Європалети, палети, ящики

Європалети, палети, ящики

Розплідник Проксима використовує та постійно розпродає міцні пластикові ящики такого розміру:

Висота: 120 мм, 200 мм, 300 мм або 400 мм.

Ширина: 300 мм, 400 мм або 600 мм.

Довжина: 400 мм, 600 мм, 800 мм або 1200 мм.

Європейський стандарт для пластикових ящиків Euro container або Euronorm container. Такі контейнери часто використовуються для різних цілей, включаючи транспортування та зберігання товарів. Ящики для рослин і їх розміри можуть відрізнятися залежно від конкретного стандарту виробника, але деякі узагальнені розміри Euro container виглядають приблизно так:

Ящик пластиковий євростандарт для транспортування рослин

Ящик з натуральної деревини із щільним дном з ДВП для вантажу до 15 кг, довжина 600×шир 400×вис 220мм виробництва Нідерланди або Бельгія для різноманітного товару. Для транспортування у вантажівках ящики ставлять один на один на висоту до 2,5м. Після фіксування ременями крихкий вантаж зберігається у дорозі без впливу ваги верхніх ящиків. Так перевозяться рослини у Європі без ушкоджень.

Розплідник Проксіма використовує та постійно розпродає такий стандартний легкий дерев'яний ящик:

Ящик дерев'яний-контейнер

Палета використовується для зручного переміщення та зберігання вантажу. Це дуже зручний та надійний варіант складської тари, що завоювала величезну популярність у всіх сучасних та розвинених країнах. Завдяки особливій конструкції та міцності, палети дозволяють легко здійснювати навіть найскладніші вантажно-розвантажувальні роботи з мінімальним залученням людських ресурсів. Під час виготовлення піддону використовується деревина з природною вологістю або менше. Дерев'яні європалети та ящики для перевезення рослин виготовляються з: сосни, вільхи, ялини, берези, осики. Деревина проходить теплову обробку. Європалети та американки обов'язково тавруються після фітосанітарної обробки (термообробки). Палети вищого ґатунку мають максимальну міцність, а матеріали для його виготовлення вибираються без найменших дефектів. Палета першого сорту рослин може мати різні дефекти у вигляді тріщин і сколів на матеріалах виготовлення. Європалети другого сорту, як правило, використовуються лише після ремонту.

Палети, євро палети або ящики використовуються у різних галузях, таких як логістика, транспортування товарів, складське господарство, виробництво, сільське господарство та інші. Вони допомагають оптимізувати процеси руху товару, зберігання товарів, зменшуючи ризик пошкоджень і полегшуючи роботу логістичних операторів.

Ці два розміри є стандартною палетою, що використовується у транспортуванні рослин, зберіганні товарів та логістичних операціях у США, Європі та Україні. Ми також використовуємо дерев'яні та пластикові ящики. Палети з вбудованим знизу піддоном широко використовуються для транспортування товарів у різних галузях, вони спрощують процеси пакування, зберігання та переміщення товарів у США, Європі та за їх межами.

Європалета 1200x800x1000мм (Euro Pallet).

Палета американка 1200x1000x1000мм.

Довжина: 590 мм

Ширина: 400 мм

Висота: 250 мм

Ці розміри можуть змінюватись в залежності від конкретного виробника та типу контейнера. Європейські стандарти забезпечують сумісність з палетами та іншим логістичним обладнанням, що робить їх дуже популярними для транспортування товарів, включаючи рослини.


Європалета   Європалета – європейський стандарт розмірів дерев’яних або пластикових палет, які пройшли фітосанітарну перевірку. Палета використовується для зручного переміщення і зберігання вантажу. Це дуже зручний і надійний варіант складської тари, яка завоювала величезну популярність у вс..
Немає відгуків
Від 450 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (всіх 1 сторінок)