Падуб Ilex

Падуб Ilex

Падуб (Ilex) - являють собою вічнозелені кущі, навіть листяні дерева, і виткі рослини від тропіків до помірних зон по всьому світу. Представники роду не зустрічаються лише на заході Північної Америки та в Австралії. Листя багатьох видів мають хвилясті краї із шипами на кінцях. Рослини дводомні, а це означає, що повинні бути окремі чоловічі та жіночі рослини. На жіночих рослинах дозрівають червоні ягоди, вони залишаються на кущах усю зиму.

Рослини переносять посуху, тінь, забруднення повітря, бідні та глинисті ґрунти, його легко пересаджувати. Падуб добре піддається стрижці і підходить для живоплотів. Кліматична зона 7 – південний захід одеської області та Крим. На решті території України рослини в молодому віці потребують укриття. В даний час різні сорти падубів проходять інтродукцію в розпліднику Проксима.


Падуб гостролистий Аляска | Ilex aquifolium Alaska | Падуб остролистный Аляска
NEW
Падуб гостролистий Аляска Ilex aquifolium Alaska Падуб остролистный Аляска   Синоніми: падуб звичайний Аляска, гостролист. Походження / історія: в Західній Європі до поширення новорічних ялинок падуб використовували як різдвяну прикрасу. Ця традиція сягає корінням в кельтську культуру, бо др..
Немає відгуків
Від 160 грн
Падуб альтаклеренсіс Голден Кінг Ilex altaclerensis Golden King Падуб альтаклеренсис Голден Кинг  Падуб Golden King з зелено-жовтим листям і червоними ягодами, а також Amber - компактний кущ з ефектними помаранчевими ягодами. Чоловічі сорти: Silver Queen. Форма: вічнозелений вертикал..
Немає відгуків
Від 0 грн
Падуб городчатий Конвекса Ilex crenata Convexa Падуб городчатый Конвекса Форма: вічнозелений невеликий повільно ростучий, широко розложистий, кущ з асиметричною кроною. Розмір: 1.5-2 м висотою і з віком більше розростається в ширину. Річний приріст у висоту 10 см, завширшки 15 см. Листя: ..
Немає відгуків
Від 0 грн
Падуб гостролистий Ilex aquifolium Падуб остролистный Ареал: Європа, північно-західна Африка. У центральній Європі, в північно-німецькій низовині і в передгір'ї Альп. У підлісках букових та смерекових лісах, рідше в дубових і березових. На помірно сухих або свіжих, родючих, слабокислих або ..
Немає відгуків
Від 0 грн
Падуб гостролистий Сільвер Квін Ilex aquifolium Silver Queen Падуб остролистный Сильвер Квин Ареал: Європа, північно-західна Африка. У центральній Європі, в північно-німецькій низовині і в передгір'ї Альп. В підлісках букових та смерекових лісах, рідше в дубових і березових. На помірно сухи..
Немає відгуків
Від 0 грн
Показано з 1 по 5 із 5 (всіх 1 сторінок)