Садовий центр Proxima

Виробник вітчизняного декоративного посадкового матеріалу для живоплоту в київській області.

Про нас:

Садовий центр PROXIMA вирощує, продає в роздріб та оптом за низькими цінами, широкий асортимент декоративного посадкового матеріалу для озеленення садової ділянки. Каталог рослин - більше 1000 видів саджанців хвойних та листяних дерев у контейнерах.

Наша ціль - зниження мінімального порогу цін на декоративні хвойні та листяні рослини для ландшафтного дизайну. Шляхом районування інтродукції та репродукції ми знижуємо вдвічі ціни перекупників, які імпортом досягають садових центрів Києва через 1-3 посередників.

Садовий центр PROXIMA найнижчі ціни на декоративні рослини Садовий центр Київ Садовий центр низьких цін Садовий центр

Ми вирощуємо якісні декоративні рослини для кліматичних умов півночі України. Спеціалізація пітомніка – рослини для живоплоту: самшит вічнозелений та туя західна колоновидна «Колумна», «Брабант», «Смарагд» - найпопулярніші рослини для живоплоту в Україні. Повний асортимент нараховує больш 1600 сортів. Наші ціни значно нижче цін будь-якого садового центру в Києві. Левова частка мажорних київських садових центрів орієнтуються на елітного клієнта з бездонним гаманцем. На ринку домінують великі рослини з дорогих європейських розплідників.

Покупцеві доводиться платити за доставку, упаковку, розмитнення, карантин, сплата ПДВ, різні мита, отримання документів в паразитуючих інстанціях, хабарі чиновникам, і космічні націнки. В результаті цього створюється ілюзія дорожнечі декоративного посадкового матеріалу. Виїхавши в будь-яку з розвинених європейських країн, жителі України, Білорусі та Росії з жахом виявляють, що їх ціни деколи в три рази нижче наших.

Бажання озеленювати ділянку, крім цінників, відбивають регулярні сезонні відмінки рослин, як правило , привезених з інших кліматичних поясів теплої і вологої Європи.

Продаж та доставка рослин Київ Рослини для живоплоту продаж Посадковий матеріал Вирощування та оптовий продаж рослин в Києві

Садовий центр PROXIMA спеціалізується на продажу молодих саджанців, роблячи їх доступними для покупця будь-якого достатку. Цей вид продажів домінує по всій Європі. Більшість європейців дорощують куплені рослини на своїй ділянці, не переплачуючи за багаторічний догляд на розпліднику і в садовому центрі.

Рослини вирощені за передовими світовими технологіями з використанням професійних поживних субстратів і дорогих добрив пролонгованої дії кращих світових виробників. Реалізуються рослини у високоякісних пластикових контейнерах. Добрива в купленому вами горщику гарантовано забезпечать рослину харчуванням на перший час після посадки.

Завдяки регулярній пересадці і правильному харчуванню - максимально наближеному до природного (регулярної малими дозами ) коренева система наших рослин спеціально формується з першого року життя. Рослини, що вимагають формовки і підрізування стрижуться регулярно, набуваючи характерну для свого виду форму. Ми не економимо на своїх клієнтах!

Щеплені хвойні рослини Пітомнік дерев Саджанці для озеленення садової ділянки Декоративні щеплені дерева

Рослина не викопується з грунту, коренева система в процесі пересадки не страждає взагалі. Два – три хлопки долонею по горщику, і рослина з коренем у ваших руках. Але найголовніше, що ми гарантуємо безболісну пересадку наших рослин навіть у найспекотніші дні літа. Іншими словами, купуючи наші рослини, садівники і садові центри можуть назавжди забути про питання «коли краще садити?!».Рослини в контейнері можна садити з березня по грудень.

Творчість сучасного ландшафтного дизайнера або садівника-любителя вже не обмежується сезонними рамками. Змиритися доведеться тільки з чотирма місяцями морозного сезону. Хоча взимку великі хвойні дерева з комом пересаджуються найкраще.

Садові центри Києва Каталог рослин 1000 видів саджанців дерев Декоративний посадковий матеріал в Київській області. Крупномери дерев. Пакування, погрузка та транспортування рослин

Великі листяні паркові та хвойні дерева крупномери з відкритого грунту більше 1,5 м ми вирощуємо в розсаднику площею 5 га на «відкритому» грунті. Зразки всіх щеплених знаходяться в садовому центрі в с. Жорнівка. Покупець отримує крупномер з великим комом, розмір якого в 2 рази перевищує розмір кома привезеного з Польщі. Ком стягує натуральний джут, який розкладається протягом 6-10 місяців. Збереження цілісності кореневої системи гарантує безболісну пересадку протягом усього року.

У нас ви завжди отримаєте професійні поради по висадці і подальшому вирощуванню будь-якої рослини . На торговому майданчику Ви своїми очима переконаїтесь в якості посадкового матеріалу і виберете ті рослини, які Вам подобаються

Садовий центр PROXIMA відкритий під час сезону посадки - з весни (березень) до зими (грудень) . Години роботи з 8 до 19 без перерви щодня всі вихідні і майже всі святкові дні.

Рослини для живоплоту

Приймаємо оптові замовлення на дерева і кущі, при необхідності доставляємо їх на місце.

Ми не продаємо плодових рослин і овочів.

Ми не вирощуємо і не продаємо однорічних і зрізних квітів.

Ми не тримаємо викопані рослини в мішковині роками.

Міста в які ми відправляємо рослини: Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Макіївка, Херсон, Севастополь, Полтава, Горлівка, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Чернівці, Хмельницький, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Лисичанськ, Бердянськ, Павлоград, Слов'янськ, Сєвєродонецьк, Ужгород, Кам'янець 'янець-Подільський, Костянтинівка і тд.