Полин Artemisia

Полин  Artemisia

Поширений по всій північній півкулі, в помірному поясі Євразії, в Північній і Південній Африці, Північній Америці. Полини найпоширеніші в степах і пустелях Казахстану, Середньої Азії, в Закавказзі, на Україні.

Полин (Artemísia) - трав'янистий, універсальний садовий багаторічник. Особливо декоративне ажурне листя має різні відтінки сірого - від сріблясто-білого, сталевого і сріблясто-блакитного до сірувато-зеленого. У липні-серпні зацвітає малопомітними білими або жовтими квітками.

У тіні забарвлення листя стає не таким яскравим. Посухостійка, не виносить застою води. Морозостійка рослина по всій території України.

Використовується у квіткових групах, міксбордерах, рокаріях, альпійських гірках. 
Полин лимонний | Полынь лимонная | Artemisia balchanorum
Акція
Полин лимонний Полынь лимонная Artemisia balchanorum Тarragon lemon Синоніми: Полин лікувальний, Дуб-трава, Бездрів, Кудрявиця, Святе дерево, Боже дерево, Полин бальзамічний, Кропове дерево, Полин балханский, Полин кущовий, Абротан, Бодреник, Бечевнік, Куровник, Чиліга. Походження/історія: По..
Немає відгуків
Від 170 грн
Полин шмідта Нана Artemisia schmidtiana Nana Полынь шмидта Нана   Синоніми: Емшан. Ареал: Далекий Схід. Походження / історія: «Artemisia» в перекладі з давньогрецької означає «здоровий», скоріше за все, що вона  заслужила цю назву завдяки своїм цілющим властивостям. Опис: Полин шмідта Н..
Немає відгуків
Від 0 грн
Показано з 1 по 2 із 2 (всіх 1 сторінок)