Туя західна Брабант ТОПІАР ПІРАМІДА | Туя западная Брабант ТОПИАР ПИРАМИДА | Thuja occidentalis Brabant TOPIAR Pyramis

Код товару: 1397
Акція
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 2500 грн
Є в наявності

Туя західна Брабант ТОПІАР ПІРАМІДА

Туя западная Брабант ТОПИАР ПИРАМИДА

Thuja occidentalis Brabant TOPIAR Pyramis

 

Опис: Туя Брабант - безумовно найпопулярніша в центральній Європі серед туй, що використовуються для посадки живоплоту. Брабант краще всіх туй переносить стрижку. На відміну від найпопулярнішого сорту - туї Смарагд – Брабант у зрілому віці в живоплоті менше пріє в середині. На відміну від материнської видової форми – туї західної (Thuja occidentalis) сорт Брабант утворює менше небажаних настирливих шишок. 

Туя Брабант, відома також як Західне Дерево Життя - чудове, швидкоростуче багатостовбурне хвойне дерево. Туя - генератор надзвичайно корисних для людини фітонцидів. Володіє дуже цінним ефірними маслами вилученими з свіжого листя, гілок і кори, яке використовується в медицині та парфумерії.  

Швидкий ріст і стійкість туї Брабант роблять її ідеальною для великих топіарних форм, забезпечуючи швидке покриття та пишний зелений фон. 

Форма: топіар Піраміда - туя Брабант, стрижена  у формі піраміди. 

Розмір: залежить від стрижки.

Швидкість зростання / сила росту: річний приріст туї західної Брабант становить 50 см і більше. 

Хвоя: м'яка, луската, зелена, зберігає забарвлення взимку. Цвіте у квітні - травні.

Шишки: довгасто-яйцевидні, 0,8 - 1,2 см довжини, достигають до коричневого кольору у вересні. На всіх хвойних рослинах з самого початку появи і утворення основна маса шишок має бути знята. Всі рослини витрачають на органи розмноження колосальну енергію, внаслідок чого, як правило, втрачається декоративність. Також вигляд коричневих хаотичних зрілих шишок на туях візуально псують живопліт. 

Кора: червонувата або сірувато-коричнева, з роками відшаровується.

Коріння: у туї західної потужна поверхнева коренева система.

Відношення до світла: тіньовитривала.

Грунт:  до ґрунту невибаглива, переносить як сухість, так і надмірне зволоження ґрунту, але любить свіжі, досить зволожені родючі грунти. 

Догляд: потребує регулярного поливу, видалення бур'янів, розпушування ґрунту. Ні в якому разі не допускати заростання / задерніння пристовбурного кола бур'янами або «якісними газонами» - це найпоширеніша помилка садівника-початківця. Доброму розвитку дерев і кущів, особливо на легких ґрунтах, сприяє мульчування спочатку перегноєм або компостом і корою зверху. Взимку в часи великих снігопадів не забувайте струшувати сніг з крони, щоб надлишкова вага не ламала гілки і стовбур рівної стриженої форми.

Застосування: Туя Брабант - найбільш невибагливий сорт західної туї з дуже приємним вишуканим ароматом. Топіарі з туї  є універсальними у своєму використанні та підходять для низки сценаріїв ландшафтного дизайну. Незалежно від того, чи підкреслюють входи в сад, облицьовують доріжки з геометричною точністю або служать автономними скульптурами, які захоплюють і зачаровують, топіарі Thuja привносять рівень витонченості та природного мистецтва у зовнішні простори. Їх структурна елегантність у поєднанні з практичними перевагами вічнозеленого листя робить їх безцінним елементом дизайну саду.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 5 - абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a-5b) та Криму (6a-7b).

Купити Тую західну Брабант Топіар Піраміда в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».

 

Доступні варіанти
Контейнер/ком: Висота: Діаметр крони: Вік: Додатково: Ціна: Кількість:
ком80кг 220-240см 160-180см 14
Акція
2500 грн
-
+
Від 2500 грн

Посадка: туя західна полюбляє вологі родючі ґрунти, тому в посадкову суміш варто додати компост, а легкі піщані ґрунти розбавити глиною, пристовбурні кола відразу після висадки на постійне місце слід мульчувати сосновою корою. Для того, щоб туя західна Брабант добре росла, перед посадкою рекомендуємо звільнити ґрунт від бур'янів, особливо багаторічних. Купити саджанці до 80 см краще купити в Україні (акліматизовані) в пластиковому контейнері з пролонгованими добривами і професійними субстратами. Рослини більших розмірів краще ростуть в ґрунті, тому вирощуються в розсаднику Проксіма в полях Київської області. Рослина, яка викопується нами на продаж з комом, гарантовано вкорінювалась в полі, загартовувалась, стриглась, доглядалась в розсаднику не менше 1-2 років, тому наші комовані рослини найбільш пристосовані для викопки і пересадки на нове місце. Саджанці розсадника Проксіма кліматично пристосовані для абсолютно всієї території України. Рослини, що імпортуються з західної Європи (Польщі, Італії, Голландії, Німеччині і т.д), а також рослини, вирощені на півдні і заході України, інколи менш пристосовані для примхливого українського клімату. Найголовніше в посадці туї Брабант - ретельна підготовка субстрату для посадки, незамінним складником якої є кислий верховий (рудий, білий, молодий) торф, бажано сфагновий торф з рівнем рН що не перевищує 4,5. Винятком є індивідуальні особливості кислотності ґрунтів в українському заболоченому Поліссі (Житомирська, Рівненська), де трапляються ділянки з кислим середовищем. На решті території України кислий природний ґрунт - велика рідкість. Тому лужні ґрунти в обов'язковому порядку необхідно підкисляти. Це можна зробити за рахунок мульчування навколо пристовбурного кола рослини подрібленою корою сосни звичайної та хвойного гілля, зібраного в будь-якому прилеглому лісі, і органікою з кислою реакцією.

Мінеральні добрива: біля пристовбурних кіл розсипаємо 3 г на 1 кг уявного кому збалансованими NPK + Ме (з мікроелементами) навесні - азотними, влітку - фосфорними, серпень - вересень - калійними добривами. Регулярні позакореневі обробки мінеральними органічними добривами з прилипачем з підкисленою водою, наприклад Valagro (Плантафол, Мегафол), вермикультур і т.д. Туя західна з вдячністю відгукується на внесення мінеральних і органічних добрив. На території бідних піщаних ґрунтів (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) рекомендуємо підсипати компост (отриманий з відходів городу, саду, кухні) або старий органічний гумус. Органіка значно поліпшить структуру «легких» ґрунтів і «запускає» вічний природний двигун ґрунтових бактерій. Внаслідок чого хробаки від сусідів самі мігрують до Вас і запустять ланцюгову реакцію вічного органічного двигуна. Прийшов час позбавлятися від диких згубних радянських звичок знищення (підкорення) природи «на благо» людини. Доцільніше сортувати відходи, як в Європі, піклуючись про майбутні покоління.

Полив: регулярний.

Обрізка: прості фігури, такі як конуси та кулі, можна обрізати на око, але для більшої точності використовуйте садову тростину як напрямну для різання прямих країв або зробіть шаблон. Першу обрізку слід проводити навесні (ідеально на початку травня), а другу – наприкінці літа (кінець серпня – початок вересня). Найкраща техніка – обрізати знизу вгору, і можна використовувати кущорізи для рівномірного результату, якщо немає багато делікатної роботи.

Шкідники: личинки хруща і совки в грунті, кліщі (побачити яких можна тільки за допомогою лупи), туєва тля, псевдощитівка, міль пістрянка, личинки листяної листовійки, короїд, жуки-довгоносики, туєвий лубоїд.

Ґрунтові шкідники: на сьогодні  хрущ, совка є найбільш небезпечними ґрунтовими шкідниками. При посадці замочуємо коріння або протруюємо всю рослину розпилювачем. Проливаючи в ґрунт, обов'язково забезпечуємо контакт інсектициду з коренем, відповідно до інструкції на куплений препарат. Рекомендуємо Актару (діюча речовина - тіаметоксам) розводимо 1 г / л, і український препарат Антихрущ Люкс (діючі речовини - імідаклоприд + біфентрин + ацетаміприд) 10 мл на 5 л води. Кількість використовуваного розчину залежить від препарату, дози, та безумовно, розміру рослини. Обробку по кроні, підлив по кореневій шийці і внесення в ґрунт починаємо з кінця квітня і повторюємо 1 раз в 40 днів до кінця вересня. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли шкідник розмножується і «доїдає» рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські «ватяні» однофамільці - кремлівські окупанти «колоради», ненажерливі і лізуть в чужі сади. І перші і другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Позакореневі обробки по кронам: починаючи з початку квітня і до середини осені спеціальними комплектами №1, №2, №3, №4. В склад кожного з чотирьох комплектів, входять різні інсектицид, фунгіцид, добриво, стимулятор, прилипач, інструкція по використанню з вказаним терміном застосування. Ми використовуємо препарати тільки всесвітньо відомих лідерів – виробників Bayer і Syngenta. Добрива Італія або Іспанія. Склад комплектів змінюється щороку в результаті аналізу наявних сезонних шкідників. Комплект на рік з чотирьох упаковок – це 14-16 препаратів пропонується нами по акційній ціні. Вартість комплекту препаратів на рік на 20% дешевше ніж купувати їх окремо. Комплекти можна придбати в садовому центрі Проксіма, або замовити з доставкою швидкою поштою в нашому інтернет-магазині.  

Захист від бур'янів: для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид загальної дії Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. Кращий період введення для широколистих бур'янів - від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові - фаза 2-3 листків, багаторічні злакові - при висоті 10-12 см. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молоде дерево - 1л, дерево середнього віку - 2-3 л, дерево з великою кроною - більше 3 л.

Дякуємо компанії Syngenta за інформаційне сприяння.

Туя західна Брабант ТОПІАР ПІРАМІДА

Туя западная Брабант ТОПИАР ПИРАМИДА

Thuja occidentalis Brabant TOPIAR Pyramis

 

Опис: Туя Брабант - безумовно найпопулярніша в центральній Європі серед туй, що використовуються для посадки живоплоту. Брабант краще всіх туй переносить стрижку. На відміну від найпопулярнішого сорту - туї Смарагд – Брабант у зрілому віці в живоплоті менше пріє в середині. На відміну від материнської видової форми – туї західної (Thuja occidentalis) сорт Брабант утворює менше небажаних настирливих шишок. 

Туя Брабант, відома також як Західне Дерево Життя - чудове, швидкоростуче багатостовбурне хвойне дерево. Туя - генератор надзвичайно корисних для людини фітонцидів. Володіє дуже цінним ефірними маслами вилученими з свіжого листя, гілок і кори, яке використовується в медицині та парфумерії.  

Швидкий ріст і стійкість туї Брабант роблять її ідеальною для великих топіарних форм, забезпечуючи швидке покриття та пишний зелений фон. 

Форма: топіар Піраміда -

...

Туя західна Брабант ТОПІАР ПІРАМІДА

Туя западная Брабант ТОПИАР ПИРАМИДА

Thuja occidentalis Brabant TOPIAR Pyramis

 

Опис: Туя Брабант - безумовно найпопулярніша в центральній Європі серед туй, що використовуються для посадки живоплоту. Брабант краще всіх туй переносить стрижку. На відміну від найпопулярнішого сорту - туї Смарагд – Брабант у зрілому віці в живоплоті менше пріє в середині. На відміну від материнської видової форми – туї західної (Thuja occidentalis) сорт Брабант утворює менше небажаних настирливих шишок. 

Туя Брабант, відома також як Західне Дерево Життя - чудове, швидкоростуче багатостовбурне хвойне дерево. Туя - генератор надзвичайно корисних для людини фітонцидів. Володіє дуже цінним ефірними маслами вилученими з свіжого листя, гілок і кори, яке використовується в медицині та парфумерії.  

Швидкий ріст і стійкість туї Брабант роблять її ідеальною для великих топіарних форм, забезпечуючи швидке покриття та пишний зелений фон. 

Форма: топіар Піраміда - туя Брабант, стрижена  у формі піраміди. 

Розмір: залежить від стрижки.

Швидкість зростання / сила росту: річний приріст туї західної Брабант становить 50 см і більше. 

Хвоя: м'яка, луската, зелена, зберігає забарвлення взимку. Цвіте у квітні - травні.

Шишки: довгасто-яйцевидні, 0,8 - 1,2 см довжини, достигають до коричневого кольору у вересні. На всіх хвойних рослинах з самого початку появи і утворення основна маса шишок має бути знята. Всі рослини витрачають на органи розмноження колосальну енергію, внаслідок чого, як правило, втрачається декоративність. Також вигляд коричневих хаотичних зрілих шишок на туях візуально псують живопліт. 

Кора: червонувата або сірувато-коричнева, з роками відшаровується.

Коріння: у туї західної потужна поверхнева коренева система.

Відношення до світла: тіньовитривала.

Грунт:  до ґрунту невибаглива, переносить як сухість, так і надмірне зволоження ґрунту, але любить свіжі, досить зволожені родючі грунти. 

Догляд: потребує регулярного поливу, видалення бур'янів, розпушування ґрунту. Ні в якому разі не допускати заростання / задерніння пристовбурного кола бур'янами або «якісними газонами» - це найпоширеніша помилка садівника-початківця. Доброму розвитку дерев і кущів, особливо на легких ґрунтах, сприяє мульчування спочатку перегноєм або компостом і корою зверху. Взимку в часи великих снігопадів не забувайте струшувати сніг з крони, щоб надлишкова вага не ламала гілки і стовбур рівної стриженої форми.

Застосування: Туя Брабант - найбільш невибагливий сорт західної туї з дуже приємним вишуканим ароматом. Топіарі з туї  є універсальними у своєму використанні та підходять для низки сценаріїв ландшафтного дизайну. Незалежно від того, чи підкреслюють входи в сад, облицьовують доріжки з геометричною точністю або служать автономними скульптурами, які захоплюють і зачаровують, топіарі Thuja привносять рівень витонченості та природного мистецтва у зовнішні простори. Їх структурна елегантність у поєднанні з практичними перевагами вічнозеленого листя робить їх безцінним елементом дизайну саду.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 5 - абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a-5b) та Криму (6a-7b).

Купити Тую західну Брабант Топіар Піраміда в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».

 

Посадка: туя західна полюбляє вологі родючі ґрунти, тому в посадкову суміш варто додати компост, а легкі піщані ґрунти розбавити глиною, пристовбурні кола відразу після висадки на постійне місце слід мульчувати сосновою корою. Для того, щоб туя західна Брабант добре росла, перед посадкою рекомендуємо звільнити ґрунт від бур'янів, особливо багаторічних. Купити саджанці до 80 см краще купити в Україні (акліматизовані) в пластиковому контейнері з пролонгованими добривами і професійними субстратами. Рослини більших розмірів краще ростуть в ґрунті, тому вирощуються в розсаднику Проксіма в полях Київської області. Рослина, яка викопується нами на продаж з комом, гарантовано вкорінювалась в полі, загартовувалась, стриглась, доглядалась в розсаднику не менше 1-2 років, тому наші комовані рослини найбільш пристосовані для викопки і пересадки на нове місце. Саджанці розсадника Проксіма кліматично пристосовані для абсолютно всієї території України. Рослини, що імпортуються з західної Європи (Польщі, Італії, Голландії, Німеччині і т.д), а також рослини, вирощені на півдні і заході України, інколи менш пристосовані для примхливого українського клімату. Найголовніше в посадці туї Брабант - ретельна підготовка субстрату для посадки, незамінним складником якої є кислий верховий (рудий, білий, молодий) торф, бажано сфагновий торф з рівнем рН що не перевищує 4,5. Винятком є індивідуальні особливості кислотності ґрунтів в українському заболоченому Поліссі (Житомирська, Рівненська), де трапляються ділянки з кислим середовищем. На решті території України кислий природний ґрунт - велика рідкість. Тому лужні ґрунти в обов'язковому порядку необхідно підкисляти. Це можна зробити за рахунок мульчування навколо пристовбурного кола рослини подрібленою корою сосни звичайної та хвойного гілля, зібраного в будь-якому прилеглому лісі, і органікою з кислою реакцією.

Мінеральні добрива: біля пристовбурних кіл розсипаємо 3 г на 1 кг уявного кому збалансованими NPK + Ме (з мікроелементами) навесні - азотними, влітку - фосфорними, серпень - вересень - калійними добривами. Регулярні позакореневі обробки мінеральними органічними добривами з прилипачем з підкисленою водою, наприклад Valagro (Плантафол, Мегафол), вермикультур і т.д. Туя західна з вдячністю відгукується на внесення мінеральних і органічних добрив. На території бідних піщаних ґрунтів (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) рекомендуємо підсипати компост (отриманий з відходів городу, саду, кухні) або старий органічний гумус. Органіка значно поліпшить структуру «легких» ґрунтів і «запускає» вічний природний двигун ґрунтових бактерій. Внаслідок чого хробаки від сусідів самі мігрують до Вас і запустять ланцюгову реакцію вічного органічного двигуна. Прийшов час позбавлятися від диких згубних радянських звичок знищення (підкорення) природи «на благо» людини. Доцільніше сортувати відходи, як в Європі, піклуючись про майбутні покоління.

Полив: регулярний.

Обрізка: прості фігури, такі як конуси та кулі, можна обрізати на око, але для більшої точності використовуйте садову тростину як напрямну для різання прямих країв або зробіть шаблон. Першу обрізку слід проводити навесні (ідеально на початку травня), а другу – наприкінці літа (кінець серпня – початок вересня). Найкраща техніка – обрізати знизу вгору, і можна використовувати кущорізи для рівномірного результату, якщо немає багато делікатної роботи.

Шкідники: личинки хруща і совки в грунті, кліщі (побачити яких можна тільки за допомогою лупи), туєва тля, псевдощитівка, міль пістрянка, личинки листяної листовійки, короїд, жуки-довгоносики, туєвий лубоїд.

Ґрунтові шкідники: на сьогодні  хрущ, совка є найбільш небезпечними ґрунтовими шкідниками. При посадці замочуємо коріння або протруюємо всю рослину розпилювачем. Проливаючи в ґрунт, обов'язково забезпечуємо контакт інсектициду з коренем, відповідно до інструкції на куплений препарат. Рекомендуємо Актару (діюча речовина - тіаметоксам) розводимо 1 г / л, і український препарат Антихрущ Люкс (діючі речовини - імідаклоприд + біфентрин + ацетаміприд) 10 мл на 5 л води. Кількість використовуваного розчину залежить від препарату, дози, та безумовно, розміру рослини. Обробку по кроні, підлив по кореневій шийці і внесення в ґрунт починаємо з кінця квітня і повторюємо 1 раз в 40 днів до кінця вересня. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли шкідник розмножується і «доїдає» рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські «ватяні» однофамільці - кремлівські окупанти «колоради», ненажерливі і лізуть в чужі сади. І перші і другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Позакореневі обробки по кронам: починаючи з початку квітня і до середини осені спеціальними комплектами №1, №2, №3, №4. В склад кожного з чотирьох комплектів, входять різні інсектицид, фунгіцид, добриво, стимулятор, прилипач, інструкція по використанню з вказаним терміном застосування. Ми використовуємо препарати тільки всесвітньо відомих лідерів – виробників Bayer і Syngenta. Добрива Італія або Іспанія. Склад комплектів змінюється щороку в результаті аналізу наявних сезонних шкідників. Комплект на рік з чотирьох упаковок – це 14-16 препаратів пропонується нами по акційній ціні. Вартість комплекту препаратів на рік на 20% дешевше ніж купувати їх окремо. Комплекти можна придбати в садовому центрі Проксіма, або замовити з доставкою швидкою поштою в нашому інтернет-магазині.  

Захист від бур'янів: для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид загальної дії Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. Кращий період введення для широколистих бур'янів - від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові - фаза 2-3 листків, багаторічні злакові - при висоті 10-12 см. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молоде дерево - 1л, дерево середнього віку - 2-3 л, дерево з великою кроною - більше 3 л.

Дякуємо компанії Syngenta за інформаційне сприяння.

Читати більше

Характеристики

Висота дорослих рослин 1,5-3м;
Тип рослини Дерева; Вічнозелені; Топіар;
Форма росту Пірамідальні та конусовидні;
Діаметр дорослої рослини 1,5-2м;
Щільність крони Щільна крона, яка створює тінь;
Колір крони Зелений;
Колір крони восени Зелений;
Світло Сонце; Напівтінь;
Вимоги до поливу Помірний полив;
Умови навколишнього середовища Вологі і тимчасово підтоплювані ґрунти;Берег прісної водойми;Надмірна загазованість та міські умови;Стійкість до дорожньої солі;Рослини для стримування вітру;
Кліматична зона України 4 зона (34,4°С-28,9°С) вся Україна;
Кислотність грунту / РН Рослини для кислих ґрунтів РН 4-6,5; Рослини для нейтральних ґрунтів РН 6,5-7,2; Рослини для лужних ґрунтів РН 7,2-8,5;
Використання в ландшафтному дизайні Маленькі компактні сади (до 6 соток);
Рослина для живоплоту Середній (1-2м); Високий /стіна (2-5м);
Особливості рослини Ароматичні рослини;
Сезон декоративності Весна; Літо; Осінь; Зима;
Потреба у догляді Низька;
Відгуки (0)
0/ 5
Середній рейтинг товару
0
0
0
0
0

Перетяніть сюди фотографії

або натисніть

Визначити файли
Додавайте зображення в форматах .jpg, .gif, .png, розміром файла до 5 МБ
Якщо ваша ссилка вірна, тут ви побачете превю вашого відео

На жаль ще не було відгуків про цей товар. Будьте першим хто залишить відгук!

Туя західна Брабант ТОПІАР ПІРАМІДА | Туя западная Брабант ТОПИАР ПИРАМИДА | Thuja occidentalis Brabant TOPIAR Pyramis