Бирючина Ligustrum

Бирючина Ligustrum

Бірючина (Ligustrum) - це густо облистяний, розгалужений кущ. Належить до роду рослин із сімейства Маслинові. У цей рід включено близько п'ятдесяти видів, які ростуть у Європі та Північній Америці, у Східній Азії та на Малайзійському архіпелазі. З латини «ligare» – «пов'язувати». Бірючина відмінно підходить для живоплотів. Листя листопадне або вічнозелене, невелике. На початку червня бірючина покривається білими, непоказними квітами і цвіте протягом трьох місяців. Після цвітіння утворюються синьо-чорні ягоди, які залишаються на кущі протягом усієї зими.

Оскільки рослина швидко зростає, то формуюча обрізка необхідна регулярно. Обрізка живоплоту проводиться 2 рази на рік – березень та липень. В межах України морозостійка рослина.Бірючина звичайна Атровіренс | Бирючина обыкновенная Атровиренс | Ligustrum vulgare Atrovirens
Акція
Бирючина звичайна Атровіренс Бирючина обыкновенная Атровиренс Ligustrum vulgare Atrovirens   Синоніми: Лігуструм Атровіренс, Бирючина зелена Атровіренс. Опис сорту / переваги: Бирючина - ідеальний варіант для створення живоплоту! Напівлистопадний кущ з щільною кроною, який легко піддаєтьс..
Від 120 грн
Бірючина овальнолиста Ауреум | Бирючина овальнолистная Ауреум | Ligustrum ovalifolium Aureum
Акція
Бирючина овальнолиста Ауреум Бирючина овальнолистная Ауреум Ligustrum ovalifolium Aureum Синоніми: Бирючина золотиста Ауреум, Бирючина Ауреум, Бирючина Ауреум, Лігіструм Ауреум, Ligustrum ovalifolium Golden. Походження / історія: Бирючина овальнолиста в природному середовищі зростає в Японії, а..
Від 245 грн
Бирючина гібридна Вікарій Бирючина гибридная Викарий Ligustrum x Vicaryi         Синоніми: Бирючина жовта, Бирючина гібридна Походження / історія: У дикій природі бирючина в основному виростає в Східній Азії. У народі цей кущ ще називають «вовчими я..
Немає відгуків
Від 0 грн
Бирючина овальнолиста Аргентеоварієгата Бирючина овальнолистная (гибридная) ‘Аргентеовариегата’  Лигуструм круглолистная Ligustrum vulgare ‘Argenteovariegata’ Застосування: для живоплотів; в групах; для колірних композицій; піддається формуванню; в містах; для рубі..
Немає відгуків
Від 0 грн
Показано з 1 по 5 із 5 (всіх 1 сторінок)