Юка Yucca

Юка  Yucca

Близько 20 видів у південних Сполучених Штатах, Мексиці та Центральній Америці. 

Юка нитчаста (Yucca filamentosa) - практично безстебельний широколистяний вічнозелений чагарник. Листя довге, зібране в прикореневі розетки, на кінцях загострене і має тонкі пухнасті білі нитки. Пізньої весни з центру кожної розетки піднімається квітуче стебло з довгими верхівковими волотями кремово-білих квіток, що никнуть, у формі дзвіночків.

У частковій тіні рослина втрачає свої декоративні якості і цвітіння може бути не таким тривалим, а в тіні юка хворіє і може загинути. Рослина посухостійка, потрібно уникати перезволоження ґрунту і застою води. Морозостійка рослина по всій території України.

Використовується в поодиноких і групових насадженнях, бордюрах, альпінаріях, кам'янистих садах, на схилах.Юка нитчаста | Юкка нитчатая | Yucca filamentosa
Акція
Юка нитчаста Юкка нитчатая Yucca filamentosa   Цікаво, що найпершіі джинси були виготовлені з волокна Юки. Поступово бавовна повністю замінила її в цій галузі, але в США до сих пір додають близько 5% її волокон в джинсову тканину, щоб підвищити якість виробів. Крім цього її використовують у виро..
Від 180 грн
Юка нитчаста Брайт Едж Yucca filamentosa Bright Edge Юкка нитчатая Брайт Эдж   Сорт отримав премію Award of Garden Merit (AGM) Королівського садівницького товариства Великобританії в 1993 році, за оригінальне забарвлення. Цікаво, що самі перші джинси були виготовлені з волокна Юки. Поступово б..
Немає відгуків
Від 320 грн
Юка нитчаста Колор Гуард Yucca filamentosa Color Guard Юкка нитчатая Колор Гуард   Цікаво, що самі перші джинси були виготовлені з волокна Юки. Поступово бавовна повністю замінила її в цій галузі, але в США до сих пір додають близько 5% її волокон в джинсову тканину, щоб підвищити носкість вир..
Немає відгуків
Від 250 грн
Показано з 1 по 3 із 3 (всіх 1 сторінок)