Ялівець китайський Експанса Варієгата | Juniperus chinensis Expansa Variegata | Можжевельник китайский Экспанса Вариегата

Код товару: 347
Акція
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 80 грн
Є в наявності

Ялівець китайський Експанса Варієгата

Juniperus chinensis Expansa Variegata

Можжевельник китайский Экспанса Вариегата


Синоніми: ялівець сланкий, ялівець китайський плямистий.

Походження / історія: вперше був описаний в 1767 році Карлом Ліннеєм і широко відомий як китайський ялівець або (Юань бай) на китайській мові. Це садовий вид, можливо, один з найпоширеніших і надзвичайно популярних декоративних хвойних. Ялівець китайський являє собою вічнозелену хвойну рослину, що росте в Китаї, Японії, Монголії та Гімалаях. Ягоди ялівцю використовують в кулінарії і лікувальних цілях, а саме дерево використовується в якості матеріалів для будівництва. Багато з найбільш ранніх доісторичних людей жили в лісах серед ялівцю і використовували його в їжу, як паливо або деревину. А стародавні єгипетські лікарі, греки і корінні жителі Америки плоди використовували в медицині. Корінні американці також використовували ягоди в якості намистин для прикрас. Римляни використовували плоди ялівцю в якості дешевого замінника дорогого чорного і довгого перцю, імпортованого з Індії. Сорт експансії Варієгата був створений в США в 1939 році, в якому його і описав Мюррей Хорнібрук.

Опис: Ялівець китайський Експанса Варієгата - низькорослий, вічнозелений, сланкий кущ, з розлогими, а іноді частково піднятими пагонами, та маючий сизо-зелене забарвлення хвої з кремово-білими плямами. В осінній та зимовий періоди колір може стати злегка блакитним. Перевагою даного сорту є невисокий зріст і цікаві вкраплення кремового кольору. Ялівець китайський експансії Варієгата стане прекрасним доповненням Вашої колекції декоративних рослин!

Форма: сланка, широко розлога.

Висота / діаметр: після 10 років досягає 0,3 - 0,5 м у висоту і до 2 м в діаметрі.

Швидкість зростання: щорічний приріст становить близько 10 см в ширину.

Шишки: округлі, діаметром 5-7 мм, спочатку світло-зелені, потім стають чорними з тьмяно-блакитним нальотом.

Хвоя: блакитно-зелена. Досить велика частина пагонів кремово-біла, строката.

Ставлення до світла: для посадки краще обирати півтінь або сонячні ділянки.

Вид ґрунту: краще росте і розвивається на легких, добре дренованих, кислих або слабокислих, сухих або помірно вологих ґрунтах. Погано переносить важкі і глиняні, а також вологі і заболочені ділянки.

Застосування: рекомендується для альпінаріїв, поодиноко або групами як ґрунтопокривна рослина, також відмінно буде виглядати на невеликих присадибних ділянках, кам'янистих і японських садах. Володіє високими фітонцидними, знезаражуючими і інсектоцідними властивостями. Летючі виділення вбивають до 30% містких в повітрі мікробів.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 5б абсолютно вся територія України (5а-7б) від Закарпаття (5б-6б) до Луганська (5а-5б) і Криму (6а-7б).

Купити ялівець китайський Експанса Варієгата в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA - найбільшої колекції декоративних рослин для українського клімату.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».


Доступні варіанти
Контейнер/ком: Висота: Діаметр крони: Вік: Додатково: Ціна: Кількість:
0,5-3л 5-10см 10-15см 80 грн
-
+
15-20см 40-60см
Акція
230 грн
-
+
Від 80 грн

Посадка: відстань між рослинами при посадці має бути від 0,5 до 2 м в залежності від розміру. Перед посадкою рекомендуємо звільнити ґрунт від бур’яну, особливо багаторічного. Немає необхідності в дорогих добривах, ми можемо використовувати чорнозем або інший здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт. Купити саджанці до 80см краще купити в Україні (акліматизовані) в пластиковому контейнері з пролонгованими добривами і професійними субстратами. Рослини більших розмірів краще ростуть в ґрунті, тому вирощуються в розсаднику Проксіма в полях київської області. Рослина яка викопується нами на продаж з комом гарантовановко вкорінювалась в полі, загартовувалась, стриглась, доглядалась в розсаднику не менше 1-2 років, тому наші комовані рослини найбільш пристосовані для викопки і пересадки на нове місце. Саджанці розсадника Проксіма кліматично пристосовані для абсолютно всієї території України. Рослини що імпортуються з західної Європи (Польщі, Італії, Голландії, Німеччині і т.д), також рослини вирощені на півдні і заході України інколи менш пристосовані для примхливого українського клімату. . Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися в Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без додаткових добрив, з березня по листопад – навіть у найспекотніші дні літа.

Добриво, підживлення: перед застосуванням будь-яких добрив радимо ретельно дослідити склад Вашого і завезеного ґрунту за допомогою аналізів в лабораторії. В межах Київської області на нашому садовому центрі ми порадимо відповідальних постачальників родючого ґрунту. Весна - літо NPK + ME (азот, фосфор, калій - набір комплексних добрив з мікроелементами) - більше азоту, наприклад 20.10.10, 20.20.20, або подібні формули. Восени - калійні добрива NPK + ME. В умовах центральної України радимо азотні добрива використовувати не пізніше кінця липня. Таким чином, ми захищаємо рослину від пізньої вегетації, щоб молоді прирости встигли задерев'яніти до перших морозів.

Дозування: 1,5 г на 1 л придбаного Вами контейнера, або 1 г, на кожні 10 см висоти рослини. Вносимо шляхом змішування добрив з верхнім шаром ґрунту пристовбурного кільця, або зробивши 2-4 невеликі отвори в ґрунті поблизу рослини. Двічі на рік з інтервалом 4 тижні звичайними (гранульованими, чи водорозчинними), або всього один раз на навесні 2-3 г пролонгованих, довготривалих добрив на кожні 10 см висоти, таким самим способом. Також, якщо у Вас є крапельна система зрошування, надзвичайно ефективне внесення шляхом фертигації (спосіб внесення рідких добрив або пестицидів, одночасно із здійсненням зрошення або поливу). Восени бажано давати збалансований комплекс добрив з підвищеним вмістом калію (осіннє). З весни до осені окрім позакореневих обробок пестицидами не забуваємо про додавання до Вашої бакової суміші стимуляторів і мікроелементів. Особливо на піщаних бідних ґрунтах рекомендуємо застосовувати органічний гумус: перепрілий 2-4 річний перегній або компост. Біогумус найкраще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Для економії Вашого часу продуктивніше вносити добрива в ґрунтові отвори, додаючи протруйник (ґрунтовий інсектицид). Органічний гумус краще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій.

Полив: в посушливі періоди його необхідно поливати. Ялівець китайський Expansa Variegata погано переносить сухість повітря, тому бажано регулярно проводити дощування. Обрізка: обрізки не потребує.

Хвороби і шкідники: може виникнути коренева гниль, особливо на вологих, погано дренованих ґрунтах. Необроблені рослини можуть пошкодитися павутинним кліщем, борошнистою росою і попелицею. Весною та повторно влітку проводять профілактичне розпилення інсектицидів (Актара, Енжіо, Актеліклік, Матч). Для захисту рослин від хвороб та грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Свитч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд). Безумовно, краще, щоб «діагноз» ставив фахівець. Але, як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи і засоби захисту рослин. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли вбивця розмножується і "доїдає" рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські "ватяні" однофамільці - кремлівські завойовники "колоради", знищуючи все на захопленій території, лізуть до чужих здорових садів. Перші та другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Обробки ЗЗР (засобами захисту рослин):

Ґрунтові шкідники: від ґрунтових шкідників (хрущ, совка і т. д ) ми використовуємо препарати на основі амідаклоприду, тіаметоксаму, тефлутрину три-чотири рази на рік на 30-40 днів, починаючи з початку квітня до жовтня, або раз на рік одною великою гранулою комплексного пролонгованого препарату Ініціатор (Bayer Німеччина).

Позакореневі обробки по кронам: починаючи з початку квітня і до середини осені спеціальними комплектами №1, №2, №3, №4. В склад кожного з чотирьох комплектів, входять різні інсектицид, фунгіцид, добриво, стимулятор, прилипач, інструкція по використанню з вказаним терміном застосування. Ми використовуємо препарати тільки всесвітньо відомих лідерів – виробників Bayer і Syngenta. Добрива Італія або Іспанія. Склад комплектів змінюється щороку в результаті аналізу наявних сезонних шкідників. Комплект на рік з чотирьох упаковок – це 14-16 препаратів пропонується нами по акційній ціні. Вартість комплекту препаратів на рік на 20% дешевше ніж купувати їх окремо. Комплекти можна придбати в садовому центрі Проксіма, або замовити з доставкою швидкою поштою в нашому інтернет-магазині.

Профілактика різних захворювань не завадить будь-якій рослині. А від нападу шкідників не застрахована жодна рослина, навіть сама стійка.

Ялівець китайський Експанса Варієгата

Juniperus chinensis Expansa Variegata

Можжевельник китайский Экспанса Вариегата


Синоніми: ялівець сланкий, ялівець китайський плямистий.

Походження / історія: вперше був описаний в 1767 році Карлом Ліннеєм і широко відомий як китайський ялівець або (Юань бай) на китайській мові. Це садовий вид, можливо, один з найпоширеніших і надзвичайно популярних декоративних хвойних. Ялівець китайський являє собою вічнозелену хвойну рослину, що росте в Китаї, Японії, Монголії та Гімалаях. Ягоди ялівцю використовують в кулінарії і лікувальних цілях, а саме дерево використовується в якості матеріалів для будівництва. Багато з найбільш ранніх доісторичних людей жили в лісах серед ялівцю і використовували його в їжу, як паливо або деревину. А стародавні єгипетські лікарі, греки і корінні жителі Америки плоди використовували в медицині. Корінні американці також використовували ягоди в якості намистин для прикрас. Римляни використовували плоди ялівцю в якості дешевого замінника дорогого чорного і довгого перцю, імпортованого з Індії. Сорт експансії Варієгата був створений в США в 1939 році, в якому його і описав Мюррей Хорнібрук.

Опис: Ялівець китайський Експанса Варієгата - низькорослий, вічнозелений, сланкий кущ, з розлогими, а іноді частково піднятими пагонами, та маючий сизо-зелене забарвлення хвої з кремово-білими плямами. В осінній та зимовий періоди

...

Ялівець китайський Експанса Варієгата

Juniperus chinensis Expansa Variegata

Можжевельник китайский Экспанса Вариегата


Синоніми: ялівець сланкий, ялівець китайський плямистий.

Походження / історія: вперше був описаний в 1767 році Карлом Ліннеєм і широко відомий як китайський ялівець або (Юань бай) на китайській мові. Це садовий вид, можливо, один з найпоширеніших і надзвичайно популярних декоративних хвойних. Ялівець китайський являє собою вічнозелену хвойну рослину, що росте в Китаї, Японії, Монголії та Гімалаях. Ягоди ялівцю використовують в кулінарії і лікувальних цілях, а саме дерево використовується в якості матеріалів для будівництва. Багато з найбільш ранніх доісторичних людей жили в лісах серед ялівцю і використовували його в їжу, як паливо або деревину. А стародавні єгипетські лікарі, греки і корінні жителі Америки плоди використовували в медицині. Корінні американці також використовували ягоди в якості намистин для прикрас. Римляни використовували плоди ялівцю в якості дешевого замінника дорогого чорного і довгого перцю, імпортованого з Індії. Сорт експансії Варієгата був створений в США в 1939 році, в якому його і описав Мюррей Хорнібрук.

Опис: Ялівець китайський Експанса Варієгата - низькорослий, вічнозелений, сланкий кущ, з розлогими, а іноді частково піднятими пагонами, та маючий сизо-зелене забарвлення хвої з кремово-білими плямами. В осінній та зимовий періоди колір може стати злегка блакитним. Перевагою даного сорту є невисокий зріст і цікаві вкраплення кремового кольору. Ялівець китайський експансії Варієгата стане прекрасним доповненням Вашої колекції декоративних рослин!

Форма: сланка, широко розлога.

Висота / діаметр: після 10 років досягає 0,3 - 0,5 м у висоту і до 2 м в діаметрі.

Швидкість зростання: щорічний приріст становить близько 10 см в ширину.

Шишки: округлі, діаметром 5-7 мм, спочатку світло-зелені, потім стають чорними з тьмяно-блакитним нальотом.

Хвоя: блакитно-зелена. Досить велика частина пагонів кремово-біла, строката.

Ставлення до світла: для посадки краще обирати півтінь або сонячні ділянки.

Вид ґрунту: краще росте і розвивається на легких, добре дренованих, кислих або слабокислих, сухих або помірно вологих ґрунтах. Погано переносить важкі і глиняні, а також вологі і заболочені ділянки.

Застосування: рекомендується для альпінаріїв, поодиноко або групами як ґрунтопокривна рослина, також відмінно буде виглядати на невеликих присадибних ділянках, кам'янистих і японських садах. Володіє високими фітонцидними, знезаражуючими і інсектоцідними властивостями. Летючі виділення вбивають до 30% містких в повітрі мікробів.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 5б абсолютно вся територія України (5а-7б) від Закарпаття (5б-6б) до Луганська (5а-5б) і Криму (6а-7б).

Купити ялівець китайський Експанса Варієгата в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA - найбільшої колекції декоративних рослин для українського клімату.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».


Посадка: відстань між рослинами при посадці має бути від 0,5 до 2 м в залежності від розміру. Перед посадкою рекомендуємо звільнити ґрунт від бур’яну, особливо багаторічного. Немає необхідності в дорогих добривах, ми можемо використовувати чорнозем або інший здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт. Купити саджанці до 80см краще купити в Україні (акліматизовані) в пластиковому контейнері з пролонгованими добривами і професійними субстратами. Рослини більших розмірів краще ростуть в ґрунті, тому вирощуються в розсаднику Проксіма в полях київської області. Рослина яка викопується нами на продаж з комом гарантовановко вкорінювалась в полі, загартовувалась, стриглась, доглядалась в розсаднику не менше 1-2 років, тому наші комовані рослини найбільш пристосовані для викопки і пересадки на нове місце. Саджанці розсадника Проксіма кліматично пристосовані для абсолютно всієї території України. Рослини що імпортуються з західної Європи (Польщі, Італії, Голландії, Німеччині і т.д), також рослини вирощені на півдні і заході України інколи менш пристосовані для примхливого українського клімату. . Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися в Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без додаткових добрив, з березня по листопад – навіть у найспекотніші дні літа.

Добриво, підживлення: перед застосуванням будь-яких добрив радимо ретельно дослідити склад Вашого і завезеного ґрунту за допомогою аналізів в лабораторії. В межах Київської області на нашому садовому центрі ми порадимо відповідальних постачальників родючого ґрунту. Весна - літо NPK + ME (азот, фосфор, калій - набір комплексних добрив з мікроелементами) - більше азоту, наприклад 20.10.10, 20.20.20, або подібні формули. Восени - калійні добрива NPK + ME. В умовах центральної України радимо азотні добрива використовувати не пізніше кінця липня. Таким чином, ми захищаємо рослину від пізньої вегетації, щоб молоді прирости встигли задерев'яніти до перших морозів.

Дозування: 1,5 г на 1 л придбаного Вами контейнера, або 1 г, на кожні 10 см висоти рослини. Вносимо шляхом змішування добрив з верхнім шаром ґрунту пристовбурного кільця, або зробивши 2-4 невеликі отвори в ґрунті поблизу рослини. Двічі на рік з інтервалом 4 тижні звичайними (гранульованими, чи водорозчинними), або всього один раз на навесні 2-3 г пролонгованих, довготривалих добрив на кожні 10 см висоти, таким самим способом. Також, якщо у Вас є крапельна система зрошування, надзвичайно ефективне внесення шляхом фертигації (спосіб внесення рідких добрив або пестицидів, одночасно із здійсненням зрошення або поливу). Восени бажано давати збалансований комплекс добрив з підвищеним вмістом калію (осіннє). З весни до осені окрім позакореневих обробок пестицидами не забуваємо про додавання до Вашої бакової суміші стимуляторів і мікроелементів. Особливо на піщаних бідних ґрунтах рекомендуємо застосовувати органічний гумус: перепрілий 2-4 річний перегній або компост. Біогумус найкраще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Для економії Вашого часу продуктивніше вносити добрива в ґрунтові отвори, додаючи протруйник (ґрунтовий інсектицид). Органічний гумус краще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій.

Полив: в посушливі періоди його необхідно поливати. Ялівець китайський Expansa Variegata погано переносить сухість повітря, тому бажано регулярно проводити дощування. Обрізка: обрізки не потребує.

Хвороби і шкідники: може виникнути коренева гниль, особливо на вологих, погано дренованих ґрунтах. Необроблені рослини можуть пошкодитися павутинним кліщем, борошнистою росою і попелицею. Весною та повторно влітку проводять профілактичне розпилення інсектицидів (Актара, Енжіо, Актеліклік, Матч). Для захисту рослин від хвороб та грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Свитч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд). Безумовно, краще, щоб «діагноз» ставив фахівець. Але, як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи і засоби захисту рослин. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли вбивця розмножується і "доїдає" рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські "ватяні" однофамільці - кремлівські завойовники "колоради", знищуючи все на захопленій території, лізуть до чужих здорових садів. Перші та другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Обробки ЗЗР (засобами захисту рослин):

Ґрунтові шкідники: від ґрунтових шкідників (хрущ, совка і т. д ) ми використовуємо препарати на основі амідаклоприду, тіаметоксаму, тефлутрину три-чотири рази на рік на 30-40 днів, починаючи з початку квітня до жовтня, або раз на рік одною великою гранулою комплексного пролонгованого препарату Ініціатор (Bayer Німеччина).

Позакореневі обробки по кронам: починаючи з початку квітня і до середини осені спеціальними комплектами №1, №2, №3, №4. В склад кожного з чотирьох комплектів, входять різні інсектицид, фунгіцид, добриво, стимулятор, прилипач, інструкція по використанню з вказаним терміном застосування. Ми використовуємо препарати тільки всесвітньо відомих лідерів – виробників Bayer і Syngenta. Добрива Італія або Іспанія. Склад комплектів змінюється щороку в результаті аналізу наявних сезонних шкідників. Комплект на рік з чотирьох упаковок – це 14-16 препаратів пропонується нами по акційній ціні. Вартість комплекту препаратів на рік на 20% дешевше ніж купувати їх окремо. Комплекти можна придбати в садовому центрі Проксіма, або замовити з доставкою швидкою поштою в нашому інтернет-магазині.

Профілактика різних захворювань не завадить будь-якій рослині. А від нападу шкідників не застрахована жодна рослина, навіть сама стійка.

Читати більше

Характеристики

Тип рослини Кущі; Грунтопокривні рослини; Вічнозелені;
Форма росту Сланкі;
Висота рослини 0,2-0,5м;
Діаметр дорослої рослини 1-1,5м;
Щільність крони Щільна крона, яка створює тінь;
Колір крони Зелений; Варієгатний (світлі вставки);
Колір крони восени Зелений; Варієгатний (світлі вставки);
Світло Сонце;
Вимоги до поливу Посухостійкі; Помірний полив;
Умови навколишнього середовища Піщані сухі бідні ґрунти; Сухі степи і луки; Стійкість до дорожньої солі;
Кліматична зона України 5 зона (-28,8°С - 23,4°С) вся Україна;
Кислотність грунту / РН Рослини для кислих ґрунтів РН 4-6,5; Рослини для нейтральних ґрунтів РН 6,5-7,2; Рослини для лужних ґрунтів РН 7,2-8,5;
Використання в ландшафтному дизайні Маленькі компактні сади (до 6 соток); Кладовища; Сади на даху; Сади каменів/альпінарії/; Східні сади; Укріплення схилів; Вересові і кислі сади; Акценти / солітери; Альтернатива газону;
Особливості рослини Ароматичні рослини; Корм для пташок взимку; Отруйні плоди;
Сезон декоративності Весна; Літо; Осінь; Зима;
Потреба у догляді Низька;
Відгуки (2)
5/ 5
Середній рейтинг товару
2
0
0
0
0

Перетяніть сюди фотографії

або натисніть

Визначити файли
Додавайте зображення в форматах .jpg, .gif, .png, розміром файла до 5 МБ
Якщо ваша ссилка вірна, тут ви побачете превю вашого відео
Андрій Перебийніс
12.02.2017
Якщо росте як кімнатний бансай в приміщені - весна і особливо літо буде найнебезпечнішим періодом. У мене немає досвіду вирощування хвої в приміщенні. Там з мікроелементами треба гратись і підвищувати вологість повітря взимку. Пишіть результати ... надзвичайно цікавий для нас досвід!
Відвідувач
12.02.2017
Хорошее растение, уже год стоит на полочке, хорошо приспособился к неспостояному свету, радует то что он не разросься до огромных размеров) Спасибо вам админы)

Ялівець китайський Експанса Варієгата | Можжевельник китайский Экспанса Вариегата | Juniperus chinensis Expansa Variegata