Секвоядендрон / Sequoiadendron

Секвойядендрон / Sequoiadendron

Секвойядендрон гігантський (Sequoiadendron giganteum), гігантська секвойя або мамонтове дерево. Найдавніший реліктовий вид і другий за розмірами, після секвої вічнозеленої, живий організм на планеті Земля. В природі росте у західних штатах США, переважно у горах Сьєрра-Невада у Каліфорнії. Цей вид секвої вимагає особливих умов для зростання і відомий своєю величезною висотою та об’ємом.

Листя - лусочки, подібні до маленьких пластинок. Шишки великі, коричневі, дерев'янисті, насіння невелике.

Український клімат здебільшого не придатний для природного зростання гігантської секвої, оскільки цей вид потребує вологих тихоокеанських туманів, теплого Каліфорнійського літа та вологих зим із достатньою кількістю снігу, коли секвоя прагне накопичувати вологу. Теоретично придатний лише південний берег українського Криму до 100 м максимум над рівнем Чорного моря лише із регулярним штучним примусовим поливом. Попереджаємо, що вирощування гігантської секвої в інших регіонах України може вимагати спеціальних умов та догляду, наприклад, вирощування у спеціальних ботанічних садах або інших контрольованих середовищах.


Секвоядендрон гігантський | Sequoiadendron giganteum | Секвойядендрон гигантский
NEW
Секвоядендрон гігантський Sequoiadendron giganteum Секвойядендрон гигантский НАЙБІЛЬШЕ І НАЙДОВГОВІЧНІШЕ ДЕРЕВО НА ЗЕМЛІ! Синоніми: Секвоя велетеньска, Мамонтове дерево, Велетенське дерево, Секвоядендрон велетенський, Велінгтонія. Походження / історія: Секвоядендрон - найбільш могутнє дерево на..
Немає відгуків
Від 545 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (всіх 1 сторінок)