Робінія Robinia

Робиния RobiniaРобінія псевдоакація (Robinia pseudoacacia) - швидкозростаюче листопадне дерево середнього розміру, що росте в Північній Америці. Вона була завезена в Європу в 17 столітті та в даний час природним чином зустрічається на більшій частині континенту, від Сицилії в Італії до південної Норвегії.   

Дерево має округлу і пухку форму крони. З віком акація набуває мальовничої парасолькової крони. Цвіте на молодих пагонах наприкінці травня - на початку червня. Квітки білі, зібрані у звисаючі китиці, мають солодкуватий запах. 

Робінія морозостійка і надзвичайно толерантна до різних типів ґрунтів, окрім ущільнених і схильних до заболочування. Дерево здатне фіксувати азот і тим самим покращувати ґрунтові умови для сусідніх рослин. 

Використовується в полезахисних і протиерозійних смугах уздовж доріг, у парках, садах, поблизу пасік.


Акація звичайна / Робінія псевдоакація Robinia pseudoacacia Акация обыкновенная / Робиния псевдоакация Синоніми: акація фальшива, Вакація, бобовник, бобовник звичайний, окація, робінія, Ровінія. Ареал: батьківщиною робінії є східна частина Сполучених Штатів Америки, може рости як поодиноко, так ..
Від 0 грн
Псевдоакація (робінія) звивиста Тортуоза Robinia pseudoacacia Tortuosa Лжеакация (робиния) извилистая Тортуоза Форма: повільно ростуче дерево з неправильною кроною, з мальовничими вигнутими пагонами. Досягає 8 м заввишки і 5 м шириною. Висота: 8-12 м, діаметр крони 5-8 м. Щорічний приріст..
Немає відгуків
Від 0 грн
Показано з 1 по 2 із 2 (всіх 1 сторінок)