Туя західна Єллоу Ріббон | Туя западная Еллоу Риббон | Thuja occidentalis Yellow Ribbon

Код товару: 561
Акція
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 110 грн
Є в наявності

Туя західна Єллоу Ріббон

Туя западная Еллоу Риббон 

Thuja occidentalis Yellow Ribbon 

 

Синоніми: Туя Еллоу Ріббон, Thuja Yellow Ribbon, Туя Єллоу Ріббон.

Форма: Вічнозелене хвойне дерево родини кіпарисових конусоподібної форми з щільною кроною, має яскраве, соковите золотисто-жовте забарвлення. Туя західна Еллоу Ріббон стає надзвичайно популярною в даний час не тільки завдяки золотистому кольору хвої, а й завдяки обмеженій висоті дорослої рослини в порівнянні з іншими сортами туй західних жовтого кольору. Туя Yellow Ribbon, на відміну від туй західних Ауресценс і Ауреоспіката, створена для низькорослих живоплотів жовтого кольору висотою до 3 м. Іншими словами, жовта туя «для ледачих» - вам не доведеться обмежувати її в зростанні та стригти верхівку. Відтепер можна обмежитися тільки вертикальною стрижкою. З невисоких конкурентів залишаються тільки Туя західна Європа Голд (Thuja occidentalis Europe Gold), яка росте ширше описуваного сорту і туя складчаста Голді (Фореве Голді), виділяючись більш агресивним насиченим жовтим кольором хвої. Ми радимо Тую західну Еллоу Ріббон використовувати для вузьких / тонких - 60-80 см шириною стрижених живоплотів. І що найголовніше - Вам ніколи не доведеться наймати дорогий маніпулятор для стрижки туї, яка закрила горизонт вам і сусідам. М'які теплі тони привертають увагу оточуючих, особливо взимку, неминуче стверджуючись як прикраса Вашої приватної колекції хвойних рослин.

Габітус: правильний, конічний.

Група рослин: хвойне дерево.

Висота / діаметр: Туя Еллоу Ріббон досягає висоти 3 м, а в діаметрі може досягати 0,8-1 м.

Швидкість росту / сила росту: швидкість росту середня. Щорічний приріст у висоту 10-15 см, Завширшки 5-8 см. В 15 років досягає висоти 2 м.

Пагони: Туя Еллоу Ріббон має вертикальні, густорозташовані, порівняно короткі, сильно ущільнені пагони.

Хвоя: луската, ніжна на дотик, густа, золотисто-жовтого кольору, на кінчиках пагонів яскраво-золотиста. Не міняє забарвлення протягом усього року. При розпусканні молоді хвоїнки мають помаранчевий відтінок. Взимку хвоя стає темно-оранжевого кольору.

Шишки: рідкісні довгасто-яйцевидної форми, коричневого кольору, довжиною близько 1 см., Дозрівають восени.

Коренева система: поверхнева, розгалужена з декількома основними глибокими коріннями.

Відношення до світла / інсоляція: Туя Еллоу Ріббон любить сонячні місця на ділянці. У тіні втрачає золотистий окрас хвої.

Вологість: любить помірно вологе середовище, виключаючи стоячі ґрунтові води і пересихання субстрату.

Вид ґрунту: Туя Yellow Ribbon невибаглива, добре росте на родючих, вологих, добре дренованих, слабокислих і слаболужних ґрунтах. Позитивно реагує на вміст вапна в  ґрунті. Підходять добре дреновані, досить вологі садові ґрунти. Однак любить свіжі або сирі багаті поживними речовинами, піщано-глинисті, слабокислі або лужні ґрунти. Не переносить застою ґрунтових вод.

Доступні варіанти
Контейнер/ком: Висота: Діаметр крони: Вік: Додатково: Ціна: Кількість:
20-30см 15-20см 110 грн
-
+
60-80см 30-35см 260 грн
-
+
ком20кг 80-100см 40-50см
Акція
560 грн
-
+
80-100см 30-35см 300 грн
-
+
ком25кг 100-120см 50-60см
Акція
700 грн
-
+
100-120см 30-40см 360 грн
-
+
ком30кг 120-140см 60-70см
Акція
880 грн
-
+
ком70кг 200-220см 100-110см 1800 грн
-
+
ком80кг 220-240см 110-120см 2200 грн
-
+
ком100кг 260-280см 130-140см 10р 3000 грн
-
+
Від 110 грн

Посадка / догляд: при влаштуванні живоплоту з туї західної, залежно від її призначення, рослини висаджують в 1 або 2 ряди. При однорядній посадці рекомендована відстань 0,4-0,5 м,  а при дворядній - від 0,5 до 0,7 м. Коренева шийка повинна знаходитися на рівні землі. Не зайвим буде дренаж шаром 15-20 см. Не забуваємо про прополку, культивацію та полив пристовбурного кола. Як правило, коло роблять нижче рівня ґрунту, припускаючи, що мульча буде на 5-7см нижче аборигенного шару. Мульчування покращує проникність ґрунту, згладжує перепади вологості і температури для кореневої системи, що допомагає рослині швидше адаптуватися після пересадки. По радіусу навколо рослини формуємо горбок. Саме це коло є природним водозбором (воронкою) для регулярного поливу. Не допускаємо задерніння пристовбурного кола діаметром 40-90 см бур'янами, тим більш якісними газонами. Залежно від вологості і температури повітря заливаємо в воронку від 10 до 30 л води на тиждень. Восени і ранньою весною підсипаємо натуральний компост, покращуючи структуру ґрунту, заманюючи ґрунтових мікроорганізмів і хробаків ближче до рослини. Навесні рекомендується вносити фосфоровмісні і азотовмісні мінеральні добрива, в серпні - калійні. Туя західна Еллоу Ріббон любить вологі ґрунти, на сухому місці крона може рідшати. Рослина відмінно переносить всі види стрижки, швидко відновлюється і ущільнює крону. Умови міста переносить добре. І хоча туї, як і інші хвойні, потребують підвищеної вологості повітря, вони добре ростуть і в межах міста, де з успіхом використовуються як стрункі, вітростійкі живоплоти. Туї із кроною стриженоюі в геометричні форми на зиму рекомендується зв'язувати або накривати снігозахисним каркасом, що повторює форму рослини.

Всі рослини, придбані в розпліднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть продаватися у Вашому садовому центрі без додаткового підживлення цілий рік. Але найбільша перевага покупки рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без покупки додаткових добрив, з березня по грудень - навіть у найспекотніші дні літа.

Шкідники і хвороби туї жовтої Еллоу Ріббон: необроблена рослина може пошкоджувати совка, туєва попелиця, туєва псевдощитівка, короїд, павутинний кліщ. Щоб захистити рослину від шкідників, навесні проводять профілактичне обприскування інсектицидами (Актара, Енжіо, Актеллік). У порівнянні з ненажерливою личинкою травневого хруща, решта шкідників на доглянутій рослині зустрічаються рідко. За останні 10 років, хрущ, особливо на багатих перегноєм, чистих від бур'янів ґрунтах, перетворився на найнебезпечнішого шкідника садових рослин України. Одна личинка хруща може за 1 день обгризти кореневу систему молодого 10-30 см саджанця туї, повністю його знищивши. З середини квітня, побачивши першого летячого жука, ТЕРМІНОВО обробляємо крону будь-яким з численних препаратів на основі імідаклоприду, наприклад Престиж (Байєр), Антихрущ, при цьому частина розчину обов'язково повинна потрапити на стовбур (10 см вище ґрунту) і кореневу шийку і не пролитися в сторону . Подібні обробки повторюємо кожні 40-50 днів сезону вегетації. Проливаємо в ґрунт відповідно до інструкції, також ефективна Актара або Актара (діюча речовина - 240 г/л тіаметоксаму; 250 г/кг тіаметоксаму). Обробка по кроні та підлив по кореневій шийці в ґрунт з кінця квітня до вересня 1 раз в 40-60 днів.

Хвороби туї: туя може вражатися грибковими хворобами. Для профілактики і боротьби з ними рекомендуємо обробляти рослину фунгіцидами (Скор, Світч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд і т.д.).

Застосування: Однозначно недооцінений сорт у східній Європі серед всіх сортів жовтих туй. Туя західна Еллоу Ріббон - одна з найпопулярніших рослин в західній Європі для створення невисоких живоплотів до 3м жовтого кольору, відмінно піддається стрижці і фігурному формуванню в топіарному мистецтві для створення невисоких пірамід, конусів, кубів і т.д. Часто використовується для озеленення садів, парків та присадибних ділянок, для створення шпалер, в поодиноких і групових посадках в різних декоративних композиціях, в якості яскравого кольорового акценту. Аналізуючи досвід європейських країн, в Україні, в перші роки появи жовтих форм туй, ялин, сосен, споживачі мимоволі сприймали їх як «висохлі,хворі». З цієї причини численні садові центри «обпеклися» на відсутності продажів жовтих форм туй. Але в міру подальшого знайомства з декоративним садівництвом споживач розвивається, стає більш обізнаним, вимагаючи від нас нових за формою і за кольором сортів перевірених видів.

Переваги: Туя Еллоу Ріббон - вічнозелена хвойна рослина цікавої форми, але родзинкою сорту є яскраве золотисто-жовте забарвлення. Рослина невибаглива і морозостійка. Туї західні для любителів рослин є цінної групою .

Кліматична зона / зона морозостійкості: 4-5. Морозостійка по всій території України.

Купити Тую західну Еллоу Риббон в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист - з фото в розділі "Посадка, догляд".

Туя західна Єллоу Ріббон

Туя западная Еллоу Риббон 

Thuja occidentalis Yellow Ribbon 

 

Синоніми: Туя Еллоу Ріббон, Thuja Yellow Ribbon, Туя Єллоу Ріббон.

Форма: Вічнозелене хвойне дерево родини кіпарисових конусоподібної форми з щільною кроною, має яскраве, соковите золотисто-жовте забарвлення. Туя західна Еллоу Ріббон стає надзвичайно популярною в даний час не тільки завдяки золотистому кольору хвої, а й завдяки обмеженій висоті дорослої рослини в порівнянні з іншими сортами туй західних жовтого кольору. Туя Yellow Ribbon, на відміну від туй західних Ауресценс і Ауреоспіката, створена для низькорослих живоплотів жовтого кольору висотою до 3 м. Іншими словами, жовта туя «для ледачих» - вам не доведеться обмежувати її в зростанні та стригти верхівку. Відтепер можна обмежитися тільки вертикальною стрижкою. З невисоких конкурентів залишаються тільки Туя західна Європа Голд (Thuja occidentalis Europe Gold), яка росте ширше описуваного сорту і туя складчаста Голді (Фореве Голді), виділяючись більш агресивним насиченим жовтим кольором хвої. Ми радимо Тую західну Еллоу Ріббон використовувати для вузьких / тонких - 60-80 см шириною стрижених живоплотів. І що найголовніше - Вам ніколи не доведеться наймати дорогий маніпулятор для стрижки туї, яка закрила горизонт вам і сусідам. М'які теплі тони привертають увагу оточуючих, особливо взимку, неминуче стверджуючись як прикраса Вашої приватної колекції хвойних рослин.

Габітус: правильний, конічний.

Група рослин: хвойне дерево.

Висота / діаметр: Туя Еллоу Ріббон досягає висоти 3 м, а в діаметрі може досягати 0,8-1 м.

Швидкість росту / сила росту: швидкість росту середня. Щорічний приріст у висоту 10-15 см, Завширшки 5-8 см. В 15 років досягає висоти 2 м.

Пагони: Туя Еллоу Ріббон має вертикальні, густорозташовані, порівняно короткі, сильно ущільнені пагони.

Хвоя: луската, ніжна на дотик, густа, золотисто-жовтого кольору, на кінчиках пагонів яскраво-золотиста. Не міняє забарвлення протягом усього року. При розпусканні молоді хвоїнки мають помаранчевий відтінок. Взимку хвоя стає темно-оранжевого кольору.

Шишки: рідкісні довгасто-яйцевидної форми, коричневого кольору, довжиною близько 1 см., Дозрівають восени.

Коренева система: поверхнева, розгалужена з декількома основними глибокими коріннями.

Відношення до світла / інсоляція: Туя Еллоу Ріббон любить сонячні місця на ділянці. У тіні втрачає золотистий окрас хвої.

Вологість: любить помірно вологе середовище, виключаючи стоячі ґрунтові води і пересихання субстрату.

Вид ґрунту: Туя Yellow Ribbon невибаглива, добре росте на родючих, вологих, добре дренованих, слабокислих і слаболужних ґрунтах. Позитивно реагує на вміст вапна в  ґрунті. Підходять добре дреновані, досить вологі садові ґрунти. Однак любить свіжі або сирі багаті поживними речовинами, піщано-глинисті, слабокислі або лужні ґрунти. Не переносить застою ґрунтових вод.

Посадка / догляд: при влаштуванні живоплоту з туї західної, залежно від її призначення, рослини висаджують в 1 або 2 ряди. При однорядній посадці рекомендована відстань 0,4-0,5 м,  а при дворядній - від 0,5 до 0,7 м. Коренева шийка повинна знаходитися на рівні землі. Не зайвим буде дренаж шаром 15-20 см. Не забуваємо про прополку, культивацію та полив пристовбурного кола. Як правило, коло роблять нижче рівня ґрунту, припускаючи, що мульча буде на 5-7см нижче аборигенного шару. Мульчування покращує проникність ґрунту, згладжує перепади вологості і температури для кореневої системи, що допомагає рослині швидше адаптуватися після пересадки. По радіусу навколо рослини формуємо горбок. Саме це коло є природним водозбором (воронкою) для регулярного поливу. Не допускаємо задерніння пристовбурного кола діаметром 40-90 см бур'янами, тим більш якісними газонами. Залежно від вологості і температури повітря заливаємо в воронку від 10 до 30 л води на тиждень. Восени і ранньою весною підсипаємо натуральний компост, покращуючи структуру ґрунту, заманюючи ґрунтових мікроорганізмів і хробаків ближче до рослини. Навесні рекомендується вносити фосфоровмісні і азотовмісні мінеральні добрива, в серпні - калійні. Туя західна Еллоу Ріббон любить вологі ґрунти, на сухому місці крона може рідшати. Рослина відмінно переносить всі види стрижки, швидко відновлюється і ущільнює крону. Умови міста переносить добре. І хоча туї, як і інші хвойні, потребують підвищеної вологості повітря, вони добре ростуть і в межах міста, де з успіхом використовуються як стрункі, вітростійкі живоплоти. Туї із кроною стриженоюі в геометричні форми на зиму рекомендується зв'язувати або накривати снігозахисним каркасом, що повторює форму рослини.

Всі рослини, придбані в розпліднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть продаватися у Вашому садовому центрі без додаткового підживлення цілий рік. Але найбільша перевага покупки рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без покупки додаткових добрив, з березня по грудень - навіть у найспекотніші дні літа.

Шкідники і хвороби туї жовтої Еллоу Ріббон: необроблена рослина може пошкоджувати совка, туєва попелиця, туєва псевдощитівка, короїд, павутинний кліщ. Щоб захистити рослину від шкідників, навесні проводять профілактичне обприскування інсектицидами (Актара, Енжіо, Актеллік). У порівнянні з ненажерливою личинкою травневого хруща, решта шкідників на доглянутій рослині зустрічаються рідко. За останні 10 років, хрущ, особливо на багатих перегноєм, чистих від бур'янів ґрунтах, перетворився на найнебезпечнішого шкідника садових рослин України. Одна личинка хруща може за 1 день обгризти кореневу систему молодого 10-30 см саджанця туї, повністю його знищивши. З середини квітня, побачивши першого летячого жука, ТЕРМІНОВО обробляємо крону будь-яким з численних препаратів на основі імідаклоприду, наприклад Престиж (Байєр), Антихрущ, при цьому частина розчину обов'язково повинна потрапити на стовбур (10 см вище ґрунту) і кореневу шийку і не пролитися в сторону . Подібні обробки повторюємо кожні 40-50 днів сезону вегетації. Проливаємо в ґрунт відповідно до інструкції, також ефективна Актара або Актара (діюча речовина - 240 г/л тіаметоксаму; 250 г/кг тіаметоксаму). Обробка по кроні та підлив по кореневій шийці в ґрунт з кінця квітня до вересня 1 раз в 40-60 днів.

Хвороби туї: туя може вражатися грибковими хворобами. Для профілактики і боротьби з ними рекомендуємо обробляти рослину фунгіцидами (Скор, Світч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд і т.д.).

Застосування: Однозначно недооцінений сорт у східній Європі серед всіх сортів жовтих туй. Туя західна Еллоу Ріббон - одна з найпопулярніших рослин в західній Європі для створення невисоких живоплотів до 3м жовтого кольору, відмінно піддається стрижці і фігурному формуванню в топіарному мистецтві для створення невисоких пірамід, конусів, кубів і т.д. Часто використовується для озеленення садів, парків та присадибних ділянок, для створення шпалер, в поодиноких і групових посадках в різних декоративних композиціях, в якості яскравого кольорового акценту. Аналізуючи досвід європейських країн, в Україні, в перші роки появи жовтих форм туй, ялин, сосен, споживачі мимоволі сприймали їх як «висохлі,хворі». З цієї причини численні садові центри «обпеклися» на відсутності продажів жовтих форм туй. Але в міру подальшого знайомства з декоративним садівництвом споживач розвивається, стає більш обізнаним, вимагаючи від нас нових за формою і за кольором сортів перевірених видів.

Переваги: Туя Еллоу Ріббон - вічнозелена хвойна рослина цікавої форми, але родзинкою сорту є яскраве золотисто-жовте забарвлення. Рослина невибаглива і морозостійка. Туї західні для любителів рослин є цінної групою .

Кліматична зона / зона морозостійкості: 4-5. Морозостійка по всій території України.

Купити Тую західну Еллоу Риббон в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист - з фото в розділі "Посадка, догляд".

Читати більше

Характеристики

Тип рослини Дерева; Вічнозелені;
Форма росту Пірамідальні та конусовидні;
Висота рослини 3-7м;
Діаметр дорослої рослини 1-1,5м;
Щільність крони Щільна крона, яка створює тінь;
Колір крони Жовтий;
Колір крони восени Жовтий;
Світло Сонце;
Вимоги до поливу Помірний полив;
Умови навколишнього середовища Вологі і тимчасово підтоплювані ґрунти; Берег прісної водойми; Надмірна загазованість та міські умови; Стійкість до дорожньої солі; Рослини для стримування вітру;
Кліматична зона України 4 зона (34,4°С-28,9°С) вся Україна;
Кислотність грунту / РН Рослини для кислих ґрунтів РН 4-6,5; Рослини для нейтральних ґрунтів РН 6,5-7,2; Рослини для лужних ґрунтів РН 7,2-8,5;
Використання в ландшафтному дизайні Шпалери; Акценти / солітери;
Рослина для живоплоту Високий /стіна (2-5м);
Особливості рослини Ароматичні рослини;
Сезон декоративності Весна; Літо; Осінь; Зима;
Потреба у догляді Низька;
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Останні відгуки

Туя західна Єллоу Ріббон | Туя западная Еллоу Риббон | Thuja occidentalis Yellow Ribbon