Щотижнева добірка - огляд НОВИНОК і спекотних АКЦІЙ proxi (лат. найближчого) до вас великого виробника рослин для українського клімату. Пропозиція у зручній для Вас компактній формі з цінами і посиланнями на відповідні сторінки, де можна здійснити замовлення. ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАШИХ ГРУП В VIBER і FB і ОТРИМУЙТЕ ГАРАНТОВАНУ ЗНИЖКУ 5% ПРИ ОФОРМЛЕННІ ЗАМОВЛЕННЯ.
Посадка / догляд: саджанці сливи цистена краще купити в контейнері вирощені в Україні так рослина після посадки гарантовано приживається. Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть продаватися у Вашому садовому центрі без додаткових підгодівель цілий рік. Але найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без купівлі додаткових добрив, з березня по грудень - навіть у самі спекотні дні літа. Слива не вимагає обрізки, можна лише злегка обрізати влітку, щоб зберегти форму рослини і укоротити мертві, хворі або непотрібні гілки. Також потрібне регулярне видалення газонної трави з пристовбурного кола, мульчування товщиною не менше 7 см. Підгодовують гранульованим комплексним добривом тривалої дії ранньою весною. Удобрюємо, як зазвичай, збалансованими NPK + Me навесні - азотними, влітку - фосфорні, серпень - вересень - калійні. Не забуваємо про поліпшення структури ґрунту органікою (гумусом, компостом), і регулярні позакореневі обробки мінеральними і органічними добривами з прилипачем.
Шкідники і хвороби: слива цистена стійка до шкідників і хвороб. Необроблена рослина може уражатися борошнистою росою, зеленою листовійкою, плодовою чехліковою міллю, некрозом гілок і стовбурів. Щоб захистити рослину від хвороб і грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Світч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд і т.д). Безумовно, краще, щоб «діагноз» ставив фахівець. Але, як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи і засоби захисту рослин. Щоб захистити дерево від шкідника навесні проводять профілактичне обприскування інсектицидами (Актара, Енжіо, Актеллік).
Ґрунтові шкідники: на сьогоднішній день хрущ (травневий жук), совка є найбільш небезпечними ґрунтовими шкідниками. При посадці замочуємо коріння або протруюємо всю рослину розпилювачем. Проливаючи в ґрунт, обов'язково забезпечуємо контакт інсектициду з коренем, відповідно до інструкції на куплений препарат. Рекомендуємо Актару (діюча речовина - тіаметоксам) розводимо 1гр/л, і український препарат Антихрущ Люкс (діючі речовини - імідаклоприд + біфентрин + ацетаміприд) 10мл на 5л води. Кількість використовуваного розчину залежить від препарату, дози та, безумовно, розміру рослини.
Обробку по кроні, і внесення в ґрунт починаємо з кінця квітня і повторюємо 1 раз в 40 днів до кінця вересня. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли шкідник розмножується і «доїдає» рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські «ватяні» однофамільці - кремлівські окупанти «колоради», ненажерливість і лізуть в чужі сади. Перші і другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.
Захист від бур'янів: для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид загальної дії Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. Кращий період введення для широколистих бур'янів - від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові - фаза 2-3 листків, багаторічні злакові - при висоті 10-12см. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молодий кущ – 0,3 л, кущ середнього віку – 0,3-0,5 л, кущ з великою кроною - більше 0,7 л.
Дякуємо компанії Syngenta за інформаційне сприяння.
Міста в які ми відправляємо рослини: Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Макіївка, Херсон, Севастополь, Полтава, Горлівка, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Чернівці, Хмельницький, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Волинь, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Лисичанськ, Бердянськ, Павлоград, Слов'янськ, Сєвєродонецьк, Ужгород, Кам'янець 'янець-Подільський, Костянтинівка і тд.