Самшит вічнозелений Топіар (Конус) | Buxus sempervirens Topiar (Cone) | Самшит вечнозеленый Топиар (Конус)

Код товару: 1656
Акція
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 300 грн
Є в наявності

Самшит вічнозелений Топіар (Конус)

Buxus sempervirens Topiar (Cone)

Самшит вечнозеленый Топиар (Конус)

 

Синоніми: букс, бушпан, букшпан, залізне дерево.

Ареал: Західна і Південна Європа, північно-західна Африка, Мала Азія, Крим, деякі регіони Кавказу; росте в дубових лісах як підлісок на теплих лісових схилах, помірно сухих, нейтральних або вапняних, гумусних, кам'янистих суглинках.

Походження: назва Buxus походить з грецької 'buxe' що в перекладі означає щільний, а пов’язано це з його щільною, твердою деревиною. Представники роду вже 300 років широко використовуються в декоративному садівництві України, де цінуються за густу красиву крону, морозостійкість, блискуче листя і здатність добре витримувати стрижку, що дозволяє створювати з них химерні фігури, які прикрашають багато південних, а тепер і північних парків. Самшит по всій планеті історично вважається ознакою респектабельності, успішності, і багатства. Ростуть самшити відносно повільно, доживаючи до 500 років. У ХІХ та ХХ століттях самшит хижацьки винищувався і служив предметом експорту до Туреччини і європейських країн. Так як його деревина є найціннішим товаром і цінується в промисловості нарівні з кращими сортами горіхового і чорного дерев. Історики ландшафтної архітектури вважають що перші зразки вигадливо стрижених кущів з'явилися в садах Стародавнього Риму, і пізніше цей дизайнерський прийом поширився по Європі. Принаймні про це свідчать письмові джерела. Хоча, можливо, римляни не були винахідниками цього мистецтва, воно може бути прийшло з країн Середземномор'я або Близького Сходу. У будь-якому випадку витоки загубилися в глибині століть. Художня фігурна стрижка дерев і кущів, в результаті якої з'являється справжня зелена скульптура, називається топіарне мистецтво. Саме слово топіар (англ. Topiary) походить від латинського topiarius - "садівник ландшафтного орнаменту". Сад, де зібрані такі живі скульптури, - це топіарій.

Опис: самшит топіар Конус - вічнозелений, повільно зростаючий, компактний кущ висота залежить від стрижки може вирости до 1,5-2,5 м.

Форма: конус.

Листя: супротивне, шкірясте, яйцеподібне, відносно невелике, довжиною від 1,5 см до 2,3 см і шириною 1,1 - 1,5 см, живці 0,15 см, темно-зелене, блискуче.

Коріння: стрижнева коренева система, коріння добре розгалужене, глибоке і широко розпростерте.

Світло: при посадці в тіні або півтіні на зиму можна не вкривати і росте швидше, а якщо на сонці то потрібно вкривати сіткою для затінення (тіньовкою 60-80%) останній місяць зими перший місяць весни, тому що саме в цей час сонце починає припікати а рослина ще спить сокоруху ще нема і волога з зелених листочків швидко випаровується і утворюються опіки.

Волога: краще росте і розвивається при регулярному, помірному поливі.

Ґрунт: самшит до ґрунту невимогливий, але краще росте на нейтральних або сильно вапняних, поживних, не надто сухих, добре дренованих ґрунтах. Простими словами - всі родючі ґрунти.

Використання: стрижені рослини - обов'язковий елемент регулярного парку в класичному стилі, але вони будуть доречні не тільки в садах регулярного планування - їх можна включити в композицію пейзажного саду і, звичайно ж, без них не обійтися в парадній частині ділянки. Самшит Конус ідеальний для контейнерного озеленення. Красивий в різноманітних композиціях. Buxus цінується за густу крону, легко формується, морозостійкість, блискуче листя.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 5а – абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a-5b) і Криму (6a-7b).

Купити Самшит Конус в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».

Доступні варіанти
Контейнер/ком: Висота: Діаметр крони: Вік: Додатково: Ціна: Кількість:
ком7кг 30см 20-24см
Акція
300 грн
-
+
ком9кг 35см 22-26см
Акція
385 грн
-
+
ком12кг 40см 25-35см
Акція
460 грн
-
+
ком15кг 45см 30-40см
Акція
560 грн
-
+
ком18кг 50см 40-45см
Акція
680 грн
-
+
ком22кг 55см 35-45см
Акція
820 грн
-
+
ком27кг 60см 40-70см
Акція
960 грн
-
+
ком33кг 65см 60-65см
Акція
1150 грн
-
+
ком38кг 70см 50-80см 1300 грн
-
+
ком43кг 75см 55-60см 1520 грн
-
+
ком48кг 80см 60-80см 10р 1770 грн
-
+
ком53кг 85см 42-46см 10р 2050 грн
-
+
ком58см 90см 45-50см 11р 2350 грн
-
+
ком63см 95см 46-50см 11р 2680 грн
-
+
ком70кг 100см 40-45см 13р 3520 грн
-
+
ком70кг 110см 45-50см 13р 4300 грн
-
+
Від 300 грн

Посадка: у зв'язку з тим, що самшит легко витримує пересадку, в Україні саджанці самшиту можна садити весь сезон - з березня по листопад. Влітку ми збільшуємо розміри кореневої системи продаваних рослин і доставляємо самшит з великою грудкою або контейнером. З нашого досвіду великі ландшафтні проекти озеленюються з березня по листопад. Неминуче всі основні посадки відбуваються з квітня по листопад. Самшит посаджений влітку доводиться більше поливати, тоді рослина встигає добре вкоренитися і підготуватися до зимових холодів. Місце для посадки краще обрати в півтіні, оскільки на сонці вкінці зими на початку весни його листочки можуть підгорати, жовтіти. Особливо молоді посадки погано витримують сонячну погоду в лютому-березні. Тому обов’язково самшит який росте на сонці потрібно вкривати сіткою для затінення (тіньовкою). Ґрунт має бути родючий добре дренований, водопроникний, нейтральний або сильно вапняний, поживний, не надто сухий. Ямку для посадки самшиту потрібно зробити вдвічі ширшу від кому рослини.

Полив: при посадці самшиту залежно від розміру рясно поливають з розрахунку 1-2 відра води під кожен кущ і мульчують (перегній, солома, трава). Полив необхідно повторити через 5-7 днів - при 2-3 кратному поливі з'єднуються ґрунтові капіляри, посадковий ком не відділяється від решти ґрунту.

Обрізка: самшит топіар Конус потрібно стригти в квітні та липні придавши йому відповідну форму.

Догляд: з лютого до кінця березня потрібно закривати від сонця сіткою для затінення. Кожна стрижка стимулює ріст пагонів, і чим більше Ви стрижете, тим щільніше буде формуватися Ваша рослина. Але коли Ви освоїте це заняття, то воно захоплює навіть більше, ніж стрижка газону. Найбільш важкий період в догляді за самшитом - не зима, а довга, затяжна весна з черговими морозами і відлигами, з яскравими сонячними днями. Всі вічнозелені рослини найбільш чутливі в цей період, так як коренева система у них знаходиться в замерзлому стані, а надземна прокидається з першим сонцем. Але доглянуті (политі, удобрені, вчасно вкриті) самшити не страждають ніколи. Ні мороз -40 градусів, ні суховії (літні, зимові), ні палюче сонце, ні літо без дощів йому не страшні. Добриво, підживлення: перед застосуванням будь-яких добрив радимо ретельно дослідити склад Вашого і завезеного ґрунту за допомогою аналізів в лабораторії. В межах Київської області в нашому садовому центрі ми порадимо відповідальних постачальників родючого ґрунту.

Весна - літо NPK+ME (N-азот, F-фосфор, K-калій - набір комплексних добрив з ME-мікроелементами) - більше азоту, наприклад NPK 20.10.10, NPK 20.20.20, або подібні формули.

Восени – калійні добрива NPK+ME. В умовах центральної України радимо азотні добрива використовувати не пізніше кінця липня. Таким чином ми захищаємо рослину від пізньої вегетації, щоб молоді прирости встигли задерев'яніти до перших морозів.

Дозування: 1,5 грам на 1л придбаного вами контейнера, або 1грам, на кожні 10см висоти рослини. Вносимо шляхом змішування добрив з верхнім шаром ґрунту пристовбурного кільця, або зробивши 2-4 невеликі отвори в ґрунті поблизу рослини. Двічі на рік з інтервалом 4 тижні звичайними (гранульованими, чи водорозчинними), або всього один раз навесні 2-3 грами пролонгованих, довготривалих добрив на кожні 10см висоти, таким самим способом. Також, якщо у вас є крапельна система зрошування, надзвичайно ефективне внесення шляхом фертигації. Восени бажано давати збалансований комплекс добрив з підвищеним вмістом калію (осіннє). З весни до осені окрім позакореневих обробок пестицидами не забуваємо про додавання до вашої бакової суміші стимуляторів і мікроелементів. Особливо на піщаних бідних ґрунтах рекомендуємо застосовувати органічний гумус: перепрілий 2-4 річний перегній або компост. Біогумус найкраще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Для економії Вашого часу продуктивніше вносити добрива в ґрунтові отвори додаючи протруйник (ґрунтовий інсектицид).

Хвороби і шкідники: вогнівка (лат. Cydalima perspectalis) - найнебезпечніший самшитовий шкідник. Природний ареал виду походить з Азії: Японія, Китаю, Тайваню, Кореї і Індії. До Європи цей шкідник був завезений з посадковим матеріалом з Китаю. В Європі самшитова вогнівка вперше була виявлена в 2006 році - в Німеччині, і почала швидко поширюватися по Європі. В цей же час вона була занесена в список особливо небезпечних видів шкідників в Європі (EPPO Alert List). У 2007 році вид став екологічною проблемою таких європейських країн як Нідерланди і Швейцарія. У 2008 була знайдена в Великобританії, в 2009 - у Франції та Австрії, в 2011 - в Угорщині, Румунії і Туреччини. З Туреччини вогнівка проникла в Грузію, де вперше була виявлена в районі Батумі в 2012 році. Потім в Словаччині, Бельгії та Хорватії. У 2013 вид відзначений в Данії на острові Зеландія. Метелик з коричневими крилами і білою облямівкою по краю, його гусінь завдовжки 4-5см зеленого кольору з чорною головою, вздовж тіла з обох сторін має чорні і сірі переривчасті полоси. Перша згадка в УКРАЇНІ про самшитову вогнівку, як про шкідника самшиту, розсадник Проксіма зафіксував в 2011 році. Досвідчений садівник із села Віта-Поштова Києво - Святошинського р-ну Київської області зателефонував нам і розповів, на той час, "нереальну" історію, як "невідома гусениця" з'їла 8-ми метровий живопліт з самшиту за кілька днів. Я відразу не вірив його словами, навіть злегка іронізуючи в розмові намагався знайти інше пояснення того, що сталося. Але через один рік - в 2012 - ми зафіксували вже три подібних випадки, а з 2013 року поширення вогнівки в Києві стало масовим. З 2013 року вогнівка починає свій ненажерливий хід по найбільшим містам України, діставшись до південних областей. Гусінь вогнівки за декілька діб може знищити навіть найбільші екземпляри самшиту вічнозеленого, тому для профілактики самшит обов’язково потрібно обробляти щомісяця розчином Проклейму з прилипачем чергуючи з Актеліком. Якщо Ваші кущі не оброблялися і ви помітили що вони погризені і швидко сохнуть, а придивившись натрапили на павутину, личинки або гусінь - не зволікаючи, одразу, потрібно обробити крони рослин, стовбури і їх внутрішню частину розчином Проклейму + прилипач через тиждень Децис + прилипач і ще через тиждень Проклейм + прилипач, або використати препарат Люфокс. Поєднання обробок різними препаратами робиться з метою знищення не лише гусені яка в цей момент гризе Ваші кущі, але й позбутися личинок, які впродовж цих тижнів будуть вилуплюватись зі своїх захисних оболонок. Далі стандартно регулярно профілактично обробляємо один раз через кожні 30-40 днів препаратом Проклейм, або Децис з додаванням прилипачу. Крім вогнівки необроблений самшит може уражати попелиця, борошниста роса, павутинний кліщ, щитівка, хрущ, совка та грибкові захворювання.

Обробки ЗЗР (засобами захисту рослин):

Ґрунтові шкідники: від ґрунтових шкідників (хрущ, совка і т.д) ми використовуємо препарати на основі амідаклоприду, тіаметоксаму, тефлутрину три-чотири рази на рік на 30-40 днів, починаючи з початку квітня до жовтня, або раз на рік одною великою гранулою комплексного пролонгованого препарату Ініціатор (Bayer Німеччина).

Позакореневі обробки по кронам: починаючи з початку квітня і до середини осені спеціальними комплектами №1, №2, №3, №4. В склад кожного з чотирьох комплектів, входять різні інсектицид, фунгіцид, добриво, стимулятор, прилипач, інструкція по використанню з вказаним терміном застосування. Ми використовуємо препарати тільки всесвітньо відомих лідерів – виробників Bayer і Syngenta. Добрива Італія або Іспанія. Склад комплектів змінюється щороку в результаті аналізу наявних сезонних шкідників. Комплект на рік з чотирьох упаковок – це 14-16 препаратів пропонується нами по акційній ціні. Вартість комплекту препаратів на рік на 20% дешевше ніж купувати їх окремо. Комплекти можна придбати в садовому центрі Проксіма, або замовити з доставкою швидкою поштою в нашому інтернет-магазині.

Захист від бур'янів: для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид загальної дії Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури.

Самшит вічнозелений Топіар (Конус)

Buxus sempervirens Topiar (Cone)

Самшит вечнозеленый Топиар (Конус)

 

Синоніми: букс, бушпан, букшпан, залізне дерево.

Ареал: Західна і Південна Європа, північно-західна Африка, Мала Азія, Крим, деякі регіони Кавказу; росте в дубових лісах як підлісок на теплих лісових схилах, помірно сухих, нейтральних або вапняних, гумусних, кам'янистих суглинках.

Походження: назва Buxus походить з грецької 'buxe' що в перекладі означає щільний, а пов’язано це з його щільною, твердою деревиною. Представники роду вже 300 років широко використовуються в декоративному садівництві України, де цінуються за густу красиву крону, морозостійкість, блискуче листя і здатність добре витримувати стрижку, що дозволяє створювати з них химерні фігури, які прикрашають багато південних, а тепер і північних парків. Самшит по всій планеті історично вважається ознакою респектабельності, успішності, і багатства. Ростуть самшити відносно повільно, доживаючи до 500 років. У ХІХ та ХХ століттях самшит хижацьки винищувався і служив предметом експорту до Туреччини і європейських країн. Так як його деревина є найціннішим товаром і цінується в промисловості нарівні з кращими сортами горіхового і чорного дерев. Історики ландшафтної архітектури вважають що перші зразки вигадливо стрижених кущів з'явилися в садах Стародавнього Риму, і пізніше цей дизайнерський прийом поширився по Європі. Принаймні про це свідчать письмові джерела. Хоча, можливо,

...

Самшит вічнозелений Топіар (Конус)

Buxus sempervirens Topiar (Cone)

Самшит вечнозеленый Топиар (Конус)

 

Синоніми: букс, бушпан, букшпан, залізне дерево.

Ареал: Західна і Південна Європа, північно-західна Африка, Мала Азія, Крим, деякі регіони Кавказу; росте в дубових лісах як підлісок на теплих лісових схилах, помірно сухих, нейтральних або вапняних, гумусних, кам'янистих суглинках.

Походження: назва Buxus походить з грецької 'buxe' що в перекладі означає щільний, а пов’язано це з його щільною, твердою деревиною. Представники роду вже 300 років широко використовуються в декоративному садівництві України, де цінуються за густу красиву крону, морозостійкість, блискуче листя і здатність добре витримувати стрижку, що дозволяє створювати з них химерні фігури, які прикрашають багато південних, а тепер і північних парків. Самшит по всій планеті історично вважається ознакою респектабельності, успішності, і багатства. Ростуть самшити відносно повільно, доживаючи до 500 років. У ХІХ та ХХ століттях самшит хижацьки винищувався і служив предметом експорту до Туреччини і європейських країн. Так як його деревина є найціннішим товаром і цінується в промисловості нарівні з кращими сортами горіхового і чорного дерев. Історики ландшафтної архітектури вважають що перші зразки вигадливо стрижених кущів з'явилися в садах Стародавнього Риму, і пізніше цей дизайнерський прийом поширився по Європі. Принаймні про це свідчать письмові джерела. Хоча, можливо, римляни не були винахідниками цього мистецтва, воно може бути прийшло з країн Середземномор'я або Близького Сходу. У будь-якому випадку витоки загубилися в глибині століть. Художня фігурна стрижка дерев і кущів, в результаті якої з'являється справжня зелена скульптура, називається топіарне мистецтво. Саме слово топіар (англ. Topiary) походить від латинського topiarius - "садівник ландшафтного орнаменту". Сад, де зібрані такі живі скульптури, - це топіарій.

Опис: самшит топіар Конус - вічнозелений, повільно зростаючий, компактний кущ висота залежить від стрижки може вирости до 1,5-2,5 м.

Форма: конус.

Листя: супротивне, шкірясте, яйцеподібне, відносно невелике, довжиною від 1,5 см до 2,3 см і шириною 1,1 - 1,5 см, живці 0,15 см, темно-зелене, блискуче.

Коріння: стрижнева коренева система, коріння добре розгалужене, глибоке і широко розпростерте.

Світло: при посадці в тіні або півтіні на зиму можна не вкривати і росте швидше, а якщо на сонці то потрібно вкривати сіткою для затінення (тіньовкою 60-80%) останній місяць зими перший місяць весни, тому що саме в цей час сонце починає припікати а рослина ще спить сокоруху ще нема і волога з зелених листочків швидко випаровується і утворюються опіки.

Волога: краще росте і розвивається при регулярному, помірному поливі.

Ґрунт: самшит до ґрунту невимогливий, але краще росте на нейтральних або сильно вапняних, поживних, не надто сухих, добре дренованих ґрунтах. Простими словами - всі родючі ґрунти.

Використання: стрижені рослини - обов'язковий елемент регулярного парку в класичному стилі, але вони будуть доречні не тільки в садах регулярного планування - їх можна включити в композицію пейзажного саду і, звичайно ж, без них не обійтися в парадній частині ділянки. Самшит Конус ідеальний для контейнерного озеленення. Красивий в різноманітних композиціях. Buxus цінується за густу крону, легко формується, морозостійкість, блискуче листя.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 5а – абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a-5b) і Криму (6a-7b).

Купити Самшит Конус в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».

Посадка: у зв'язку з тим, що самшит легко витримує пересадку, в Україні саджанці самшиту можна садити весь сезон - з березня по листопад. Влітку ми збільшуємо розміри кореневої системи продаваних рослин і доставляємо самшит з великою грудкою або контейнером. З нашого досвіду великі ландшафтні проекти озеленюються з березня по листопад. Неминуче всі основні посадки відбуваються з квітня по листопад. Самшит посаджений влітку доводиться більше поливати, тоді рослина встигає добре вкоренитися і підготуватися до зимових холодів. Місце для посадки краще обрати в півтіні, оскільки на сонці вкінці зими на початку весни його листочки можуть підгорати, жовтіти. Особливо молоді посадки погано витримують сонячну погоду в лютому-березні. Тому обов’язково самшит який росте на сонці потрібно вкривати сіткою для затінення (тіньовкою). Ґрунт має бути родючий добре дренований, водопроникний, нейтральний або сильно вапняний, поживний, не надто сухий. Ямку для посадки самшиту потрібно зробити вдвічі ширшу від кому рослини.

Полив: при посадці самшиту залежно від розміру рясно поливають з розрахунку 1-2 відра води під кожен кущ і мульчують (перегній, солома, трава). Полив необхідно повторити через 5-7 днів - при 2-3 кратному поливі з'єднуються ґрунтові капіляри, посадковий ком не відділяється від решти ґрунту.

Обрізка: самшит топіар Конус потрібно стригти в квітні та липні придавши йому відповідну форму.

Догляд: з лютого до кінця березня потрібно закривати від сонця сіткою для затінення. Кожна стрижка стимулює ріст пагонів, і чим більше Ви стрижете, тим щільніше буде формуватися Ваша рослина. Але коли Ви освоїте це заняття, то воно захоплює навіть більше, ніж стрижка газону. Найбільш важкий період в догляді за самшитом - не зима, а довга, затяжна весна з черговими морозами і відлигами, з яскравими сонячними днями. Всі вічнозелені рослини найбільш чутливі в цей період, так як коренева система у них знаходиться в замерзлому стані, а надземна прокидається з першим сонцем. Але доглянуті (политі, удобрені, вчасно вкриті) самшити не страждають ніколи. Ні мороз -40 градусів, ні суховії (літні, зимові), ні палюче сонце, ні літо без дощів йому не страшні. Добриво, підживлення: перед застосуванням будь-яких добрив радимо ретельно дослідити склад Вашого і завезеного ґрунту за допомогою аналізів в лабораторії. В межах Київської області в нашому садовому центрі ми порадимо відповідальних постачальників родючого ґрунту.

Весна - літо NPK+ME (N-азот, F-фосфор, K-калій - набір комплексних добрив з ME-мікроелементами) - більше азоту, наприклад NPK 20.10.10, NPK 20.20.20, або подібні формули.

Восени – калійні добрива NPK+ME. В умовах центральної України радимо азотні добрива використовувати не пізніше кінця липня. Таким чином ми захищаємо рослину від пізньої вегетації, щоб молоді прирости встигли задерев'яніти до перших морозів.

Дозування: 1,5 грам на 1л придбаного вами контейнера, або 1грам, на кожні 10см висоти рослини. Вносимо шляхом змішування добрив з верхнім шаром ґрунту пристовбурного кільця, або зробивши 2-4 невеликі отвори в ґрунті поблизу рослини. Двічі на рік з інтервалом 4 тижні звичайними (гранульованими, чи водорозчинними), або всього один раз навесні 2-3 грами пролонгованих, довготривалих добрив на кожні 10см висоти, таким самим способом. Також, якщо у вас є крапельна система зрошування, надзвичайно ефективне внесення шляхом фертигації. Восени бажано давати збалансований комплекс добрив з підвищеним вмістом калію (осіннє). З весни до осені окрім позакореневих обробок пестицидами не забуваємо про додавання до вашої бакової суміші стимуляторів і мікроелементів. Особливо на піщаних бідних ґрунтах рекомендуємо застосовувати органічний гумус: перепрілий 2-4 річний перегній або компост. Біогумус найкраще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Для економії Вашого часу продуктивніше вносити добрива в ґрунтові отвори додаючи протруйник (ґрунтовий інсектицид).

Хвороби і шкідники: вогнівка (лат. Cydalima perspectalis) - найнебезпечніший самшитовий шкідник. Природний ареал виду походить з Азії: Японія, Китаю, Тайваню, Кореї і Індії. До Європи цей шкідник був завезений з посадковим матеріалом з Китаю. В Європі самшитова вогнівка вперше була виявлена в 2006 році - в Німеччині, і почала швидко поширюватися по Європі. В цей же час вона була занесена в список особливо небезпечних видів шкідників в Європі (EPPO Alert List). У 2007 році вид став екологічною проблемою таких європейських країн як Нідерланди і Швейцарія. У 2008 була знайдена в Великобританії, в 2009 - у Франції та Австрії, в 2011 - в Угорщині, Румунії і Туреччини. З Туреччини вогнівка проникла в Грузію, де вперше була виявлена в районі Батумі в 2012 році. Потім в Словаччині, Бельгії та Хорватії. У 2013 вид відзначений в Данії на острові Зеландія. Метелик з коричневими крилами і білою облямівкою по краю, його гусінь завдовжки 4-5см зеленого кольору з чорною головою, вздовж тіла з обох сторін має чорні і сірі переривчасті полоси. Перша згадка в УКРАЇНІ про самшитову вогнівку, як про шкідника самшиту, розсадник Проксіма зафіксував в 2011 році. Досвідчений садівник із села Віта-Поштова Києво - Святошинського р-ну Київської області зателефонував нам і розповів, на той час, "нереальну" історію, як "невідома гусениця" з'їла 8-ми метровий живопліт з самшиту за кілька днів. Я відразу не вірив його словами, навіть злегка іронізуючи в розмові намагався знайти інше пояснення того, що сталося. Але через один рік - в 2012 - ми зафіксували вже три подібних випадки, а з 2013 року поширення вогнівки в Києві стало масовим. З 2013 року вогнівка починає свій ненажерливий хід по найбільшим містам України, діставшись до південних областей. Гусінь вогнівки за декілька діб може знищити навіть найбільші екземпляри самшиту вічнозеленого, тому для профілактики самшит обов’язково потрібно обробляти щомісяця розчином Проклейму з прилипачем чергуючи з Актеліком. Якщо Ваші кущі не оброблялися і ви помітили що вони погризені і швидко сохнуть, а придивившись натрапили на павутину, личинки або гусінь - не зволікаючи, одразу, потрібно обробити крони рослин, стовбури і їх внутрішню частину розчином Проклейму + прилипач через тиждень Децис + прилипач і ще через тиждень Проклейм + прилипач, або використати препарат Люфокс. Поєднання обробок різними препаратами робиться з метою знищення не лише гусені яка в цей момент гризе Ваші кущі, але й позбутися личинок, які впродовж цих тижнів будуть вилуплюватись зі своїх захисних оболонок. Далі стандартно регулярно профілактично обробляємо один раз через кожні 30-40 днів препаратом Проклейм, або Децис з додаванням прилипачу. Крім вогнівки необроблений самшит може уражати попелиця, борошниста роса, павутинний кліщ, щитівка, хрущ, совка та грибкові захворювання.

Обробки ЗЗР (засобами захисту рослин):

Ґрунтові шкідники: від ґрунтових шкідників (хрущ, совка і т.д) ми використовуємо препарати на основі амідаклоприду, тіаметоксаму, тефлутрину три-чотири рази на рік на 30-40 днів, починаючи з початку квітня до жовтня, або раз на рік одною великою гранулою комплексного пролонгованого препарату Ініціатор (Bayer Німеччина).

Позакореневі обробки по кронам: починаючи з початку квітня і до середини осені спеціальними комплектами №1, №2, №3, №4. В склад кожного з чотирьох комплектів, входять різні інсектицид, фунгіцид, добриво, стимулятор, прилипач, інструкція по використанню з вказаним терміном застосування. Ми використовуємо препарати тільки всесвітньо відомих лідерів – виробників Bayer і Syngenta. Добрива Італія або Іспанія. Склад комплектів змінюється щороку в результаті аналізу наявних сезонних шкідників. Комплект на рік з чотирьох упаковок – це 14-16 препаратів пропонується нами по акційній ціні. Вартість комплекту препаратів на рік на 20% дешевше ніж купувати їх окремо. Комплекти можна придбати в садовому центрі Проксіма, або замовити з доставкою швидкою поштою в нашому інтернет-магазині.

Захист від бур'янів: для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид загальної дії Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури.

Читати більше

Характеристики

Тип рослини Кущі; Вічнозелені; Топіар;
Форма росту Пірамідальні та конусовидні;
Висота рослини 0,2-0,5м; 0,5-1м; 1-1,5м;
Діаметр дорослої рослини 0,2-0,5м; 0,5-1м;
Щільність крони Щільна крона, яка створює тінь;
Колір крони Темно-зелений;
Колір крони восени Темно-зелений;
Світло Сонце Тінь; Напівтінь;
Вимоги до поливу Посухостійкі; Помірний полив;
Умови навколишнього середовища Піщані сухі бідні ґрунти; Витримує контейнерне вирощування;
Кліматична зона України 6 зона (-23,3°С - 17,8°С);
Кислотність грунту / РН Рослини для нейтральних ґрунтів РН 6,5-7,2; Рослини для лужних ґрунтів РН 7,2-8,5;
Використання в ландшафтному дизайні Маленькі компактні сади (до 6 соток); Сади на даху; Сади каменів/альпінарії/; Акценти / солітери;
Особливості рослини Декоративність листя; Медонос;
Сезон декоративності Весна; Літо; Осінь; Зима;
Потреба у догляді Середня;
Потреба укриття на зиму Укриття тіньовою сіткою вічнозелених з 15 лютого до 1 квітня;
Відгуки (0)
0/ 5
Середній рейтинг товару
0
0
0
0
0

Перетяніть сюди фотографії

або натисніть

Визначити файли
Додавайте зображення в форматах .jpg, .gif, .png, розміром файла до 5 МБ
Якщо ваша ссилка вірна, тут ви побачете превю вашого відео

На жаль ще не було відгуків про цей товар. Будьте першим хто залишить відгук!

Самшит вічнозелений Топіар (Конус) | Buxus sempervirens Topiar (Cone) | Самшит вечнозеленый Топиар (Конус)