Бадан Bergenia

Бадан Bergenia

Поширений у помірному кліматі Азії від Середньої Азії та Афганістану до Китаю і Кореї, в гірських районах (400-2500 метрів над рівнем моря) Східного і Західного Сибіру, на Алтаї, в Саянах, у Прибайкаллі у верхів'ях Алдану і Якутії.

Бадан серцелистий (Bergenia cordifolia) - напіввічнозелена багаторічна рослина із зимуючим листям. Відрізняється великими розетками шкірястих, блискучих, зубчастих, округлих, темно-зелених листків серцеподібних біля основи.  Взимку листя стає пурпурно-бронзовим. Маленькі темно-рожеві квітки в густих волотях з'являються всередині або над листям на товстих стеблах у квітні. 

Морозостійка рослина по всій території України. На одному місці може рости більше 10 років, при частих пересадках рослина хворіє. 


Бадан серцелистий Вінтерглют | Бадан сердцелистный Винтерглют | Bergenia cordifolia Winterglut
Акція
Бадан серцелистий Вінтерглют Бадан сердцелистный Винтерглют Bergenia cordifolia Winterglut   Синоніми: Бадан серцелистий Вінтер глоу, серцева Бергенія, бадан серцелистий зимове сяйво, сибірський чай. Походження / історія: зустріти в природі можна на кам'янистих поверхнях і вздовж струмків...
Немає відгуків
Від 85 грн
Бадан серцелистий Ротблюм | Бадан сердцелистный Ротблюм | Bergenia cordifolia Rotblum
Акція
Бадан серцелистий Ротблюм Бадан сердцелистный Ротблюм Bergenia cordifolia Rotblum Синонім: Бадан Ротблум, Бергенія. Ареал: батьківщиною бадану серцелистого є - Алтай. Це внутрішньовидовий різновид бадану товстолистого (раніше вважався окремим видом). Походження / історія: бадан відноситься до..
Немає відгуків
Від 120 грн
Показано з 1 по 2 із 2 (всіх 1 сторінок)