Груша колоновидна Декора | Pyrus columnar Dekora | Груша колоновидная Декора

Модель: 1780
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 0 грн

Груша колоновидна Декора (осіння, підщ.Айва СА, вис.2-2,5м) 

Pyrus columnar Dekora

Груша колоновидная Декора (осенняя, подв.Айва СА, вис.2-2,5м)

 

Синоніми: груша Декор, груша компактна, груша карликова.

Запилювачі: груша Декора є самозапильним сортом.

Опис сорту: осінній сорт колоновидної груші Декора має великі плоди жовтого кольору. Щеплена груша на низькорослій підщепі Айва, яка сприяє гарному розвитку кореневої системи і швидкому зростанню саджанця. Плодоносить таке деревце вже на 2-3 рік після висадки саджанця (може бути 3-4 грушки), а повноцінне своє плодоношення цей сорт починає на 4-5 рік і з кожним роком врожайність збільшується пропорційно збільшенню зростання крони. Основною перевагою сорту цієї груші є швидкоплідність, висока якість плодів, врожайність, зимостійкість, стійкість до хвороб.

Форма: карликове дерево з короткими майже притиснутими до стовбура гілками. Крона колоноподібної форми. 

Розмір: доросле дерево груші Декора може досягти висоти близько 2-2,5м. 

Швидкість зростання / сила росту: молоді саджанці плодових дерев відрізняються сильним ростом і трохи повільним зростанням в період плодоношення - тоді деревце сили спрямовує на утворення плодів.

Листя: великого розміру, продовгуваті із загостреною верхівкою, з дрібними зубчиками і злегка увігнутою серединою, щільні, верхня пластина глянсова, темно-зеленого кольору, нижня - світла. 

Квіти: великі, з широко розкритими пелюстками білого кольору і з вишуканим ніжним ароматом (див.фото). 

Час цвітіння: груша Декора зацвітає приблизно в кінці квітня. 

Плоди: великого розміру, солом’яно-жовтого кольору. Шкірочка досить ніжна, тонка. Щільна, але дуже соковита м'якоть приємної дрібнозернистої, маслянистої структури з кремовим відтінком. Плоди достигають у другій половині серпня, але споживчої зрілості вони досягають приблизно через місяць. Хоча вони і міцно тримаються на дереві, але їх потрібно зібрати трохи недозрілими (для того щоб вони відлежалися), так як пожовклі і перезрілі на дереві плоди не матимуть такої хрусткої і соковитої м'якоті. При правильному температурному режимі плоди можуть зберігати свої високі смакові якості ще до лютого місяця.

Світло: груша потребує великої кількості світла для нормального розвитку плодових бруньок та більшого врожаю.

Ґрунт: прекрасно себе почуває на досить вологих, легких, родючих ґрунтах без близького залягання ґрунтових вод. На занадто перезволожених ґрунтах, а особливо на низовині, молоді пагони іноді пошкоджуються морозами, але відновлюються швидко. 

Застосування: плоди груші Декора володіють прекрасним зовнішнім виглядом, високими товарними якостями і гарною транспортабельністю. Тому їх частіше за все вживають в свіжому вигляді фруктова ваза наповнена плодами груші Декора завжди має ефектний вид на столі і їх так приємно та корисно куштувати в колі родини та друзів в своїх теплих, затишних домівках холодними, зимовими вечорами. Ну і звісно ж що на ділянці вона теж дуже приваблива під час цвітіння. Перевагою цього сорту вважаються розмір плодів, врожайність та морозостійкість.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 5а - абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a-5b) і Криму (6a-7b) 

Купити грушу Декора в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA. 

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист - з фото в розділі "Посадка, догляд".


Від 0 грн

Посадка: щоб Груша Декора добре росла, ґрунт перед посадкою повинен бути добре підготовленим, звільнений від бур'янів, особливо багаторічних, багатий на поживні речовини (чорнозем або будь-яка здорова гумусова темна лугова/садова земля). Ями повинні бути приблизно 60 см в діаметрі і глибиною від 30см розмір диктує розмір саджанця. Перевалюємо рослину з тимчасового контейнеру, не руйнуючи земляного кому (якщо рослина з голою кореневою системою, то на дно ямки насипаємо земляний горбок і розподіляємо по ньому зволожені коріння вниз). Засипаємо родючою землею, злегка притоптуємо. Немає необхідності купувати спеціальні субстрати. Чим більше родючий шар, тим менше доведеться вносити мінеральних добрив. Робимо пристовбурні кола з валиком, для природного збору дощової води і рясно заливаємо в кілька заходів. 

Вид ґрунту: Як і всі інші рослини груша відмінно відгукується на внесення органічних і мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус з компостованого перегною, або компост, отриманий з відходів вашого саду, кухні, городу. Органіка поліпшує структуру "легких" ґрунтів і "запускає" природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Хробаки самі від сусідів мігрують до вас і запустять ланцюгову реакцію вічного органічного двигуна. Якщо ми навчимося його "обслуговувати", то забудемся про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди. Нерозумно удобрювати плодові рослини нітратами, виловлюючи їх потім в організмі у вигляді нітритів і метгемоглобіну, що руйнують організм. Викидаючи органічні відходи в сміття, ми позбавляємо свої рослини кращих добрив. Прийшов час позбавлятися від паршивих радянських звичок знищення (підкорення) природи на благо людини, і починати сортувати відходи, як в Європі, піклуючись про майбутні покоління. Всі сорти груш нашого інтернет-магазину вирощені в Україні, морозостійкі і не вимагають ніякого укриття на зиму, крім обов'язкового захисту кори від зайців на висоту 120см. Україна традиційно є найбільшим в східній Європі виробником плодових дерев, тому на 95% будьте впевнені, що куплений в Україні саджанець гарантовано морозостійкий. Наш садовий центр не продає імпортної плодовки. Якщо Ви придбали імпортні сорти плодових дерев, завезені з Європи (6-9 зона), то перед настанням перших заморозків їх необхідно захистити. Навколо кореневої шийки насипається невеликий горбок ґрунту або мульчі, який навесні необхідно буде розкрити, але взимку він захистить шийку і місце щеплення від підмерзання. Також у карликових груш на зиму пристовбурні круги обов'язково утеплюють мульчою із соломи, перегною або тирси шаром 10-15 см. Рослина добре реагує на внесення добрив. Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися в Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі протягом усього року. Але найбільша перевага купівлі рослин в контейнері в тому, що їх можна висаджувати без додаткових добрив з березня по грудень, навіть в літню спеку. 

Полив: необхідно регулярно поливати ще не плодоносну Грушу Декора, не допускаючи пересихання землі - приблизно 5 разів за сезон. Недолік вологи відіб'ється на зростанні пагонів, відповідно, і на майбутньому врожаї. При близькому заляганні ґрунтових вод норми поливу коригуються. 

Обрізка: поділяється на весняну та осінню:

Весняна обрізка: відразу після висадки саджанця видаляють всі бічні пагони, щоб центральний стовбур зміг зміцніти; сам стовбур обрізати навесні не можна. Після того як груша укорениться, з неї щорічно видаляють по 2-3 бічні пагони, якщо плоди починають дрібніти і псуються їх смакові якості, необхідно прорідити бічні гілки. 

Осіння обрізка: в осінній період видалення пагонів слід проводити після того, як з дерева опало листя. Якщо дерево було висаджено навесні, то обрізки восени того ж року не проводять. Осіння процедура включає: обрізання пошкоджених пагонів, у яких порушено рух соку; видалення гілок, що не приносять плодів.

Добриво, підживлення: перед застосуванням будь-яких добрив радимо ретельно дослідити склад Вашого і завезеного ґрунту за допомогою аналізів в лабораторії. В межах Київської області в нашому садовому центрі ми порадимо відповідальних постачальників родючого ґрунту. 

Весна - літо NPK+ME (N-азот, F-фосфор, K-калій - набір комплексних добрив з ME-мікроелементами) - більше азоту, наприклад NPK 20.10.10, NPK 20.20.20, або подібні формули. 

Восени – калійні добрива NPK+ME. В умовах центральної України радимо азотні добрива використовувати не пізніше кінця липня. Таким чином ми захищаємо рослину від пізньої вегетації, щоб молоді прирости встигли задерев'яніти до перших морозів. 

Дозування: 1,5 грам на 1л придбаного вами контейнера, або 1грам, на кожні 10см висоти рослини. Вносимо шляхом змішування добрив з верхнім шаром ґрунту пристовбурного кільця, або зробивши 2-4 невеликі отвори в ґрунті поблизу рослини. Двічі на рік з інтервалом 4 тижні звичайними (гранульованими, чи водорозчинними), або всього один раз навесні 2-3 грами пролонгованих, довготривалих добрив на кожні 10см висоти, таким самим способом. Також, якщо у вас є крапельна система зрошування, надзвичайно ефективне внесення шляхом фертигації. Восени бажано давати збалансований комплекс добрив з підвищеним вмістом калію (осіннє). З весни до осені окрім позакореневих обробок пестицидами не забуваємо про додавання до вашої бакової суміші стимуляторів і мікроелементів. Особливо на піщаних бідних ґрунтах рекомендуємо застосовувати органічний гумус: перепрілий 2-4 річний перегній або компост. Біогумус найкраще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Для економії Вашого часу продуктивніше вносити добрива в ґрунтові отвори додаючи протруйник (ґрунтовий інсектицид).

Обробки ЗЗР (засобами захисту рослин): 

Ґрунтові шкідники: від ґрунтових шкідників (хрущ, совка і т.д) ми використовуємо препарати на основі амідаклоприду, тіаметоксаму, тефлутрину три-чотири рази на рік на 30-40 днів, починаючи з початку квітня до жовтня.

Хвороби: сорт Декора стійкий до бурої плямистості, потребує захисту проти борошнистої роси. 

Позакореневі обробки по кронам: починаючи з початку квітня і до середини осені спеціальними комплектами №1, №2, №3, №4. В склад кожного з чотирьох комплектів, входять різні інсектицид, фунгіцид, добриво, стимулятор, прилипач, інструкція по використанню з вказаним терміном застосування. Ми використовуємо препарати тільки всесвітньо відомих лідерів – виробників Bayer і Syngenta. Добрива Італія або Іспанія. Склад комплектів змінюється щороку в результаті аналізу наявних сезонних шкідників. Комплект на рік з чотирьох упаковок – це 14-16 препаратів пропонується нами по акційній ціні. Вартість комплекту препаратів на рік на 20% дешевше ніж купувати їх окремо. Комплекти можна придбати в садовому центрі Проксіма, або замовити з доставкою швидкою поштою в нашому інтернет-магазині.

Захист від бур'янів: в період до або після цвітіння для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіциди загальної дії Ураган Форте або Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. Найкращий період введення для широколистяних бур'янів – від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові – фаза 2-3 листки, багаторічні злакові – при висоті 10-12 см. Усі названі препарати змішуються без обмежень та без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молоде дерево – 1л, дерево середнього віку – 2-3л, дерево з великою кроною – понад 3л.

Дякуємо компанії Syngenta за інформаційне сприяння.

Груша колоновидна Декора (осіння, підщ.Айва СА, вис.2-2,5м) 

Pyrus columnar Dekora

Груша колоновидная Декора (осенняя, подв.Айва СА, вис.2-2,5м)

 

Синоніми: груша Декор, груша компактна, груша карликова.

Запилювачі: груша Декора є самозапильним сортом.

Опис сорту: осінній сорт колоновидної груші Декора має великі плоди жовтого кольору. Щеплена груша на низькорослій підщепі Айва, яка сприяє гарному розвитку кореневої системи і швидкому зростанню саджанця. Плодоносить таке деревце вже на 2-3 рік після висадки саджанця (може бути 3-4 грушки), а повноцінне своє плодоношення цей сорт починає на 4-5 рік і з кожним роком врожайність збільшується пропорційно збільшенню зростання крони. Основною перевагою сорту цієї груші є швидкоплідність, висока якість плодів, врожайність, зимостійкість, стійкість до хвороб.

Форма: карликове дерево з короткими майже притиснутими до стовбура гілками. Крона колоноподібної форми. 

Розмір: доросле дерево груші Декора може досягти висоти близько 2-2,5м. 

Швидкість зростання / сила росту: молоді саджанці плодових дерев відрізняються сильним ростом і трохи повільним зростанням в період плодоношення - тоді деревце сили спрямовує на утворення плодів.

Листя: великого розміру, продовгуваті із загостреною верхівкою, з дрібними зубчиками і злегка увігнутою серединою, щільні, верхня пластина глянсова, темно-зеленого кольору, нижня - світла. 

Квіти: великі, з широко розкритими пелюстками білого кольору і з вишуканим ніжним ароматом (див.фото). 

Час цвітіння: груша Декора зацвітає приблизно в кінці квітня. 

Плоди: великого розміру, солом’яно-жовтого кольору. Шкірочка досить ніжна, тонка. Щільна, але дуже соковита м'якоть приємної дрібнозернистої, маслянистої структури з кремовим відтінком. Плоди достигають у другій половині серпня, але споживчої зрілості вони досягають приблизно через місяць. Хоча вони і міцно тримаються на дереві, але їх потрібно зібрати трохи недозрілими (для того щоб вони відлежалися), так як пожовклі і перезрілі на дереві плоди не матимуть такої хрусткої і соковитої м'якоті. При правильному температурному режимі плоди можуть зберігати свої високі смакові якості ще до лютого місяця.

Світло: груша потребує великої кількості світла для нормального розвитку плодових бруньок та більшого врожаю.

Ґрунт: прекрасно себе почуває на досить вологих, легких, родючих ґрунтах без близького залягання ґрунтових вод. На занадто перезволожених ґрунтах, а особливо на низовині, молоді пагони іноді пошкоджуються морозами, але відновлюються швидко. 

Застосування: плоди груші Декора володіють прекрасним зовнішнім виглядом, високими товарними якостями і гарною транспортабельністю. Тому їх частіше за все вживають в свіжому вигляді фруктова ваза наповнена плодами груші Декора завжди має ефектний вид на столі і їх так приємно та корисно куштувати в колі родини та друзів в своїх теплих, затишних домівках холодними, зимовими вечорами. Ну і звісно ж що на ділянці вона теж дуже приваблива під час цвітіння. Перевагою цього сорту вважаються розмір плодів, врожайність та морозостійкість.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 5а - абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a-5b) і Криму (6a-7b) 

Купити грушу Декора в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA. 

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист - з фото в розділі "Посадка, догляд".


Посадка: щоб Груша Декора добре росла, ґрунт перед посадкою повинен бути добре підготовленим, звільнений від бур'янів, особливо багаторічних, багатий на поживні речовини (чорнозем або будь-яка здорова гумусова темна лугова/садова земля). Ями повинні бути приблизно 60 см в діаметрі і глибиною від 30см розмір диктує розмір саджанця. Перевалюємо рослину з тимчасового контейнеру, не руйнуючи земляного кому (якщо рослина з голою кореневою системою, то на дно ямки насипаємо земляний горбок і розподіляємо по ньому зволожені коріння вниз). Засипаємо родючою землею, злегка притоптуємо. Немає необхідності купувати спеціальні субстрати. Чим більше родючий шар, тим менше доведеться вносити мінеральних добрив. Робимо пристовбурні кола з валиком, для природного збору дощової води і рясно заливаємо в кілька заходів. 

Вид ґрунту: Як і всі інші рослини груша відмінно відгукується на внесення органічних і мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус з компостованого перегною, або компост, отриманий з відходів вашого саду, кухні, городу. Органіка поліпшує структуру "легких" ґрунтів і "запускає" природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Хробаки самі від сусідів мігрують до вас і запустять ланцюгову реакцію вічного органічного двигуна. Якщо ми навчимося його "обслуговувати", то забудемся про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди. Нерозумно удобрювати плодові рослини нітратами, виловлюючи їх потім в організмі у вигляді нітритів і метгемоглобіну, що руйнують організм. Викидаючи органічні відходи в сміття, ми позбавляємо свої рослини кращих добрив. Прийшов час позбавлятися від паршивих радянських звичок знищення (підкорення) природи на благо людини, і починати сортувати відходи, як в Європі, піклуючись про майбутні покоління. Всі сорти груш нашого інтернет-магазину вирощені в Україні, морозостійкі і не вимагають ніякого укриття на зиму, крім обов'язкового захисту кори від зайців на висоту 120см. Україна традиційно є найбільшим в східній Європі виробником плодових дерев, тому на 95% будьте впевнені, що куплений в Україні саджанець гарантовано морозостійкий. Наш садовий центр не продає імпортної плодовки. Якщо Ви придбали імпортні сорти плодових дерев, завезені з Європи (6-9 зона), то перед настанням перших заморозків їх необхідно захистити. Навколо кореневої шийки насипається невеликий горбок ґрунту або мульчі, який навесні необхідно буде розкрити, але взимку він захистить шийку і місце щеплення від підмерзання. Також у карликових груш на зиму пристовбурні круги обов'язково утеплюють мульчою із соломи, перегною або тирси шаром 10-15 см. Рослина добре реагує на внесення добрив. Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися в Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі протягом усього року. Але найбільша перевага купівлі рослин в контейнері в тому, що їх можна висаджувати без додаткових добрив з березня по грудень, навіть в літню спеку. 

Полив: необхідно регулярно поливати ще не плодоносну Грушу Декора, не допускаючи пересихання землі - приблизно 5 разів за сезон. Недолік вологи відіб'ється на зростанні пагонів, відповідно, і на майбутньому врожаї. При близькому заляганні ґрунтових вод норми поливу коригуються. 

Обрізка: поділяється на весняну та осінню:

Весняна обрізка: відразу після висадки саджанця видаляють всі бічні пагони, щоб центральний стовбур зміг зміцніти; сам стовбур обрізати навесні не можна. Після того як груша укорениться, з неї щорічно видаляють по 2-3 бічні пагони, якщо плоди починають дрібніти і псуються їх смакові якості, необхідно прорідити бічні гілки. 

Осіння обрізка: в осінній період видалення пагонів слід проводити після того, як з дерева опало листя. Якщо дерево було висаджено навесні, то обрізки восени того ж року не проводять. Осіння процедура включає: обрізання пошкоджених пагонів, у яких порушено рух соку; видалення гілок, що не приносять плодів.

Добриво, підживлення: перед застосуванням будь-яких добрив радимо ретельно дослідити склад Вашого і завезеного ґрунту за допомогою аналізів в лабораторії. В межах Київської області в нашому садовому центрі ми порадимо відповідальних постачальників родючого ґрунту. 

Весна - літо NPK+ME (N-азот, F-фосфор, K-калій - набір комплексних добрив з ME-мікроелементами) - більше азоту, наприклад NPK 20.10.10, NPK 20.20.20, або подібні формули. 

Восени – калійні добрива NPK+ME. В умовах центральної України радимо азотні добрива використовувати не пізніше кінця липня. Таким чином ми захищаємо рослину від пізньої вегетації, щоб молоді прирости встигли задерев'яніти до перших морозів. 

Дозування: 1,5 грам на 1л придбаного вами контейнера, або 1грам, на кожні 10см висоти рослини. Вносимо шляхом змішування добрив з верхнім шаром ґрунту пристовбурного кільця, або зробивши 2-4 невеликі отвори в ґрунті поблизу рослини. Двічі на рік з інтервалом 4 тижні звичайними (гранульованими, чи водорозчинними), або всього один раз навесні 2-3 грами пролонгованих, довготривалих добрив на кожні 10см висоти, таким самим способом. Також, якщо у вас є крапельна система зрошування, надзвичайно ефективне внесення шляхом фертигації. Восени бажано давати збалансований комплекс добрив з підвищеним вмістом калію (осіннє). З весни до осені окрім позакореневих обробок пестицидами не забуваємо про додавання до вашої бакової суміші стимуляторів і мікроелементів. Особливо на піщаних бідних ґрунтах рекомендуємо застосовувати органічний гумус: перепрілий 2-4 річний перегній або компост. Біогумус найкраще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Для економії Вашого часу продуктивніше вносити добрива в ґрунтові отвори додаючи протруйник (ґрунтовий інсектицид).

Обробки ЗЗР (засобами захисту рослин): 

Ґрунтові шкідники: від ґрунтових шкідників (хрущ, совка і т.д) ми використовуємо препарати на основі амідаклоприду, тіаметоксаму, тефлутрину три-чотири рази на рік на 30-40 днів, починаючи з початку квітня до жовтня.

Хвороби: сорт Декора стійкий до бурої плямистості, потребує захисту проти борошнистої роси. 

Позакореневі обробки по кронам: починаючи з початку квітня і до середини осені спеціальними комплектами №1, №2, №3, №4. В склад кожного з чотирьох комплектів, входять різні інсектицид, фунгіцид, добриво, стимулятор, прилипач, інструкція по використанню з вказаним терміном застосування. Ми використовуємо препарати тільки всесвітньо відомих лідерів – виробників Bayer і Syngenta. Добрива Італія або Іспанія. Склад комплектів змінюється щороку в результаті аналізу наявних сезонних шкідників. Комплект на рік з чотирьох упаковок – це 14-16 препаратів пропонується нами по акційній ціні. Вартість комплекту препаратів на рік на 20% дешевше ніж купувати їх окремо. Комплекти можна придбати в садовому центрі Проксіма, або замовити з доставкою швидкою поштою в нашому інтернет-магазині.

Захист від бур'янів: в період до або після цвітіння для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіциди загальної дії Ураган Форте або Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. Найкращий період введення для широколистяних бур'янів – від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові – фаза 2-3 листки, багаторічні злакові – при висоті 10-12 см. Усі названі препарати змішуються без обмежень та без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молоде дерево – 1л, дерево середнього віку – 2-3л, дерево з великою кроною – понад 3л.

Дякуємо компанії Syngenta за інформаційне сприяння.

Читати більше

Характеристики

Видова назва дерева Груша;
Запилення рослини Самозапильна;
Плоди Великі; Тривале зберігання;
Сезон плодоношення Середній;
Смакові якості Солодкі;
Тип рослини Плодове дерево;
Форма рослини Колоновидна;
Висота рослини 1,5-3м;
Кліматична зона України 5 зона (-28,8°С - 23,4°С) вся Україна;
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Останні відгуки