М'ята Mentha

М'ята  Mentha

Назва роду походить від імені німфи Мінфи (або Мінти), богині річки Кокітос. 

М'ята (Mentha) - багаторічна трав'яниста рослина, має приємний холодний смак і запах. Листя і стебла можуть бути від темно-смарагдового до червоно бурого, листя має дрібні ворсинки. За формою листочки можуть бути довгасті, овальні або округлі. М'ята має тривале цвітіння - з червня до середини вересня. Квітки можуть бути білими, рожевими, блакитними або бузковими, зібрані в суцвіття.

Морозостійка рослина по всій території України.

У ландшафтному дизайні використовується для прикраси клумб, в альпінаріях, контейнерних композиціях. Також широко використовується в народній медицині та фармакології, як пряна приправа. Ефірну олію м'яти використовують у парфумерії.
М’ята Ананасна Варієгата | Mentha suaveolens Variegata | Мята Ананасная Вариегата
NEW
М’ята Ананасна Варієгата Mentha suaveolens Variegata Мята Ананасная Вариегата Синоніми: м’ята круглолиста ананасова, ананасова м'ята, м'ята запашна Варієгата, м'ята  духмяна Варієгата, м'ята перцева Варієгата ананасна. Історія / походження: стародавні греки з м’яти робили парфуми, які мали ..
Немає відгуків
Від 95 грн
М’ята колосиста Якіма | Mentha spicata Yakima | Мята колосистая Якима
NEW
М’ята колосиста ЯкімаMentha spicata YakimaМята колосистая Якима Синоніми: м’ята барбарисова Якіма. Історія / походження: стародавні греки з м’яти робили парфуми, які мали освіжаючий аромат. Досить винахідливо використовували м'яту римлянки: її змішували з медом для освіження дихання після то..
Немає відгуків
Від 110 грн
М’ята перцева Грейпфрутова | Mentha piperita Grapefruit | Мята перечная Грейпфрутовая
NEW
М’ята перцева ГрейпфрутоваMentha piperita GrapefruitМята перечная Грейпфрутовая Синоніми: холодна м’ята, англійська м'ята. Історія / походження: стародавні греки з м’яти робили парфуми, які мали освіжаючий аромат. Досить винахідливо використовували м'яту римлянки: її змішували з медом для освіженн..
Немає відгуків
Від 95 грн
М’ята коктейльна Мохіто Mentha nemorosa Mokhito/Mojito Мята коктейльная Мохито Синоніми: м’ята круглолиста, м'ята мохітна, м'ята запашна Мохіто, м'ята для коктейля. Історія / походження: стародавні греки з м’яти робили парфуми які мали освіжаючий аромат. Досить винахідливо використовували м'ят..
Немає відгуків
Від 110 грн
М’ята кучерява Кріспа | Mentha spicata Crispa | Мята кудрявая Криспа
Акція
М’ята кучерява Кріспа Mentha spicata Crispa Мята кудрявая Криспа Синоніми: М'ята колосовидна, М'ята садова Кріспа, М'ята городня, М'ята лугова, М'ята німецька. Ареал: Родом з Америки. Опис сорту: М'ята кучерява Кріспа трав'яниста, багаторічна рослина висотою до 40см. з горизонтальним кореневи..
Немає відгуків
Від 95 грн
М'ята колосиста Лимонна Mentha spicata Мята колосистая лимонная Походження / історія: м'ята росте в Середземномор'ї та упродовж багатьох століть приправляє турецьку кухню. Використовувалася для лікування шкірних захворювань древніми римлянами. У стародавній Греції в похоронних обрядах м'ята ра..
Немає відгуків
Від 0 грн
М'ята полунична Альмера Mentha spicata Almira Мята клубничная Альмера   Походження / історія: м'ята росте в Середземномор'ї та упродовж багатьох століть приправляє турецьку кухню. Використовувалася для лікування шкірних захворювань древніми римлянами. У стародавній Греції в похоронних о..
Немає відгуків
Від 0 грн
М'ята гібридна імбирна Джинджер Мінт Mentha Ginger Mint Мята гибридная имбирная Джинджер Минт Синоніми: імбир м'ята, червона м'ята, шотландська м'ята, колосиста шотландська м'ята, золота яблучна м'ята, дрібнолиста м'ята. Походження / історія: м'ята росте в Середземномор'ї і на протязі багатьох..
Немає відгуків
Від 0 грн
М'ята перцева апельсинова Гранада Mentha piperita GranadaМята перечная апельсиновая Гранада Синоніми: Mentha x hybrida Granada Походження / історія: м'ята Гранада є гібридним видом м'яти. У дикому вигляді ніде не росте. Ця культурна рослина була виведена в 17 столітті в Англії методом схрещуван..
Немає відгуків
Від 45 грн
М’ята духмяна Mentha suaveolens Мята душистая  Синоніми: м'ята круглолиста. Походження / історія: родом з Європи і Малої Азії. Давним-давно наші предки говорили, що м'ята - це рослина, яка має магічні і одночасно енергетичні якості. Знахарі вважали, що вона зцілює людський організм і в то..
Немає відгуків
Від 0 грн
М’ята перцева Чоколат/Шоколад Mentha piperita Chocolate Мята перечная Чоколат/Шоколад Синоніми: М'ята шоколадна. Походження / історія: М'ята перцева була отримана шляхом гібридизації дикоростучих видів м'яти - м'яти водної (Mentha aquatica) і м'яти колосистої (Mentha spicata). М'яту перцеву по..
Немає відгуків
Від 45 грн
Показано з 1 по 11 із 11 (всіх 1 сторінок)