Листяні дерева

Листяні дерева

Листяні дерева - це рослини з багаторічним твердим надземним стовбуром. Дерева – найважливіший компонент земної біосфери. Вони служать їжею та укриттям для людей і тварин, без дерев неможливе існування більшості організмів планети. Вони поглинають вуглекислий газ та генерують кисень.

Листопадність обумовлюється руйнуванням хлорофілу - листя стає жовтим, помаранчевим, пурпуровим або червоним. У період спокою рух рідин по стовбуру припиняється, у живих тканинах підвищується вміст жирів та вуглеводів – це запобігає утворенню кристалів льоду, які можуть зруйнувати живі клітини дерева. Взимку коріння дерев багате на цукристий сік. У цьому розділі ви можете придбати саджанці листяних дерев, дізнатися про їх догляд, формування крони, посадку, полив, стрижку, пересадку, використання, захист від хвороб та шкідників.Багряник японський Cercidiphyllum japonicum Багрянник японский Синоніми: Круглолисник, Церцідіфіллюм, Церцідіфіллум. Габітус: широко-пірамідальний, розлогій. Форма: дводомне середнє за розміром, листопадне дерево, зазвичай зростаюче від основи декількома стовбурами з широко пірам..
Від 150 грн
Безумовно недооцінене в Україні дерево для живоплотів. Що не має аналогів по дешевизні надзвичайно популярне в Європі, швидкоростуче, ідеальне для формування різних геометричних фігур. В Європі граб щорічно висаджують в кілометрові живоплоти сотнями тисяч з голим коренем навесні - з 1.03. і ..
Немає відгуків
Від 1300 грн
Граб звичайний залистяний донизу Граб обыкновенный облиственный книзу Carpinus betulus  Безумовно недооцінене в Україні дерево для живоплотів, що не має аналогів по дешевизні, надзвичайно популярне в Європі, швидкоростуче, ідеальне для формування різних геометричних фігур. В Європі граб щорі..
Немає відгуків
Від 180 грн
Ліквідамбар смолоносний Ворплесдон Liquidambar styraciflua Worplesdon Ликвидамбар смолоносный Ворплесдон Синоніми: амброве дерево Ворплесдон, ліквідамбр стираксовий Ворплесдон, бальзамічне дерево Ворплесдон, ліквідамбр Ворплесдон, Стираксове дерево Ворплесдон. Походження / історія: сорт лікві..
Немає відгуків
Від 580 грн
Церцис канадський Форест Пансі Cercis canadensis Forest Pansy Церцис канадский Форест Панси Церцис лісова фіалка, лісова віола, церцис Форест Пенсі, іудине дерево. Походження / історія: Cercis canadensis Forest Pansy заслужено отримав нагороду RHS Award of Garden Merit за свою невибагливість т..
Немає відгуків
Від 1305 грн
Береза бородавчата / плакуча / повисла | Береза бородавчатая / плакучая / повислая | Betula pendula
Акція
Береза бородавчата / плакуча / повисла  Берёза бородавчатая / плакучая / повислая  Betula pendula Висота: дерево 18-25 метрів, діаметр крони 7-9 (максимально до 12) метрів. Крона розлога, ажурна з плакучими гілками другого і більше порядку. Кора: біла, шарувата, у старих дере..
Від 680 грн
Бобовник анагіролистий / Лабурнум / Золотий дощ Бобовник анагиролистный / Лабурнум / Золотой дождь  Laburnum anagyroides Форма: крупний кущ або невелике дерево висотою до 7м, з вузькою, неправильною кроною. Відомий в культурі з XVI століття. Квітки золотисто-жовті, 15-18 мм в діаметрі, зібра..
Від 215 грн
Бук лісовий | Fagus sylvatica | Бук лесной
Акція
Бук лісовий Бук лесной Fagus silvatica  Ареал: поширений по всій Європі, від низин до Альп на висоті 1600 м, утворює насадження в лісах на пухких, вологих або свіжих, добре дренованих, теплих, як бідних, так і багатих вапном, глибоких, піщано-кам'янистих суглинках, при холодно-вологому клім..
Немає відгуків
Від 220 грн
Бук лісовий Атропуніцеа Пурпуреа | Бук лесной Атропуницеа Пурпуреа | Fagus sylvatica Atropunicea Purpurea
Акція
Бук лісовий Атропуніцеа Пурпуреа Бук лесной Атропуницеа Пурпуреа Fagus sylvatica Atropunicea Purpurea Синоніми: Бук Атропуніцеа Пурпуреа, Бук Пурпуреа, бук лісовий Пурпуреа, Бук Атропуніцеа Пурпуреа, Бук Атропуніцеа, Fagus Atropurpurea Purpurea, Fagus Atropurpurea Purpurea, Fagus sylvatica Atropu..
Від 400 грн
Верба біла | Salix alba | Ива белая
Акція
Верба біла Salix alba Ива белая Синоніми: Верба плакуча, Верба срібляста, верболіз, білоліз. Ареал: Європа, Західна і Північна Азія. Походження / історія: У слов'ян верба вважалася символом сімейного вогнища, оберегом від нечистої сили - з гілок робили магічне помело проти відьом і чаклунів. Ві..
Немає відгуків
Від 120 грн
Верба вавілонська / звивиста Тортуоза | Ива вавилонская / извилистая Тортуоза | Salix babylonica Tortuosa
Акція
Верба вавілонська / звивиста Тортуоза Ива вавилонская / извилистая Тортуоза Salix babylonica Tortuosa   Синоніми: Salix matsudana Tortuosa, Іва Матсуда Tortuosa, Іва Матсуда Тортуоза. Форма: Верба Тортуоза - швидкоростуче невелике листопадне дерево або кущ з спірально-закрученими і звивист..
Немає відгуків
Від 500 грн
Горобина звичайна | Рябина обыкновенная | Sorbus aucuparia
Акція
Горобина звичайна Рябина обыкновенная Sorbus aucuparia Горобина звичайна рекомендується для групових і поодиноких насаджень в муніципальному озелененні алей, проспектів, скверів, вулиць міст, містечок, селищ. Тому що вона невибаглива: витримує як інтенсивне освітлення, так і півтінь, може тривали..
Від 700 грн
Горобина круглолиста | Рябина круглолистная | Sorbus aria
Акція
Горобина круглолиста Sorbus aria Рябина круглолистная Синоніми: Сорбус Арія, Горобина борошниста, Горобина арія. Ареал: Зустрічається в Карпатах, горах Середньої і Південної Європи. Походження / історія: У цієї Горобини листя ніби обсипані борошном, особливо з нижньої сторони - звідси і видова ..
Від 800 грн
Горобина проміжна (шведська, скандинавська) | Рябина промежуточная (шведская, скандинавская) | Sorbus intermedia
Акція
Горобина проміжна (шведська, скандинавська) Рябина промежуточная (шведская, скандинавская) Sorbus intermedia Синоніми: глід арія вар. скандика, пайрус проміжний, сорбус скандика, Sorbus suecica, Sorbus scandica, шведська горобина проміжна, шведський білий промінь. Походження / Історія: Дерево..
Від 300 грн
Граб звичайний (хлист)| Carpinus betulus | Граб обыкновенный (хлыст)
Акція
Уцінка
Граб звичайнийГраб обыкновенныйCarpinus betulus Безумовно недооцінене в Україні дерево для живоплотів. Що не має аналогів по дешевизні надзвичайно популярне в Європі, швидкоростуче, ідеальне для формування різних геометричних фігур. В Європі граб щорічно висаджують в кілометрові живоплоти сотнями т..
Від 23 грн
Показано з 1 по 15 із 66 (всіх 5 сторінок)