В'яз Ulmus

В'яз Ulmus

До роду Ulmus належить близько 45 видів, які ростуть по всій північній помірній зоні.

В'яз (Ulmus), ільм, берест – велике листопадне дерево. Листя шорстке або гладке, зелене, у деяких сортів жовте. У березні – на початку квітня цвіте червоно-фіолетовими квітками.

При виборі місця потрібно врахувати, що в'яз віддає перевагу родючому, в міру вологому грунту, не витримує застою води. Морозостійка рослина для всієї території України. Ранньою весною роблять санітарну обрізку, але сильно вкорочувати пагони не можна, так як вони повільно відростають.

По всій Європі у в'яза існують основні багаторічні небезпечні шкідники - галовий кліщ і галова попелиця, тому як і всі інші рослини в'яз необхідно обробляти засобами захисту рослин.

Купити в'яз шорсткий, голландський і пробковий можна в розпліднику Проксима. Тут ви знайдете інформацію про догляд, фото, ціни, доставки, використання, вирощування, обробки, морозостійкість.В’яз корковий Ulmus suberosa Вяз пробковый Ареал: Зростає в Криму, на Кавказі, в Західній Європі, Середземномор'ї, Малій Азії в широколистяних дубово-грабових лісах, на узліссях, в кущах. Синоніми: Ільм, Берест, ільмовнік, корковий ільм, червоний ільм. Походження / історія: походить від кельтсь..
Немає відгуків
Від 0 грн
В'яз шорсткий / монтана Вяз шершавый / монтана Ulmus glabra  Синоніми: Ulmus scabra, Ulmus montana, в'яз голий, крупно гірський. Форма: велике дерево досягає висоти 35-40м, живе до 400 років. В озелененні цінується за велике темно-зелене листя і потужну широко-округлу крону, яка створює гус..
Немає відгуків
Від 0 грн
Показано з 1 по 2 із 2 (всіх 1 сторінок)