия приморская Розеа (розовая) Синоніми: Армерія рожева. Ареал: Найчастіше в природних умовах Армерія зустрічається в Східній Європі, Середземномор'ї, Америці та Монголії. Походження / історія: Є думка, що назва цієї красивої рослин..
Від 75 грн
Армерія приморська Альба (біла) Armeria maritima Alba Армерия приморская Альба (белая) Синоніми: Армерія біла. Ареал: Найчастіше в природних умовах Армерія зустрічається в Східній Європі, Середземномор'ї, Америці та Монголії. Походження / історія: Є думка, що назва цієї красивої рослини поход..
Немає відгуків
Від 45 грн
Показано з 1 по 3 із 3 (всіх 1 сторінок)