Алича Prunus domestica

Алича Prunus domestica

У дикому вигляді та в культурі алича поширена у горній місцевості на Тянь-Шані, Балканах, у Середній та Малій Азії, в Ірані, на Північному Кавказі та Закавказзі, Молдові та півдні України.

Алича (Prunus) – невелике листопадне дерево. Весною дерева рясно цвітуть білими або рожевими квітами. Плід є їстівною кістянкою, дозріває до жовтого або червоного кольору з початку липня до середини вересня.

Саджанці аличі стійкі до посухи, сильного вітру та морозу, але вимагають рясного освітлення. Витривала і стійка до хвороб, тому її використовують як підщепи при щепленні інших видів Prunus, включаючи сливи, абрикоси та персики.

Плоди дерева їдять свіжими або використовують для приготування супів, соків та алкогольних напоїв.



Алича великоплідна (рання) Алыча крупноплодная (ранняя) Prunus cerasifera Large-fruited Синоніми: Алича гібридна, Алича культурна, Слива розчепірена великоплідна, Слива вишнеподібна великоплідна, Слива російська, Слива диплоїдна. Запилювачі: Алича гібридна практично самобезплідна. Тому для отрим..
Немає відгуків
Від 120 грн
Алича великоплідна Генерал (середня) Алыча крупноплодная Генерал (средняя) Prunus cerasifera General Синоніми: Слива розчепірена Генерал, Слива вишненосна Генерал, Алича Генеральська. Запилювачі: Генерал - частково самоплідний сорт і тому йому бажане сусідство аличі сорту Комета або слив Ренклод..
Немає відгуків
Від 110 грн
Алича колоновидна Комета (рання) Алыча колоновидная Комета (ранняя) Prunus сolumnar Kometa Plum tree сolumnar Kometa Синоніми: Слива колоновидна алича Комета, Слива липнева рожева, Слива липнева троянда. Походження / історія: ще зовсім недавно при звучанні слова «алича» уяву багатьох людей малю..
Немає відгуків
Від 0 грн
Показано з 1 по 3 із 3 (всіх 1 сторінок)