Магонія Mahonia

Магонія Mahonia

Поширена на заході Північної Америки від південного сходу Аляски до Північної Каліфорнії та від східної Альберти до центральної частини Нью-Мексико.

Магонія падуболиста (Mahonia aquifolium) – вічнозелений, вертикальний, широко розлогий і багатостовбуровий невеликий кущ. Листя гострозубчасте, темно-зелене. При розпусканні листя мідне, восени воно пурпурове або темно-червоне. Взимку листя стає фіолетово-коричневим. Цвіте квітень-травень золотисто-жовтими квітками. Плоди дозрівають у серпні, вони синьо-чорні із сизим нальотом. Плоди мають кисло-солодкий смак, їстівні.

На території України магонія падуболиста морозостійка. У суворі та сухі зими може втратити листя, але навесні швидко відновлюється.

Використовується для створення бордюрів та живоплотів, в одиночних та групових посадках.Магонія падуболистаМагония  падуболистнаяMahonia aquifolium  Синоніми: Падубний виноград, Каліфорнійський барбарис, Падубний барбарис, Орегонский гірський виноград. Походження / історія: У дикій природі магонія зростає в Північній Америці. Названа Mahonia aquifolium в честь американського садівник..
Немає відгуків
Від 105 грн
Магонія падуболиста Апполо Магония падуболистная Аполло Mahonia aquifolium Apollo   Цікавий факт: Магонія падуболистна (Mahonia aquifolium) - найближча родичка барбарису з того ж сімейства барбарисових (Berberidaceae). Синоніми: орегонський гірський виноград, каліфорнійський барбарис, падуболис..
Немає відгуків
Від 182 грн
Показано з 1 по 2 із 2 (всіх 1 сторінок)