Мікробіота Microbiota

Мікробіота Microbiota

Мікробіота перехреснопарна - карликовий кущ, що стелиться. Хвоя м'яка, периста, навесні – яскраво-зелена, влітку – темно-зелена, восени та взимку – бронзова. Зона морозостійкості 2-8 (вся територія України 5-7 зони). Добре росте мікробіота у вологому родючому ґрунті, також виносить сухі кам'янисті умови. Світлолюбна, може рости в півтіні.

Мікробіота перехреснопарна - єдиний морозостійкий сорт мікробіоти для України. Декоративна рослина, яку використовують як вічнозелену ґрунтопокривну рослину для садів та парків, альпінаріїв, для покриття берегів та схилів. Цікава і дивовижна альтернатива ялівцю, що стелиться.

Хвоя лускоподібна, прилегла, яскраво-зелена, восени стає мідно-коричневого кольору. Хвоя при розтиранні видає сильний запах. У молодих рослин і рослин, розташованих у тіні, частина лускатого листя можуть стати голчастими.Мікробіота перехреснопарна | Микробиота перекрестнопарная | Microbiota decussatа
Акція
Мікробіота перехреснопарна Микробиота перекрестнопарная Microbiota decussatа   Синоніми: Маленька Біота. Походження / історія: Новинка! Мікробіобта перехрестнопарна - унікальна реліктова рослина сімейства кипарисових. У природному середовищі росте в Китаї, Далекому Сході Сибіру. Росте в суворих..
Від 115 грн
Мікробіота перехреснопарна Лукас Microbiota decussatа Lukas Микробиота перекрестнопарная Лукас     Синоніми: Маленька Біота Лукас. Походження / історія: мікробіота перехрестнопарна Лукас отримала Золоту медаль GrootGroenPlus в 2016 році. Опис сорту: карликовий, хвойний кущик, який відрізняєть..
Немає відгуків
Від 190 грн
Показано з 1 по 2 із 2 (всіх 1 сторінок)