Геотекстиль

ГеотекстильГеотекстиль - це синтетичний текстильний тканий матеріал, що використовується в ландшафтному дизайні та будівництві. У садівництві геотекстиль допомагає боротися з бур'янами, полегшити обробіток ґрунту, зберегти вологу, покращити дренаж та захистити рослини. Геотекстиль щільністю 105 гр/м.кв використовується в наших садових центрах та розплідниках не менше 5 років, тому що в ньому є добавки від ультрафіолету на 5 років.

Способи застосування геотекстилю в садівництві:

  • Підкладка дренажу: геотекстиль використовується для підкрадки дренажних шарів у горщиках або на грядках. Забезпечує хороший дренаж під підсипкою, для дорожніх робіт, забезпечуючи відхід води, запобігаючи витоку ґрунту разом з опадами.

  • Захист від бур'янів: розміщення геотекстилю між рядами рослин допомагає запобігти росту бур'янів. Забезпечує проникнення води і повітря в глибоке коріння культурних рослин, але ускладнює розвиток поверхневих бур'янів. Багаторічний зафіксований захист від бур'янів під терасою.

  • Захист від шкідників: є бар'єром проти деяких шкідників і комах, захищаючи рослини від їх атак.

  • Захист від ерозії: використовується для захисту схилів та насаджень від ерозії ґрунту під впливом природних опадів та аварійної води.

  • Мульчування: використовується як матеріал для мульчування. Зберігає вологу, покращує ґрунтову структуру та захищає рослини від прямого контакту з ґрунтом.


Геотекстиль є незамінним інструментом у садівництві, ландшафтному дизайні та будівництві.Геотекстиль тканий для захисту ґрунту від бур'янів Геотекстиль тканый для защиты грунта от сорняков   Геотекстиль – різновид синтетичного матеріалу рулонного типу, що виготовляється з поліпропіленових, поліетиленових, поліефірних волокон. Плюсами цього матеріалу є:  - міцність &nb..
Немає відгуків
Від 285 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (всіх 1 сторінок)