Аморфа Amorpha fruticosa

Аморфа Amorpha fruticosa

У розпліднику Проксіма вирощується аморфа кущова (Amorpha fruticosa) - родом з Північної Америки. Кущ овальної форми з пагонами, що стирчать вгору. Аморфа має незвичайні квітки, вони мають тільки одну пелюстку. Суцвіття мають колосоподібну форму і різноманітні відтінки - фіолетовий, білий, синій, червоний. Починає цвісти з середини червня і триває місяць.  


Сонцелюбна рослина, в тіні перестає цвісти. Хороший медонос - квітки із запахом ванілі, чим приваблюють бджіл. Завдяки своїй кореневій системі одна з найкращих рослин для зміцнення ґрунту схилів, насипних укосів, ярів, боротьби з ерозією, а також для декорування узлісь парків. Кліматична зона 5а.


Навесні проводиться санітарна обрізка - видаляються старі, пошкоджені та вимерзлі гілки. Якщо рослина погано росте і не цвіте, робиться омолоджувальна обрізка - рослину обрізають під корінь, тоді рослина відновлюється через пару місяців. Щоб контролювати розростання куща, потрібно проводити обрізку зайвої порослі.


Аморфа кущова | Аморфа кустарниковая | Amorpha fruticosa L.
Акція
Аморфа кущова Аморфа кустарниковая Amorpha fruticosa L.   (Крутик, кущ індіго, помилковий індіго) Форма: пухкий кущ з широкорозлогою кроною висотою до 2,5 м, сімейства Бобові, з сірою корою, молоді гілки опушені, пізніше голі. Швидкість зростання: швидко розростеться. У 6 років висота до..
Немає відгуків
Від 150 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (всіх 1 сторінок)