Апріум Флейвор Дельт (пізня) | Aprium Flavour Delight (late) | Априум Флейвор Дельт (поздняя)

Код товару: 9357
NEW
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 240 грн
Є в наявності

Апріум Флейвор Дельт (пізня)

Aprium Flavour Delight (late)

Априум Флейвор Дельт (поздняя)

 

Синоніми: апріум Флейвор Делайт, абрикос-слива Флейвор Дельт, Флавор Дельт, Флавор Делайт, Flavor Delight.

Запилювачі: для кращих показників урожайності рекомендовано поруч висаджувати інші сорти.

Походження / історія: Pluots, plumcots і aprium — це гібриди сливи й абрикоса, але кожен тип демонструє різний ступінь характеристик своїх батьківських сортів, які виявляються в смаку, текстурі та зовнішньому вигляді плодів. Пламкоти представляють собою фрукти, які є 50-50 гібридами між батьківськими сортами, тоді як плуоти більше сливи, ніж абрикоса, приблизно 25% абрикоса до 75% сливи. Плуоти також мають гладку шкіру. Апріуми більше схожі на абрикос, ніж на сливи, приблизно на 75-25% і мають злегка пухнастий наліт на поверхні. Plumcots, aprium і pluots може бути важко розрізнити в магазинах, оскільки деякі роздрібні торговці будуть взаємозамінно використовувати назви для опису кількох гібридів. 

Плоди Aprium® були створені наприкінці 1980-х років із pluots® Флойдом Зайгером із Zaiger Genetics у Модесто, Каліфорнія. Ботанічно вони ідентифікуються як Prunus armeniaca x Prunus salicina. Плід є результатом тривалого та багатогранного процесу, який займає кілька поколінь схрещування, що займає до п’ятнадцяти років. 

Плоди Aprium® — це невеликі круглі фрукти з іноді червоною помаранчевою шкіркою. Вони мають діаметр від 5 до 6 сантиметрів і мають характерну форму абрикоса з чітким швом, що проходить від стебла до кінчика. Гладка шкіра вкрита легким пухнастим шаром і має тверду текстуру. Яскраво-помаранчева м'якоть соковита і не прилипає до центрального насіння. Плоди Aprium® дуже солодкі з невеликою кількістю кислоти та переважаючим ароматом абрикоса.

Опис сорту: апріум Флейвор Делай -  це міжвидовий гібрид сливи та абрикоса. Схожий на абрикос, але має особливий смак і текстуру. Плоди невеликі, з яскраво-помаранчевою шкіркою та м'якушем. Завдяки хорошому балансу між кислотою та цукром Флавор Делайт має високі смакові оцінки та є одним із найсмачніших фруктів. Дозрівають плоди на початку серпня. В плодоношення дерево вступає на 2-3 рік  після посадки. Сорт чудово переносить морози, посуху, стійкий до багатьох хвороб та шкідників.

Форма: міцне дерево з компактною кроною; напівкарлик.

Розмір: висота дерева досягає 2,5 м, ширина - близько 1,5-2 м. 

Листя: листя апріуму як у абрикоса - середнього розміру, яйцевидної форми з загостреною верхівкою, тонке та гладеньке. Темно-зелене зверху та блідо-зелене знизу. Черешок довгий, темно-зелений з червоним відтінком.

Квітки: білі, з круглими пелюстками, середніх розмірів.

Час цвітіння: березень-квітень. 

Плоди: невеликі, округлі, в діаметрі 5-6 см, вагою близько 50-60 грам. Шкірка має яскравий жовтогарячий колір з легким червоним рум'янцем, присутнє легке опушення. М’якоть жовто-помаранчева, дуже соковита, м'яка та ніжна, кисло-солодка на смак. Кісточка відділяється легко. Дозрівають плоди на початку серпня. 

Зберігання та транспортабельність плодів: плоди сорту Флейвор Делайт досить ніжні, тому вимагають обережного ставлення під час збору врожаю. Можуть бути зірвані з дерева до моменту повного дозрівання, але варто зауважити, що при цьому втрачається частина смакових якостей фруктів.

Світло: надає перевагу сонячним місцям, але може рости і в тіні. На сонячній ділянці плоди будуть більші за розміром та в більшій кількості.

Ґрунт: апріум любить легкий, родючий, вологий ґрунт. Не любить близького залягання ґрунтових вод.

Використання: Фрукти Aprium ідеально підходять для вживання в їжу в сирому вигляді, їх можна використовувати для приготування різноманітних солодощів і використовувати як заміну в будь-якому рецепті, де використовуються абрикоси. Плоди Aprium є чудовим джерелом вітамінів А і С, клітковини, кальцію, заліза та білка.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 5а - абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a-5b) і Криму (6a-7b) 

Купити Апріум Флейвор Дельт  в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA. 

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист - з фото в розділі "Посадка, догляд".

 

Доступні варіанти
Контейнер/ком: Висота: Діаметр крони: Вік: Додатково: Ціна: Кількість:
г.к. 180-200см 20-30см
NEW
240 грн
-
+
Від 240 грн

Посадка: грунт перед посадкою повинен бути добре підготовлений, звільнений від бур’янів, особливо багатолітніх, багатий харчовими елементами (чорнозем або будь-який здоровий гумусовий, темна лугова / садова земля). Рекомендується для поліпшення фізико-хімічного складу ґрунту оранки із зеленим перегноєм або додавання компосту. Ями повинні бути приблизно 60 см в діаметрі і глибиною від 30 см, розмір ями диктує розмір саджанця. Виймаємо рослину з тимчасового контейнера, не порушуючи земляний ком (якщо рослина з голою кореневою системою, то на дно ямки насипаємо земляний горбик і розподіляємо по ньому зволожені корені вниз). Засипаємо родючою землею, злегка притоптуємо. Немає необхідності купувати спеціальні субстрати. Чим більш родючий шар, тим менше доведеться вносити мінеральні добрива. Робимо пристовбурні круги, для природного збору дощової води та зазвичай заливаємо кілька разів. Всі сорти слив нашого інтернет-магазину вирощені в Україні, морозостійкі та не вимагають ніякого укриття на зиму, крім обов'язкового захисту кори від зайців на висоту 120см. Україна традиційно є найбільшим у Східній Європі виробником плодових дерев, тому на 95% будьте впевнені, що куплений в Україні саджанець гарантовано морозостійкий. Наш садовий центр не продає імпортних плодових дерев. Якщо Ви придбали імпортні сорти плодових дерев, завезені з Європи (6-9 зона), то перед настанням перших заморозків їх необхідно захистити. По колу кореневої шийки засипається невеликий горбик грунту або мульчі, який навесні необхідно розкрити, але взимку він захистить шийку і місце щеплення від підмерзання. Саджанці краще купувати в пластиковому контейнері з добривами, так як рослина не піддається викопуванню з незвичайним пошкодженням корневої системи і після посадки гарантовано приживається. Також можна купити саджанці з відкритим коренем (ранньою весною або пізньою осінню), які відмінно приживаються.

Обрізка: дуже важливим фактором у вирощуванні слив є грамотна обрізка, завдяки якій можна регулювати врожайність дерев, розмір плодів, сахаристість, а також позбавити саджанця від хвороб. При посадці гілки молодого саджанця сливи обрізають на одну третю частину. Це дає можливість швидкої закладки крони. Обрізку сливи слід проводити щорічно до розпускання бруньок, приблизно в квітні місяці. Необхідно щорічно проріджувати крону дерева, це сприяє збільшенню врожаю і запобігає прояву хвороб і шкідників. З молодих пагонів слід залишити тільки сильні і прямостоячі, а криві і слабкі слід видалити. Формуйте широкополу і добре освітлену крону, щоб до плоду можна було легко протягнути руку. Саме тому обріжте гілки, растучі вертикально вгору, дайте місце розвиватися бічними гілкам, але не більше ¼ від загальної маси гілок.

Хвороби: необроблені рослини можуть пошкоджуватися сливовим пильщиком, сливовою товстоніжкою, щитовкою, кліщами, а також хворобами: плодова гниль, моніліоз, кокомікоз.

Удобрення / захист: висаджені дерева слід відразу ж підгодувати мінеральними добривами. Перша порція азоту вноситься в перший рік в середині травня, друга - в середині червня. Завдяки цьому, вже до осені утворюються потужні прирости, необхідні для формування крони. Якщо ріст саджанців у перший рік занадто інтенсивний, на наступний рік азотне добриво обмежується, залишивши тільки травневе внесення, але вже на початку місяця. Щоб спровокувати плодоношення, на третій і четвертий рік удобрення азотом зводимо до мінімуму. Доброму розвитку дерев і кущів, особливо на легких грунтах, завдячує мульчування перегноєм або компостом. Дуже важливо захистити ваше деревце від різного виду хвороб і збудників, які можуть нанести врожаю шкоду. І кращим способом цього захисту буде правильне використання хімічних препаратів на різних стадіях розвитку. У фазі розпускання бруньок (зелений конус «медвежі вушка») з метою захисту від брунькового довгоносика, пилильщика, щитовки, листогризучих гусениць, а також від таких хвороб, як кокомікоз, моніліоз, «карманчики слив» слід застосовувати бакові суміші фунгіцидів + інсектицидів: Актара, Енжіо, Хорус. У фазі опадання пелюстків (95% опаду) - для боротьби з листокруткою, попелицею, кліщами, сливовим пилильщиком і сливової товстоніжки і від хвороби моніліозом застосовують бакові суміші фунгіцидів та інсектицидів: Актеллик, Хорус, Енжіо. У фазі росту плоду - від сливової товстоніжки, пильщиків, листовертки і хвороби моніліоз застосовують Актеллік і Хорус. Обприскування проводять через 7-8 днів після попереднього, а гілки, уражені моніліозом, вирізають і спалюють. У фазі росту плоду (перед дозріванням) - від сливової і східної плодожерки, а також від таких хвороб, як плямистість листя, плодова гниль, кокомікоз застосовують Енжіо, Актеллік, Хорус + Скор, а також бакові суміші фунгіцидів + інсектицидів. Обробку проводять через 12-14 днів після попередньої. Після збору врожаю від тлі і хвороби плодова гниль, моніліоз, кокомікоз застосовують препарати Енжіо, Світч + Скор, знімають і знищують муміфіковані плоди. У жовтні-листопаді від довгоносика, пилильщика, кліща і від плямистості листя, клястероспоріозу слід зробити обкопування пристовбурних кругів, закопування або спалювання опалого листя, а також внесення добрив.

Грунтові шкідники: на сьогодні в Україні немає більш небезпечного грунтового шкідника, ніж травневий жук. З середини квітня, побачивши першого травневого жука, ТЕРМІНОВО обробляємо крону будь-яким із багаточисельних препаратів на основі імідаклоприду, наприклад Престиж (Байер), Антихрущ, при цій частині розчину обов’язково потрібно обробити стовбур (10 см вище ґрунту) і кореневу шийку, але не пролити в сторону. Подібні обробки повторюємо кожні 40-50 днів сезону вегетації. Проливаємо в грунт згідно з інструкцією, а також ефективна Актара. Обробка по кроні і підлив по кореневій шийці в грунті з кінця квітня по вересень 1 раз в 40-60 днів. Краще 1 раз в місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли шкідник розмножується і «поїдає» рослина. Приклад - війна садоводів і українців з колорадськими жуками, які, як і їх людські «ватні» однофамільці - «Колоради», дуже небезпечні і прожорливі. І перші, і другі повинні оперативно знищуватися.

Захист від бур’янів: в період до або після цвітіння для знищення однолітніх і багатолітніх бур’янів застосовують гербіцид Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять при умові захисту культури. Найкращий період введення для широколистих бур’янів - від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові - фази 2-3 листків, багаторічні злакові - на висоті 10-12 см. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молоде дерево - 1 л, дерево середнього віку - 2 л, дерево з великою кроною - більше 3 л. Всі матеріали, для зручності користувача однієї фірми - Syngenta.

Апріум Флейвор Дельт (пізня)

Aprium Flavour Delight (late)

Априум Флейвор Дельт (поздняя)

 

Синоніми: апріум Флейвор Делайт, абрикос-слива Флейвор Дельт, Флавор Дельт, Флавор Делайт, Flavor Delight.

Запилювачі: для кращих показників урожайності рекомендовано поруч висаджувати інші сорти.

Походження / історія: Pluots, plumcots і aprium — це гібриди сливи й абрикоса, але кожен тип демонструє різний ступінь характеристик своїх батьківських сортів, які виявляються в смаку, текстурі та зовнішньому вигляді плодів. Пламкоти представляють собою фрукти, які є 50-50 гібридами між батьківськими сортами, тоді як плуоти більше сливи, ніж абрикоса, приблизно 25% абрикоса до 75% сливи. Плуоти також мають гладку шкіру. Апріуми більше схожі на абрикос, ніж на сливи, приблизно на 75-25% і мають злегка пухнастий наліт на поверхні. Plumcots, aprium і pluots може бути важко розрізнити в магазинах, оскільки деякі роздрібні торговці будуть

...

Апріум Флейвор Дельт (пізня)

Aprium Flavour Delight (late)

Априум Флейвор Дельт (поздняя)

 

Синоніми: апріум Флейвор Делайт, абрикос-слива Флейвор Дельт, Флавор Дельт, Флавор Делайт, Flavor Delight.

Запилювачі: для кращих показників урожайності рекомендовано поруч висаджувати інші сорти.

Походження / історія: Pluots, plumcots і aprium — це гібриди сливи й абрикоса, але кожен тип демонструє різний ступінь характеристик своїх батьківських сортів, які виявляються в смаку, текстурі та зовнішньому вигляді плодів. Пламкоти представляють собою фрукти, які є 50-50 гібридами між батьківськими сортами, тоді як плуоти більше сливи, ніж абрикоса, приблизно 25% абрикоса до 75% сливи. Плуоти також мають гладку шкіру. Апріуми більше схожі на абрикос, ніж на сливи, приблизно на 75-25% і мають злегка пухнастий наліт на поверхні. Plumcots, aprium і pluots може бути важко розрізнити в магазинах, оскільки деякі роздрібні торговці будуть взаємозамінно використовувати назви для опису кількох гібридів. 

Плоди Aprium® були створені наприкінці 1980-х років із pluots® Флойдом Зайгером із Zaiger Genetics у Модесто, Каліфорнія. Ботанічно вони ідентифікуються як Prunus armeniaca x Prunus salicina. Плід є результатом тривалого та багатогранного процесу, який займає кілька поколінь схрещування, що займає до п’ятнадцяти років. 

Плоди Aprium® — це невеликі круглі фрукти з іноді червоною помаранчевою шкіркою. Вони мають діаметр від 5 до 6 сантиметрів і мають характерну форму абрикоса з чітким швом, що проходить від стебла до кінчика. Гладка шкіра вкрита легким пухнастим шаром і має тверду текстуру. Яскраво-помаранчева м'якоть соковита і не прилипає до центрального насіння. Плоди Aprium® дуже солодкі з невеликою кількістю кислоти та переважаючим ароматом абрикоса.

Опис сорту: апріум Флейвор Делай -  це міжвидовий гібрид сливи та абрикоса. Схожий на абрикос, але має особливий смак і текстуру. Плоди невеликі, з яскраво-помаранчевою шкіркою та м'якушем. Завдяки хорошому балансу між кислотою та цукром Флавор Делайт має високі смакові оцінки та є одним із найсмачніших фруктів. Дозрівають плоди на початку серпня. В плодоношення дерево вступає на 2-3 рік  після посадки. Сорт чудово переносить морози, посуху, стійкий до багатьох хвороб та шкідників.

Форма: міцне дерево з компактною кроною; напівкарлик.

Розмір: висота дерева досягає 2,5 м, ширина - близько 1,5-2 м. 

Листя: листя апріуму як у абрикоса - середнього розміру, яйцевидної форми з загостреною верхівкою, тонке та гладеньке. Темно-зелене зверху та блідо-зелене знизу. Черешок довгий, темно-зелений з червоним відтінком.

Квітки: білі, з круглими пелюстками, середніх розмірів.

Час цвітіння: березень-квітень. 

Плоди: невеликі, округлі, в діаметрі 5-6 см, вагою близько 50-60 грам. Шкірка має яскравий жовтогарячий колір з легким червоним рум'янцем, присутнє легке опушення. М’якоть жовто-помаранчева, дуже соковита, м'яка та ніжна, кисло-солодка на смак. Кісточка відділяється легко. Дозрівають плоди на початку серпня. 

Зберігання та транспортабельність плодів: плоди сорту Флейвор Делайт досить ніжні, тому вимагають обережного ставлення під час збору врожаю. Можуть бути зірвані з дерева до моменту повного дозрівання, але варто зауважити, що при цьому втрачається частина смакових якостей фруктів.

Світло: надає перевагу сонячним місцям, але може рости і в тіні. На сонячній ділянці плоди будуть більші за розміром та в більшій кількості.

Ґрунт: апріум любить легкий, родючий, вологий ґрунт. Не любить близького залягання ґрунтових вод.

Використання: Фрукти Aprium ідеально підходять для вживання в їжу в сирому вигляді, їх можна використовувати для приготування різноманітних солодощів і використовувати як заміну в будь-якому рецепті, де використовуються абрикоси. Плоди Aprium є чудовим джерелом вітамінів А і С, клітковини, кальцію, заліза та білка.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 5а - абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a-5b) і Криму (6a-7b) 

Купити Апріум Флейвор Дельт  в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA. 

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист - з фото в розділі "Посадка, догляд".

 

Посадка: грунт перед посадкою повинен бути добре підготовлений, звільнений від бур’янів, особливо багатолітніх, багатий харчовими елементами (чорнозем або будь-який здоровий гумусовий, темна лугова / садова земля). Рекомендується для поліпшення фізико-хімічного складу ґрунту оранки із зеленим перегноєм або додавання компосту. Ями повинні бути приблизно 60 см в діаметрі і глибиною від 30 см, розмір ями диктує розмір саджанця. Виймаємо рослину з тимчасового контейнера, не порушуючи земляний ком (якщо рослина з голою кореневою системою, то на дно ямки насипаємо земляний горбик і розподіляємо по ньому зволожені корені вниз). Засипаємо родючою землею, злегка притоптуємо. Немає необхідності купувати спеціальні субстрати. Чим більш родючий шар, тим менше доведеться вносити мінеральні добрива. Робимо пристовбурні круги, для природного збору дощової води та зазвичай заливаємо кілька разів. Всі сорти слив нашого інтернет-магазину вирощені в Україні, морозостійкі та не вимагають ніякого укриття на зиму, крім обов'язкового захисту кори від зайців на висоту 120см. Україна традиційно є найбільшим у Східній Європі виробником плодових дерев, тому на 95% будьте впевнені, що куплений в Україні саджанець гарантовано морозостійкий. Наш садовий центр не продає імпортних плодових дерев. Якщо Ви придбали імпортні сорти плодових дерев, завезені з Європи (6-9 зона), то перед настанням перших заморозків їх необхідно захистити. По колу кореневої шийки засипається невеликий горбик грунту або мульчі, який навесні необхідно розкрити, але взимку він захистить шийку і місце щеплення від підмерзання. Саджанці краще купувати в пластиковому контейнері з добривами, так як рослина не піддається викопуванню з незвичайним пошкодженням корневої системи і після посадки гарантовано приживається. Також можна купити саджанці з відкритим коренем (ранньою весною або пізньою осінню), які відмінно приживаються.

Обрізка: дуже важливим фактором у вирощуванні слив є грамотна обрізка, завдяки якій можна регулювати врожайність дерев, розмір плодів, сахаристість, а також позбавити саджанця від хвороб. При посадці гілки молодого саджанця сливи обрізають на одну третю частину. Це дає можливість швидкої закладки крони. Обрізку сливи слід проводити щорічно до розпускання бруньок, приблизно в квітні місяці. Необхідно щорічно проріджувати крону дерева, це сприяє збільшенню врожаю і запобігає прояву хвороб і шкідників. З молодих пагонів слід залишити тільки сильні і прямостоячі, а криві і слабкі слід видалити. Формуйте широкополу і добре освітлену крону, щоб до плоду можна було легко протягнути руку. Саме тому обріжте гілки, растучі вертикально вгору, дайте місце розвиватися бічними гілкам, але не більше ¼ від загальної маси гілок.

Хвороби: необроблені рослини можуть пошкоджуватися сливовим пильщиком, сливовою товстоніжкою, щитовкою, кліщами, а також хворобами: плодова гниль, моніліоз, кокомікоз.

Удобрення / захист: висаджені дерева слід відразу ж підгодувати мінеральними добривами. Перша порція азоту вноситься в перший рік в середині травня, друга - в середині червня. Завдяки цьому, вже до осені утворюються потужні прирости, необхідні для формування крони. Якщо ріст саджанців у перший рік занадто інтенсивний, на наступний рік азотне добриво обмежується, залишивши тільки травневе внесення, але вже на початку місяця. Щоб спровокувати плодоношення, на третій і четвертий рік удобрення азотом зводимо до мінімуму. Доброму розвитку дерев і кущів, особливо на легких грунтах, завдячує мульчування перегноєм або компостом. Дуже важливо захистити ваше деревце від різного виду хвороб і збудників, які можуть нанести врожаю шкоду. І кращим способом цього захисту буде правильне використання хімічних препаратів на різних стадіях розвитку. У фазі розпускання бруньок (зелений конус «медвежі вушка») з метою захисту від брунькового довгоносика, пилильщика, щитовки, листогризучих гусениць, а також від таких хвороб, як кокомікоз, моніліоз, «карманчики слив» слід застосовувати бакові суміші фунгіцидів + інсектицидів: Актара, Енжіо, Хорус. У фазі опадання пелюстків (95% опаду) - для боротьби з листокруткою, попелицею, кліщами, сливовим пилильщиком і сливової товстоніжки і від хвороби моніліозом застосовують бакові суміші фунгіцидів та інсектицидів: Актеллик, Хорус, Енжіо. У фазі росту плоду - від сливової товстоніжки, пильщиків, листовертки і хвороби моніліоз застосовують Актеллік і Хорус. Обприскування проводять через 7-8 днів після попереднього, а гілки, уражені моніліозом, вирізають і спалюють. У фазі росту плоду (перед дозріванням) - від сливової і східної плодожерки, а також від таких хвороб, як плямистість листя, плодова гниль, кокомікоз застосовують Енжіо, Актеллік, Хорус + Скор, а також бакові суміші фунгіцидів + інсектицидів. Обробку проводять через 12-14 днів після попередньої. Після збору врожаю від тлі і хвороби плодова гниль, моніліоз, кокомікоз застосовують препарати Енжіо, Світч + Скор, знімають і знищують муміфіковані плоди. У жовтні-листопаді від довгоносика, пилильщика, кліща і від плямистості листя, клястероспоріозу слід зробити обкопування пристовбурних кругів, закопування або спалювання опалого листя, а також внесення добрив.

Грунтові шкідники: на сьогодні в Україні немає більш небезпечного грунтового шкідника, ніж травневий жук. З середини квітня, побачивши першого травневого жука, ТЕРМІНОВО обробляємо крону будь-яким із багаточисельних препаратів на основі імідаклоприду, наприклад Престиж (Байер), Антихрущ, при цій частині розчину обов’язково потрібно обробити стовбур (10 см вище ґрунту) і кореневу шийку, але не пролити в сторону. Подібні обробки повторюємо кожні 40-50 днів сезону вегетації. Проливаємо в грунт згідно з інструкцією, а також ефективна Актара. Обробка по кроні і підлив по кореневій шийці в грунті з кінця квітня по вересень 1 раз в 40-60 днів. Краще 1 раз в місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли шкідник розмножується і «поїдає» рослина. Приклад - війна садоводів і українців з колорадськими жуками, які, як і їх людські «ватні» однофамільці - «Колоради», дуже небезпечні і прожорливі. І перші, і другі повинні оперативно знищуватися.

Захист від бур’янів: в період до або після цвітіння для знищення однолітніх і багатолітніх бур’янів застосовують гербіцид Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять при умові захисту культури. Найкращий період введення для широколистих бур’янів - від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові - фази 2-3 листків, багаторічні злакові - на висоті 10-12 см. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молоде дерево - 1 л, дерево середнього віку - 2 л, дерево з великою кроною - більше 3 л. Всі матеріали, для зручності користувача однієї фірми - Syngenta.

Читати більше

Характеристики

Видова назва дерева Слива;
Висота дорослих рослин 1,5-3м;
Запилення рослини Самозапильна;
Плоди Середні;
Сезон плодоношення Пізній;
Смакові якості Кисло-солодкі;
Тип рослини Плодове дерево;
Форма рослини Розлога
Кліматична зона України 5 зона (-28,8°С - 23,4°С) вся Україна;
Відгуки (0)
0/ 5
Середній рейтинг товару
0
0
0
0
0

Перетяніть сюди фотографії

або натисніть

Визначити файли
Додавайте зображення в форматах .jpg, .gif, .png, розміром файла до 5 МБ
Якщо ваша ссилка вірна, тут ви побачете превю вашого відео

На жаль ще не було відгуків про цей товар. Будьте першим хто залишить відгук!

Слива Флейвор Делайт (пізня) | Prunus Flavour Delight (late) | Слива Флейвор Делайт (поздняя)