Купрессоципарис Cupressocyparis

Купрессоципарис Cupressocyparis

Купрессоципарис Лейланда (Cupressocyparis leylandii) - хвойна рослина, найбільш швидкоросла в українському кліматі. Гібрид двох хвойних дерев, що походять із різних частин США. Вперше виявлено у 1888 році, про існування виду світ дізнався лише у 1925 р в Англії. Вічнозелене вузько-конусовидне або колоноподібне дерево з симетричною, густою кроною і пагонами, що звисають до землі. Кліматична зона 7а (в Україні лише південний берег Криму та південь Одеської області). В умовах 5 зони (переважна частина території України) купрессоципарис Лейланда може рости тільки при належному догляді (посадка у захищених від вітру місцях та мульчуванні пристовбурового кола). Хвоя в залежності від сорту може бути смарагдово-зелена, янтарно-жовта, темно-зелена з кремовими вариєгатними вкрапленнями або блакитно-сиза.

Невибагливий до ґрунтів купрессоципарис Лейланда може зростати навіть у бідних кислих та лужних ґрунтах. Сонцелюбна рослина. Найбільш швидкоросла, яскрава жива огорожа для України.

У розсаднику Проксіма вирощуються найбільш морозостійкі сорти для всієї території України – купрессоципарис Лейланда, Блю Джинс, Варієгата, Голд Райдер.


Купрессоципарис Лейланда Купрессоципарис Лейланда Cupressocyparis leylandii   Форма: вічнозелене вузько-конусовидное або колоновидне дерево із симетричною, густою кроною і звисаючими до самої землі пагонами; росте дуже швидко. Розмір: 15 - 20 (30) м заввишки. У молодості річний приріст мо..
Від 125 грн
Купрессоципарис Лейланда Блю Джинс Купрессоципарис Лейланда Блю Джинс *PBR/® Cupressocyparis leylandii Blue Jeans *PBR/®   Походження: з'явився в Англії у 1911 році в маєтку Лейланд. На думку наших фахівців, агрономів і дендрологів купрессоціпаріс Лейланда Blue Jeans є однією з кращих росл..
Від 190 грн
Купрессоципарис Лейланда Варієгата Купрессоципарис Лейланда Вариегата Cupressocyparis leylandii Variegata   Походження: з'явився в Англії в 1911 році в маєтку Лейланд. Купрессоціпаріс Лейланда Variegata випадковий природний межродовой гібрид (Cupressus x Chamaecyparis) кипарисовика нутканс..
Від 130 грн
Купрессоципарис Лейланда Голд Райдер/Голд Рідер Купрессоципарис Лейланда Голд Райдер/Голд Ридер Cupressocyparis leylandii Gold Rider   Купрессоціпаріс Gold Rider - новинка нашого розплідника, природний міжродовой гібрид кипарисовика і кипариса, відкриття цього гібрида зробило справжню рево..
Від 130 грн
Показано з 1 по 4 із 4 (всіх 1 сторінок)