Черешня Дончанка (жовто-рожева, середня) | Черешня Дончанка (жёлто-розовая, средняя) | Prunus avium Donchanka

Код товару: 1217
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 0 грн

Черешня Дончанка (жовто-рожева, середня)

Черешня Дончанка (жёлто-розовая, средняя)

Prunus avium Donchanka

Cherry tree Donchanka

 

Синоніми: Вишня солодка, Пташина вишня.

Запилювачі: Сорт черешні Дончанка є самобезплідним сортом і тому він має потребу в черешнях-запильниках. Вона підвищує свою врожайність завдяки сусідству таких сортів як Дрогана жовта, Валерій Чкалов, Валерія, Аеліта, а також Сестричка і Аннушка.

Походження / історія: Сорт черешні Дончанка був виведений від вільного запилення сіянця Дрогани жовтої, зростаючої серед багатьох черешень мелітопольських сортів в ГСУ села Новоселидівка Донецької області. Авторство належить відомому селелекціонеру Тараненко Л.І.

Опис сорту: Черешня – улюблена насолода дітвори. Вона одна з перших ягід, що відкриває річний фруктовий сезон. Удвічі приємніше насолоджуватися її ароматними солодкими плодами, коли вона, будучи посадженою маленьким дворічним саджанцем, зросла на особистій садовій ділянці. Як кажуть в народі: «Своє завжди смачніше!». Черешня Дончанка середнього терміну дозрівання з жовто-рожевого кольору плодами великих розмірів (близько 8-9грамм). Це дерево сильноросле, прищеплене на підщепі Антипко, який сприяє плодоношенню вже в 4 річному віці (врожайність до 100кг).

Форма: Сильноросле дерево з потужним стовбуром і широкою кроною округлої форми (див.фото).

Кора: Червоно-коричнева з сірими смужками.

Швидкість зростання / розмір: Доросла рослина з швидкою силою зростання, може досягти висоти 5-6 метрів.

Листя: Великого розміру (біль ніж у вишні), темно-зеленого кольору, край листа з зазубринами, верхівка листа загострена.

Квіти: Великі, ароматні білі квіти з широко розкритими пелюстками, густо розташовані на гілках по 2-5шт в суцвітті.

Час цвітіння: ранній, до появи листя - на початку квітня.

Плоди: Барвисті жовто-рожевого або навіть бурштинового кольору плоди округлої форми з ніжною шкіркою. М'якоть соковита і солодка з певним яскраво-вираженим ароматом огортає маленьку кісточку, легко відокремлювану від м'якоті.

Відношення до світла / інсоляція: Для посадки Черешні Дончанка краще вибрати тепле, захищене від вітру місце (ймовірно з південної сторони ділянки).

Грунт: Легкі, добре дреновані родючі грунти.

Переваги: ​​Черешня Дончанка - універсальний сорт: її плоди - прекрасний десертний продукт, високоякіснатсировина для компотів, сухофруктів, варення. Сорт Черешні Дончанка - високоврожайний. Вона стійка проти плодових хвороб і з високим рівнем зимостійкості. Черешня - одна з найбільш затребуваних і популярних літніх ягід в Україні, зростає практично на кожній садовій ділянці.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 6 - при належному догляді абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a-5b) і Криму (6a-7b).

Черешня Дончанка в Києві за низькими цінами можна в розпліднику рослин PROXIMA.

 ↓↓↓ Більше інформації про даний рослині можна знайти під фото ↓↓↓ 


Від 0 грн

Посадка: Щоб Черешня Дончанка добре росла, грунт перед посадкою повинен бути добре підготовлений, звільнений від бур'янів, особливо багаторічних, багатий на поживні елементи (чорнозем або будь-який здоровий гумусований темний луговий/садовий грунт). Ями повинні бути приблизно 60 см в діаметрі і глибиною від 30см, розмір диктує розмір саджанця. Перевалюємо рослину з тимчасового контейнера, не руйнуючи земляного кому (якщо рослина з голою кореневою системою, то на дно ямки насипаємо земляний горбок і розподіляємо по ньому зволожені коріння вниз). Засипаємо родючою землею, злегка притоптуємо. Немає необхідності купувати спеціальні субстрати.

Чим більш родючий шар, тим менше доведеться вносити мінеральних добрив. Робимо пристовбурні кола з валиком, для природного збору дощової води і рясно заливаємо в кілька заходів.

Вид грунту / грунту: Як і всі інші рослини черешня відмінно відгукується на внесення органічних і мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус з компостованого перегною, або компост, отриманий з відходів вашого саду, кухні, городу. Органіка поліпшує структуру "легких" грунтів і "запускає" природний вічний двигун грунтових бактерій. Черви самі від сусідів мігрують до вас і запускають ланцюгову реакцію вічного органічного двигуна. Якщо ми навчимося його "обслуговувати", то забудемо про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди.

Нерозумно удобрювати плодові рослини нітратами, виловлюючи їх потім в організмі у вигляді нітритів і метгемоглобіну, що руйнують організм. Викидаючи органічні відходи в сміття, ми позбавляємо свої рослини кращих добрив. Прийшов час позбавлятися від паршивих радянських звичок знищення (підкорення) природи на благо людини, і починати сортувати відходи, як в Європі, піклуючись про майбутні покоління. Всі сорти черешні нашого інтернет-магазину вирощені в Україні, морозостійкі і не вимагають ніякого укриття на зиму, крім обов'язкового захисту кори від зайців на висоту 120см.

Україна традиційно є найбільшим в східній Європі виробником плодових дерев, тому на 95% будьте впевнені, що куплений в Україні саджанець гарантовано морозостійкий. Наш садовий центр не продає імпортних саджанців. Якщо Ви придбали імпортні сорти плодових дерев, завезені з Європи (6-9 зона), то перед настанням перших заморозків їх необхідно захистити. Навколо кореневої шийки насипається невеликий горбок грунту або мульчі, який навесні необхідно буде розкрити, але взимку він захистить шийку і місце щеплення від обмерзання.

Добре реагує рослина на внесення добрив. Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися у Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Але найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати без додаткових добрив з березня по грудень – навіть у найспекотніші дні літа.

Полив: Черешня Дончанка - вологолюбна рослина і потребує поливу: під час активного росту дерев (в травні), при наливанні плодів (в червні), в посуху і під зиму (до настання холодів). При цьому поливати досить раз в тиждень, але грунтовно, щоб промочити шар грунту на глибину 30-40 см. Слід пам'ятати: полив в період дозрівання плодів, призводить до їх розтріскування. Також не слід поливати черешню в другій половині літа, так як це сприяє затяжному росту пагонів і зниження зимостійкості. Не забувайте про осінні поливах, які так потрібні всім плодовим деревам для перезимівлі.

Обрізка: черешні властивий інтенсивний ріст пагонів, тому його доводиться стримувати щорічною формуючою обрізкою ранньою весною до набрякання бруньок. У період зростання до початку плодоношення однорічні пагони вкорочують на 1/5. У 5-річному віці дерево проріджують рідко через слабке розгалуження. Надалі слід видаляти всі розгалуження, що йдуть всередину крони, а також невдало розташовані. Формуйте крислату і добре освітлену крону, щоб до плоду можна було легко протягнути руку. При санітарній обрізці видаляйте хворі, сухі, поламані гілки, а зрізи обов'язково зачищайте і обробляйте садовою замазкою.

Хвороби: Необроблені рослини можуть пошкоджуватися попелицею, пильщиком, вишневою мухою, гусеницею, а також хворобами: плодова гниль, моніліоз, кокомікоз.

Добриво / захист: Висаджені дерева слід відразу ж підгодувати мінеральними добривами. Перша порція азоту вноситься в перший рік в середині травня. Друга - в середині червня. Завдяки цьому, вже до осені утворюються потужні прирости, необхідні для утворення крони. Якщо ріст саджанців у перший рік занадто інтенсивний, на наступний рік азотне добриво обмежуємо, залишивши тільки травневе внесення, але вже на початку місяця. Щоб спровокувати плодоношення, на третій і четвертий рік добриво азотом зводимо до мінімуму.

Доброму розвитку дерев і кущів, особливо на легких ґрунтах, сприяє мульчування перегноєм або компостом. Дуже важливо захистити ваше деревце від різного виду хвороб і шкідників, які можуть завдати шкоди вашому врожаю. І найкращим способом цього захисту буде правильне вживання хімічних препаратів на різних стадіях розвитку.

 У фазі розпускання бруньок (зелений конус «ведмежі вушка») з метою захисту від брунькового довгоносика, попелиці, а також проти таких хвороб як кокомікоз, моніліоз, клястероспоріоз слід застосовувати бакові суміші фунгіцидів + інсектицидів: Актара, Енжіо + Хорус.

У фазі розпускання бутонів для боротьби з бруньковим довгоносиком, попелицею, лістогризучими шкідниками і проти хвороб моніліоз, кокомікоз, плямистості листя застосовують бакові суміші фунгіцидів і інсектицидів: Хорус + Енжіо. У фазі закінчення цвітіння (опадання пелюсток) проти попелиці, пильщика, кліща, листогризучих гусениць, вишневого довгоносика, а також хвороб моніліозу, плямистості листя, кокомікозу використовують Енжіо або Актеллік + Хорус. Бакова суміш фунгіцидів + інсектицидів.

У фазі росту плода - проти вишневої мухи, попелиці, пильщика і хвороби кокомікоз, плямистості листя, плодової гнилі використовують Актеллік + Хорус. Бакова суміш фунгіцид + інсектицид. Обробку проводять через 10-12 днів після попередньої. Найбільш кращий спосіб визначення термінів обробки - вилов на пастки (звичайні стрічки «мухолов») вишневої мухи.

При вилові 3 особин вишневої мухи за тиждень - необхідно провести обприскування. Після збирання врожаю проти плямистості листя, монилиоза, плодової гнилі, кокомікозу, клястероспоріоза застосовують Хорус.

У жовтні-листопаді проти довгоносика, пильщика, кліща і хвороб: плямистості листя, клястероспоріоза слід зробити окопування пристовбурних кіл, закопування або спалювання опалого листя, а також внесення добрив. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молоде дерево - 1л, дерево середнього віку - 2-3 л, дерево з великою кроною - більше 3 л.

Грунтові шкідники: На сьогоднішній день в Україні немає більш небезпечного грунтового шкідника ніж хрущ (рос. – майский жук). З середини квітня, побачивши першого летючого жука, СРОЧНО обробляємо крону Актарою або будь-яким з численних препаратів на основі імідаклоприду, наприклад Престиж (Байєр), Антихрущ, при цьому частина розчину обов'язково повинна потрапити на стовбур (10см вище грунту) і кореневу шийку і не пролитися в бік. Подібні обробки повторюємо кожні 40-50 днів сезону вегетації. Проливаємо в грунт згідно з інструкцією, також ефективна Актара.

Обробка по кроні і підлив по кореневій шийці в грунт з кінця квітня до вересня 1 раз в 40-60 днів. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли шкідник розмножується і «доїдає» рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські «ватяні» однофамільці - кремлівські окупанти «колоради», ненажерливі і лізуть в чужі сади. І перші і другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Захист від бур'янів: в період до або після цвітіння для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид загальної дії Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. Кращий період введення для широколистих бур'янів - від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові - фаза 2-3 листків, багаторічні злакові - при висоті 10-12 см. Всі матеріали, для зручності користувача однієї фірми - Syngenta.

Черешня Дончанка (жовто-рожева, середня)

Черешня Дончанка (жёлто-розовая, средняя)

Prunus avium Donchanka

Cherry tree Donchanka

 

Синоніми: Вишня солодка, Пташина вишня.

Запилювачі: Сорт черешні Дончанка є самобезплідним сортом і тому він має потребу в черешнях-запильниках. Вона підвищує свою врожайність завдяки сусідству таких сортів як Дрогана жовта, Валерій Чкалов, Валерія, Аеліта, а також Сестричка і Аннушка.

Походження / історія: Сорт черешні Дончанка був виведений від вільного запилення сіянця Дрогани жовтої, зростаючої серед багатьох черешень мелітопольських сортів в ГСУ села Новоселидівка Донецької області. Авторство належить відомому

...

Черешня Дончанка (жовто-рожева, середня)

Черешня Дончанка (жёлто-розовая, средняя)

Prunus avium Donchanka

Cherry tree Donchanka

 

Синоніми: Вишня солодка, Пташина вишня.

Запилювачі: Сорт черешні Дончанка є самобезплідним сортом і тому він має потребу в черешнях-запильниках. Вона підвищує свою врожайність завдяки сусідству таких сортів як Дрогана жовта, Валерій Чкалов, Валерія, Аеліта, а також Сестричка і Аннушка.

Походження / історія: Сорт черешні Дончанка був виведений від вільного запилення сіянця Дрогани жовтої, зростаючої серед багатьох черешень мелітопольських сортів в ГСУ села Новоселидівка Донецької області. Авторство належить відомому селелекціонеру Тараненко Л.І.

Опис сорту: Черешня – улюблена насолода дітвори. Вона одна з перших ягід, що відкриває річний фруктовий сезон. Удвічі приємніше насолоджуватися її ароматними солодкими плодами, коли вона, будучи посадженою маленьким дворічним саджанцем, зросла на особистій садовій ділянці. Як кажуть в народі: «Своє завжди смачніше!». Черешня Дончанка середнього терміну дозрівання з жовто-рожевого кольору плодами великих розмірів (близько 8-9грамм). Це дерево сильноросле, прищеплене на підщепі Антипко, який сприяє плодоношенню вже в 4 річному віці (врожайність до 100кг).

Форма: Сильноросле дерево з потужним стовбуром і широкою кроною округлої форми (див.фото).

Кора: Червоно-коричнева з сірими смужками.

Швидкість зростання / розмір: Доросла рослина з швидкою силою зростання, може досягти висоти 5-6 метрів.

Листя: Великого розміру (біль ніж у вишні), темно-зеленого кольору, край листа з зазубринами, верхівка листа загострена.

Квіти: Великі, ароматні білі квіти з широко розкритими пелюстками, густо розташовані на гілках по 2-5шт в суцвітті.

Час цвітіння: ранній, до появи листя - на початку квітня.

Плоди: Барвисті жовто-рожевого або навіть бурштинового кольору плоди округлої форми з ніжною шкіркою. М'якоть соковита і солодка з певним яскраво-вираженим ароматом огортає маленьку кісточку, легко відокремлювану від м'якоті.

Відношення до світла / інсоляція: Для посадки Черешні Дончанка краще вибрати тепле, захищене від вітру місце (ймовірно з південної сторони ділянки).

Грунт: Легкі, добре дреновані родючі грунти.

Переваги: ​​Черешня Дончанка - універсальний сорт: її плоди - прекрасний десертний продукт, високоякіснатсировина для компотів, сухофруктів, варення. Сорт Черешні Дончанка - високоврожайний. Вона стійка проти плодових хвороб і з високим рівнем зимостійкості. Черешня - одна з найбільш затребуваних і популярних літніх ягід в Україні, зростає практично на кожній садовій ділянці.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 6 - при належному догляді абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a-5b) і Криму (6a-7b).

Черешня Дончанка в Києві за низькими цінами можна в розпліднику рослин PROXIMA.

 ↓↓↓ Більше інформації про даний рослині можна знайти під фото ↓↓↓ 


Посадка: Щоб Черешня Дончанка добре росла, грунт перед посадкою повинен бути добре підготовлений, звільнений від бур'янів, особливо багаторічних, багатий на поживні елементи (чорнозем або будь-який здоровий гумусований темний луговий/садовий грунт). Ями повинні бути приблизно 60 см в діаметрі і глибиною від 30см, розмір диктує розмір саджанця. Перевалюємо рослину з тимчасового контейнера, не руйнуючи земляного кому (якщо рослина з голою кореневою системою, то на дно ямки насипаємо земляний горбок і розподіляємо по ньому зволожені коріння вниз). Засипаємо родючою землею, злегка притоптуємо. Немає необхідності купувати спеціальні субстрати.

Чим більш родючий шар, тим менше доведеться вносити мінеральних добрив. Робимо пристовбурні кола з валиком, для природного збору дощової води і рясно заливаємо в кілька заходів.

Вид грунту / грунту: Як і всі інші рослини черешня відмінно відгукується на внесення органічних і мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус з компостованого перегною, або компост, отриманий з відходів вашого саду, кухні, городу. Органіка поліпшує структуру "легких" грунтів і "запускає" природний вічний двигун грунтових бактерій. Черви самі від сусідів мігрують до вас і запускають ланцюгову реакцію вічного органічного двигуна. Якщо ми навчимося його "обслуговувати", то забудемо про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди.

Нерозумно удобрювати плодові рослини нітратами, виловлюючи їх потім в організмі у вигляді нітритів і метгемоглобіну, що руйнують організм. Викидаючи органічні відходи в сміття, ми позбавляємо свої рослини кращих добрив. Прийшов час позбавлятися від паршивих радянських звичок знищення (підкорення) природи на благо людини, і починати сортувати відходи, як в Європі, піклуючись про майбутні покоління. Всі сорти черешні нашого інтернет-магазину вирощені в Україні, морозостійкі і не вимагають ніякого укриття на зиму, крім обов'язкового захисту кори від зайців на висоту 120см.

Україна традиційно є найбільшим в східній Європі виробником плодових дерев, тому на 95% будьте впевнені, що куплений в Україні саджанець гарантовано морозостійкий. Наш садовий центр не продає імпортних саджанців. Якщо Ви придбали імпортні сорти плодових дерев, завезені з Європи (6-9 зона), то перед настанням перших заморозків їх необхідно захистити. Навколо кореневої шийки насипається невеликий горбок грунту або мульчі, який навесні необхідно буде розкрити, але взимку він захистить шийку і місце щеплення від обмерзання.

Добре реагує рослина на внесення добрив. Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися у Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Але найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати без додаткових добрив з березня по грудень – навіть у найспекотніші дні літа.

Полив: Черешня Дончанка - вологолюбна рослина і потребує поливу: під час активного росту дерев (в травні), при наливанні плодів (в червні), в посуху і під зиму (до настання холодів). При цьому поливати досить раз в тиждень, але грунтовно, щоб промочити шар грунту на глибину 30-40 см. Слід пам'ятати: полив в період дозрівання плодів, призводить до їх розтріскування. Також не слід поливати черешню в другій половині літа, так як це сприяє затяжному росту пагонів і зниження зимостійкості. Не забувайте про осінні поливах, які так потрібні всім плодовим деревам для перезимівлі.

Обрізка: черешні властивий інтенсивний ріст пагонів, тому його доводиться стримувати щорічною формуючою обрізкою ранньою весною до набрякання бруньок. У період зростання до початку плодоношення однорічні пагони вкорочують на 1/5. У 5-річному віці дерево проріджують рідко через слабке розгалуження. Надалі слід видаляти всі розгалуження, що йдуть всередину крони, а також невдало розташовані. Формуйте крислату і добре освітлену крону, щоб до плоду можна було легко протягнути руку. При санітарній обрізці видаляйте хворі, сухі, поламані гілки, а зрізи обов'язково зачищайте і обробляйте садовою замазкою.

Хвороби: Необроблені рослини можуть пошкоджуватися попелицею, пильщиком, вишневою мухою, гусеницею, а також хворобами: плодова гниль, моніліоз, кокомікоз.

Добриво / захист: Висаджені дерева слід відразу ж підгодувати мінеральними добривами. Перша порція азоту вноситься в перший рік в середині травня. Друга - в середині червня. Завдяки цьому, вже до осені утворюються потужні прирости, необхідні для утворення крони. Якщо ріст саджанців у перший рік занадто інтенсивний, на наступний рік азотне добриво обмежуємо, залишивши тільки травневе внесення, але вже на початку місяця. Щоб спровокувати плодоношення, на третій і четвертий рік добриво азотом зводимо до мінімуму.

Доброму розвитку дерев і кущів, особливо на легких ґрунтах, сприяє мульчування перегноєм або компостом. Дуже важливо захистити ваше деревце від різного виду хвороб і шкідників, які можуть завдати шкоди вашому врожаю. І найкращим способом цього захисту буде правильне вживання хімічних препаратів на різних стадіях розвитку.

 У фазі розпускання бруньок (зелений конус «ведмежі вушка») з метою захисту від брунькового довгоносика, попелиці, а також проти таких хвороб як кокомікоз, моніліоз, клястероспоріоз слід застосовувати бакові суміші фунгіцидів + інсектицидів: Актара, Енжіо + Хорус.

У фазі розпускання бутонів для боротьби з бруньковим довгоносиком, попелицею, лістогризучими шкідниками і проти хвороб моніліоз, кокомікоз, плямистості листя застосовують бакові суміші фунгіцидів і інсектицидів: Хорус + Енжіо. У фазі закінчення цвітіння (опадання пелюсток) проти попелиці, пильщика, кліща, листогризучих гусениць, вишневого довгоносика, а також хвороб моніліозу, плямистості листя, кокомікозу використовують Енжіо або Актеллік + Хорус. Бакова суміш фунгіцидів + інсектицидів.

У фазі росту плода - проти вишневої мухи, попелиці, пильщика і хвороби кокомікоз, плямистості листя, плодової гнилі використовують Актеллік + Хорус. Бакова суміш фунгіцид + інсектицид. Обробку проводять через 10-12 днів після попередньої. Найбільш кращий спосіб визначення термінів обробки - вилов на пастки (звичайні стрічки «мухолов») вишневої мухи.

При вилові 3 особин вишневої мухи за тиждень - необхідно провести обприскування. Після збирання врожаю проти плямистості листя, монилиоза, плодової гнилі, кокомікозу, клястероспоріоза застосовують Хорус.

У жовтні-листопаді проти довгоносика, пильщика, кліща і хвороб: плямистості листя, клястероспоріоза слід зробити окопування пристовбурних кіл, закопування або спалювання опалого листя, а також внесення добрив. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молоде дерево - 1л, дерево середнього віку - 2-3 л, дерево з великою кроною - більше 3 л.

Грунтові шкідники: На сьогоднішній день в Україні немає більш небезпечного грунтового шкідника ніж хрущ (рос. – майский жук). З середини квітня, побачивши першого летючого жука, СРОЧНО обробляємо крону Актарою або будь-яким з численних препаратів на основі імідаклоприду, наприклад Престиж (Байєр), Антихрущ, при цьому частина розчину обов'язково повинна потрапити на стовбур (10см вище грунту) і кореневу шийку і не пролитися в бік. Подібні обробки повторюємо кожні 40-50 днів сезону вегетації. Проливаємо в грунт згідно з інструкцією, також ефективна Актара.

Обробка по кроні і підлив по кореневій шийці в грунт з кінця квітня до вересня 1 раз в 40-60 днів. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли шкідник розмножується і «доїдає» рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські «ватяні» однофамільці - кремлівські окупанти «колоради», ненажерливі і лізуть в чужі сади. І перші і другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Захист від бур'янів: в період до або після цвітіння для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид загальної дії Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. Кращий період введення для широколистих бур'янів - від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові - фаза 2-3 листків, багаторічні злакові - при висоті 10-12 см. Всі матеріали, для зручності користувача однієї фірми - Syngenta.

Читати більше

Характеристики

Видова назва дерева Черешня;
Запилення рослини Потребує запилювача;
Плоди Великі;
Сезон плодоношення Середній;
Смакові якості Солодкі;
Тип рослини Плодове дерево;
Форма рослини Розлога;
Висота рослини 3-7м;
Кліматична зона України 6 зона (-23,3°С - 17,8°С);
Відгуки (0)
0/ 5
Середній рейтинг товару
0
0
0
0
0

Перетяніть сюди фотографії

або натисніть

Визначити файли
Додавайте зображення в форматах .jpg, .gif, .png, розміром файла до 5 МБ
Якщо ваша ссилка вірна, тут ви побачете превю вашого відео

На жаль ще не було відгуків про цей товар. Будьте першим хто залишить відгук!

Черешня Дончанка (жовто-рожева, середня) | Черешня Дончанка (жёлто-розовая, средняя) | Prunus avium Donchanka