Береза повисла Betula pendula

Береза Betula

Берези (Betula) ростуть по всій Європі, Східній Азії, зустрічається у Північній Америці та Далекому Сході.

Більшість беріз це високі або середні дерева. Мають гарну мальовничу форму крони, стрункими стовбурами. У більшість видів листя восени набувають жовто-помаранчевих відтінків. Декоративне також забарвлення та структура кори численних сортів.

Завдяки своїй високій морозостійкості берези ростуть по всій Україні. Широко використовуються у ландшафтному дизайні для озеленення садів, парків, скверів.

На жаль ця прекрасна рослина обрана орками племені мокші у вигляді символу чистоти та витонченості, це абсолютно дисонує та суперечить самій суті їхніх брудних та кривавих імперських традицій та столітньої історії численних нелюдських злодіянь. Тому якщо ви любите цю рослину, просто забудьте про ці забобони.


Береза бородавчата / плакуча / повисла | Береза бородавчатая / плакучая / повислая | Betula pendula
Акція
Береза бородавчата / плакуча / повисла  Берёза бородавчатая / плакучая / повислая  Betula pendula Висота: дерево 18-25 метрів, діаметр крони 7-9 (максимально до 12) метрів. Крона розлога, ажурна з плакучими гілками другого і більше порядку. Кора: біла, шарувата, у старих дере..
Від 680 грн
Береза паперова Betula papyrifera Берёза бумажная Форма: потужне листопадне дерево середнього розміру, до 30м у висоту, з широкою щільною кроною і тонкими гілками. Кора яскраво біла, у молодих дерев - рожева, легко відшаровується. Швидкість зростання: швидкоростуча, річний приріст близько 30-4..
Немає відгуків
Від 0 грн
Береза повисла Далекарлійська Betula pendula Dalecarlica Береза повислая Далекарлийская   Синоніми: Береза плакуча Далекарлійская, Береза бородавчаста Далекарлійська. Походження / історія: У давнину у слов'ян рік починався навесні, а не взимку як зараз, і зустрічали його березою, а не яли..
Немає відгуків
Від 0 грн
Показано з 1 по 3 із 3 (всіх 1 сторінок)