Самшит Buxus

Самшит Buxus

Самшит росте у Західній та Південній Європі, Південно-Західній, Південній та Східній Азії, Африці, Мадагаскарі, самій північній частині Південної Америки, Центральній Америці, Мексиці та Карибському басейні.

Самшит (Buxus) – це повільно зростаючі вічнозелені кущі та невеликі дерева. Листя залежно від виду має різну форму, воно темно-зелене. Цвіте ранньою весною жовто-зеленими квітками. Після цвітіння утворюються плоди – коробочки.

Самшит у вирощуванні невибагливий. Дуже тіньовитривалий, але і теплолюбний. Морозостійкі види на території України – вічнозелений та дрібнолистий. Вони вологолюбні, можуть переносити спеку та періоди посухи, вітростійкі.

Самшити добре переносять стрижку, що дає можливість надавати йому різноманітні форми.Самшит вічнозелений Buxus sempervirens Самшит вечнозелёный Ареал: В Європі, в українському Криму, на Кавказі зустрічаються природні насадження; в дубових лісах як підлісок на теплих лісових схилах, помірно сухих, нейтральних або вапняних, гумусних, кам'янистих суглинках. Форма: вічнозелени..
Від 5 грн
Самшит вічнозелений Куля | Самшит вечнозелёный Шар | Buxus sempervirens Ball
Акція
Самшит вічнозелений Куля Buxus sempervirens Ball Самшит вечнозелёный Шар Ареал: в Європі, в українському Криму, на Кавказі зустрічаються природні насадження; в дубових лісах як підлісок на теплих лісових схилах, помірно сухих, нейтральних або вапняних, гумусних, кам'янистих суглинках. Форм..
Немає відгуків
Від 200 грн
Самшит вічнозелений КУЛЯ на штамбі Buxus sempervirens ball on shtambe Самшит вечнозелёный ШАР на штамбе Синоніми: Самшит на штамбі, Самшит вічнозелений, топіарій на штамбі, Самшит на нозі, топіарій на нозі. Ареал: В Європі, в українському Криму, на Кавказі зустрічаються природні насадження..
Немає відгуків
Від 1200 грн
Самшит вічнозелений Маргіната | Самшит вечнозелёный Маргината | Buxus sempervirens Marginata
Акція
Самшит вічнозелений Маргіната Buxus sempervirens Marginata Самшит вечнозелёный Маргината Життєва форма: кущ розмір висота і ширина одиничних екземплярів до 2-4 м. Крона: Щільна. Листя: вічнозелені, довгасті до 1,5-3 см довжини, у крупно листового 2-4 см довжини Цвітіння: квітень-березен..
Немає відгуків
Від 320 грн
Самшит вічнозелений Топіар (Конус) | Buxus sempervirens Topiar (Cone) | Самшит вечнозеленый Топиар (Конус)
Акція
Самшит вічнозелений Топіар (Конус) Buxus sempervirens Topiar (Cone) Самшит вечнозеленый Топиар (Конус)   Синоніми: букс, бушпан, букшпан, залізне дерево. Ареал: Західна і Південна Європа, північно-західна Африка, Мала Азія, Крим, деякі регіони Кавказу; росте в дубових лісах як підлісок на ..
Немає відгуків
Від 300 грн
Самшит вічнозелений Топіар | Buxus sempervirens Topiar | Самшит вечнозелёный Топиар
Акція
Самшит вічнозелений Топіар Buxus sempervirens Topiar Самшит вечнозелёный Топиар   Ареал: Західна та Південна Європа, північно-західна Африка, Мала Азія, Крим, деякі місцевості Кавказу; росте в дубових лісах, як підлісок на теплих лісових схилах, на помірно сухих, нейтральних або вапняних, ..
Від 500 грн
Самшит дрібнолистий Фолкнер | Самшит мелколистный Фолкнер | Buxus microphilla Faulkner
Акція
Самшит мелколистный Фолкнер Buxus microphilla Faulkner Самшит дрібнолистий Фолкнер Синонимы: букс, бушпан, Букшпан, железное дерево. Происхождение: название Buxus происходит из греческого "buxe" что в переводе означает плотный, а связано это с его плотной, твердой древесиной. Самшит объединяе..
Від 700 грн
Самшит вічнозелений Арборесценс / Деревовидний Buxus sempervirens Arborescens Самшит вечнозелёный Арборесценс / Древовидный Ареал: в Україні - на південному березі Криму, Кавказ; Південь Європи, в Середній Європі зустрічається в долині Мозеля від Тріру до Кобленця, в Зюдбадені природні наса..
Немає відгуків
Від 0 грн
Самшит вічнозелений Блауер Хайнц Buxus sempervirens Blauer Heinz Самшит вечнозелёный Блауэр Хайнц Форма: дуже повільно зростаючий, присадкуватий кущ, пагони ростуть строго вгору, не такі м'які, як у суффрутікози, міжвузля помітно вкорочені. Листя: шкірясте з характерним блакитно - зеленим ..
Немає відгуків
Від 115 грн
Самшит вічнозелений Елеганс Buxus sempervirens Elegans Самшит вечнозеленый Элеганс Вічнозелений повільно зростаючий щільний кущ кулястої форми, що досягає близько 1 м висоти. Листя довгасті з білою облямівкою, строкаті. Невимогливий до ґрунту і місця посадки (від сонячного до тінистого). До..
Від 0 грн
Самшит вічнозелений Суффрутікоза Buxus sempervirens Suffruticosa Самшит вечнозеленый Суффрутикоза Ареал: У Європі до Кавказу; в Середній Європі зустрічається в долині Мозеля від Тріра до Кобленця, в Зюдбадені природні насадження; в дубових лісах як підлісок на теплих лісових схилах, помірно..
Немає відгуків
Від 115 грн
Самшит дрібнолистий Вінтер Джем Buxus microphylla Winter Gem Самшит мелколистный Винтер Джем Дуже морозостійкий кущ з дуже щільною кроною, ідеально підходить для маленьких топіарних форм і прекрасно переносить стрижку. Також Buxus microphylla '' Winter Gem '' зберігає яскравий зелений колір..
Немає відгуків
Від 0 грн
Показано з 1 по 12 із 12 (всіх 1 сторінок)