Осока петрі Мілк Чоколейт | Carex petriei Milk Chocolate | Осока петри Милк Чоколейт

Код товару: 1801
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 0 грн

Осока петрі Мілк Чоколейт

Carex petriei Milk Chocolate

Осока петри Милк Чоколейт

 

Синоніми: Осока петрі Мілк Чоколейт, Carex petriei Milk Chocolate, Осока Молочний Шоколад, Карекс Мілк Чоколейт, Осока кудлата Мілк Чоколейт

Походження / історія: 

Опис: Осока Петрі утворює щільні пучки висотою до 50 см. У сорту «Молочний шоколад» листя ниткоподібні, нависають, молочно-коричневі. Цвіте з травня по липень. Віддає перевагу сонячним місцям, водопроникним і вологим ґрунтам. Дуже красиво виглядає на берегах водойм, на клумбах, рокаріях і в контейнерах в різноманітних колірних композиціях. Морозостійкий сорт. Осока  стане прекрасним доповненням Вашої колекції декоративних рослин!

Форма: Осока Мілк Чоколейт багаторічна рослина, заввишки до 50 см, утворює щільну кулю молочно-коричневого кольору.

Висота / діаметр: піднімається до 50 см у висоту і до 30-40 см в діаметрі.

Швидкість зростання: осока Мілк Чоколейт відноситься до помірно рослих рослин.

Цвітіння: Цвіте з травня по липень тонкими коричневими колосовідними суцвіттями.

Листя: Має довгі вузькі ниткоподібні листя бежево-коричневого кольору. Взимку вони не втрачають свого красивого, оригінального кольору. 

Коренева система: коренева система рослини є дерниною, тобто кореневі волоски дуже щільно розташовуються один до одного.

Місце посадки: добре росте на захищених від вітру, сонячних ділянках і в півтіні.

Вид ґрунту: не вимоглива. Можна висаджувати на вологих, нейтральних, злегка кислих, родючих і добре дренованих ґрунтах.

Застосування: Підходить для створення композицій з рослинами з декоративним листям, білоквітучими рослинами та вічнозеленими чагарниками. Він буде добре виглядати в групах на гравійній грядці.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 6 при належному догляді абсолютно вся територія України (5а-7б) від Закарпаття (5б-6б) до Луганська (5а-5б) і Криму (6а-7б).

Купити осоку Мілк Чоколейт в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA - найбільшої колекції декоративних рослин для українського клімату.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».


Від 0 грн

Посадка: перед посадкою осоки Мілк Чоколейт рекомендуємо звільнити ґрунт від бур’яну, особливо багаторічного. Немає необхідності в дорогих добривах, ми можемо використовувати чорнозем або інший здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт. Купити саджанці краще купити в Україні (акліматизовані) в пластиковому контейнері з пролонгованими добривами і професійними субстратами. Рослини більших розмірів краще ростуть в ґрунті, тому вирощуються в розсаднику Проксіма в полях київської області. Рослина яка викопується нами на продаж з комом гарантовановко вкорінювалась в полі, загартовувалась, стриглась, доглядалась в розсаднику не менше 1-2 років, тому наші комовані рослини найбільш пристосовані для викопки і пересадки на нове місце. Саджанці розсадника Проксіма кліматично пристосовані для абсолютно всієї території України. Рослини що імпортуються з західної Європи (Польщі, Італії, Голландії, Німеччині і т.д), також рослини вирощені на півдні і заході України інколи менш пристосовані для примхливого українського клімату. Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися в Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без додаткових добрив, з березня по листопад – навіть у найспекотніші дні літа. Як і всі інші рослини відмінно відгукується на внесення органічних і мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус з компостованого гною або компост, отриманий з відходів Вашого саду, кухні, городу.

Добриво, підживлення: перед застосуванням будь-яких добрив радимо ретельно дослідити склад Вашого і завезеного ґрунту за допомогою аналізів в лабораторії. В межах Київської області на нашому садовому центрі ми порадимо відповідальних постачальників родючого ґрунту.

Весна - літо NPK + ME (азот, фосфор, калій - набір комплексних добрив з мікроелементами) - більше азоту, наприклад 20.10.10, 20.20.20, або подібні формули.

Восени - калійні добрива NPK + ME. В умовах центральної України радимо азотні добрива використовувати не пізніше кінця липня. Таким чином, ми захищаємо рослину від пізньої вегетації, щоб молоді прирости встигли задерев'яніти до перших морозів.

Дозування: 1,5 г на 1 л придбаного Вами контейнера, або 1 г, на кожні 10 см висоти рослини. Вносимо шляхом змішування добрив з верхнім шаром ґрунту пристовбурного кільця, або зробивши 2-4 невеликі отвори в ґрунті поблизу рослини. Двічі на рік з інтервалом 4 тижні звичайними (гранульованими, чи водорозчинними), або всього один раз на навесні 2-3 г пролонгованих, довготривалих добрив на кожні 10 см висоти, таким самим способом. Також, якщо у Вас є крапельна система зрошування, надзвичайно ефективне внесення шляхом фертигації (спосіб внесення рідких добрив або пестицидів, одночасно із здійсненням зрошення або поливу).

Восени бажано давати збалансований комплекс добрив з підвищеним вмістом калію (осіннє). З весни до осені окрім позакореневих обробок пестицидами не забуваємо про додавання до Вашої бакової суміші стимуляторів і мікроелементів. Особливо на піщаних бідних ґрунтах рекомендуємо застосовувати органічний гумус: перепрілий 2-4 річний перегній або компост. Біогумус найкраще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Для економії Вашого часу продуктивніше вносити добрива в ґрунтові отвори, додаючи протруйник (ґрунтовий інсектицид). Органічний гумус краще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій.

Полив: потребує рослина помірного поливу.

Обрізка: сорт Мілк Чоколейт вічнозелений, тому в особливої обрізки не потребує, лише на весні прибрати відмерле листя.

Догляд: ранньою весною необхідно видаляти у осоки сухе листя, тоді нове буде краще розростатися. Також в спекотні дні потребує незначного зволоження, розпушування ґрунту і видалення бур'янів. У безсніжні зими рекомендується легке укриття. Осока погано переносить як посуху, так і надмірне заливання, тому за цим потрібно особливо стежити.

Хвороби і шкідники: шкідників, які пошкоджують осоку практично немає. При надлишку вологи може завестися гниль і велика кількість відмерлих листків. Необроблені рослини можуть пошкодитися павутинним кліщем і щитівкою,антракнозом (плямистість листя), борошнистою росою і попелицею. Весною та повторно влітку проводять профілактичне розпилення інсектицидів (Актара, Енжіо, Актеліклік, Матч). Для захисту рослин від хвороб та грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Свитч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд). Безумовно, краще, щоб «діагноз» ставив фахівець. Але, як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи і засоби захисту рослин. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли вбивця розмножується і "доїдає" рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські "ватяні" однофамільці - кремлівські завойовники "колоради", знищуючи все на захопленій території, лізуть до чужих здорових садів. Перші та другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Ґрунтові шкідники: на сьогоднішній день хрущ (травневий жук), совка є найбільш небезпечними ґрунтовими шкідниками. Саджаючи, замочуємо коріння або протруюємо всю рослину обприскувачем. Проливаючи в ґрунт, обов’язково забезпечуємо контакт інсектициду з коренем, відповідно до інструкції на куплений препарат. Рекомендуємо Актару ( діюча речовина - тіаметоксам) розводимо 1 г/л, і український препарат Антихрущ Люкс(діючі речовини –імідаклоприд + біфентрин + ацетаміприд) 10 мл на 5 л води. Кількість застосування готового розчину залежить від препарату, дози і, безумовно, розміру рослини. Профілактика різних захворювань не завадить будь-якій рослині. А від нападу шкідників не застрахована жодна рослина, навіть сама стійка.

Осока петрі Мілк Чоколейт

Carex petriei Milk Chocolate

Осока петри Милк Чоколейт

 

Синоніми: Осока петрі Мілк Чоколейт, Carex petriei Milk Chocolate, Осока Молочний Шоколад, Карекс Мілк Чоколейт, Осока кудлата Мілк Чоколейт

Походження / історія: 

Опис: Осока Петрі утворює щільні пучки висотою до 50 см. У сорту «Молочний шоколад» листя ниткоподібні, нависають, молочно-коричневі. Цвіте з травня по липень. Віддає перевагу сонячним місцям, водопроникним і вологим ґрунтам. Дуже красиво виглядає на берегах водойм, на клумбах, рокаріях і в контейнерах в різноманітних колірних композиціях. Морозостійкий сорт. Осока  стане прекрасним доповненням Вашої колекції декоративних рослин!

Форма: Осока Мілк Чоколейт багаторічна рослина, заввишки до 50 см, утворює щільну кулю

...

Осока петрі Мілк Чоколейт

Carex petriei Milk Chocolate

Осока петри Милк Чоколейт

 

Синоніми: Осока петрі Мілк Чоколейт, Carex petriei Milk Chocolate, Осока Молочний Шоколад, Карекс Мілк Чоколейт, Осока кудлата Мілк Чоколейт

Походження / історія: 

Опис: Осока Петрі утворює щільні пучки висотою до 50 см. У сорту «Молочний шоколад» листя ниткоподібні, нависають, молочно-коричневі. Цвіте з травня по липень. Віддає перевагу сонячним місцям, водопроникним і вологим ґрунтам. Дуже красиво виглядає на берегах водойм, на клумбах, рокаріях і в контейнерах в різноманітних колірних композиціях. Морозостійкий сорт. Осока  стане прекрасним доповненням Вашої колекції декоративних рослин!

Форма: Осока Мілк Чоколейт багаторічна рослина, заввишки до 50 см, утворює щільну кулю молочно-коричневого кольору.

Висота / діаметр: піднімається до 50 см у висоту і до 30-40 см в діаметрі.

Швидкість зростання: осока Мілк Чоколейт відноситься до помірно рослих рослин.

Цвітіння: Цвіте з травня по липень тонкими коричневими колосовідними суцвіттями.

Листя: Має довгі вузькі ниткоподібні листя бежево-коричневого кольору. Взимку вони не втрачають свого красивого, оригінального кольору. 

Коренева система: коренева система рослини є дерниною, тобто кореневі волоски дуже щільно розташовуються один до одного.

Місце посадки: добре росте на захищених від вітру, сонячних ділянках і в півтіні.

Вид ґрунту: не вимоглива. Можна висаджувати на вологих, нейтральних, злегка кислих, родючих і добре дренованих ґрунтах.

Застосування: Підходить для створення композицій з рослинами з декоративним листям, білоквітучими рослинами та вічнозеленими чагарниками. Він буде добре виглядати в групах на гравійній грядці.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 6 при належному догляді абсолютно вся територія України (5а-7б) від Закарпаття (5б-6б) до Луганська (5а-5б) і Криму (6а-7б).

Купити осоку Мілк Чоколейт в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA - найбільшої колекції декоративних рослин для українського клімату.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».


Посадка: перед посадкою осоки Мілк Чоколейт рекомендуємо звільнити ґрунт від бур’яну, особливо багаторічного. Немає необхідності в дорогих добривах, ми можемо використовувати чорнозем або інший здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт. Купити саджанці краще купити в Україні (акліматизовані) в пластиковому контейнері з пролонгованими добривами і професійними субстратами. Рослини більших розмірів краще ростуть в ґрунті, тому вирощуються в розсаднику Проксіма в полях київської області. Рослина яка викопується нами на продаж з комом гарантовановко вкорінювалась в полі, загартовувалась, стриглась, доглядалась в розсаднику не менше 1-2 років, тому наші комовані рослини найбільш пристосовані для викопки і пересадки на нове місце. Саджанці розсадника Проксіма кліматично пристосовані для абсолютно всієї території України. Рослини що імпортуються з західної Європи (Польщі, Італії, Голландії, Німеччині і т.д), також рослини вирощені на півдні і заході України інколи менш пристосовані для примхливого українського клімату. Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися в Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без додаткових добрив, з березня по листопад – навіть у найспекотніші дні літа. Як і всі інші рослини відмінно відгукується на внесення органічних і мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус з компостованого гною або компост, отриманий з відходів Вашого саду, кухні, городу.

Добриво, підживлення: перед застосуванням будь-яких добрив радимо ретельно дослідити склад Вашого і завезеного ґрунту за допомогою аналізів в лабораторії. В межах Київської області на нашому садовому центрі ми порадимо відповідальних постачальників родючого ґрунту.

Весна - літо NPK + ME (азот, фосфор, калій - набір комплексних добрив з мікроелементами) - більше азоту, наприклад 20.10.10, 20.20.20, або подібні формули.

Восени - калійні добрива NPK + ME. В умовах центральної України радимо азотні добрива використовувати не пізніше кінця липня. Таким чином, ми захищаємо рослину від пізньої вегетації, щоб молоді прирости встигли задерев'яніти до перших морозів.

Дозування: 1,5 г на 1 л придбаного Вами контейнера, або 1 г, на кожні 10 см висоти рослини. Вносимо шляхом змішування добрив з верхнім шаром ґрунту пристовбурного кільця, або зробивши 2-4 невеликі отвори в ґрунті поблизу рослини. Двічі на рік з інтервалом 4 тижні звичайними (гранульованими, чи водорозчинними), або всього один раз на навесні 2-3 г пролонгованих, довготривалих добрив на кожні 10 см висоти, таким самим способом. Також, якщо у Вас є крапельна система зрошування, надзвичайно ефективне внесення шляхом фертигації (спосіб внесення рідких добрив або пестицидів, одночасно із здійсненням зрошення або поливу).

Восени бажано давати збалансований комплекс добрив з підвищеним вмістом калію (осіннє). З весни до осені окрім позакореневих обробок пестицидами не забуваємо про додавання до Вашої бакової суміші стимуляторів і мікроелементів. Особливо на піщаних бідних ґрунтах рекомендуємо застосовувати органічний гумус: перепрілий 2-4 річний перегній або компост. Біогумус найкраще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Для економії Вашого часу продуктивніше вносити добрива в ґрунтові отвори, додаючи протруйник (ґрунтовий інсектицид). Органічний гумус краще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій.

Полив: потребує рослина помірного поливу.

Обрізка: сорт Мілк Чоколейт вічнозелений, тому в особливої обрізки не потребує, лише на весні прибрати відмерле листя.

Догляд: ранньою весною необхідно видаляти у осоки сухе листя, тоді нове буде краще розростатися. Також в спекотні дні потребує незначного зволоження, розпушування ґрунту і видалення бур'янів. У безсніжні зими рекомендується легке укриття. Осока погано переносить як посуху, так і надмірне заливання, тому за цим потрібно особливо стежити.

Хвороби і шкідники: шкідників, які пошкоджують осоку практично немає. При надлишку вологи може завестися гниль і велика кількість відмерлих листків. Необроблені рослини можуть пошкодитися павутинним кліщем і щитівкою,антракнозом (плямистість листя), борошнистою росою і попелицею. Весною та повторно влітку проводять профілактичне розпилення інсектицидів (Актара, Енжіо, Актеліклік, Матч). Для захисту рослин від хвороб та грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Свитч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд). Безумовно, краще, щоб «діагноз» ставив фахівець. Але, як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи і засоби захисту рослин. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли вбивця розмножується і "доїдає" рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські "ватяні" однофамільці - кремлівські завойовники "колоради", знищуючи все на захопленій території, лізуть до чужих здорових садів. Перші та другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Ґрунтові шкідники: на сьогоднішній день хрущ (травневий жук), совка є найбільш небезпечними ґрунтовими шкідниками. Саджаючи, замочуємо коріння або протруюємо всю рослину обприскувачем. Проливаючи в ґрунт, обов’язково забезпечуємо контакт інсектициду з коренем, відповідно до інструкції на куплений препарат. Рекомендуємо Актару ( діюча речовина - тіаметоксам) розводимо 1 г/л, і український препарат Антихрущ Люкс(діючі речовини –імідаклоприд + біфентрин + ацетаміприд) 10 мл на 5 л води. Кількість застосування готового розчину залежить від препарату, дози і, безумовно, розміру рослини. Профілактика різних захворювань не завадить будь-якій рослині. А від нападу шкідників не застрахована жодна рослина, навіть сама стійка.

Читати більше

Характеристики

Тип рослини Кущі; Вічнозелені;
Форма росту Розлогі;
Висота рослини 0,2-0,5м;
Діаметр дорослої рослини 0,2-0,5м;
Щільність крони Рихла крона, яка пропускає світло;
Колір крони Коричневий;
Колір крони восени Коричневий;
Світло Сонце; Напівтінь;
Вимоги до поливу Помірний полив;
Умови навколишнього середовища Піщані сухі бідні ґрунти; Вологі і тимчасово підтоплювані ґрунти; Берег прісної водойми; Потребує захисту від вітру; Витримує контейнерне вирощування;
Кліматична зона України 6 зона (-23,3°С - 17,8°С);
Кислотність грунту / РН Рослини для кислих ґрунтів РН 4-6,5; Рослини для нейтральних ґрунтів РН 6,5-7,2;
Використання в ландшафтному дизайні Маленькі компактні сади (до 6 соток);
Особливості рослини Декоративність листя;
Сезон декоративності Весна; Літо; Осінь; Зима;
Потреба у догляді Низька;
Потреба укриття на зиму Бажане мульчування і утеплення коріння на зиму;