Груша звичайна Милена (осіння) | Pyrus communis Mellina (autumn) | Груша обыкновенная Милена (осенняя)

Код товару: 6710
NEW
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 180 грн
Є в наявності

Груша звичайна Милена (осіння)

Pyrus communis Mellina (autumn)

Груша обыкновенная Милена (осенняя) 



Синоніми: Груша Мілена, Груша Меліна.

Запилювачі:  врожай буде багатшим, якщо поруч зростають інші сорти-запилювачі (наприклад Вільямс, Нарт і Геллерт).

Походження / історія: Pyrus communis Mellina - осінній сорт груш італійської селекції, отриманий внаслідок схрещування сортів Вільямс і Бере Клержо.

Опис сорту: Груша Милена - осінній високоврожайний сорт з великими соковитими плодами з чітко вираженим смаком і ароматом карамелі. Дерево відносять до категорії природних карликів, оскільки виростає до 2-3 метрів та майже не потребує обрізки крони. Сорт має високу морозостійкість та імунітет до хвороб.

Форма: середньоросле дерево з компактною кроною середньої густоти.

Розмір: груша Мілена досягає висоти 2-3 метрів та 2-3 метри в діаметрі.

Листя: великого розміру, продовгуваті із загостреною верхівкою, з дрібними зубчиками і злегка увігнутою серединою, щільні, верхня пластина глянцева, темно-зеленого кольору, нижня - світла.

Квіти: великі, з широко розкритими пелюстками білого кольору і з вишуканим ніжним ароматом.

Час цвітіння: груша Мілена зацвітає приблизно в кінці квітня.

Плоди: великого розміру (300-500 г), видовженої форми, спочатку зеленувато-жовтого кольору, в міру дозрівання стають золотисто-бронзовими з легким загаром на сонячній стороні. Шкірка тонка, майже не відчувається. Мякоть кремового кольору, масляниста, без кам’янистостей, соковита, солодка, з яскравим смаком та ароматом карамелі. Час дозрівання плодів - кінець вересня-початок жовтня.

Збереження плодів: за звичайних умов плоди груші Мілена зберігаються близько місяця, в холодильних установках - 2-3 місяці.

Відношення до світла/інсоляція: краще росте на добре освітленому сонячному місці.

Грунт: дерева груші краще ростуть на родючому, вологому, але добре дренованому грунті.

Використання: сорт груші Милена вирощується як у невеликих садах, так і в промислових масштабах. Соковиті ароматні плоди вживаються у свіжому вигляді, використовуються для приготування компотів, соків, варення, джемів, а також для сушки. 

Кліматична зона/зона морозостійкості: 5 – абсолютно вся територія України (5a – 7b) від Закарпаття (5b – 6b) до Луганська (5a-5b) та Криму (6a-7b).

Купити Грушу звичайну Милена в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA.

↓↓↓Читати більше про посадку, полив, догляд, добрива, захист – нижче - під фото↓↓↓

 

Доступні варіанти
Контейнер/ком: Висота: Діаметр крони: Вік: Додатково: Ціна: Кількість:
г.к. 140-160см 10-20см 1
NEW
180 грн
-
+
Від 180 грн

Посадка: щоб дерево груші добре росло, ґрунт перед посадкою повинен бути добре підготовленим, звільнений від бур'янів, особливо багаторічних, багатий на поживні речовини (чорнозем або будь-яка здорова гумусова темна лугова/садова земля). Ями повинні бути приблизно 60 см в діаметрі і глибиною від 30 см розмір диктує розмір саджанця. Перевалюємо рослину з тимчасового контейнеру, не руйнуючи земляного кому (якщо рослина з голою кореневою системою, то на дно ямки насипаємо земляний горбок і розподіляємо по ньому зволожене коріння донизу). Засипаємо родючою землею, злегка притоптуємо. Немає необхідності купувати спеціальні субстрати. Чим більше родючий шар, тим менше доведеться вносити мінеральних добрив. Робимо пристовбурні кола з валиком, для природного збору дощової води, і рясно заливаємо в кілька заходів.

Вид ґрунту: груша віддає перевагу суглинистим або супіщаним грунтам. Головне, щоб грунт був пухким та поживним. Дерево потребує періодичного підживлення за допомогою органічних та мінеральних добрив. Рекомендуємо використовувати старий органічний перегній із компостованого гною, або компост із кухонних та садових відходів. Особливо це необхідно робити на бідних піщаних ґрунтах (Полісся, більшість Київської області). Органіка покращує якісні характеристики “легких” ґрунтів. Вже давно настав час забути згубні радянські уявлення про руйнування природи на користь людства, і розділяти відходи, як це роблять у Європі, тим самим піклуючись про своє майбутнє.

Полив: необхідно регулярно поливати ще не плодоносну грушу, не допускаючи пересихання землі - приблизно 5 разів за сезон в посушливі періоди по 3-5 відер (10 л) на дерево. Недолік вологи відіб'ється на зростанні пагонів, відповідно, і на майбутньому врожаї. Починаючи з кінця липня полив припиняється, щоб груша готувалася до зими. Норми за кількістю відер для плодоносних дерев такі ж, але полив повинен проводитися на наступних етапах: під час цвітіння, перед червневим утворенням зав'язі, за 2 чи 3 тижні до повного дозрівання груш. При близькому заляганні ґрунтових вод норми поливу коригуються.

Обрізка: на наступний рік після посадки, перед початком вегетації, необхідно виконати формуючу обрізку (занадто густа крона і підмерзлі за зиму гілки вимагають регулярного і своєчасного проріджування). Але при обрізанні будьте обережні, щоб не видалити гілки з плодовими утвореннями, бо інакше обсяг майбутнього врожаю значно скоротиться. Дерева без гілок обрізаємо на 20 см вище планового розгалуження. У розгалужених дерев провідник укорочуємо, а гілки розташовані занадто низько - видаляємо цілком.

Хвороби та шкідники: до найпоширеніших хвороб грушевого дерева відноситься парша, моніліоз (плодова гниль), іржа, бактеріальний опік, септоріоз, листові хвороби, цитоспороз, бактеріальний рак, чорний рак.

Серед шкідників груші - попелиця, грушева мідяниця, грушева плодожерка, листовійка, кліщ галовий грушевий.

Добриво / захист: посаджені плодові дерева потребують мінеральних добрив. Спочатку азот вноситься в середині травня, вдруге – у середині червня. Це благотворно впливає формування крони рахунок сильних осінніх приростів. Якщо молоде дерево в перший рік росте дуже швидко, то наступного року азотне добриво використовуємо тільки на початку травня. Наступні два роки, щоб не нашкодити утворенню плодів, добрива азотом мінімізуємо. Мульчування за допомогою перегною чи компосту позитивно впливає на розвиток дерев. Щоб захистити дерево від різних хвороб та шкідників, важливо правильно використовувати хімічні препарати в залежності від стадії розвитку. Під час розпускання бруньок слід використовувати бакові суміші фунгіцидів + інсектицидів: Актара, Енжіо + Хорус. У фазі розпускання бутонів – Хорус + Енжіо. Під час опадання листя застосовують Енжіо або Актеллік + Хорус. У період зростання плоду - Актеллік + Хорус. Обробка здійснюється через 10-12 днів після попередньої. Після збирання врожаю застосовують Хорус. У жовтні-листопаді обкопують пристовбурні кола, закопують або спалюють опале листя, а також вносять добрива. Усі вищезгадані препарати можна поєднувати без обмежень та без ризику зниження ефективності. Необхідна кількість робочого розчину для молодого дерева – 1 л, дерева середнього віку – 2-3 л, дерева з великою кроною – понад 3 л. 

У нашому інтернет-магазині всі представлені сорти яблуні вирощені в Україні, тому вони стійкі до морозів і не потребують укриття на зиму. Але слід захистити кору дерева від зайців на висоту 120 см. Якщо Ви купили імпортні саджанці плодових дерев з Європи 6-9 зони, то їх обов'язково потрібно вкрити на зиму. Для цього навколо кореневої шийки формуємо невеликий горбок із землі або мульчі, який убереже шийку та місце щеплення від обмерзання. Весною дерево слід розкрити. Всі рослини з розсадника Проксіма забезпечені добривами найкращої європейської якості пролонгованої дії. Купуючи рослини в контейнері, Ви можете висаджувати їх без додаткових добрив з березня по грудень – навіть у літню спеку.

Ґрунтові шкідники: у наш час найбільшу небезпеку становить такий ґрунтовий шкідник, як хрущ. Крону дерева необхідно захистити, обробивши її Актарою чи іншим препаратом, у складі якого є імідаклоприд (Престиж / Байєр, Антихрущ). Обробка проводиться з кінця квітня до вересня 1 раз на 40-60 днів. Частина розчину обов'язково повинна потрапити на стовбур (10 см вище ґрунту) і кореневу шийку і не пролитися убік. Краще 1 раз на місяць робити профілактичні обробки, ніж вдаватися до лікування, коли шкідник розмножується та «доїдає» рослину. Приклад – боротьба садівників України з колорадськими жуками, які, як і їхні людські «ватні» однофамільці – кремлівські окупанти «колоради», ненаситні та лізуть у чужі сади. І від перших, і від других потрібно позбавлятися до моменту їх поширення.

Захист від бур'янів: у боротьбі з однорічними та багаторічними бур'янами застосовують гербіцид загальної дії Ураган Форте, Раундап. Його використовують у період до або після цвітіння за умови захисту культури. Всі препарати для зручності користувача однієї фірми - Syngenta.

Груша звичайна Милена (осіння)

Pyrus communis Mellina (autumn)

Груша обыкновенная Милена (осенняя) 



Синоніми: Груша Мілена, Груша Меліна.

Запилювачі:  врожай буде багатшим, якщо поруч зростають інші сорти-запилювачі (наприклад Вільямс, Нарт і Геллерт).

Походження / історія: Pyrus communis Mellina - осінній сорт груш італійської селекції, отриманий внаслідок схрещування сортів Вільямс і Бере Клержо.

Опис сорту: Груша Милена - осінній високоврожайний сорт з великими соковитими плодами з чітко вираженим смаком і ароматом карамелі. Дерево відносять до категорії природних карликів, оскільки виростає до 2-3 метрів та майже не потребує обрізки крони. Сорт має високу морозостійкість та імунітет до хвороб.

Форма: середньоросле дерево з компактною кроною середньої густоти.

Розмір: груша Мілена досягає висоти 2-3 метрів та 2-3 метри в діаметрі.

Листя: великого розміру, продовгуваті із загостреною верхівкою, з дрібними зубчиками і злегка увігнутою серединою, щільні, верхня пластина глянцева, темно-зеленого кольору, нижня - світла.

Квіти: великі, з широко розкритими пелюстками білого кольору і з вишуканим ніжним ароматом.

Час цвітіння: груша Мілена зацвітає приблизно в кінці квітня.

Плоди: великого розміру (300-500 г), видовженої форми, спочатку зеленувато-жовтого кольору, в міру дозрівання стають золотисто-бронзовими з легким загаром на сонячній стороні. Шкірка тонка, майже не відчувається. Мякоть кремового кольору, масляниста, без кам’янистостей, соковита, солодка, з яскравим смаком та ароматом карамелі. Час дозрівання плодів - кінець вересня-початок жовтня.

Збереження плодів: за звичайних умов плоди груші Мілена зберігаються близько місяця, в холодильних установках - 2-3 місяці.

Відношення до світла/інсоляція: краще росте на добре освітленому сонячному місці.

Грунт: дерева груші краще ростуть на родючому, вологому, але добре дренованому грунті.

Використання: сорт груші Милена вирощується як у невеликих садах, так і в промислових масштабах. Соковиті ароматні плоди вживаються у свіжому вигляді, використовуються для приготування компотів, соків, варення, джемів, а також для сушки. 

Кліматична зона/зона морозостійкості: 5 – абсолютно вся територія України (5a – 7b) від Закарпаття (5b – 6b) до Луганська (5a-5b) та Криму (6a-7b).

Купити Грушу звичайну Милена в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA.

↓↓↓Читати більше про посадку, полив, догляд, добрива, захист – нижче - під фото↓↓↓

 

Посадка: щоб дерево груші добре росло, ґрунт перед посадкою повинен бути добре підготовленим, звільнений від бур'янів, особливо багаторічних, багатий на поживні речовини (чорнозем або будь-яка здорова гумусова темна лугова/садова земля). Ями повинні бути приблизно 60 см в діаметрі і глибиною від 30 см розмір диктує розмір саджанця. Перевалюємо рослину з тимчасового контейнеру, не руйнуючи земляного кому (якщо рослина з голою кореневою системою, то на дно ямки насипаємо земляний горбок і розподіляємо по ньому зволожене коріння донизу). Засипаємо родючою землею, злегка притоптуємо. Немає необхідності купувати спеціальні субстрати. Чим більше родючий шар, тим менше доведеться вносити мінеральних добрив. Робимо пристовбурні кола з валиком, для природного збору дощової води, і рясно заливаємо в кілька заходів.

Вид ґрунту: груша віддає перевагу суглинистим або супіщаним грунтам. Головне, щоб грунт був пухким та поживним. Дерево потребує періодичного підживлення за допомогою органічних та мінеральних добрив. Рекомендуємо використовувати старий органічний перегній із компостованого гною, або компост із кухонних та садових відходів. Особливо це необхідно робити на бідних піщаних ґрунтах (Полісся, більшість Київської області). Органіка покращує якісні характеристики “легких” ґрунтів. Вже давно настав час забути згубні радянські уявлення про руйнування природи на користь людства, і розділяти відходи, як це роблять у Європі, тим самим піклуючись про своє майбутнє.

Полив: необхідно регулярно поливати ще не плодоносну грушу, не допускаючи пересихання землі - приблизно 5 разів за сезон в посушливі періоди по 3-5 відер (10 л) на дерево. Недолік вологи відіб'ється на зростанні пагонів, відповідно, і на майбутньому врожаї. Починаючи з кінця липня полив припиняється, щоб груша готувалася до зими. Норми за кількістю відер для плодоносних дерев такі ж, але полив повинен проводитися на наступних етапах: під час цвітіння, перед червневим утворенням зав'язі, за 2 чи 3 тижні до повного дозрівання груш. При близькому заляганні ґрунтових вод норми поливу коригуються.

Обрізка: на наступний рік після посадки, перед початком вегетації, необхідно виконати формуючу обрізку (занадто густа крона і підмерзлі за зиму гілки вимагають регулярного і своєчасного проріджування). Але при обрізанні будьте обережні, щоб не видалити гілки з плодовими утвореннями, бо інакше обсяг майбутнього врожаю значно скоротиться. Дерева без гілок обрізаємо на 20 см вище планового розгалуження. У розгалужених дерев провідник укорочуємо, а гілки розташовані занадто низько - видаляємо цілком.

Хвороби та шкідники: до найпоширеніших хвороб грушевого дерева відноситься парша, моніліоз (плодова гниль), іржа, бактеріальний опік, септоріоз, листові хвороби, цитоспороз, бактеріальний рак, чорний рак.

Серед шкідників груші - попелиця, грушева мідяниця, грушева плодожерка, листовійка, кліщ галовий грушевий.

Добриво / захист: посаджені плодові дерева потребують мінеральних добрив. Спочатку азот вноситься в середині травня, вдруге – у середині червня. Це благотворно впливає формування крони рахунок сильних осінніх приростів. Якщо молоде дерево в перший рік росте дуже швидко, то наступного року азотне добриво використовуємо тільки на початку травня. Наступні два роки, щоб не нашкодити утворенню плодів, добрива азотом мінімізуємо. Мульчування за допомогою перегною чи компосту позитивно впливає на розвиток дерев. Щоб захистити дерево від різних хвороб та шкідників, важливо правильно використовувати хімічні препарати в залежності від стадії розвитку. Під час розпускання бруньок слід використовувати бакові суміші фунгіцидів + інсектицидів: Актара, Енжіо + Хорус. У фазі розпускання бутонів – Хорус + Енжіо. Під час опадання листя застосовують Енжіо або Актеллік + Хорус. У період зростання плоду - Актеллік + Хорус. Обробка здійснюється через 10-12 днів після попередньої. Після збирання врожаю застосовують Хорус. У жовтні-листопаді обкопують пристовбурні кола, закопують або спалюють опале листя, а також вносять добрива. Усі вищезгадані препарати можна поєднувати без обмежень та без ризику зниження ефективності. Необхідна кількість робочого розчину для молодого дерева – 1 л, дерева середнього віку – 2-3 л, дерева з великою кроною – понад 3 л. 

У нашому інтернет-магазині всі представлені сорти яблуні вирощені в Україні, тому вони стійкі до морозів і не потребують укриття на зиму. Але слід захистити кору дерева від зайців на висоту 120 см. Якщо Ви купили імпортні саджанці плодових дерев з Європи 6-9 зони, то їх обов'язково потрібно вкрити на зиму. Для цього навколо кореневої шийки формуємо невеликий горбок із землі або мульчі, який убереже шийку та місце щеплення від обмерзання. Весною дерево слід розкрити. Всі рослини з розсадника Проксіма забезпечені добривами найкращої європейської якості пролонгованої дії. Купуючи рослини в контейнері, Ви можете висаджувати їх без додаткових добрив з березня по грудень – навіть у літню спеку.

Ґрунтові шкідники: у наш час найбільшу небезпеку становить такий ґрунтовий шкідник, як хрущ. Крону дерева необхідно захистити, обробивши її Актарою чи іншим препаратом, у складі якого є імідаклоприд (Престиж / Байєр, Антихрущ). Обробка проводиться з кінця квітня до вересня 1 раз на 40-60 днів. Частина розчину обов'язково повинна потрапити на стовбур (10 см вище ґрунту) і кореневу шийку і не пролитися убік. Краще 1 раз на місяць робити профілактичні обробки, ніж вдаватися до лікування, коли шкідник розмножується та «доїдає» рослину. Приклад – боротьба садівників України з колорадськими жуками, які, як і їхні людські «ватні» однофамільці – кремлівські окупанти «колоради», ненаситні та лізуть у чужі сади. І від перших, і від других потрібно позбавлятися до моменту їх поширення.

Захист від бур'янів: у боротьбі з однорічними та багаторічними бур'янами застосовують гербіцид загальної дії Ураган Форте, Раундап. Його використовують у період до або після цвітіння за умови захисту культури. Всі препарати для зручності користувача однієї фірми - Syngenta.

Читати більше

Характеристики

Видова назва дерева Груша;
Висота дорослих рослин 1,5-3м;
Запилення рослини Самозапильна;
Плоди Великі;
Сезон плодоношення Пізній;
Тип рослини Плодове дерево;
Форма рослини Розлога;
Кліматична зона України 5 зона (-28,8°С - 23,4°С) вся Україна;
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Останні відгуки

Груша звичайна Милена (осіння) | Pyrus communis Mellina (autumn) | Груша обыкновенная Милена (осенняя)