Піраканта Pirakanta

Піраканта Pirakanta

Росте від Південно-Західної Європи на схід до Південно-Східної Азії.

Піраканта шарлахова (Pyracantha coccinea) – вічнозелений вертикальний, густо кущистий і дуже розгалужений кущ. Листя дрібне та овальне. Цвіте у травні білими квітками. Плоди червоні, оранжеві або жовті, з'являються у вересні і тримаються на кущу до весни.

Морозостійка, деякі сорти вимагають укриття від зимового сонця та захисту від протягів. На відкритих для вітру місцях у морозні зими листя опадає або буріє, але швидко відростає. Піраканта потребує систематичного обрізання, яке можна проводити протягом усього сезону.

Використовується в поодиноких та групових посадках, чудова як живопліт.


Піраканта Оранж Глоу | Пираканта Оранж Глоу | Pyracantha Orange Glow
Акція
Піраканта Оранж Глоу Пираканта Оранж Глоу Pyracantha Orange Glow    Синоніми: Вогняний шип, Піраканта гібридна Оранж Глоу, Піраканта Помаранчеве сяйво. Походження / історія: Піраканта в природному середовищі зростає на Півдні Європи. Дикозростаючий кущ може досягати висоти близько 6м. Піракан..
Немає відгуків
Від 160 грн
Піраканта Ред Колумн | Пираканта Ред Колумн | Pyracantha coccinea Red Column
Акція
Піраканта Ред Колумн Пираканта Ред Колумн Pyracantha coccinea Red Column   Синоніми: вогняний шип, Піраканта яскраво-червона Ред Колумн, Cotoneaster pyracantha (Linnaeus) Spach, Пираканта квітуча, Feuerdorn Red Column. Походження / історія: родом з Південної Європи. Опис: піраканта Ред Колумн..
Від 190 грн
Піраканта шарлахова Солейл Дор | Pyracantha coccіnea Soleil d'Or | Пираканта шарлаховая Солейл Дор
Акція
Піраканта шарлахова Солейл Дор Pyracantha coccіnea Soleil d'Or Пираканта шарлаховая Солейл Дор Синоніми: Піраканта гібридна Солейл Дор. Походження / історія: Pyracantha від грецького 'pyr' - вогонь і 'akanthos' - колючка. Піраканта в природному середовищі зростає на Півдні Європи. Дико зро..
Немає відгуків
Від 115 грн
Показано з 1 по 3 із 3 (всіх 1 сторінок)