Кірказон / Аристолохія / Хвилівник великолистий | Aristolochia macrophylla | Кирказон / аристолохия крупнолистая

Код товару: 1565
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 0 грн

Кірказон / Аристолохія / Хвилівник великолистий

Aristolochia macrophylla

Кирказон / аристолохия / аристолохия крупнолистая


Синоніми: змійовик, хвилівник крупнолистий, зла трава, гарячкова трава, пухлянка, кокорнік, царська борода, зміїна трава.

Походження / історія: відноситься до сімейства хвилівникових, причому цей рід об'єднує близько 180 видів. У природі аристолохію можна зустріти в тропічному і помірному поясі Азії, Америки та Африки. Аристолохія була завезена в Європу в другій половині 18 століття. Рослину почали культивувати і швидко оцінили його переваги.

Опис: хвилівник великолистий - в'юнка ліана з величезним, темно-зеленим, серцеподібним листям, яка створює прохолодний і тіньової покрив. В кінці травня і червні аристолохія розквітає жовто-зеленими квітами, що нагадують трубку або грамофон. Їх своєрідний запах приваблює комах, які і запилюють ліану. Від інших ліан ця ефектна рослина відрізняється своїми екзотичними квітами, що володіють вкрай незвичайною формою, а так само розмірами листя, які здалеку схожі з черепичним дахом. Хвилівник стане прекрасним доповненням Вашої колекції декоративних рослин! Висота / діаметр: може досягати висотою від 10 м до 12 м.

Швидкість зростання: щорічний приріст може складати 1-2 м.

Цвітіння: з травня по червень над листям, але найчастіше приховані від очей пишною зеленню з'являються дрібні, але цікаві (діаметром 2-4 см), зовні схожі на глечик, зігнуту трубку або грамофон жовтувато-зелені квітки. Усередині трубчастої частини оцвітини є косо спрямовані всередину волоски, що заважають проникшій в квітку комасі виповзати назад, тому опиняючись в пастці, повзає в пошуках виходу і тим самим запилює квітку. Після волоски в'януть і обпадають, відкриваючи вихід, а пильовики розкриваються, обсипаючи пилком комаху, яка летить на другу квітку і там процес повторюється. Перший раз кущі зацвітають тільки після того, як їм виповниться 5-8 років. У нашому кліматі плодоносить рідко. На місці квіток формуються плоди, що представляють собою насіннєву коробочку, що має форму кулі або циліндра.

Листя: вражаючі, великі, довжиною до 30 см, листя у формі серця. Залишаючись зеленим, восени листя опадає.

Пагони: молоді пагони можуть бути темно-зелені або болотно-зелені, але з часом набувають світло-бурого забарвлення і стають дрібно тріщинуватими.

Коренева система: ліана має звивисте, повзуче кореневище, з безліччю коренів мичкуватого типу.

Ставлення до світла: для посадки арістолохіі краще обирати ділянки в півтіні.

Вид ґрунту: краще росте на родючих, свіжих, добре дренованих і постійно вологих ґрунтах.

Застосування: ідеально підійде для посадки біля альтанок і різних садових опор, стін і парканів, для прикраси арок або присадибних ділянок, але потрібна сильна опора. Його можна успішно використовувати в міських зелених насадженнях. Прекрасно буде поєднуватися поруч з високими стовбурами дерев. Кирказон також може використовуватися як ґрунтопокривна рослина. Мало хто знає, але ця ліана володіє і протимікробними, ранозагоювальними, противірусними та протигрибковими властивостями. Її застосовують для зміцнення імунітету і для приведення в норму метаболізму. Але в ній також містяться і отруйні речовини. Тому препарати, виготовлені на його основі, можна використовувати тільки за призначенням лікаря і під його наглядом. У нетрадиційній медицині на основі такої рослини готують настойки, відвари і мазі для зовнішнього використання. Його не можна використовувати вагітним, жінкам, які годують груддю та дітям. Також воно протипоказане при матковій кровотечі, гастриті, індивідуальній непереносимості, а ще при хворобах нирок і печінки. Африканські народи використовують його, як протиотруту при зміїних укусах.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 5 абсолютно вся територія України (5а-7б) від Закарпаття (5б-6б) до Луганська (5а-5б) і Криму (6а-7б).

Купити кирказон, аристолохію,хвилівник великолистий, Aristolochia macrophylla в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA - найбільшої колекції декоративних рослин для українського клімату.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».


Від 0 грн

Посадка: перед посадкою рекомендуємо звільнити ґрунт від бур’яну, особливо багаторічного. Немає необхідності в дорогих добривах, ми можемо використовувати чорнозем або інший здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт. Купити саджанці до 80см краще купити в Україні (акліматизовані) в пластиковому контейнері з пролонгованими добривами і професійними субстратами. Рослини більших розмірів краще ростуть в ґрунті, тому вирощуються в розсаднику Проксіма в полях київської області. Рослина яка викопується нами на продаж з комом гарантовановко вкорінювалась в полі, загартовувалась, стриглась, доглядалась в розсаднику не менше 1-2 років, тому наші комовані рослини найбільш пристосовані для викопки і пересадки на нове місце. Саджанці розсадника Проксіма кліматично пристосовані для абсолютно всієї території України. Рослини що імпортуються з західної Європи (Польщі, Італії, Голландії, Німеччині і т.д), також рослини вирощені на півдні і заході України інколи менш пристосовані для примхливого українського клімату. . Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися в Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без додаткових добрив, з березня по листопад – навіть у найспекотніші дні літа. Як і всі інші рослини відмінно відгукується на внесення органічних і мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус з компостованого гною або компост, отриманий з відходів Вашого саду, кухні, городу. Органіка поліпшує структуру "легких" ґрунтів і "запускає" природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Внаслідок чого хробаки самі від сусідів мігрують до Вас і запускають ланцюгову реакцію вічного органічного двигуна. Навчаючись його "обслуговувати", забудемо про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди. Викидаючи органічні відходи в сміття, ми позбавляємо свої рослини кращих добрив. Прийшов час позбавлятися від паршивих радянських звичок знищення (підкорення) природи «на благо людини», і починати сортувати відходи, як в Європі, піклуючись про майбутні покоління.

Добриво, підживлення: перед застосуванням будь-яких добрив радимо ретельно дослідити склад Вашого і завезеного ґрунту за допомогою аналізів в лабораторії. В межах Київської області на нашому садовому центрі ми порадимо відповідальних постачальників родючого ґрунту.

Весна - літо NPK + ME (азот, фосфор, калій - набір комплексних добрив з мікроелементами) - більше азоту, наприклад 20.10.10, 20.20.20, або подібні формули. Восени - калійні добрива NPK + ME. В умовах центральної України радимо азотні добрива використовувати не пізніше кінця липня. Таким чином, ми захищаємо рослину від пізньої вегетації, щоб молоді прирости встигли задерев'яніти до перших морозів. Дозування: 1,5 г на 1 л придбаного Вами контейнера, або 1 г, на кожні 10 см висоти рослини. Вносимо шляхом змішування добрив з верхнім шаром ґрунту пристовбурного кільця, або зробивши 2-4 невеликі отвори в ґрунті поблизу рослини. Двічі на рік з інтервалом 4 тижні звичайними (гранульованими, чи водорозчинними), або всього один раз на навесні 2-3 г пролонгованих, довготривалих добрив на кожні 10 см висоти, таким самим способом. Також, якщо у Вас є крапельна система зрошування, надзвичайно ефективне внесення шляхом фертигації (спосіб внесення рідких добрив або пестицидів, одночасно із здійсненням зрошення або поливу).

Восени бажано давати збалансований комплекс добрив з підвищеним вмістом калію (осіннє). З весни до осені окрім позакореневих обробок пестицидами не забуваємо про додавання до Вашої бакової суміші стимуляторів і мікроелементів. Особливо на піщаних бідних ґрунтах рекомендуємо застосовувати органічний гумус: перепрілий 2-4 річний перегній або компост. Біогумус найкраще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Для економії Вашого часу продуктивніше вносити добрива в ґрунтові отвори, додаючи протруйник (ґрунтовий інсектицид). Органічний гумус краще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій.

Полив: рослина потребує рясного поливу, особливо в спекотну погоду.

Обрізка: для того щоб зберегти декоративність ліани, потрібно не забувати вчасно вирізати засохле листя і стебла.

Догляд: потрібно поливати ліану систематично, не допускаючи, щоб ґрунт пересихав. У період посухи час від часу потрібно зволожувати листя з пульверизатора. Рихлити ґрунт потрібно акуратно і не дуже глибоко так, як система коренів у рослини поверхнева.

Хвороби і шкідники: хвилівник відрізняється досить високою стійкістю до хвороб і шкідників. Але якщо поруч з ліаною буде рости уражене павутинним кліщем або попелицею рослина, то шкідники можуть перебратися на неї. Необроблені рослини можуть пошкодитися щитівкою,антракнозом (плямистість листя), борошнистою росою і попелицею. Весною та повторно влітку проводять профілактичне розпилення інсектицидів (Актара, Енжіо, Актеліклік, Матч). Для захисту рослин від хвороб та грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Свитч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд). Безумовно, краще, щоб «діагноз» ставив фахівець. Але, як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи і засоби захисту рослин. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли вбивця розмножується і "доїдає" рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські "ватяні" однофамільці - кремлівські завойовники "колоради", знищуючи все на захопленій території, лізуть до чужих здорових садів. Перші та другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Ґрунтові шкідники: на сьогоднішній день хрущ (травневий жук), совка є найбільш небезпечними ґрунтовими шкідниками. Саджаючи, замочуємо коріння або протруюємо всю рослину обприскувачем. Проливаючи в ґрунт, обов’язково забезпечуємо контакт інсектициду з коренем, відповідно до інструкції на куплений препарат. Рекомендуємо Актару ( діюча речовина - тіаметоксам) розводимо 1 г/л, і український препарат Антихрущ Люкс(діючі речовини –імідаклоприд + біфентрин + ацетаміприд) 10 мл на 5 л води. Кількість застосування готового розчину залежить від препарату, дози і, безумовно, розміру рослини. Профілактика різних захворювань не завадить будь-якій рослині. А від нападу шкідників не застрахована жодна рослина, навіть сама стійка.

Кірказон / Аристолохія / Хвилівник великолистий

Aristolochia macrophylla

Кирказон / аристолохия / аристолохия крупнолистая


Синоніми: змійовик, хвилівник крупнолистий, зла трава, гарячкова трава, пухлянка, кокорнік, царська борода, зміїна трава.

Походження / історія: відноситься до сімейства хвилівникових, причому цей рід об'єднує близько 180 видів. У природі аристолохію можна зустріти в тропічному і помірному поясі Азії, Америки та Африки. Аристолохія була завезена в Європу в другій половині 18 століття. Рослину почали культивувати і швидко оцінили його переваги.

Опис: хвилівник великолистий - в'юнка ліана з величезним, темно-зеленим, серцеподібним листям, яка створює прохолодний і тіньової покрив. В кінці травня і червні аристолохія розквітає жовто-зеленими квітами, що нагадують трубку або грамофон. Їх своєрідний запах приваблює комах, які і запилюють ліану. Від інших ліан ця ефектна рослина відрізняється своїми екзотичними квітами, що володіють вкрай незвичайною формою, а так само розмірами листя, які здалеку схожі з черепичним дахом. Хвилівник стане прекрасним доповненням Вашої колекції декоративних рослин! Висота / діаметр: може досягати висотою від 10 м до 12 м.

...

Кірказон / Аристолохія / Хвилівник великолистий

Aristolochia macrophylla

Кирказон / аристолохия / аристолохия крупнолистая


Синоніми: змійовик, хвилівник крупнолистий, зла трава, гарячкова трава, пухлянка, кокорнік, царська борода, зміїна трава.

Походження / історія: відноситься до сімейства хвилівникових, причому цей рід об'єднує близько 180 видів. У природі аристолохію можна зустріти в тропічному і помірному поясі Азії, Америки та Африки. Аристолохія була завезена в Європу в другій половині 18 століття. Рослину почали культивувати і швидко оцінили його переваги.

Опис: хвилівник великолистий - в'юнка ліана з величезним, темно-зеленим, серцеподібним листям, яка створює прохолодний і тіньової покрив. В кінці травня і червні аристолохія розквітає жовто-зеленими квітами, що нагадують трубку або грамофон. Їх своєрідний запах приваблює комах, які і запилюють ліану. Від інших ліан ця ефектна рослина відрізняється своїми екзотичними квітами, що володіють вкрай незвичайною формою, а так само розмірами листя, які здалеку схожі з черепичним дахом. Хвилівник стане прекрасним доповненням Вашої колекції декоративних рослин! Висота / діаметр: може досягати висотою від 10 м до 12 м.

Швидкість зростання: щорічний приріст може складати 1-2 м.

Цвітіння: з травня по червень над листям, але найчастіше приховані від очей пишною зеленню з'являються дрібні, але цікаві (діаметром 2-4 см), зовні схожі на глечик, зігнуту трубку або грамофон жовтувато-зелені квітки. Усередині трубчастої частини оцвітини є косо спрямовані всередину волоски, що заважають проникшій в квітку комасі виповзати назад, тому опиняючись в пастці, повзає в пошуках виходу і тим самим запилює квітку. Після волоски в'януть і обпадають, відкриваючи вихід, а пильовики розкриваються, обсипаючи пилком комаху, яка летить на другу квітку і там процес повторюється. Перший раз кущі зацвітають тільки після того, як їм виповниться 5-8 років. У нашому кліматі плодоносить рідко. На місці квіток формуються плоди, що представляють собою насіннєву коробочку, що має форму кулі або циліндра.

Листя: вражаючі, великі, довжиною до 30 см, листя у формі серця. Залишаючись зеленим, восени листя опадає.

Пагони: молоді пагони можуть бути темно-зелені або болотно-зелені, але з часом набувають світло-бурого забарвлення і стають дрібно тріщинуватими.

Коренева система: ліана має звивисте, повзуче кореневище, з безліччю коренів мичкуватого типу.

Ставлення до світла: для посадки арістолохіі краще обирати ділянки в півтіні.

Вид ґрунту: краще росте на родючих, свіжих, добре дренованих і постійно вологих ґрунтах.

Застосування: ідеально підійде для посадки біля альтанок і різних садових опор, стін і парканів, для прикраси арок або присадибних ділянок, але потрібна сильна опора. Його можна успішно використовувати в міських зелених насадженнях. Прекрасно буде поєднуватися поруч з високими стовбурами дерев. Кирказон також може використовуватися як ґрунтопокривна рослина. Мало хто знає, але ця ліана володіє і протимікробними, ранозагоювальними, противірусними та протигрибковими властивостями. Її застосовують для зміцнення імунітету і для приведення в норму метаболізму. Але в ній також містяться і отруйні речовини. Тому препарати, виготовлені на його основі, можна використовувати тільки за призначенням лікаря і під його наглядом. У нетрадиційній медицині на основі такої рослини готують настойки, відвари і мазі для зовнішнього використання. Його не можна використовувати вагітним, жінкам, які годують груддю та дітям. Також воно протипоказане при матковій кровотечі, гастриті, індивідуальній непереносимості, а ще при хворобах нирок і печінки. Африканські народи використовують його, як протиотруту при зміїних укусах.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 5 абсолютно вся територія України (5а-7б) від Закарпаття (5б-6б) до Луганська (5а-5б) і Криму (6а-7б).

Купити кирказон, аристолохію,хвилівник великолистий, Aristolochia macrophylla в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA - найбільшої колекції декоративних рослин для українського клімату.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».


Посадка: перед посадкою рекомендуємо звільнити ґрунт від бур’яну, особливо багаторічного. Немає необхідності в дорогих добривах, ми можемо використовувати чорнозем або інший здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт. Купити саджанці до 80см краще купити в Україні (акліматизовані) в пластиковому контейнері з пролонгованими добривами і професійними субстратами. Рослини більших розмірів краще ростуть в ґрунті, тому вирощуються в розсаднику Проксіма в полях київської області. Рослина яка викопується нами на продаж з комом гарантовановко вкорінювалась в полі, загартовувалась, стриглась, доглядалась в розсаднику не менше 1-2 років, тому наші комовані рослини найбільш пристосовані для викопки і пересадки на нове місце. Саджанці розсадника Проксіма кліматично пристосовані для абсолютно всієї території України. Рослини що імпортуються з західної Європи (Польщі, Італії, Голландії, Німеччині і т.д), також рослини вирощені на півдні і заході України інколи менш пристосовані для примхливого українського клімату. . Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися в Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без додаткових добрив, з березня по листопад – навіть у найспекотніші дні літа. Як і всі інші рослини відмінно відгукується на внесення органічних і мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус з компостованого гною або компост, отриманий з відходів Вашого саду, кухні, городу. Органіка поліпшує структуру "легких" ґрунтів і "запускає" природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Внаслідок чого хробаки самі від сусідів мігрують до Вас і запускають ланцюгову реакцію вічного органічного двигуна. Навчаючись його "обслуговувати", забудемо про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди. Викидаючи органічні відходи в сміття, ми позбавляємо свої рослини кращих добрив. Прийшов час позбавлятися від паршивих радянських звичок знищення (підкорення) природи «на благо людини», і починати сортувати відходи, як в Європі, піклуючись про майбутні покоління.

Добриво, підживлення: перед застосуванням будь-яких добрив радимо ретельно дослідити склад Вашого і завезеного ґрунту за допомогою аналізів в лабораторії. В межах Київської області на нашому садовому центрі ми порадимо відповідальних постачальників родючого ґрунту.

Весна - літо NPK + ME (азот, фосфор, калій - набір комплексних добрив з мікроелементами) - більше азоту, наприклад 20.10.10, 20.20.20, або подібні формули. Восени - калійні добрива NPK + ME. В умовах центральної України радимо азотні добрива використовувати не пізніше кінця липня. Таким чином, ми захищаємо рослину від пізньої вегетації, щоб молоді прирости встигли задерев'яніти до перших морозів. Дозування: 1,5 г на 1 л придбаного Вами контейнера, або 1 г, на кожні 10 см висоти рослини. Вносимо шляхом змішування добрив з верхнім шаром ґрунту пристовбурного кільця, або зробивши 2-4 невеликі отвори в ґрунті поблизу рослини. Двічі на рік з інтервалом 4 тижні звичайними (гранульованими, чи водорозчинними), або всього один раз на навесні 2-3 г пролонгованих, довготривалих добрив на кожні 10 см висоти, таким самим способом. Також, якщо у Вас є крапельна система зрошування, надзвичайно ефективне внесення шляхом фертигації (спосіб внесення рідких добрив або пестицидів, одночасно із здійсненням зрошення або поливу).

Восени бажано давати збалансований комплекс добрив з підвищеним вмістом калію (осіннє). З весни до осені окрім позакореневих обробок пестицидами не забуваємо про додавання до Вашої бакової суміші стимуляторів і мікроелементів. Особливо на піщаних бідних ґрунтах рекомендуємо застосовувати органічний гумус: перепрілий 2-4 річний перегній або компост. Біогумус найкраще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Для економії Вашого часу продуктивніше вносити добрива в ґрунтові отвори, додаючи протруйник (ґрунтовий інсектицид). Органічний гумус краще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій.

Полив: рослина потребує рясного поливу, особливо в спекотну погоду.

Обрізка: для того щоб зберегти декоративність ліани, потрібно не забувати вчасно вирізати засохле листя і стебла.

Догляд: потрібно поливати ліану систематично, не допускаючи, щоб ґрунт пересихав. У період посухи час від часу потрібно зволожувати листя з пульверизатора. Рихлити ґрунт потрібно акуратно і не дуже глибоко так, як система коренів у рослини поверхнева.

Хвороби і шкідники: хвилівник відрізняється досить високою стійкістю до хвороб і шкідників. Але якщо поруч з ліаною буде рости уражене павутинним кліщем або попелицею рослина, то шкідники можуть перебратися на неї. Необроблені рослини можуть пошкодитися щитівкою,антракнозом (плямистість листя), борошнистою росою і попелицею. Весною та повторно влітку проводять профілактичне розпилення інсектицидів (Актара, Енжіо, Актеліклік, Матч). Для захисту рослин від хвороб та грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Свитч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд). Безумовно, краще, щоб «діагноз» ставив фахівець. Але, як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи і засоби захисту рослин. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли вбивця розмножується і "доїдає" рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські "ватяні" однофамільці - кремлівські завойовники "колоради", знищуючи все на захопленій території, лізуть до чужих здорових садів. Перші та другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Ґрунтові шкідники: на сьогоднішній день хрущ (травневий жук), совка є найбільш небезпечними ґрунтовими шкідниками. Саджаючи, замочуємо коріння або протруюємо всю рослину обприскувачем. Проливаючи в ґрунт, обов’язково забезпечуємо контакт інсектициду з коренем, відповідно до інструкції на куплений препарат. Рекомендуємо Актару ( діюча речовина - тіаметоксам) розводимо 1 г/л, і український препарат Антихрущ Люкс(діючі речовини –імідаклоприд + біфентрин + ацетаміприд) 10 мл на 5 л води. Кількість застосування готового розчину залежить від препарату, дози і, безумовно, розміру рослини. Профілактика різних захворювань не завадить будь-якій рослині. А від нападу шкідників не застрахована жодна рослина, навіть сама стійка.

Читати більше

Характеристики

Тип рослини В'юнкі;
Форма росту В’юнкі з опорою;
Висота рослини 7-15м;
Діаметр дорослої рослини 3-5м;
Щільність крони Щільна крона, яка створює тінь;
Колір крони Зелений;
Колір крони восени Зелений;
Колір квітів Пурпуровий; Бронзовий; Жовтий;
Декоративні квіти Квітучі рослини;
Період цвітіння Травень; Червень;
Світло Тінь; Напівтінь;
Вимоги до поливу Помірний полив;
Умови навколишнього середовища Вологі і тимчасово підтоплювані ґрунти; Берег прісної водойми; Надмірна загазованість та міські умови;
Кліматична зона України 5 зона (-28,8°С - 23,4°С) вся Україна;
Кислотність грунту / РН Рослини для нейтральних ґрунтів РН 6,5-7,2; Рослини для лужних ґрунтів РН 7,2-8,5
Використання в ландшафтному дизайні Зелені арки; Альтанки, перголи, берсо; Акценти / солітери;
Сезон декоративності Весна; Літо;
Потреба у догляді Низька;
Відгуки (0)
0/ 5
Середній рейтинг товару
0
0
0
0
0

Перетяніть сюди фотографії

або натисніть

Визначити файли
Додавайте зображення в форматах .jpg, .gif, .png, розміром файла до 5 МБ
Якщо ваша ссилка вірна, тут ви побачете превю вашого відео

На жаль ще не було відгуків про цей товар. Будьте першим хто залишить відгук!

Кирказон/Аристолохія/Хвилівник великолистий | Aristolochia macrophylla | Кирказон / аристолохия / аристолохия крупнолистая