Ломиніс / Клематіс Пілу | Clematis Piilu | Ломонос / Клематис Пилу

Код товару: 1808
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 0 грн

Ломиніс / Клематіс Пілу

Clematis Piilu

Ломонос / Клематис Пилу


Синоніми: Клематіс Піїлу, Клематіс Пила, Клематис, Ломонос, атрагена, дідусеві кучері, повитник.

Походження / історія: Клематис походить від грецького слова klema, так називали колись всі виткі рослини. Також є багато народних назв (повитник, дідусеві кучері, бородавник та ін.) в Україні найчастіше вживають «ломонос». Початок культивування клематисів в Західній Європі відносять до XVI сторіччя, а в Японії культура клематисів має ще більш тривалу історію. Клематис Пілу з’явився в 1984 році завдяки естонському селекціонеру Уно Ківістік. У перекладі з естонської, Piilu означає - "маленьке каченя".

Опис сорту / переваги: Клематис Пілу це багаторічна гарно квітуча ліана, яка має супротивне, зелене, трійчасте листя і за допомогою листових черешків, дереться вгору досягаючи висоти 1.5 м. Ця рослина цінується рясним та довготривалим цвітінням, красивими лілово-рожевими з темно-рожевою смужкою посередині квітами, які прикрашають її з червня по вересень і є головною перевагою цієї ліани. Квіти які з’являються на минулорічних пагонах махрові, а ті що на цьогорічних одиночні.

Форма: листопадна ліана з красивими квітами (див. фото).

Розмір: піднімається в висоту 1,5 м.

Швидкість зростання / сила росту: перші кілька років ця ліана росте повільніше. За сезон може додати у зрості 40-50см.

Пагони: тоненькі, тягнуться вгору і в сторони при наявності опори.

Листя: зелене, трійчасте, супротивне. Восени листя клематіса набуває жовтого відтінку.

Цвітіння: настає в червні і триває до вересня у вигляді великих (8-12см) лілово-рожевих з темно-рожевою смужкою посередині. Квіти які з’являються на минулорічних пагонах махрові, а ті що на цьогорічних одиночні.

Світло: для гарного розвитку і рясного цвітіння клематіса потрібне сонячне або злегка притінене місце, захищене від вітру.

Волога: краще розвивається при помірному, регулярному поливі. При надлишку вологи загниває коріння.

Ґрунт: надає перевагу родючому, дренованому ґрунту. Погано розвивається на важкому, засоленому, кислому ґрунті.

Застосування: Клематіс Piilu використовують переважно для вертикального озеленення: пергол, терас, стін будинків, різних куточків саду. Має гарний вигляд на тлі газону в одиночній посадці або групами. З його допомогою можна приховати непривабливі прибудови і зробити затишними альтанки, веранди, ґанок. Ломонос також може дертися по натуральних опорах, невеликих деревах і кущах, утворюючи водоспади з чарівних квіток. Підходить для вирощування в контейнерах на балконах і терасах. За умови правильної посадки великоквіткові клематіси можуть рости на одному місці більше 30 років і бути гідним представником Вашої садової колекції квітучих.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 5а - абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a-5b) і Криму (6a-7b).

Купити Клематис Пілу в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».


Від 0 грн

Посадка: Clematis Piilu, краще розвивається при правильній посадці. Перед тим як садити цю ліану рекомендуємо звільнити ґрунт від бур'янів. Саджанці краще купити в пластиковому контейнері з добривами, так рослина не викопується з неминучим пошкодженням кореневої системи і після посадки гарантовано приживається. Перед посадкою рекомендуємо приготувати яму, оптимальний розмір якої 50*50*50 см або трохи більше. В обов'язковому порядку викладаємо 10-15см шар дренажу з колотої цегли або каменів. Поверх дренажу бажано покласти перепрілий гній або листовий перегній. Далі яму заповнюють підготовленою родючою землею. Ідеальний варіант - підготувати яму за місяць до посадки рослини. У цьому випадку земля дасть осадку, створяться ідеальні умови для вкорінення. Клематіс можна садити навесні, восени або влітку, але найкращий час - перша половина осені. Перед посадкою клематисів встановіть опори для ліан висотою 2 м, які забезпечать підтримку пагонів при сильних вітрах. Не висаджуйте клематиси впритул до стіни або до огорожі, між ними завжди має бути простір в 10-20 см. Біля самої стіни ґрунт зазвичай дуже сухий, і це, як правило, призводить до поганого росту, дрібного цвітіння і можливої загибелі рослини. При посадці клематисів біля будинку встановіть для них опори не ближче 30см від стіни. Вода, що стікає з даху, не повинна потрапляти на ліани. Після підготовки родючого ґрунту, посадкових ям і установки опор проводиться посадка клематисів. Якщо корінці саджанця підсохлі, перед посадкою слід на кілька годин замочити рослину в холодній воді. Все коріння, кореневу шийку саджанця і стебло до 5-10 см потрібно засипати землею, зробивши поглиблення для збереження води під час поливу. Якщо висаджуєте клематіс навесні, то потрібно засипати його землею до першого міжвузля. Рясно полийте водою. При осінній посадці клематіса, навесні можна прибрати частину ґрунту від самих рослин, і до осені теж підсипати ґрунт. Так потрібно робити, для того щоб полегшити вихід пагонів, ослаблених після пересадки рослини, на поверхню ґрунту. Якщо висаджуєте кілька рослин, то між ними слід витримувати відстань близько 1 - 1,5м. Врахуйте, що свіжий гній і кислий торф шкодять клематісам. Клематиси погано витримують високі ґрунтові води. В цьому випадку посадіть рослини на пагорбі (на додатково насипаному ґрунті), інакше коріння клематисів, яке досягне води, зігниє. Якщо ґрунт в саду глинистий, на місці посадки клематіса зробіть дренажну канавку для відводу зайвої води і засипте її піском.

Догляд: потребує поливу, видалення бур'янів, обрізки, санітарної стрижки, обприскування крони, укриття на зиму.

Зимівля: можна вкрити біля основи куща сухим листям, торфом або тирсою. Клематіси слід вкривати лише після того, як встановиться погода з мінусовою температурою - до цього часу рослини пройдуть загартування. Знімати укриття слід поступово, після того як мине загроза заморозків.

Обрізка: перше, що треба зробити - міцну і красиву опору. Вона може бути металевою, дерев'яною, можна використовувати шнури, натягнуті вертикально або в будь-якому потрібному напрямку. Офіційна група обрізки Клематіса Пілу – друга, але залежно від кліматичних умов роблять коригування. Ті ж клемаіси, що належать до перехідної 2-3 групи, однаково рясно та добре цвітуть як на молодих, так і на минулорічних пагонах. Саме до цієї перехідної групи належить сорт клематису Piilu. Різниця полягає лише в тому, що, як згадувалося раніше, під час другої хвилі цвітіння на рослині не утворюється махрових квіток.

Добриво, підживлення: перед застосуванням будь-яких добрив радимо ретельно дослідити склад Вашого і завезеного ґрунту за допомогою аналізів в лабораторії. В межах Київської області в нашому садовому центрі ми порадимо відповідальних постачальників родючого ґрунту.

Весна - літо NPK+ME (N-азот, F-фосфор, K-калій - набір комплексних добрив з ME-мікроелементами) - більше азоту, наприклад NPK 20.10.10, NPK 20.20.20, або подібні формули.

Восени – калійні добрива NPK+ME. В умовах центральної України радимо азотні добрива використовувати не пізніше кінця липня. Таким чином ми захищаємо рослину від пізньої вегетації, щоб молоді прирости встигли задерев'яніти до перших морозів.

Дозування: 1,5 грам на 1л придбаного вами контейнера, або 1грам, на кожні 10см висоти рослини. Вносимо шляхом змішування добрив з верхнім шаром ґрунту пристовбурного кола, або зробивши 2-4 невеликі отвори в ґрунті поблизу рослини. Двічі на рік з інтервалом 4 тижні звичайними (гранульованими, чи водорозчинними), або всього один раз навесні 2-3 грами пролонгованих, довготривалих добрив на кожні 10см висоти, таким самим способом. Також, якщо у вас є крапельна система зрошування, надзвичайно ефективне внесення шляхом фертигації. Восени бажано давати збалансований комплекс добрив з підвищеним вмістом калію (осіннє). З весни до осені окрім позакореневих обробок пестицидами не забуваємо про додавання до вашої бакової суміші стимуляторів і мікроелементів. Особливо на піщаних бідних ґрунтах рекомендуємо застосовувати органічний гумус: перепрілий 2-4 річний перегній або компост. Для економії Вашого часу продуктивніше вносити добрива в ґрунтові отвори додаючи протруйник (ґрунтовий інсектицид).

Обробки ЗЗР (засобами захисту рослин):

Хвороби і шкідники: необроблені рослини можуть уражатися антракнозом (плямистість листя), борошнистою росою, гниллю, іржею, фузаріоз (почорніла кора). При фузаріозі в першу чергу вражається нижня частина стебла. Його кора чорніє, уражені частини виглядають набряклими. Через деякий час розростається міцелій грибка закупорює судини, що призводить до швидкого в`янення та загибелі пагонів. Найчастіше це відбувається в літні місяці. Ще однією найнебезпечнішою хворобою є вертіцільозне в’янення (вілт), при цьому уражена рослина швидко в'яне і засихає, її варто викопати і спалити, щоб запобігти поширенню хвороби на здорові рослини. Щоб захистити рослину від хвороб і грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами. У спекотну посушливу погоду клематис може піддатися атаці попелиці, павутинного кліща, нематод, та слимаків, тому від шкідників профілактично використовуємо інсектициди.

Позакореневі обробки по кронам: починаючи з початку квітня і до середини осені спеціальними комплектами №1, №2, №3, №4. В склад кожного з чотирьох комплектів, входять різні інсектицид, фунгіцид, добриво, стимулятор, прилипач, інструкція по використанню з вказаним терміном застосування. Ми використовуємо препарати тільки всесвітньо відомих лідерів – виробників Bayer і Syngenta. Добрива Італія або Іспанія. Склад комплектів змінюється щороку в результаті аналізу наявних сезонних шкідників. Комплект на рік з чотирьох упаковок – це 14-16 препаратів пропонується нами по акційній ціні. Вартість комплекту препаратів на рік на 20% дешевше ніж купувати їх окремо. Комплекти можна придбати в садовому центрі Проксіма, або замовити з доставкою швидкою поштою в нашому інтернет-магазині.

Ґрунтові шкідники: від ґрунтових шкідників (хрущ, совка і т.д) ми використовуємо препарати на основі амідаклоприду, тіаметоксаму, тефлутрину три-чотири рази на рік через кожні 30-40 днів, починаючи з початку квітня до жовтня. Для цього потрібно проштрикнути арматурою ґрунт на 5-10см вглибину і від стовбура потрібно відступити теж 5-10см та залити в кожен зроблений отвір 50мл розчину. Якщо для цієї процедури обрали Актару то потрібно розчинити її в пропорції 1г(актари) на 1л води.

Захист від бур'янів: в період до або після цвітіння для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіциди загальної дії Ураган Форте або Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури.

Ломиніс / Клематіс Пілу

Clematis Piilu

Ломонос / Клематис Пилу


Синоніми: Клематіс Піїлу, Клематіс Пила, Клематис, Ломонос, атрагена, дідусеві кучері, повитник.

Походження / історія: Клематис походить від грецького слова klema, так називали колись всі виткі рослини. Також є багато народних назв (повитник, дідусеві кучері, бородавник та ін.) в Україні найчастіше вживають «ломонос». Початок культивування клематисів в Західній Європі відносять до XVI сторіччя, а в Японії культура клематисів має ще більш тривалу історію. Клематис Пілу з’явився в 1984 році завдяки естонському селекціонеру Уно Ківістік. У перекладі з естонської, Piilu означає - "маленьке каченя".

Опис сорту / переваги: Клематис Пілу це багаторічна гарно квітуча ліана, яка має супротивне, зелене, трійчасте листя і за допомогою листових черешків, дереться вгору досягаючи висоти 1.5 м. Ця рослина цінується

...

Ломиніс / Клематіс Пілу

Clematis Piilu

Ломонос / Клематис Пилу


Синоніми: Клематіс Піїлу, Клематіс Пила, Клематис, Ломонос, атрагена, дідусеві кучері, повитник.

Походження / історія: Клематис походить від грецького слова klema, так називали колись всі виткі рослини. Також є багато народних назв (повитник, дідусеві кучері, бородавник та ін.) в Україні найчастіше вживають «ломонос». Початок культивування клематисів в Західній Європі відносять до XVI сторіччя, а в Японії культура клематисів має ще більш тривалу історію. Клематис Пілу з’явився в 1984 році завдяки естонському селекціонеру Уно Ківістік. У перекладі з естонської, Piilu означає - "маленьке каченя".

Опис сорту / переваги: Клематис Пілу це багаторічна гарно квітуча ліана, яка має супротивне, зелене, трійчасте листя і за допомогою листових черешків, дереться вгору досягаючи висоти 1.5 м. Ця рослина цінується рясним та довготривалим цвітінням, красивими лілово-рожевими з темно-рожевою смужкою посередині квітами, які прикрашають її з червня по вересень і є головною перевагою цієї ліани. Квіти які з’являються на минулорічних пагонах махрові, а ті що на цьогорічних одиночні.

Форма: листопадна ліана з красивими квітами (див. фото).

Розмір: піднімається в висоту 1,5 м.

Швидкість зростання / сила росту: перші кілька років ця ліана росте повільніше. За сезон може додати у зрості 40-50см.

Пагони: тоненькі, тягнуться вгору і в сторони при наявності опори.

Листя: зелене, трійчасте, супротивне. Восени листя клематіса набуває жовтого відтінку.

Цвітіння: настає в червні і триває до вересня у вигляді великих (8-12см) лілово-рожевих з темно-рожевою смужкою посередині. Квіти які з’являються на минулорічних пагонах махрові, а ті що на цьогорічних одиночні.

Світло: для гарного розвитку і рясного цвітіння клематіса потрібне сонячне або злегка притінене місце, захищене від вітру.

Волога: краще розвивається при помірному, регулярному поливі. При надлишку вологи загниває коріння.

Ґрунт: надає перевагу родючому, дренованому ґрунту. Погано розвивається на важкому, засоленому, кислому ґрунті.

Застосування: Клематіс Piilu використовують переважно для вертикального озеленення: пергол, терас, стін будинків, різних куточків саду. Має гарний вигляд на тлі газону в одиночній посадці або групами. З його допомогою можна приховати непривабливі прибудови і зробити затишними альтанки, веранди, ґанок. Ломонос також може дертися по натуральних опорах, невеликих деревах і кущах, утворюючи водоспади з чарівних квіток. Підходить для вирощування в контейнерах на балконах і терасах. За умови правильної посадки великоквіткові клематіси можуть рости на одному місці більше 30 років і бути гідним представником Вашої садової колекції квітучих.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 5а - абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a-5b) і Криму (6a-7b).

Купити Клематис Пілу в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».


Посадка: Clematis Piilu, краще розвивається при правильній посадці. Перед тим як садити цю ліану рекомендуємо звільнити ґрунт від бур'янів. Саджанці краще купити в пластиковому контейнері з добривами, так рослина не викопується з неминучим пошкодженням кореневої системи і після посадки гарантовано приживається. Перед посадкою рекомендуємо приготувати яму, оптимальний розмір якої 50*50*50 см або трохи більше. В обов'язковому порядку викладаємо 10-15см шар дренажу з колотої цегли або каменів. Поверх дренажу бажано покласти перепрілий гній або листовий перегній. Далі яму заповнюють підготовленою родючою землею. Ідеальний варіант - підготувати яму за місяць до посадки рослини. У цьому випадку земля дасть осадку, створяться ідеальні умови для вкорінення. Клематіс можна садити навесні, восени або влітку, але найкращий час - перша половина осені. Перед посадкою клематисів встановіть опори для ліан висотою 2 м, які забезпечать підтримку пагонів при сильних вітрах. Не висаджуйте клематиси впритул до стіни або до огорожі, між ними завжди має бути простір в 10-20 см. Біля самої стіни ґрунт зазвичай дуже сухий, і це, як правило, призводить до поганого росту, дрібного цвітіння і можливої загибелі рослини. При посадці клематисів біля будинку встановіть для них опори не ближче 30см від стіни. Вода, що стікає з даху, не повинна потрапляти на ліани. Після підготовки родючого ґрунту, посадкових ям і установки опор проводиться посадка клематисів. Якщо корінці саджанця підсохлі, перед посадкою слід на кілька годин замочити рослину в холодній воді. Все коріння, кореневу шийку саджанця і стебло до 5-10 см потрібно засипати землею, зробивши поглиблення для збереження води під час поливу. Якщо висаджуєте клематіс навесні, то потрібно засипати його землею до першого міжвузля. Рясно полийте водою. При осінній посадці клематіса, навесні можна прибрати частину ґрунту від самих рослин, і до осені теж підсипати ґрунт. Так потрібно робити, для того щоб полегшити вихід пагонів, ослаблених після пересадки рослини, на поверхню ґрунту. Якщо висаджуєте кілька рослин, то між ними слід витримувати відстань близько 1 - 1,5м. Врахуйте, що свіжий гній і кислий торф шкодять клематісам. Клематиси погано витримують високі ґрунтові води. В цьому випадку посадіть рослини на пагорбі (на додатково насипаному ґрунті), інакше коріння клематисів, яке досягне води, зігниє. Якщо ґрунт в саду глинистий, на місці посадки клематіса зробіть дренажну канавку для відводу зайвої води і засипте її піском.

Догляд: потребує поливу, видалення бур'янів, обрізки, санітарної стрижки, обприскування крони, укриття на зиму.

Зимівля: можна вкрити біля основи куща сухим листям, торфом або тирсою. Клематіси слід вкривати лише після того, як встановиться погода з мінусовою температурою - до цього часу рослини пройдуть загартування. Знімати укриття слід поступово, після того як мине загроза заморозків.

Обрізка: перше, що треба зробити - міцну і красиву опору. Вона може бути металевою, дерев'яною, можна використовувати шнури, натягнуті вертикально або в будь-якому потрібному напрямку. Офіційна група обрізки Клематіса Пілу – друга, але залежно від кліматичних умов роблять коригування. Ті ж клемаіси, що належать до перехідної 2-3 групи, однаково рясно та добре цвітуть як на молодих, так і на минулорічних пагонах. Саме до цієї перехідної групи належить сорт клематису Piilu. Різниця полягає лише в тому, що, як згадувалося раніше, під час другої хвилі цвітіння на рослині не утворюється махрових квіток.

Добриво, підживлення: перед застосуванням будь-яких добрив радимо ретельно дослідити склад Вашого і завезеного ґрунту за допомогою аналізів в лабораторії. В межах Київської області в нашому садовому центрі ми порадимо відповідальних постачальників родючого ґрунту.

Весна - літо NPK+ME (N-азот, F-фосфор, K-калій - набір комплексних добрив з ME-мікроелементами) - більше азоту, наприклад NPK 20.10.10, NPK 20.20.20, або подібні формули.

Восени – калійні добрива NPK+ME. В умовах центральної України радимо азотні добрива використовувати не пізніше кінця липня. Таким чином ми захищаємо рослину від пізньої вегетації, щоб молоді прирости встигли задерев'яніти до перших морозів.

Дозування: 1,5 грам на 1л придбаного вами контейнера, або 1грам, на кожні 10см висоти рослини. Вносимо шляхом змішування добрив з верхнім шаром ґрунту пристовбурного кола, або зробивши 2-4 невеликі отвори в ґрунті поблизу рослини. Двічі на рік з інтервалом 4 тижні звичайними (гранульованими, чи водорозчинними), або всього один раз навесні 2-3 грами пролонгованих, довготривалих добрив на кожні 10см висоти, таким самим способом. Також, якщо у вас є крапельна система зрошування, надзвичайно ефективне внесення шляхом фертигації. Восени бажано давати збалансований комплекс добрив з підвищеним вмістом калію (осіннє). З весни до осені окрім позакореневих обробок пестицидами не забуваємо про додавання до вашої бакової суміші стимуляторів і мікроелементів. Особливо на піщаних бідних ґрунтах рекомендуємо застосовувати органічний гумус: перепрілий 2-4 річний перегній або компост. Для економії Вашого часу продуктивніше вносити добрива в ґрунтові отвори додаючи протруйник (ґрунтовий інсектицид).

Обробки ЗЗР (засобами захисту рослин):

Хвороби і шкідники: необроблені рослини можуть уражатися антракнозом (плямистість листя), борошнистою росою, гниллю, іржею, фузаріоз (почорніла кора). При фузаріозі в першу чергу вражається нижня частина стебла. Його кора чорніє, уражені частини виглядають набряклими. Через деякий час розростається міцелій грибка закупорює судини, що призводить до швидкого в`янення та загибелі пагонів. Найчастіше це відбувається в літні місяці. Ще однією найнебезпечнішою хворобою є вертіцільозне в’янення (вілт), при цьому уражена рослина швидко в'яне і засихає, її варто викопати і спалити, щоб запобігти поширенню хвороби на здорові рослини. Щоб захистити рослину від хвороб і грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами. У спекотну посушливу погоду клематис може піддатися атаці попелиці, павутинного кліща, нематод, та слимаків, тому від шкідників профілактично використовуємо інсектициди.

Позакореневі обробки по кронам: починаючи з початку квітня і до середини осені спеціальними комплектами №1, №2, №3, №4. В склад кожного з чотирьох комплектів, входять різні інсектицид, фунгіцид, добриво, стимулятор, прилипач, інструкція по використанню з вказаним терміном застосування. Ми використовуємо препарати тільки всесвітньо відомих лідерів – виробників Bayer і Syngenta. Добрива Італія або Іспанія. Склад комплектів змінюється щороку в результаті аналізу наявних сезонних шкідників. Комплект на рік з чотирьох упаковок – це 14-16 препаратів пропонується нами по акційній ціні. Вартість комплекту препаратів на рік на 20% дешевше ніж купувати їх окремо. Комплекти можна придбати в садовому центрі Проксіма, або замовити з доставкою швидкою поштою в нашому інтернет-магазині.

Ґрунтові шкідники: від ґрунтових шкідників (хрущ, совка і т.д) ми використовуємо препарати на основі амідаклоприду, тіаметоксаму, тефлутрину три-чотири рази на рік через кожні 30-40 днів, починаючи з початку квітня до жовтня. Для цього потрібно проштрикнути арматурою ґрунт на 5-10см вглибину і від стовбура потрібно відступити теж 5-10см та залити в кожен зроблений отвір 50мл розчину. Якщо для цієї процедури обрали Актару то потрібно розчинити її в пропорції 1г(актари) на 1л води.

Захист від бур'янів: в період до або після цвітіння для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіциди загальної дії Ураган Форте або Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури.

Читати більше

Характеристики

Тип рослини В'юнкі;
Форма росту В’юнкі з опорою;
Висота рослини 1,5-3м;
Діаметр дорослої рослини 1-1,5м;
Щільність крони Рихла крона, яка пропускає світло;
Колір крони Зелений;
Колір крони восени Зелений;
Колір квітів Рожевий;
Декоративні квіти Квітучі рослини; Тривале цвітіння;
Період цвітіння Червень; Липень; Вересень;
Світло Сонце; Напівтінь;
Вимоги до поливу Посухостійкі; Помірний полив;
Умови навколишнього середовища Піщані сухі бідні ґрунти; Витримує контейнерне вирощування;
Кліматична зона України 4 зона;
Кислотність грунту / РН Рослини для нейтральних ґрунтів РН 6,5-7,2; Рослини для лужних ґрунтів РН 7,2-8,5;
Використання в ландшафтному дизайні Маленькі компактні сади (до 6 соток); Квітучі арки; Альтанки, перголи, берсо; Акценти / солітери;
Сезон декоративності Весна; Літо; Осінь;
Потреба у догляді Низька;
Відгуки (0)
0/ 5
Середній рейтинг товару
0
0
0
0
0

Перетяніть сюди фотографії

або натисніть

Визначити файли
Додавайте зображення в форматах .jpg, .gif, .png, розміром файла до 5 МБ
Якщо ваша ссилка вірна, тут ви побачете превю вашого відео

На жаль ще не було відгуків про цей товар. Будьте першим хто залишить відгук!

Клематіс Пілу | Clematis Piilu | Клематис Пилу