Верес Calluna

Верес Calluna

Батьківщиною рослини є Південно-Східна Азія, але сучасний ареал досить великий. Вона росте в Північно-Західній і Північній Європі, Ісландії, в Гренландії, в помірному поясі Азії, на Фарерських островах. Особливо часто зустрічається в зонах, сформованих льодовиковим періодом.

Верес звичайний (Calluna vulgaris) - невеликий вічнозелений багаторічний чагарник. Крихітне, лускате листя в парах, що перекриваються, з'являється на тонких стеблах. Навесні та влітку воно від сірого до зеленого, а восени та взимку набуває бронзових або фіолетових відтінків. Залежно від виду квітки мають різноманітне забарвлення - білі, рожеві, фіолетові, малинові. Вони з'являються у верхівкових односторонніх колосоподібних верхівкових китицях, що з'являються в середині-кінці літа.

У тіні квітки стають блідими та не так довго цвітуть. Потребує кислих ґрунтів. Надзвичайно морозостійкий, виживає за температур значно нижче -20 °C.Верес звичайний мікс..
Немає відгуків
Від 135 грн
Верес звичайний Анна-Софія (кораловий) Вереск обыкновенный Анна-София (коралловый) Calluna vulgaris Anna-Sofie   Синоніми: Вереснець, Врасенець, Боровиця, Рискун, Ареал: Європа, північ Малої Азії і Марокко. Характерна рослина європейських вересових пусток і болотних ландшафтів, в світлих д..
Немає відгуків
Від 70 грн
Верес звичайний Вайбе (яскраво-рожевий) Вереск обыкновенный Вайбе (ярко-розовый) Calluna vulgaris Waibe   Синоніми: Вереснець, Врасенець, Боровиця, Рискун, Ареал: Європа, північ Малої Азії і Марокко. Характерна рослина європейських вересових пусток і болотних ландшафтів, в світлих дубових ..
Немає відгуків
Від 0 грн
Верес звичайний Валерія (білий) Calluna vulgaris Valeria Вереск обыкновенный Валерия (белый) Синоніми: Вереснець Ареал: Європа, північ Малої Азії і Марокко. Характерна рослина європейських вересових пусток і болотних ландшафтів, в світлих дубових і соснових лісах, на скелястих схилах і болотах..
Немає відгуків
Від 0 грн
Верес звичайний Вівіка (зелено-білий) Вереск обыкновенный Вивика (зелёно-белый) Calluna vulgaris Vivika Синоніми: Вереснець, Врасенець, Боровиця, Рискун, Ареал: Європа, північ Малої Азії і Марокко. Характерна рослина європейських вересових пусток і болотних ландшафтів, в світлих дубових і сосн..
Немає відгуків
Від 0 грн
Верес звичайний Дарк Б’юті (світло-червоний) Вереск обыкновенный Дарк Бьюти (светло-красный) Calluna vulgaris Dark Beauty Синоніми: Вереснець, Врасенець, Боровиця, Рискун, Ареал: Європа, північ Малої Азії і Марокко. Характерна рослина європейських вересових пусток і болотних ландшафтів, в світ..
Немає відгуків
Від 0 грн
Верес звичайний Ліанне (фіолетовий) Вереск обыкновенный Лианне (фиолетовый) Calluna vulgaris Lianne Синоніми: Вереснець, Боровиця, Рискун. Ареал: Європа, північ Малої Азії і Марокко. Характерна рослина європейських вересових пусток і болотних ландшафтів, в світлих дубових і соснових лісах, на ..
Немає відгуків
Від 0 грн
Верес звичайний Самара (малиновий) Вереск обыкновенный Самара (малиновый) Calluna vulgaris Samara Синоніми: Вереснець, Врасенець, Боровиця, Рискун, Ареал: Європа, північ Малої Азії і Марокко. Характерна рослина європейських вересових пусток і болотних ландшафтів, в світлих дубових і соснових л..
Немає відгуків
Від 0 грн
Верес звичайний Фрозен (фіолетовий) Вереск обыкновенный Фрозен (фиолетовый) Calluna vulgaris Frozen   Синоніми: Вереснець, Врасенець, Боровиця, Рискун, Ареал: Європа, північ Малої Азії і Марокко. Характерна рослина європейських вересових пусток і болотних ландшафтів, в світлих дубових і со..
Немає відгуків
Від 0 грн
Показано з 1 по 9 із 9 (всіх 1 сторінок)