Береза Betula

Береза Betula

Вид беріз сімейства Betulaceae, росте в арктичних і прохолодних помірних регіонах Гренландії, Ісландії, північної Європи, північної Азії та північної частини Північної Америки. За межами крайніх північних районів він зазвичай росте тільки в горах вище 300 метрів. 

Більшість із близько 40 видів беріз належать до групи середніх дерев, тоді як види, які ростуть високо в горах, на болотах і в арктичній зоні, є кущами або сланкими кущами.

Береза кущова (Betula nana) - карликовий, листопадний кущ з частково сланкими пагонами, частково випрямленими. Листя у берези дрібне, майже округле, блискуче. Береза карликова сонцелюбна рослина, може витримувати півтінь. В умовах України повністю морозостійка, може витримувати морози до -40 °C.


Береза карликова Голден Треже | Берёза карликовая Голден Трэже | Betula nana Golden Treasure
Акція
Береза карликова Голден Треже Берёза карликовая Голден Трэже   Betula nana Golden Treasure    Синоніми: Береза Голден Треже, береза карликова, береза малоросла, береза карлічна, береза мініатюрна, береза низькоросла, береза Золотий Скарб, йорнік, Березовий ернік, сланець, сланець березовий, йорн..
Від 265 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (всіх 1 сторінок)