Гібіскус сирійський Блю Шифон (блакитний) | Hibiscus syriacus Blue Chiffon | Гибискус сирийский Блю Шифон (голубой)

Модель: 1832
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 230 грн
Є в наявності

Гібіскус сирійський Блю Шифон (блакитний)

Hibiscus syriacus Blue Chiffon

Гибискус сирийский Блю Шифон (голубой)


Ареал: Китай та Індія.

Синоніми: сирійська троянда, гібіскус садовий.

Походження / історія: в Індії квіти цієї рослини вплітають у весільні вінки. Серія Chiffon стала ще більш захоплюючою з появою цього сорту з блакитними квітами.

Опис сорту / переваги: Гібіскус Блю Шифон - наша новинка з великими, махровими, блакитними квітами. Він має компактну форму крони, висотою до 2 м, темно-зелене, овальне, зубчасте по краях листя. Витримує більшість погодних умов, на відміну від інших сортів. Екзотичний сорт гібіскуса сирійського Блю Шифон, буде радувати Вас своїм рясним цвітінням тривалий період. Ця рослина додаватиме нотки неповторного казкового свята в Ваш сад.

Форма: щільний, повільно зростаючий, красиво квітучий, листяний кущ.

Розмір: доросла рослина досягає висоти 1,5-2 м і стільки ж в діаметрі.

Швидкість зростання / сила росту: за сезон кущ підростає на 15-20 см.

Пагони: деревовидні, вертикальні, сіро-коричневого кольору.

Листя: схоже на листя хризантеми, темно-зеленого кольору. Восени листя гібіскуса набуває жовтого забарвлення.

Квітки: великі (10см), блакитного кольору, махрові. Цвітіння тривале і рясне (див. фото).

Час цвітіння: починається в червні та триває по вересень.

Плоди: коричневі коробочки.

Корінь: м’ясиста, стрижнева коренева система.

Світло: місце посадки для гібіскуса Blue Chiffon краще вибрати досить тепле, затишне та освітлене, так як в тіні сильно витягується і погано цвіте. В молодому віці може пошкоджуватись заморозками. В суворі зими може вимерзнути, тому потрібно вкривати агро тканиною та мульчувати пристовбурне коло корою.

Волога: краще росте та розвивається на злегка зволоженому і свіжому ґрунті.

Ґрунт: ця рослина добре росте на родючих, багатих поживними речовинами, дренованих, від слабокислих до лужних ґрунтах. На сухих і бідних ґрунтах теж росте але погано цвіте.

Застосування: сміливий, але ніжний Blue Chiffon - зірка саду з літа до осені. Характерний колір квітки доповнює багато популярних багаторічників. Стільки краси й неперевершеності сплелося воєдино в цьому кущі що, посадивши його поодиноко або невеликими групами серед доглянутого газону або у кутках і на поворотах садових доріжок, біля лавок, альтанок, біля колодязя, - гібіскус всюди матиме чудовий вигляд і матиме неперевершений успіх. В містечках на Півдні України красиво посаджений вздовж алей.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 7а - при належному догляді абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a - 5b) і Криму (6a - 7b). Купити Гібіскус Блю Шифон в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA. Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - в розділі "Посадка, догляд".

Доступні варіанти
Контейнер/ком: Висота: Діаметр крони: Вік: Ціна: Кількість:
25-35см 10-15см 230 грн
-
+
Від 230 грн

Посадка: гібіскус сирійський Блю Шифон буде краще цвісти і розвиватися при правильній посадці і належному догляді. Тому перед посадкою ґрунт повинен бути добре підготовлений, звільнений від бур'янів, особливо багаторічних, багатий на поживні елементи (чорнозем або будь-який здоровий гумусний темний луговий / садовий ґрунт). Як і всі інші рослини, відмінно відгукується на внесення органічних і мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус, або компост, отриманий з відходів вашого саду, кухні, городу. Органіка поліпшує структуру "легких" ґрунтів і "запускає" природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Хробачки самі від сусідів мігрують до вас і запускають ланцюгову реакцію вічного органічного двигуна. Якщо ми навчимося його "обслуговувати", то забудемось про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди. Викидаючи органічні відходи в сміття, ми позбавляємо свої рослини кращих добрив. Прийшов час позбавлятися від згубних радянських звичок знищення (підкорення) природи на благо людини, і почати сортувати відходи, як в Європі, піклуючись про майбутні покоління. Саджанці краще купити в пластиковому контейнері з добривами, так рослина не викопується з неминучим пошкодженням кореневої системи і після посадки гарантовано приживається. Можна купувати рослини з голим коренем (ранньою весною чи пізньою осінню без листя), які також відмінно приживаються. Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть продаватися в Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік.

Полив: при нестачі вологи Hibiscus syriacus Blue Chiffon скидає бутони. У перший рік посадки гібіскус потребує регулярного поливу. Додатковий полив необхідний тільки в посушливу або жарку погоду, враховуючи той факт, що коренева система жертвує своїм розростанням, кинувши всі сили на густі рясні квітконоси. Для кращого затримання вологи, рекомендуємо проводити мульчування. Рослина прекрасно відгукується на розпушування ґрунту, що часто поєднують з прополкою бур'янів на глибину 5-7см.

Обрізка: зазвичай дорослий кущ має кілька скелетних, досить міцних гілок. Щорічно на рослині з’являються тонкі молоді пагони, на кінцях яких у великій кількості утворюються квітконоси. Якщо не проводити своєчасну обрізку, то кущ буде рости хаотично, і гілки стануть відхилятися в сторони. Один раз ранньою весною необхідно проводити стрижку та надавати кущу гібіскуса певну форму. Також рекомендуємо вкорочувати пагони на 2/3 і видаляти пошкоджені гілки, так як це сприяє рясному цвітінню.

Догляд: рекомендуємо на зиму (особливо молоді рослини до 3 років) Гібіскус Блю Шифон захищати від морозу: мульчувати і обв'язувати агроволокном. У весняно-літній період рекомендуємо проводити підживлення азотовмісними мінеральними добривами, які стимулюють цвітіння. Восени вносять фосфорно-калійні добрива. Добриво, підживлення: перед застосуванням будь-яких добрив радимо ретельно дослідити склад Вашого і завезеного ґрунту за допомогою аналізів в лабораторії. В межах Київської області в нашому садовому центрі ми порадимо відповідальних постачальників родючого ґрунту.

Весна - літо NPK+ME (N-азот, F-фосфор, K-калій - набір комплексних добрив з ME-мікроелементами) - більше азоту, наприклад NPK 20.10.10, NPK 20.20.20, або подібні формули.

Восени – калійні добрива NPK+ME. В умовах центральної України радимо азотні добрива використовувати не пізніше кінця липня. Таким чином ми захищаємо рослину від пізньої вегетації, щоб молоді прирости встигли задерев'яніти до перших морозів.

Дозування: 1,5 грам на 1л придбаного вами контейнера, або 1грам, на кожні 10см висоти рослини. Вносимо шляхом змішування добрив з верхнім шаром ґрунту пристовбурного кільця, або зробивши 2-4 невеликі отвори в ґрунті поблизу рослини. Двічі на рік з інтервалом 4 тижні звичайними (гранульованими, чи водорозчинними), або всього один раз навесні 2-3 грами пролонгованих, довготривалих добрив на кожні 10см висоти, таким самим способом. Також, якщо у вас є крапельна система зрошування, надзвичайно ефективне внесення шляхом фертигації. Восени бажано давати збалансований комплекс добрив з підвищеним вмістом калію (осіннє). З весни до осені окрім позакореневих обробок пестицидами не забуваємо про додавання до вашої бакової суміші стимуляторів і мікроелементів. Особливо на піщаних бідних ґрунтах рекомендуємо застосовувати органічний гумус: перепрілий 2-4 річний перегній або компост.

Обробки ЗЗР (засобами захисту рослин):

Позакореневі обробки по кронам: починаючи з початку квітня і до середини осені спеціальними комплектами №1, №2, №3, №4. В склад кожного з чотирьох комплектів, входять різні інсектицид, фунгіцид, добриво, стимулятор, прилипач, інструкція по використанню з вказаним терміном застосування. Ми використовуємо препарати тільки всесвітньо відомих лідерів – виробників Bayer і Syngenta. Добрива Італія або Іспанія. Склад комплектів змінюється щороку в результаті аналізу наявних сезонних шкідників. Комплект на рік з чотирьох упаковок – це 14-16 препаратів пропонується нами по акційній ціні. Вартість комплекту препаратів на рік на 20% дешевше ніж купувати їх окремо. Комплекти можна придбати в садовому центрі Проксіма, або замовити з доставкою поштою в нашому інтернет-магазині.

Хвороби і шкідники: у суху спекотну погоду гібіскус може уражати попелиця. За лічені дні вона може перетворити чарівні листочки в висохлі стислі грудочки. Зрідка гібіскуси уражає квітковий п'ядун і пильщик.

Ґрунтові шкідники: на сьогоднішній день хрущ (травневий жук), совка є найбільш небезпечними ґрунтовими шкідниками. При посадці замочуємо коріння або протруюємо всю рослину розпилювачем. Проливаючи в ґрунт, обов'язково забезпечуємо контакт інсектициду з коренем, відповідно до інструкції на куплений препарат. Рекомендуємо Актару (діюча речовина - тіаметоксам) розводимо 1гр/л, і український препарат Антихрущ Люкс (діючі речовини - імідаклоприд + біфентрин + ацетаміприд) 10мл на 5л води. Кількість використовуваного розчину залежить від препарату, дози та, безумовно, розміру рослини. Обробку по кроні, підлив в ґрунт починаємо з кінця квітня і повторюємо 1 раз в 40 днів до кінця вересня. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли шкідник розмножується і «доїдає» рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські «ватяні» однофамільці - кремлівські окупанти «колоради», ненажерливі та лізуть в чужі сади. Перші та другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Захист від бур'янів: для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид загальної дії Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. Кращий період введення для широколистих бур'янів - від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові - фаза 2-3 листків, багаторічні злакові - при висоті 10-12 см. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молоде дерево - 1л, дерево середнього віку - 2-3л, дерево з великою кроною - більше 3л. Дякуємо компанії Syngenta за інформаційне сприяння.

Гібіскус сирійський Блю Шифон (блакитний)

Hibiscus syriacus Blue Chiffon

Гибискус сирийский Блю Шифон (голубой)


Ареал: Китай та Індія.

Синоніми: сирійська троянда, гібіскус садовий.

Походження / історія: в Індії квіти цієї рослини вплітають у весільні вінки. Серія Chiffon стала ще більш захоплюючою з появою цього сорту з блакитними квітами.

Опис сорту / переваги: Гібіскус Блю Шифон - наша новинка з великими, махровими, блакитними квітами. Він має компактну форму крони, висотою до 2 м, темно-зелене, овальне, зубчасте по краях листя. Витримує більшість погодних умов, на відміну від інших сортів. Екзотичний сорт гібіскуса сирійського Блю Шифон, буде радувати Вас своїм рясним цвітінням тривалий період. Ця рослина додаватиме нотки неповторного казкового свята в Ваш сад.

Форма: щільний, повільно зростаючий, красиво квітучий, листяний кущ.

Розмір: доросла рослина досягає висоти 1,5-2 м і стільки ж в діаметрі.

Швидкість зростання / сила росту: за сезон кущ підростає на 15-20 см.

Пагони: деревовидні, вертикальні, сіро-коричневого кольору.

Листя: схоже на листя хризантеми, темно-зеленого кольору. Восени листя гібіскуса набуває жовтого забарвлення.

Квітки: великі (10см), блакитного кольору, махрові. Цвітіння тривале і рясне (див. фото).

Час цвітіння: починається в червні та триває по вересень.

Плоди: коричневі коробочки.

Корінь: м’ясиста, стрижнева коренева система.

Світло: місце посадки для гібіскуса Blue Chiffon краще вибрати досить тепле, затишне та освітлене, так як в тіні сильно витягується і погано цвіте. В молодому віці може пошкоджуватись заморозками. В суворі зими може вимерзнути, тому потрібно вкривати агро тканиною та мульчувати пристовбурне коло корою.

Волога: краще росте та розвивається на злегка зволоженому і свіжому ґрунті.

Ґрунт: ця рослина добре росте на родючих, багатих поживними речовинами, дренованих, від слабокислих до лужних ґрунтах. На сухих і бідних ґрунтах теж росте але погано цвіте.

Застосування: сміливий, але ніжний Blue Chiffon - зірка саду з літа до осені. Характерний колір квітки доповнює багато популярних багаторічників. Стільки краси й неперевершеності сплелося воєдино в цьому кущі що, посадивши його поодиноко або невеликими групами серед доглянутого газону або у кутках і на поворотах садових доріжок, біля лавок, альтанок, біля колодязя, - гібіскус всюди матиме чудовий вигляд і матиме неперевершений успіх. В містечках на Півдні України красиво посаджений вздовж алей.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 7а - при належному догляді абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a - 5b) і Криму (6a - 7b). Купити Гібіскус Блю Шифон в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA. Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - в розділі "Посадка, догляд".

Посадка: гібіскус сирійський Блю Шифон буде краще цвісти і розвиватися при правильній посадці і належному догляді. Тому перед посадкою ґрунт повинен бути добре підготовлений, звільнений від бур'янів, особливо багаторічних, багатий на поживні елементи (чорнозем або будь-який здоровий гумусний темний луговий / садовий ґрунт). Як і всі інші рослини, відмінно відгукується на внесення органічних і мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус, або компост, отриманий з відходів вашого саду, кухні, городу. Органіка поліпшує структуру "легких" ґрунтів і "запускає" природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Хробачки самі від сусідів мігрують до вас і запускають ланцюгову реакцію вічного органічного двигуна. Якщо ми навчимося його "обслуговувати", то забудемось про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди. Викидаючи органічні відходи в сміття, ми позбавляємо свої рослини кращих добрив. Прийшов час позбавлятися від згубних радянських звичок знищення (підкорення) природи на благо людини, і почати сортувати відходи, як в Європі, піклуючись про майбутні покоління. Саджанці краще купити в пластиковому контейнері з добривами, так рослина не викопується з неминучим пошкодженням кореневої системи і після посадки гарантовано приживається. Можна купувати рослини з голим коренем (ранньою весною чи пізньою осінню без листя), які також відмінно приживаються. Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть продаватися в Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік.

Полив: при нестачі вологи Hibiscus syriacus Blue Chiffon скидає бутони. У перший рік посадки гібіскус потребує регулярного поливу. Додатковий полив необхідний тільки в посушливу або жарку погоду, враховуючи той факт, що коренева система жертвує своїм розростанням, кинувши всі сили на густі рясні квітконоси. Для кращого затримання вологи, рекомендуємо проводити мульчування. Рослина прекрасно відгукується на розпушування ґрунту, що часто поєднують з прополкою бур'янів на глибину 5-7см.

Обрізка: зазвичай дорослий кущ має кілька скелетних, досить міцних гілок. Щорічно на рослині з’являються тонкі молоді пагони, на кінцях яких у великій кількості утворюються квітконоси. Якщо не проводити своєчасну обрізку, то кущ буде рости хаотично, і гілки стануть відхилятися в сторони. Один раз ранньою весною необхідно проводити стрижку та надавати кущу гібіскуса певну форму. Також рекомендуємо вкорочувати пагони на 2/3 і видаляти пошкоджені гілки, так як це сприяє рясному цвітінню.

Догляд: рекомендуємо на зиму (особливо молоді рослини до 3 років) Гібіскус Блю Шифон захищати від морозу: мульчувати і обв'язувати агроволокном. У весняно-літній період рекомендуємо проводити підживлення азотовмісними мінеральними добривами, які стимулюють цвітіння. Восени вносять фосфорно-калійні добрива. Добриво, підживлення: перед застосуванням будь-яких добрив радимо ретельно дослідити склад Вашого і завезеного ґрунту за допомогою аналізів в лабораторії. В межах Київської області в нашому садовому центрі ми порадимо відповідальних постачальників родючого ґрунту.

Весна - літо NPK+ME (N-азот, F-фосфор, K-калій - набір комплексних добрив з ME-мікроелементами) - більше азоту, наприклад NPK 20.10.10, NPK 20.20.20, або подібні формули.

Восени – калійні добрива NPK+ME. В умовах центральної України радимо азотні добрива використовувати не пізніше кінця липня. Таким чином ми захищаємо рослину від пізньої вегетації, щоб молоді прирости встигли задерев'яніти до перших морозів.

Дозування: 1,5 грам на 1л придбаного вами контейнера, або 1грам, на кожні 10см висоти рослини. Вносимо шляхом змішування добрив з верхнім шаром ґрунту пристовбурного кільця, або зробивши 2-4 невеликі отвори в ґрунті поблизу рослини. Двічі на рік з інтервалом 4 тижні звичайними (гранульованими, чи водорозчинними), або всього один раз навесні 2-3 грами пролонгованих, довготривалих добрив на кожні 10см висоти, таким самим способом. Також, якщо у вас є крапельна система зрошування, надзвичайно ефективне внесення шляхом фертигації. Восени бажано давати збалансований комплекс добрив з підвищеним вмістом калію (осіннє). З весни до осені окрім позакореневих обробок пестицидами не забуваємо про додавання до вашої бакової суміші стимуляторів і мікроелементів. Особливо на піщаних бідних ґрунтах рекомендуємо застосовувати органічний гумус: перепрілий 2-4 річний перегній або компост.

Обробки ЗЗР (засобами захисту рослин):

Позакореневі обробки по кронам: починаючи з початку квітня і до середини осені спеціальними комплектами №1, №2, №3, №4. В склад кожного з чотирьох комплектів, входять різні інсектицид, фунгіцид, добриво, стимулятор, прилипач, інструкція по використанню з вказаним терміном застосування. Ми використовуємо препарати тільки всесвітньо відомих лідерів – виробників Bayer і Syngenta. Добрива Італія або Іспанія. Склад комплектів змінюється щороку в результаті аналізу наявних сезонних шкідників. Комплект на рік з чотирьох упаковок – це 14-16 препаратів пропонується нами по акційній ціні. Вартість комплекту препаратів на рік на 20% дешевше ніж купувати їх окремо. Комплекти можна придбати в садовому центрі Проксіма, або замовити з доставкою поштою в нашому інтернет-магазині.

Хвороби і шкідники: у суху спекотну погоду гібіскус може уражати попелиця. За лічені дні вона може перетворити чарівні листочки в висохлі стислі грудочки. Зрідка гібіскуси уражає квітковий п'ядун і пильщик.

Ґрунтові шкідники: на сьогоднішній день хрущ (травневий жук), совка є найбільш небезпечними ґрунтовими шкідниками. При посадці замочуємо коріння або протруюємо всю рослину розпилювачем. Проливаючи в ґрунт, обов'язково забезпечуємо контакт інсектициду з коренем, відповідно до інструкції на куплений препарат. Рекомендуємо Актару (діюча речовина - тіаметоксам) розводимо 1гр/л, і український препарат Антихрущ Люкс (діючі речовини - імідаклоприд + біфентрин + ацетаміприд) 10мл на 5л води. Кількість використовуваного розчину залежить від препарату, дози та, безумовно, розміру рослини. Обробку по кроні, підлив в ґрунт починаємо з кінця квітня і повторюємо 1 раз в 40 днів до кінця вересня. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли шкідник розмножується і «доїдає» рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські «ватяні» однофамільці - кремлівські окупанти «колоради», ненажерливі та лізуть в чужі сади. Перші та другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Захист від бур'янів: для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид загальної дії Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. Кращий період введення для широколистих бур'янів - від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові - фаза 2-3 листків, багаторічні злакові - при висоті 10-12 см. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молоде дерево - 1л, дерево середнього віку - 2-3л, дерево з великою кроною - більше 3л. Дякуємо компанії Syngenta за інформаційне сприяння.

Читати більше

Характеристики

Висота дорослих рослин 1,5-3м;
Тип рослини Кущі;
Форма росту Розлогі;
Діаметр дорослої рослини 1,5-2м;
Щільність крони Щільна крона, яка створює тінь;
Колір крони Темно-зелений;
Колір крони восени Жовтий;
Колір квітів Блакитний;
Декоративні квіти Квітучі рослини; Тривале цвітіння;
Період цвітіння Липень; Серпень; Вересень;
Світло Сонце;
Вимоги до поливу Посухостійкі; Помірний полив;
Кліматична зона України 7 зона (-17,7°С - 12,3°С);
Кислотність грунту / РН Рослини для кислих ґрунтів РН 4-6,5; Рослини для нейтральних ґрунтів РН 6,5-7,2; Рослини для лужних ґрунтів РН 7,2-8,5;
Використання в ландшафтному дизайні Маленькі компактні сади (до 6 соток); Природні пейзажні парки; Сади каменів/альпінарії/; Акценти / солітери;
Сезон декоративності Весна; Літо; Осінь;
Потреба у догляді Середня;
Потреба укриття на зиму Укриття агротканиною від морозу лише в молодому віці; Бажане мульчування і утеплення коріння на зиму;
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Останні відгуки