Гортензія волотиста Полар Бір (біла) | Hydrangea paniculata Polar Bear (white) | Гортензия метельчатая Полар Бир (белая)
Гортензія волотиста Полар Бір (біла)
Hydrangea paniculata Polar Bear (white)
Гортензия метельчатая Полар Бир (белая)
Синоніми: гортензія Полар Бер, гортензія садова Полар Бер, гортензія Полярний ведмідь.
Походження / історія: згідно з однією з древніх легенд, в день, коли народився Будда, з неба посипалися квіти казкової краси. Тоді і з'явилася на Землі квітка Аудзісай, яку називають японці гортензію. Навіть сьогодні для японських буддистів Аудзісай - священна квітка, яка вирощується в храмах. З листя гортензії готується традиційний чай, званий «Амача». Він є божественним і ритуальним напоєм у буддистів, які вважають, що він має магічну силу і захищає від злих духів. З походженням назви «гортензія» пов'язана також романтична історія. У 1767 році, здійснюючи кругосвітню подорож на кораблі, французький лікар і натураліст Філібер Коммерсон побачив в одній з азіатських країн - чи то Китаї, то чи Японії - невідому раніше рослину. Квітучий кущ настільки вразив його красою, що відважний дослідник назвав знахідку на честь своєї коханої, Гортензії Барреове, що супроводжувала його в небезпечній і тривалій експедиції, одягнувши чоловіче вбрання. Сорт гортензії Полар Бер був виведений селекціонером Арі Якобус Бергманом в Нідерландах в 2012 році. І з'явився він в результаті схрещування сортів 'Limelight' і 'Grandiflora'.
Опис: гортензія волотиста Полар Бір - листяний, декоративний і високорослий кущ з жорсткими і сильними стеблами. З липня по жовтень над ним підносяться численні хмари зі щільних і конічних грон квітів. Від інших сортів відрізняється гарною морозостійкістю і досить великими, білими або кремовими суцвіттями, розмір яких може досягати до 40 см. Гортензія волотиста Полар Бір стане прекрасним доповненням Вашої колекції декоративних рослин!
Форма: великий, розлогий, листопадний, декоративно квітучий кущ.
Висота / діаметр: може досягати 140-180 см у висоту і шириною 120-160 см.
Швидкість зростання: цей сорт гортензії відноситься до швидкозростаючих рослин.
Цвітіння: великі суцвіття можуть досягати до 40 см в довжину. У серпні з'являються блідо-салатові суцвіття, які поступово стають білосніжними, а до вересня або жовтня злегка рожевіють. Навіть засихаючи, квіти прикрашають кущ всю осінь і зиму.
Листя: темно-зеленого кольору, яйцевидне, з обох сторін трохи опушене.
Пагони: жорсткі, прямостоячі, завдяки чому кущ не розвалюється.
Коренева система: у гортензії неглибока, але розгалужена.
Ставлення до світла: добре росте в півтіні або сонячних, але захищених від вітру, ділянках.
Вид ґрунту: рослина краще росте на зволожених, дренованих, родючих, суглинних ґрунтах з кислою і слабо кислою реакцією.
Застосування: гортензія волотиста Полар Бір може використовуватися в одиночних посадках, а також в композиціях маленьких і великих садів. Рослина ефектно виглядає в поєднанні з багаторічниками. Може рости у великих контейнерах на балконах і терасах. Також hydrangea paniculata Polar Bear можливо формувати у вигляді куща, або невеликого деревця.
Кліматична зона / зона морозостійкості: 5 абсолютно вся територія України (5а-7б) від Закарпаття (5б-6б) до Луганська (5а-5б) і Криму (6а-7б).
Купити гортензію волотисту Полар Бір в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA - найбільшої колекції декоративних рослин для українського клімату.
Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».
Контейнер/ком: | Висота: | Діаметр крони: | Вік: | Додатково: | Ціна: | Кількість: |
3-5л | 40-50см | 20-30см | 3р | 200 грн |
- + |
|
5л | 50-70см | 20-30см | 4р |
Акція
|
260 грн |
- + |
ком40кг | 60-80см | 60-80см | 7р | 850 грн |
- + |
Посадка: для того щоб гортензія добре росла, перед посадкою рекомендуємо звільнити ґрунт від бур’яну, особливо багаторічного. Немає необхідності в дорогих добривах, ми можемо використовувати чорнозем або інший здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт. Купити саджанці до 80см краще купити в Україні (акліматизовані) в пластиковому контейнері з пролонгованими добривами і професійними субстратами. Рослини більших розмірів краще ростуть в ґрунті, тому вирощуються в розсаднику Проксіма в полях київської області. Рослина яка викопується нами на продаж з комом гарантовановко вкорінювалась в полі, загартовувалась, стриглась, доглядалась в розсаднику не менше 1-2 років, тому наші комовані рослини найбільш пристосовані для викопки і пересадки на нове місце. Саджанці розсадника Проксіма кліматично пристосовані для абсолютно всієї території України. Рослини що імпортуються з західної Європи (Польщі, Італії, Голландії, Німеччині і т.д), також рослини вирощені на півдні і заході України інколи менш пристосовані для примхливого українського клімату. . Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися в Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без додаткових добрив, з березня по листопад – навіть у найспекотніші дні літа. Як і всі інші рослини відмінно відгукується на внесення органічних і мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус з компостованого гною або компост, отриманий з відходів Вашого саду, кухні, городу.
Добриво, підживлення: перед застосуванням будь-яких добрив радимо ретельно дослідити склад Вашого і завезеного ґрунту за допомогою аналізів в лабораторії. В межах Київської області на нашому садовому центрі ми порадимо відповідальних постачальників родючого ґрунту.
Весна - літо NPK + ME (азот, фосфор, калій - набір комплексних добрив з мікроелементами) - більше азоту, наприклад 20.10.10, 20.20.20, або подібні формули. Восени - калійні добрива NPK + ME. В умовах центральної України радимо азотні добрива використовувати не пізніше кінця липня. Таким чином, ми захищаємо рослину від пізньої вегетації, щоб молоді прирости встигли задерев'яніти до перших морозів.
Дозування: 1,5 г на 1 л придбаного Вами контейнера, або 1 г, на кожні 10 см висоти рослини. Вносимо шляхом змішування добрив з верхнім шаром ґрунту пристовбурного кільця, або зробивши 2-4 невеликі отвори в ґрунті поблизу рослини. Двічі на рік з інтервалом 4 тижні звичайними (гранульованими, чи водорозчинними), або всього один раз на навесні 2-3 г пролонгованих, довготривалих добрив на кожні 10 см висоти, таким самим способом. Також, якщо у Вас є крапельна система зрошування, надзвичайно ефективне внесення шляхом фертигації (спосіб внесення рідких добрив або пестицидів, одночасно із здійсненням зрошення або поливу).
Восени бажано давати збалансований комплекс добрив з підвищеним вмістом калію (осіннє). З весни до осені окрім позакореневих обробок пестицидами не забуваємо про додавання до Вашої бакової суміші стимуляторів і мікроелементів. Особливо на піщаних бідних ґрунтах рекомендуємо застосовувати органічний гумус: перепрілий 2-4 річний перегній або компост. Біогумус найкраще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Для економії Вашого часу продуктивніше вносити добрива в ґрунтові отвори, додаючи протруйник (ґрунтовий інсектицид). Органічний гумус краще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій.
Полив: так як гортензія любить родючий і постійно вологий ґрунт рекомендується регулярний полив, не допускаючи пересихання ґрунту, особливо в спекотні дні.
Обрізка: потрібна регулярна, щорічна санітарна і коригувальна обрізка рано навесні, до початку розпускання листя. Вирізаються слабкі, тонкі, викривлені і поламані за зиму гілки. Міцні пагони вкорочують до добре розвиненого вузла з бруньками.
Догляд: полягає у видаленні слабких і погано розвинених, пошкоджених морозом пагонів. Після обрізки гортензія добре відновлюється. Можливе мульчування сосновою корою. Hydrangea paniculata Polar Bear дуже зимостійка, але восени бажано замульчувати пристовбурні кола хвойним відпадом, щоб уникнути пересихання кореневої системи в холодні і безсніжні зими.
Захист від бур'янів: для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид загальної дії Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. кращий період введення для широколистих бур'янів - від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові - фаза 2-3 листків, багаторічні злакові - при висоті 10-12 см. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрат робочого розчину: молоде дерево - 1л, дерево середнього віку – 2 - 3 л, дерево з великою кроною - більш 3л.
Хвороби і шкідники: на лужних ґрунтах гортензія страждає хлорозом. У спекотну посушливу погоду можливе пошкодження павутинним кліщем. Сира рослина може уражатися борошнистою росою, зеленою листовійкою, плодовою попелицею, некрозом гілок і стовбурів. Необроблені рослини можуть пошкодитися щитівкою,антракнозом (плямистість листя) і попелицею. Весною та повторно влітку проводять профілактичне розпилення інсектицидів (Актара, Енжіо, Актеліклік, Матч). Для захисту рослин від хвороб та грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Свитч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд). Безумовно, краще, щоб «діагноз» ставив фахівець. Але, як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи і засоби захисту рослин. Безумовно, краще, щоб «діагноз» ставив фахівець. Але, як правило, сучасний садовод за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи і засоби захисту рослин. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли вбивця розмножується і "доїдає" рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські "ватяні" однофамільці - кремлівські завойовники "колоради", знищуючи все на захопленій території, лізуть до чужих здорових садів. Перші та другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.
Обробки ЗЗР (засобами захисту рослин):
Ґрунтові шкідники: від ґрунтових шкідників (хрущ, совка і т. д ) ми використовуємо препарати на основі амідаклоприду, тіаметоксаму, тефлутрину три-чотири рази на рік на 30-40 днів, починаючи з початку квітня до жовтня, або раз на рік одною великою гранулою комплексного пролонгованого препарату Ініціатор (Bayer Німеччина).
Позакореневі обробки по кронам: починаючи з початку квітня і до середини осені спеціальними комплектами №1, №2, №3, №4. В склад кожного з чотирьох комплектів, входять різні інсектицид, фунгіцид, добриво, стимулятор, прилипач, інструкція по використанню з вказаним терміном застосування. Ми використовуємо препарати тільки всесвітньо відомих лідерів – виробників Bayer і Syngenta. Добрива Італія або Іспанія. Склад комплектів змінюється щороку в результаті аналізу наявних сезонних шкідників. Комплект на рік з чотирьох упаковок – це 14-16 препаратів пропонується нами по акційній ціні. Вартість комплекту препаратів на рік на 20% дешевше ніж купувати їх окремо. Комплекти можна придбати в садовому центрі Проксіма, або замовити з доставкою швидкою поштою в нашому інтернет-магазині. Профілактика різних захворювань не завадить будь-якій рослині. А від нападу шкідників не застрахована жодна рослина, навіть сама стійка.
Гортензія волотиста Полар Бір (біла)
Hydrangea paniculata Polar Bear (white)
Гортензия метельчатая Полар Бир (белая)
Синоніми: гортензія Полар Бер, гортензія садова Полар Бер, гортензія Полярний ведмідь.
Походження / історія: згідно з однією з древніх легенд, в день, коли народився Будда, з неба посипалися квіти казкової краси. Тоді і з'явилася на Землі квітка Аудзісай, яку називають японці гортензію. Навіть сьогодні для японських буддистів Аудзісай - священна квітка, яка вирощується в храмах. З листя гортензії готується традиційний чай, званий «Амача». Він є божественним і ритуальним напоєм у буддистів, які вважають, що він має магічну силу і захищає від злих духів. З походженням назви «гортензія» пов'язана також романтична історія. У 1767 році, здійснюючи кругосвітню подорож на кораблі, французький лікар і натураліст Філібер Коммерсон побачив в одній з азіатських країн - чи то Китаї, то чи Японії - невідому раніше рослину. Квітучий кущ настільки вразив його красою, що відважний дослідник назвав знахідку на честь своєї коханої, Гортензії Барреове, що супроводжувала його в небезпечній і тривалій експедиції, одягнувши чоловіче вбрання. Сорт гортензії Полар Бер був виведений селекціонером Арі Якобус Бергманом в Нідерландах в 2012 році. І з'явився він в результаті схрещування сортів 'Limelight' і 'Grandiflora'.
Опис: гортензія волотиста Полар Бір - листяний, декоративний і високорослий кущ з жорсткими і сильними стеблами. З липня по жовтень над ним підносяться численні хмари зі щільних і конічних грон квітів. Від інших сортів відрізняється гарною морозостійкістю і досить великими, білими або кремовими суцвіттями, розмір яких може досягати до 40 см. Гортензія волотиста Полар Бір стане прекрасним доповненням Вашої колекції декоративних рослин!
Форма: великий, розлогий, листопадний, декоративно квітучий кущ.
Висота / діаметр: може досягати 140-180 см у висоту і шириною 120-160 см.
Швидкість зростання: цей сорт гортензії відноситься до швидкозростаючих рослин.
Цвітіння: великі суцвіття можуть досягати до 40 см в довжину. У серпні з'являються блідо-салатові суцвіття, які поступово стають білосніжними, а до вересня або жовтня злегка рожевіють. Навіть засихаючи, квіти прикрашають кущ всю осінь і зиму.
Листя: темно-зеленого кольору, яйцевидне, з обох сторін трохи опушене.
Пагони: жорсткі, прямостоячі, завдяки чому кущ не розвалюється.
Коренева система: у гортензії неглибока, але розгалужена.
Ставлення до світла: добре росте в півтіні або сонячних, але захищених від вітру, ділянках.
Вид ґрунту: рослина краще росте на зволожених, дренованих, родючих, суглинних ґрунтах з кислою і слабо кислою реакцією.
Застосування: гортензія волотиста Полар Бір може використовуватися в одиночних посадках, а також в композиціях маленьких і великих садів. Рослина ефектно виглядає в поєднанні з багаторічниками. Може рости у великих контейнерах на балконах і терасах. Також hydrangea paniculata Polar Bear можливо формувати у вигляді куща, або невеликого деревця.
Кліматична зона / зона морозостійкості: 5 абсолютно вся територія України (5а-7б) від Закарпаття (5б-6б) до Луганська (5а-5б) і Криму (6а-7б).
Купити гортензію волотисту Полар Бір в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA - найбільшої колекції декоративних рослин для українського клімату.
Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».
Посадка: для того щоб гортензія добре росла, перед посадкою рекомендуємо звільнити ґрунт від бур’яну, особливо багаторічного. Немає необхідності в дорогих добривах, ми можемо використовувати чорнозем або інший здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт. Купити саджанці до 80см краще купити в Україні (акліматизовані) в пластиковому контейнері з пролонгованими добривами і професійними субстратами. Рослини більших розмірів краще ростуть в ґрунті, тому вирощуються в розсаднику Проксіма в полях київської області. Рослина яка викопується нами на продаж з комом гарантовановко вкорінювалась в полі, загартовувалась, стриглась, доглядалась в розсаднику не менше 1-2 років, тому наші комовані рослини найбільш пристосовані для викопки і пересадки на нове місце. Саджанці розсадника Проксіма кліматично пристосовані для абсолютно всієї території України. Рослини що імпортуються з західної Європи (Польщі, Італії, Голландії, Німеччині і т.д), також рослини вирощені на півдні і заході України інколи менш пристосовані для примхливого українського клімату. . Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися в Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без додаткових добрив, з березня по листопад – навіть у найспекотніші дні літа. Як і всі інші рослини відмінно відгукується на внесення органічних і мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус з компостованого гною або компост, отриманий з відходів Вашого саду, кухні, городу.
Добриво, підживлення: перед застосуванням будь-яких добрив радимо ретельно дослідити склад Вашого і завезеного ґрунту за допомогою аналізів в лабораторії. В межах Київської області на нашому садовому центрі ми порадимо відповідальних постачальників родючого ґрунту.
Весна - літо NPK + ME (азот, фосфор, калій - набір комплексних добрив з мікроелементами) - більше азоту, наприклад 20.10.10, 20.20.20, або подібні формули. Восени - калійні добрива NPK + ME. В умовах центральної України радимо азотні добрива використовувати не пізніше кінця липня. Таким чином, ми захищаємо рослину від пізньої вегетації, щоб молоді прирости встигли задерев'яніти до перших морозів.
Дозування: 1,5 г на 1 л придбаного Вами контейнера, або 1 г, на кожні 10 см висоти рослини. Вносимо шляхом змішування добрив з верхнім шаром ґрунту пристовбурного кільця, або зробивши 2-4 невеликі отвори в ґрунті поблизу рослини. Двічі на рік з інтервалом 4 тижні звичайними (гранульованими, чи водорозчинними), або всього один раз на навесні 2-3 г пролонгованих, довготривалих добрив на кожні 10 см висоти, таким самим способом. Також, якщо у Вас є крапельна система зрошування, надзвичайно ефективне внесення шляхом фертигації (спосіб внесення рідких добрив або пестицидів, одночасно із здійсненням зрошення або поливу).
Восени бажано давати збалансований комплекс добрив з підвищеним вмістом калію (осіннє). З весни до осені окрім позакореневих обробок пестицидами не забуваємо про додавання до Вашої бакової суміші стимуляторів і мікроелементів. Особливо на піщаних бідних ґрунтах рекомендуємо застосовувати органічний гумус: перепрілий 2-4 річний перегній або компост. Біогумус найкраще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Для економії Вашого часу продуктивніше вносити добрива в ґрунтові отвори, додаючи протруйник (ґрунтовий інсектицид). Органічний гумус краще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій.
Полив: так як гортензія любить родючий і постійно вологий ґрунт рекомендується регулярний полив, не допускаючи пересихання ґрунту, особливо в спекотні дні.
Обрізка: потрібна регулярна, щорічна санітарна і коригувальна обрізка рано навесні, до початку розпускання листя. Вирізаються слабкі, тонкі, викривлені і поламані за зиму гілки. Міцні пагони вкорочують до добре розвиненого вузла з бруньками.
Догляд: полягає у видаленні слабких і погано розвинених, пошкоджених морозом пагонів. Після обрізки гортензія добре відновлюється. Можливе мульчування сосновою корою. Hydrangea paniculata Polar Bear дуже зимостійка, але восени бажано замульчувати пристовбурні кола хвойним відпадом, щоб уникнути пересихання кореневої системи в холодні і безсніжні зими.
Захист від бур'янів: для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид загальної дії Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. кращий період введення для широколистих бур'янів - від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові - фаза 2-3 листків, багаторічні злакові - при висоті 10-12 см. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрат робочого розчину: молоде дерево - 1л, дерево середнього віку – 2 - 3 л, дерево з великою кроною - більш 3л.
Хвороби і шкідники: на лужних ґрунтах гортензія страждає хлорозом. У спекотну посушливу погоду можливе пошкодження павутинним кліщем. Сира рослина може уражатися борошнистою росою, зеленою листовійкою, плодовою попелицею, некрозом гілок і стовбурів. Необроблені рослини можуть пошкодитися щитівкою,антракнозом (плямистість листя) і попелицею. Весною та повторно влітку проводять профілактичне розпилення інсектицидів (Актара, Енжіо, Актеліклік, Матч). Для захисту рослин від хвороб та грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Свитч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд). Безумовно, краще, щоб «діагноз» ставив фахівець. Але, як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи і засоби захисту рослин. Безумовно, краще, щоб «діагноз» ставив фахівець. Але, як правило, сучасний садовод за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи і засоби захисту рослин. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли вбивця розмножується і "доїдає" рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські "ватяні" однофамільці - кремлівські завойовники "колоради", знищуючи все на захопленій території, лізуть до чужих здорових садів. Перші та другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.
Обробки ЗЗР (засобами захисту рослин):
Ґрунтові шкідники: від ґрунтових шкідників (хрущ, совка і т. д ) ми використовуємо препарати на основі амідаклоприду, тіаметоксаму, тефлутрину три-чотири рази на рік на 30-40 днів, починаючи з початку квітня до жовтня, або раз на рік одною великою гранулою комплексного пролонгованого препарату Ініціатор (Bayer Німеччина).
Позакореневі обробки по кронам: починаючи з початку квітня і до середини осені спеціальними комплектами №1, №2, №3, №4. В склад кожного з чотирьох комплектів, входять різні інсектицид, фунгіцид, добриво, стимулятор, прилипач, інструкція по використанню з вказаним терміном застосування. Ми використовуємо препарати тільки всесвітньо відомих лідерів – виробників Bayer і Syngenta. Добрива Італія або Іспанія. Склад комплектів змінюється щороку в результаті аналізу наявних сезонних шкідників. Комплект на рік з чотирьох упаковок – це 14-16 препаратів пропонується нами по акційній ціні. Вартість комплекту препаратів на рік на 20% дешевше ніж купувати їх окремо. Комплекти можна придбати в садовому центрі Проксіма, або замовити з доставкою швидкою поштою в нашому інтернет-магазині. Профілактика різних захворювань не завадить будь-якій рослині. А від нападу шкідників не застрахована жодна рослина, навіть сама стійка.
Характеристики |
|
Тип рослини | Кущі; |
Форма росту | Розлогі; Кулясті; |
Висота рослини | 1,5-3м; |
Діаметр дорослої рослини | 1,5-2м; |
Щільність крони | Щільна крона, яка створює тінь; |
Колір крони | Темно-зелений; |
Колір крони восени | Жовтий; |
Колір квітів | Білий; |
Декоративні квіти | Квітучі рослини; Тривале цвітіння; |
Період цвітіння | Липень; Серпень; Вересень; |
Світло | Сонце; Напівтінь; |
Вимоги до поливу | Регулярний полив; |
Умови навколишнього середовища | Вологі і тимчасово підтоплювані ґрунти; |
Кліматична зона України | 4 зона (34,4°С-28,9°С); |
Кислотність грунту / РН | Рослини для кислих ґрунтів РН 4-6,5; |
Використання в ландшафтному дизайні | Маленькі компактні сади (до 6 соток); Природні пейзажні парки; Східні сади; Акценти / солітери; |
Рослина для живоплоту | Середній (1-2м); |
Сезон декоративності | Весна; Літо; Осінь; |
Потреба у догляді | Низька; |
Гортензія волотиста Полар Бір (біла) | Hydrangea paniculata Polar Bear (white) | Гортензия метельчатая Полар Бир (белая)