Тсуга Tsuga

Тсуга Tsuga

Тсуга канадська (Tsuga сanadensis) - вічнозелене дерево з широко-пірамідальною кроною. Молоді гілки вкриті жовтими або сірувато-коричневими опушеннями. Хвоя голчаста, дрібна, із закругленими кінцями, темно-зелена, блискуча, з нижнього боку з 2 білими продиховими смужками, зелений край ширший, ніж смужки. Шишки на короткому черешку, повислі, яйцеподібні, з тупим кінцем. Зона морозостійкості 4 (вся територія України).

Тсуга швидко росте на вологих, але добре дренованих, злегка кислих ґрунтах на сонці або в півтіні. Найкраще росте в районах з більш прохолодним літом і не переносить посуху. Видові дерева (сіянці) тсуги канадської можуть використовуватися як живопліт. 

Існує безліч сортових різновидів, більшість мають карликовий ріст, плакучі або сильно звисаючі гілки. Карликовий сорт Джедделох дуже популярний у компактних садах.Тсуга канадська Тсуга канадская Tsuga canadensis Форма: струнке, вічнозелене дерево з ширококонусовиідною кроною, прямим стовбуром який йде до вершини. У віці 30 років досягає 10 метрової висоти. Була завезена в Європу в 1736 році. Ареал рослини - Північно-Східна Північна Америка. Тсуга канадсь..
Від 150 грн
Тсуга канадська Джедделох Тсуга канадская Джедделох Tsuga canadensis Jeddeloh   Синоніми: тсуга повільно зростаюча, тсуга подушковидна. Походження / історія: виведена в 1950 р. в німецькому розсаднику в Ольденбурзі і до теперішнього часу є однією з найпоширеніших карликових форм тсуги. Оп..
Немає відгуків
Від 160 грн
Тсуга канадська Колс Прострейт Тсуга канадская Колс Прострейт Tsuga canadensis Cole's Prostrate   Синоніми: Tsuga canadensis Cole, Тсуга канадська Коул. Габітус: подушковидна, сланкий. Форма: на відміну від популярного гніздовидного побратима - тсуг канадської Джеделох, Тсу..
Від 250 грн
Показано з 1 по 3 із 3 (всіх 1 сторінок)