Яблуня домашня Айдаред (зимова) | Яблоня домашняя Айдаред (зимняя) | Malus domestica Idared

Модель: 881
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 90 грн
Є в наявності

Яблуня домашня Айдаред (зимова)

Яблоня домашняя Айдаред (зимняя)

Malus domestica Idared

Apple tree Idared

 

Запилювачі: Амбаса, Флоріна, Лігол, Пінова, Чемпіон, Гольден Делішес, Рубін, Глостер, Целеста, Джонаголд, Пріам, Кортлан, Ред Делішес, Еверест.

Походження / історія: сорт Айдаред виведений американськими селекціонерами в 1935 році через гібридизацію двох популярних сортів - Джонатан і Вагнер. На території України його вирощують з кінця 1960-х років в промислових і аматорських садах. Середньорослий сорт яблуні (підщепа мм-106), пізнього терміну дозрівання (відноситься до зимових або пізньозимових сортів), з широкоовальною або округлою, дещо загущеною кроною. Основні гілки відходять від стовбура під кутом в 45 °, злегка піднімаючись вгору в основній своїй частині.

Форма: крона кулястої або широкоовальної форми, злегка загущена, тому потрібна регулярна обрізка.

Розмір: доросла рослина досягає 2,5-3м в висоту.

Швидкість зростання / сила росту: яблуня Айдаред інтенсивно росте в молодому віці (висота 10-річної рослини 3,2 м).

Листя: насичено темно-зелені, знизу густо опушені. За формою довгасті, подовжено-яйцеподібні, з загостреною або заокругленою основою і явно вираженим кінчиком. Іноді злегка закручені за годинниковою стрілкою, з крупно хвилястими двояко зубчастими краями.

Квітки: мають рожевий відтінок і блюдцевидну форму. Сорт Айдаред схильний до самобезплідності, тому краще відразу висаджувати по сусідству з деревами-запилювачами.

Час цвітіння: яблуня домашня Айдаред цвіте в ранні терміни, одним з перших серед інших сортів, тривалий час.

Плоди: тип плодоношення - змішаний. Плодоносить на кільчатках, плодових прутиках, і однорічних приростах. Плодоношення регулярне. Продуктивність сорту висока. Плодові утворення рівномірно розподілені по всій довжині гілок, без оголення. Збірна зрілість настає на початку жовтня, плоди не осипаються з дерев до морозів. Яблука великі, сплощені, округлі, з гладкою поверхнею. Шкірочка тонка, гладка, покрита тонким шаром воскового нальоту. Підшкірні точки великі, рідкісні з характерними білявими смугами, що утворюють мармуровість забарвлення плодів. Основне забарвлення зелено-жовте, з яскравим малиновим або темно-червоним рум'янцем з густими смугами і штрихами, які покривають майже весь плід. М'якуш світло-кремовий, соковитий, кислувато-солодкий, щільний при зніманні, пізніше - дрібнозернистий, в кінці терміну зберігання має рихлу структуру. Аромат слабо виражений. Плоди придатні для споживання в свіжому вигляді і для різних видів переробки.

Ставлення до світла / інсоляція: яблуня Айдаред віддає перевагу відкритим, сонячним або напівзатіненим, теплим місцям без протягів.

Ґрунт: до ґрунту не вимоглива, проте любить родючий, свіжий, помірно вологий ґрунт.

Переваги: ​​яблуня Айдаред широко використовується в селекції як донор високої врожайності і гарної товарності плодів. Має високу екологічну пристосованість.

Морозостійкість: висока.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 4 - абсолютно вся територія України від Чернігова до Криму.

Купити Яблуня домашня Idared в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA. Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист - з фото в розділі "Посадка, догляд".

↓↓↓ Більше інформації про дану рослину можна знайти під фото ↓↓↓


Від 90 грн

Посадка: щоб яблуня Айдаред добре росла, ґрунт перед посадкою повинен бути добре підготовлений, звільнений від бур'янів, особливо багаторічних, багатий на поживні елементи (чорнозем або будь-який здоровий гумусований темний луговий / садовий ґрунт). Рекомендується для поліпшення фізико-хімічного складу ґрунту переорювання з зеленим гноєм або додавання компосту. Ями повинні бути приблизно 60 см в діаметрі і глибиною від 30см, розмір диктує розмір саджанця. Виймаємо рослину з тимчасового контейнера, не руйнуючи земляного кому (якщо рослина з голою кореневою системою, то на дно ямки насипаємо земляний горбок і розподіляємо по ньому зволожене коріння вниз). Засипаємо родючою землею, злегка притоптуємо.

Вид ґрунт / землі: на занадто бідних і сухих ґрунтах цвіте погано, перевага надається родючим помірно вологим ґрунтам. На бідних піщаних ґрунтах (Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий «перепрілий» органічний гумус, отриманий з органічних відходів з саду і кухні, компосту або гною. Органіка поліпшує структуру "легких" ґрунтів і "запускає" природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Черви самі від сусідів до вас мігрують і запускають ланцюгову реакцію вічного двигуна. Якщо ми навчимося його "обслуговувати", то забудемо про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди. Викидаючи органічні відходи в сміття, ми позбавляємо свої рослини кращих добрив. Прийшов час позбавлятися від паршивих радянських звичок марнотратників життя і починати сортувати відходи, піклуючись про майбутні покоління.

Робимо пристовбурне коло з бортиком, для природного збору дощової води і рясно заливаємо декілька разів. Всі сорти яблунь нашого інтернет-магазину зроблені в Україні, морозостійкі і не вимагають ніякого укриття на зиму, крім обов'язкового захисту кори від зайців на висоту 120см. Україна традиційно є найбільшим в східній Європі виробником плодових дерев, тому на 95% будьте впевнені, що куплений в Україні саджанець гарантовано морозостійкий. Наш садовий центр не продає імпортних плодових дерев. Якщо Ви придбали імпортні сорти плодових дерев, завезені з Європи (6-9 зона), то перед настанням перших заморозків їх необхідно захистити. Навколо кореневої шийки насипається невеликий горбок ґрунту або мульчі, який навесні необхідно буде розкрити, але взимку він захистить шийку і місце щеплення від підмерзання. Саджанці краще купити в пластиковому контейнері з добривами, так рослина не піддається викопці з неминучим пошкодженням кореневої системи і після посадки гарантовано приживається. Відмінно приживаються рослини з голим коренем (ранньою весною чи пізньою осінню без листя).

Полив: необхідно регулярно поливати яблуню Айдаред, яка ще не плодоносить, не допускаючи пересихання землі - приблизно 3 раз за сезон в посушливі періоди по 3-5шт (10л) відер на дерево. Нестача вологи відіб'ється на зростанні пагонів, відповідно, і на майбутньому врожаї. Починаючи з кінця липня полив припиняється, щоб яблуня готувалася до зими. Норми за кількістю відер для плодоносних дерев такі ж, але полив повинен проводитися на наступних етапах: під час цвітіння, перед червневим формуванням зав'язі, за 2 чи 3 тижні до повного дозрівання яблук. При близькому заляганні ґрунтових вод норми поливу коригуються.

Обрізка: на наступний рік після посадки, перед початком вегетації, необхідно виконати формуючу обрізку (занадто густа крона і підмерзлі за зиму гілки вимагають регулярного і своєчасного проріджування), але при обрізанні будьте обережні, щоб не видалити гілки з плодовими утвореннями. В іншому випадку обсяг майбутнього врожаю значно скоротиться. Деревця без гілок обрізаємо на 20см вище планованого розгалуження. У розгалужених дерев провідник укорочуємо, а гілки розташовані занадто низько - видаляємо цілком.

Хвороби: сорт Айдаред стійкий до бурої плямистості, потребує захисту від парші та борошнистої роси яблуні, нею уражаються листя, стебла і бутони рослини.

Добриво / догляд: висаджені дерева слід відразу ж підгодувати мінеральними добривами. Перша порція азоту вноситься в перший рік в середині травня. Друга - в середині червня. Завдяки цьому, вже до осені утворюються потужні прирости, необхідні для утворення крони. Якщо ріст саджанців у перший рік занадто інтенсивний, на наступний рік азотне добриво обмежуємо, залишивши тільки травневе внесення, але вже на початку місяця. Щоб спровокувати плодоношення, на третій і четвертий рік удобрення азотом зводимо до мінімуму. Кращому розвитку дерев і кущів, особливо на легких ґрунтах, сприяє мульчування перегноєм або компостом.

Захист: без хімічного захисту якісний ріст рослин в перші роки життя практично неможливий. У цей період ще немає серйозних проблем з хворобами, єдиною загрозою молодих саджанців може стати тля. З'являється вона на більшості видів, несучи за собою гальмування росту, потворність листя і навіть пагонів. З усім цим необхідно боротися. У фазі розпускання бруньок (зелений конус «ведмежі вушка») для захисту від яблуневого квіткоїда, брунькових довгоносиків, зимуючої стадії збудників таких хвороб, як парша, борошниста роса і плодова гниль, застосовують бакові суміші препаратів Актара + Хорус. Наступне обприскування проводять сумішшю препаратів Енжіо + Хорус в фазі висування бутонів - рожевий бутон. Ця обробка захищає дерева від яблуневого квіткоїда, листокруток, попелиць, мідяниці і проти комплексу збудників хвороб: парші, борошнистої роси, альтернаріозу, плодової гнилі. У зоні Степу в Україні для боротьби з плодовими кліщами в бакових сумішах додають Тіовіт Джет. У фазі опадання пелюсток - після цвітіння для одночасної боротьби з яблуневим пильщиком, листовійками (зокрема яблуневою плодожеркою), личинками-мандрівницями каліфорнійської щитівки, попелицею, мідяницею, молями, з хворобами (наприклад парша, борошниста роса, альтернаріоз) застосовують бакові суміші препаратів Актара або Енжіо® + Матч® або Проклейм® і додають Скор®. Під час тривалих дощових періодів і при рясних росах додають препарат Хорус. Орієнтовні терміни боротьби з першим поколінням яблуневої плодожерки - початок цвітіння білої акації або після закінчення цвітіння пізніх сортів яблунь. Обприскування проти гусениць наступних поколінь яблуневої плодожерки припадають на 30-35-й день після попереднього. Сорти, чутливі до ураження борошнистою росою, обприскують сумішшю препаратів Актара® + Проклейм® і Топаз, а якщо є загроза розвитку парші, додають ще Хорус.

Ґрунтові шкідники: на сьогоднішній день в Україні немає більш небезпечного ґрунтового шкідника ніж хрущ. З середини квітня, побачивши першого хруща, ТЕРМІНОВО обробляємо крону Актарою або будь-яким з численних препаратів на основі імідаклоприду, наприклад Престиж (Байєр), Антихрущ, при цьому частина розчину обов'язково повинна потрапити на стовбур (10см вище ґрунту) і кореневу шийку і не пролитися в бік. Подібні обробки повторюємо кожні 40-50 днів сезону вегетації. Проливаємо в ґрунт згідно з інструкцією, також ефективна Актара (діюча речовина - 240 г / л тіаметоксаму; 250 г / кг тіаметоксаму). Обробка по кроні і підлив по кореневій шийці в ґрунт з кінця квітня до вересня 1 раз в 40-60 днів. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли шкідник розмножується і «доїдає» рослину. Приклад - війна садівників і українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські «ватяні» однофамільці - «колоради», дуже небезпечні і ненажерливі. І перші, і другі повинні оперативно знищуватися.

Захист від бур'янів: в період до або після цвітіння для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. Кращий період введення для широколистих бур'янів - від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові - фаза 2-3 листків, багаторічні злакові - при висоті 10-12 см. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молоде дерево - 1 л, дерево середнього віку - 2 л, дерево з великою кроною - більше 3 л. Всі матеріали, для зручності користувача однієї фірми - Syngenta.

Яблуня домашня Айдаред (зимова)

Яблоня домашняя Айдаред (зимняя)

Malus domestica Idared

Apple tree Idared

 

Запилювачі: Амбаса, Флоріна, Лігол, Пінова, Чемпіон, Гольден Делішес, Рубін, Глостер, Целеста, Джонаголд, Пріам, Кортлан, Ред Делішес, Еверест.

Походження / історія: сорт Айдаред виведений американськими селекціонерами в 1935 році через гібридизацію двох популярних сортів - Джонатан і Вагнер. На території України його вирощують з кінця 1960-х років в промислових і аматорських садах. Середньорослий сорт яблуні (підщепа мм-106), пізнього терміну дозрівання (відноситься до зимових або пізньозимових сортів), з широкоовальною або округлою, дещо загущеною кроною. Основні гілки відходять від стовбура під кутом в 45 °, злегка піднімаючись вгору в основній своїй частині.

Форма: крона кулястої або широкоовальної форми, злегка загущена, тому потрібна регулярна обрізка.

Розмір: доросла рослина досягає 2,5-3м в висоту.

Швидкість зростання / сила росту: яблуня Айдаред інтенсивно росте в молодому віці (висота 10-річної рослини 3,2 м).

Листя: насичено темно-зелені, знизу густо опушені. За формою довгасті, подовжено-яйцеподібні, з загостреною або заокругленою основою і явно вираженим кінчиком. Іноді злегка закручені за годинниковою стрілкою, з крупно хвилястими двояко зубчастими краями.

Квітки: мають рожевий відтінок і блюдцевидну форму. Сорт Айдаред схильний до самобезплідності, тому краще відразу висаджувати по сусідству з деревами-запилювачами.

Час цвітіння: яблуня домашня Айдаред цвіте в ранні терміни, одним з перших серед інших сортів, тривалий час.

Плоди: тип плодоношення - змішаний. Плодоносить на кільчатках, плодових прутиках, і однорічних приростах. Плодоношення регулярне. Продуктивність сорту висока. Плодові утворення рівномірно розподілені по всій довжині гілок, без оголення. Збірна зрілість настає на початку жовтня, плоди не осипаються з дерев до морозів. Яблука великі, сплощені, округлі, з гладкою поверхнею. Шкірочка тонка, гладка, покрита тонким шаром воскового нальоту. Підшкірні точки великі, рідкісні з характерними білявими смугами, що утворюють мармуровість забарвлення плодів. Основне забарвлення зелено-жовте, з яскравим малиновим або темно-червоним рум'янцем з густими смугами і штрихами, які покривають майже весь плід. М'якуш світло-кремовий, соковитий, кислувато-солодкий, щільний при зніманні, пізніше - дрібнозернистий, в кінці терміну зберігання має рихлу структуру. Аромат слабо виражений. Плоди придатні для споживання в свіжому вигляді і для різних видів переробки.

Ставлення до світла / інсоляція: яблуня Айдаред віддає перевагу відкритим, сонячним або напівзатіненим, теплим місцям без протягів.

Ґрунт: до ґрунту не вимоглива, проте любить родючий, свіжий, помірно вологий ґрунт.

Переваги: ​​яблуня Айдаред широко використовується в селекції як донор високої врожайності і гарної товарності плодів. Має високу екологічну пристосованість.

Морозостійкість: висока.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 4 - абсолютно вся територія України від Чернігова до Криму.

Купити Яблуня домашня Idared в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA. Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист - з фото в розділі "Посадка, догляд".

↓↓↓ Більше інформації про дану рослину можна знайти під фото ↓↓↓


Посадка: щоб яблуня Айдаред добре росла, ґрунт перед посадкою повинен бути добре підготовлений, звільнений від бур'янів, особливо багаторічних, багатий на поживні елементи (чорнозем або будь-який здоровий гумусований темний луговий / садовий ґрунт). Рекомендується для поліпшення фізико-хімічного складу ґрунту переорювання з зеленим гноєм або додавання компосту. Ями повинні бути приблизно 60 см в діаметрі і глибиною від 30см, розмір диктує розмір саджанця. Виймаємо рослину з тимчасового контейнера, не руйнуючи земляного кому (якщо рослина з голою кореневою системою, то на дно ямки насипаємо земляний горбок і розподіляємо по ньому зволожене коріння вниз). Засипаємо родючою землею, злегка притоптуємо.

Вид ґрунт / землі: на занадто бідних і сухих ґрунтах цвіте погано, перевага надається родючим помірно вологим ґрунтам. На бідних піщаних ґрунтах (Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий «перепрілий» органічний гумус, отриманий з органічних відходів з саду і кухні, компосту або гною. Органіка поліпшує структуру "легких" ґрунтів і "запускає" природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Черви самі від сусідів до вас мігрують і запускають ланцюгову реакцію вічного двигуна. Якщо ми навчимося його "обслуговувати", то забудемо про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди. Викидаючи органічні відходи в сміття, ми позбавляємо свої рослини кращих добрив. Прийшов час позбавлятися від паршивих радянських звичок марнотратників життя і починати сортувати відходи, піклуючись про майбутні покоління.

Робимо пристовбурне коло з бортиком, для природного збору дощової води і рясно заливаємо декілька разів. Всі сорти яблунь нашого інтернет-магазину зроблені в Україні, морозостійкі і не вимагають ніякого укриття на зиму, крім обов'язкового захисту кори від зайців на висоту 120см. Україна традиційно є найбільшим в східній Європі виробником плодових дерев, тому на 95% будьте впевнені, що куплений в Україні саджанець гарантовано морозостійкий. Наш садовий центр не продає імпортних плодових дерев. Якщо Ви придбали імпортні сорти плодових дерев, завезені з Європи (6-9 зона), то перед настанням перших заморозків їх необхідно захистити. Навколо кореневої шийки насипається невеликий горбок ґрунту або мульчі, який навесні необхідно буде розкрити, але взимку він захистить шийку і місце щеплення від підмерзання. Саджанці краще купити в пластиковому контейнері з добривами, так рослина не піддається викопці з неминучим пошкодженням кореневої системи і після посадки гарантовано приживається. Відмінно приживаються рослини з голим коренем (ранньою весною чи пізньою осінню без листя).

Полив: необхідно регулярно поливати яблуню Айдаред, яка ще не плодоносить, не допускаючи пересихання землі - приблизно 3 раз за сезон в посушливі періоди по 3-5шт (10л) відер на дерево. Нестача вологи відіб'ється на зростанні пагонів, відповідно, і на майбутньому врожаї. Починаючи з кінця липня полив припиняється, щоб яблуня готувалася до зими. Норми за кількістю відер для плодоносних дерев такі ж, але полив повинен проводитися на наступних етапах: під час цвітіння, перед червневим формуванням зав'язі, за 2 чи 3 тижні до повного дозрівання яблук. При близькому заляганні ґрунтових вод норми поливу коригуються.

Обрізка: на наступний рік після посадки, перед початком вегетації, необхідно виконати формуючу обрізку (занадто густа крона і підмерзлі за зиму гілки вимагають регулярного і своєчасного проріджування), але при обрізанні будьте обережні, щоб не видалити гілки з плодовими утвореннями. В іншому випадку обсяг майбутнього врожаю значно скоротиться. Деревця без гілок обрізаємо на 20см вище планованого розгалуження. У розгалужених дерев провідник укорочуємо, а гілки розташовані занадто низько - видаляємо цілком.

Хвороби: сорт Айдаред стійкий до бурої плямистості, потребує захисту від парші та борошнистої роси яблуні, нею уражаються листя, стебла і бутони рослини.

Добриво / догляд: висаджені дерева слід відразу ж підгодувати мінеральними добривами. Перша порція азоту вноситься в перший рік в середині травня. Друга - в середині червня. Завдяки цьому, вже до осені утворюються потужні прирости, необхідні для утворення крони. Якщо ріст саджанців у перший рік занадто інтенсивний, на наступний рік азотне добриво обмежуємо, залишивши тільки травневе внесення, але вже на початку місяця. Щоб спровокувати плодоношення, на третій і четвертий рік удобрення азотом зводимо до мінімуму. Кращому розвитку дерев і кущів, особливо на легких ґрунтах, сприяє мульчування перегноєм або компостом.

Захист: без хімічного захисту якісний ріст рослин в перші роки життя практично неможливий. У цей період ще немає серйозних проблем з хворобами, єдиною загрозою молодих саджанців може стати тля. З'являється вона на більшості видів, несучи за собою гальмування росту, потворність листя і навіть пагонів. З усім цим необхідно боротися. У фазі розпускання бруньок (зелений конус «ведмежі вушка») для захисту від яблуневого квіткоїда, брунькових довгоносиків, зимуючої стадії збудників таких хвороб, як парша, борошниста роса і плодова гниль, застосовують бакові суміші препаратів Актара + Хорус. Наступне обприскування проводять сумішшю препаратів Енжіо + Хорус в фазі висування бутонів - рожевий бутон. Ця обробка захищає дерева від яблуневого квіткоїда, листокруток, попелиць, мідяниці і проти комплексу збудників хвороб: парші, борошнистої роси, альтернаріозу, плодової гнилі. У зоні Степу в Україні для боротьби з плодовими кліщами в бакових сумішах додають Тіовіт Джет. У фазі опадання пелюсток - після цвітіння для одночасної боротьби з яблуневим пильщиком, листовійками (зокрема яблуневою плодожеркою), личинками-мандрівницями каліфорнійської щитівки, попелицею, мідяницею, молями, з хворобами (наприклад парша, борошниста роса, альтернаріоз) застосовують бакові суміші препаратів Актара або Енжіо® + Матч® або Проклейм® і додають Скор®. Під час тривалих дощових періодів і при рясних росах додають препарат Хорус. Орієнтовні терміни боротьби з першим поколінням яблуневої плодожерки - початок цвітіння білої акації або після закінчення цвітіння пізніх сортів яблунь. Обприскування проти гусениць наступних поколінь яблуневої плодожерки припадають на 30-35-й день після попереднього. Сорти, чутливі до ураження борошнистою росою, обприскують сумішшю препаратів Актара® + Проклейм® і Топаз, а якщо є загроза розвитку парші, додають ще Хорус.

Ґрунтові шкідники: на сьогоднішній день в Україні немає більш небезпечного ґрунтового шкідника ніж хрущ. З середини квітня, побачивши першого хруща, ТЕРМІНОВО обробляємо крону Актарою або будь-яким з численних препаратів на основі імідаклоприду, наприклад Престиж (Байєр), Антихрущ, при цьому частина розчину обов'язково повинна потрапити на стовбур (10см вище ґрунту) і кореневу шийку і не пролитися в бік. Подібні обробки повторюємо кожні 40-50 днів сезону вегетації. Проливаємо в ґрунт згідно з інструкцією, також ефективна Актара (діюча речовина - 240 г / л тіаметоксаму; 250 г / кг тіаметоксаму). Обробка по кроні і підлив по кореневій шийці в ґрунт з кінця квітня до вересня 1 раз в 40-60 днів. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли шкідник розмножується і «доїдає» рослину. Приклад - війна садівників і українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські «ватяні» однофамільці - «колоради», дуже небезпечні і ненажерливі. І перші, і другі повинні оперативно знищуватися.

Захист від бур'янів: в період до або після цвітіння для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. Кращий період введення для широколистих бур'янів - від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові - фаза 2-3 листків, багаторічні злакові - при висоті 10-12 см. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молоде дерево - 1 л, дерево середнього віку - 2 л, дерево з великою кроною - більше 3 л. Всі матеріали, для зручності користувача однієї фірми - Syngenta.

Читати більше

Характеристики

Видова назва дерева Яблуня;
Запилення рослини Потребує запилювача;
Плоди Великі; Тривале зберігання;
Сезон плодоношення Пізній;
Смакові якості Кисло-солодкі;
Тип рослини Плодове дерево;
Форма рослини Розлога;
Висота рослини 1,5-3м;
Кліматична зона України 4 зона (34,4°С-28,9°С);
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Останні відгуки

Яблуня домашня Айдаред (зимова) | Яблоня домашняя Айдаред (зимняя) | Malus domestica Idared