Смородина червона Каскад | Каскад Ribes rubrum Kaskad | Смородина красная Каскад

Модель: 1390
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 60 грн
Є в наявності

Смородина червона Каскад


Ribes rubrum Kaskad


Смородина красная Каскад


Синоніми: Смородина червона Каскаде, Червона смородина Каскад, Порічка Каскад, Смородина садова, північний виноград.

Запилювачі: Самоплідний сорт.

Походження / історія: Сорт червоної смородини Каскад середнього терміну дозрівання виведений американськими селекціонерами і відрізняється більшими ягодами, рясним плодоношенням і стійкістю до борошнистої роси.

Опис сорту / переваги: Червона смородина Каскад це сорт середнього терміну дозрівання, має високі товарні якості, і відрізняється від інших сортів високою врожайністю (з одного дорослого куща можна отримати до 12кг. врожаю), більшими (масою більше 1.2г), червоними, соковитими ягодами, зібраними в грона та звисають каскадом. Володіє високою морозостійкістю, посухостійкістю, а також має високу стійкість до хвороб.

Форма: Середньої висоти кущ кулястої форми з розлогими пагонами, густо обвішаними плодовими гронами червоних ягід.

Розмір: Смородина червона Каскад виростає близько 1,5м. в висоту.

Швидкість зростання / сила росту: У молодому віці кущі порічки ростуть швидше, а в період плодоношення зростання сповільнюється.

Пагони: Молоді пагони у смородини червоної світло-зелені з віком вони дерев'яніють, набувають сірого кольору.

Листя: велике, світло-зелене, трилопатеве.

Квітки: Маленькі, світло-зелені дзвіночки.

Час цвітіння: Середина травня.

Плоди: Ягоди округлої форми, з сухим відривом, великого розміру (1,2-1,5г) з щільною шкіркою, червоного кольору з ніжною м'якоттю і приємним кисло-солодким смаком, зібрані каскадом до 15шт. в грона, довжиною до 10см, після дозрівання довго не осипаються. Смородина Каскад вважається високоврожайним сортом до 12кг. з дорослого куща.

Світло: Смородина червона Каскад надає перевагу сонячним ділянкам без протягів.

Ґрунт: Добре розвивається і росте на вологих, але добре дренованих родючих суглинках.

Переваги: Смородина червона це невичерпне джерело корисних речовин і вітамінів. З неї отримують смачні, ароматні джеми. Ягоди червоної смородини містять кислоти, які забезпечують наш організм енергією. Спортсмени її використовують після змагань для відновлення сил і підтримки тонусу. Для людей, які страждають підвищеною втомою, а також для літніх людей це справжня знахідка. Додаючи червону смородину в свій раціон можна очистити організм від шкідливих речовин і токсинів. Ягоди червоної смородини володіють прекрасними тонізуючими, та загальнозміцнюючими властивостями, які так корисні для людського організму. А в Німеччині її використовують як наповнювач для тортів. Також кущі смородини червоної використовують в ландшафтному дизайні у вигляді живоплоту.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 5 - абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a - 5b) і Криму (6a - 7b).

Купити Смородину червону Каскад в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».

Доступні варіанти
Контейнер/ком: Висота: Діаметр крони: Вік: Ціна: Кількість:
г.к. 90-100см 20-30см 60 грн
-
+
Від 60 грн

Посадка: Для того щоб Смородина червона Каскад добре росла і рясно плодоносила, місце для посадки повинно бути сонячним і захищеним від вітру. Саджанець з відкритою кореневою системою висаджуємо в ґрунт або навесні до розпускання бруньок, або восени до настання заморозків. Посадка рослин які ростуть в контейнерах можлива з березня по грудень. Земельну ділянку очищаємо від бур'янів, особливо багаторічних. Викопуємо яму глибиною не менше 30 см і діаметром близько 60 см. Розмір лунки залежить від розміру саджанця. Далі обережно виймаємо рослину з контейнера так, щоб зберегти цілісність земляного кому. Якщо ж саджанець з голим коренем, тоді на дні посадкової ями насипаємо невеликий земляний горбок, встановлюємо на нього рослину і добре розправляємо зволожене коріння. Засипаємо ямку родючою землею, злегка притоптуємо. Для поліпшення збору дощової води за допомогою земляного валу формуємо пристовбурні кола. Рясно поливаємо (3-5 відер води під кожен кущ), щоб земля достатньо просочилася вологою. Через 5-7 днів полив слід повторити. Таким чином земляний ком зберігає вологу і з'єднується з іншим ґрунтом. Відстань при посадці між кущами має бути не менше 1,5 метра.

Ґрунт: Ґрунт для смородини Каскад повинен бути легкий, з нейтральною реакцією. Підходить суглинистий і супіщаний ґрунт. Кущі потребують періодичної підгодівлі за допомогою органічних і мінеральних добрив. Рекомендуємо використовувати старий органічний перегній, або компост з кухонних і садових відходів. Особливо це необхідно робити на бідних піщаних ґрунтах (Полісся, велика частина Київської області). Органіка значно покращує характеристики "легких" ґрунтів. Вже давно пора відмовитися від згубних радянських звичок руйнування природи на користь людства, і розділяти відходи, як роблять це в Європі, тим самим виявляючи турботу про своє майбутнє.

Полив: Смородина Каскад дуже позитивно реагує на зрошення, але не витримує перезволоження. При достатній кількості природних опадів додаткового поливу рослина не потребує. У разі, коли вологи недостатньо, важливо здійснювати три основних поливи за сезон: під час формування плодів; після збору врожаю; та полив під зиму. Земля повинна просочитися вологою на 50 см углиб.

Обрізка: Обрізку червоної смородини здійснюють ранньою весною або ж пізно восени. У рік посадки пагони слід вкоротити приблизно до 5-8 см від рівня ґрунту. Перші три роки після висадки саджанця відбувається формування куща. Щороку вибирають 4-6 найміцніших пагонів, а торішні гілочки обрізають на 3-4 бруньки. Чотирирічний кущ повинен мати від 16 до 25 гілок. Важливу роль відіграє і санітарна обрізка. Старі, зламані, засохлі і уражені хворобами гілки слід виносити з ділянки і спалювати.

Шкідники смородини: Стійкість до борошнистої роси, септоріозу та антракнозу хороша, необроблені рослини можуть пошкоджуватися такими шкідниками: кліщ смородиновий бруньковий, пильщик, тля, а також хворобами: борошниста роса, іржа.

Добриво / захист: У нашому інтернет-магазині всі представлені сорти смородини вирощені в Україні, тому вони стійкі до морозів і не потребують укриття на зиму. Висаджені плодові кущі потребують внесення мінеральних добрив. Спочатку азот вноситься в середині травня, вдруге - в середині червня. Це благотворно впливає на формування крони за рахунок сильних осінніх приростів. Якщо молода рослина в перший рік росте дуже швидко, тоді в наступному році азотне добриво використовуємо тільки на початку травня. Наступні два роки, щоб не нашкодити утворенню плодів, добриво азотом мінімізуємо. Мульчування за допомогою перегною або компосту позитивно впливає на розвиток кущів. Щоб захистити рослину від різних хвороб і шкідників важливо правильно використовувати хімічні препарати в залежності від стадії розвитку. Під час розпускання бруньок слід використовувати бакові суміші фунгіцидів + інсектицидів: Актара, Енжіо + Хорус. У фазі розпускання бутонів - Хорус + Енжіо. Під час опадання листя застосовують Енжіо або Актеллік + Хорус. У період росту плода -Актеллік + Хорус. Обробка здійснюється через 10-12 днів після попередньої. Після збору врожаю застосовують Хорус.

Ґрунтові шкідники: На сьогоднішній день хрущ (травневий жук), совка є найбільш небезпечними ґрунтовими шкідниками. При посадці замочуємо коріння або протруюємо всю рослину розпилювачем. Проливаючи в ґрунт, обов'язково забезпечуємо контакт інсектициду з коренем, відповідно до інструкції на куплений препарат. Рекомендуємо Актару (діюча речовина - тіаметоксам) розводимо 1гр/л, і український препарат Антихрущ Люкс (діючі речовини - імідаклоприд + біфентрин + ацетаміприд) 10мл на 5л води. Кількість використовуваного розчину залежить від препарату, дози та, безумовно, розміру рослини. Обробку по кроні, і внесення в ґрунт починаємо з кінця квітня і повторюємо 1 раз в 40 днів до кінця вересня. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли шкідник розмножується і «доїдає» рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські «ватяні» однофамільці - кремлівські окупанти «колоради», ненажерливість і лізуть в чужі сади. Перші і другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Захист від бур'янів: для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид загальної дії Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. Кращий період введення для широколистих бур'янів - від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові - фаза 2-3 листків, багаторічні злакові - при висоті 10-12см. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молоде дерево - 1л, дерево середнього віку - 2-3л, дерево з великою кроною - більше 3л.

Дякуємо компанії Syngenta за інформаційне сприяння.

Смородина червона Каскад


Ribes rubrum Kaskad


Смородина красная Каскад


Синоніми: Смородина червона Каскаде, Червона смородина Каскад, Порічка Каскад, Смородина садова, північний виноград.

Запилювачі: Самоплідний сорт.

Походження / історія: Сорт червоної смородини Каскад середнього терміну дозрівання виведений американськими селекціонерами і відрізняється більшими ягодами, рясним плодоношенням і стійкістю до борошнистої роси.

Опис сорту / переваги: Червона смородина Каскад це сорт середнього терміну дозрівання, має високі товарні якості, і відрізняється від інших сортів високою врожайністю (з одного дорослого куща можна отримати до 12кг. врожаю), більшими (масою більше 1.2г), червоними, соковитими ягодами, зібраними в грона та звисають каскадом. Володіє високою морозостійкістю, посухостійкістю, а також має високу стійкість до хвороб.

Форма: Середньої висоти кущ кулястої форми з розлогими пагонами, густо обвішаними плодовими гронами червоних ягід.

Розмір: Смородина червона Каскад виростає близько 1,5м. в висоту.

Швидкість зростання / сила росту: У молодому віці кущі порічки ростуть швидше, а в період плодоношення зростання сповільнюється.

Пагони: Молоді пагони у смородини червоної світло-зелені з віком вони дерев'яніють, набувають сірого кольору.

Листя: велике, світло-зелене, трилопатеве.

Квітки: Маленькі, світло-зелені дзвіночки.

Час цвітіння: Середина травня.

Плоди: Ягоди округлої форми, з сухим відривом, великого розміру (1,2-1,5г) з щільною шкіркою, червоного кольору з ніжною м'якоттю і приємним кисло-солодким смаком, зібрані каскадом до 15шт. в грона, довжиною до 10см, після дозрівання довго не осипаються. Смородина Каскад вважається високоврожайним сортом до 12кг. з дорослого куща.

Світло: Смородина червона Каскад надає перевагу сонячним ділянкам без протягів.

Ґрунт: Добре розвивається і росте на вологих, але добре дренованих родючих суглинках.

Переваги: Смородина червона це невичерпне джерело корисних речовин і вітамінів. З неї отримують смачні, ароматні джеми. Ягоди червоної смородини містять кислоти, які забезпечують наш організм енергією. Спортсмени її використовують після змагань для відновлення сил і підтримки тонусу. Для людей, які страждають підвищеною втомою, а також для літніх людей це справжня знахідка. Додаючи червону смородину в свій раціон можна очистити організм від шкідливих речовин і токсинів. Ягоди червоної смородини володіють прекрасними тонізуючими, та загальнозміцнюючими властивостями, які так корисні для людського організму. А в Німеччині її використовують як наповнювач для тортів. Також кущі смородини червоної використовують в ландшафтному дизайні у вигляді живоплоту.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 5 - абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a - 5b) і Криму (6a - 7b).

Купити Смородину червону Каскад в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».

Посадка: Для того щоб Смородина червона Каскад добре росла і рясно плодоносила, місце для посадки повинно бути сонячним і захищеним від вітру. Саджанець з відкритою кореневою системою висаджуємо в ґрунт або навесні до розпускання бруньок, або восени до настання заморозків. Посадка рослин які ростуть в контейнерах можлива з березня по грудень. Земельну ділянку очищаємо від бур'янів, особливо багаторічних. Викопуємо яму глибиною не менше 30 см і діаметром близько 60 см. Розмір лунки залежить від розміру саджанця. Далі обережно виймаємо рослину з контейнера так, щоб зберегти цілісність земляного кому. Якщо ж саджанець з голим коренем, тоді на дні посадкової ями насипаємо невеликий земляний горбок, встановлюємо на нього рослину і добре розправляємо зволожене коріння. Засипаємо ямку родючою землею, злегка притоптуємо. Для поліпшення збору дощової води за допомогою земляного валу формуємо пристовбурні кола. Рясно поливаємо (3-5 відер води під кожен кущ), щоб земля достатньо просочилася вологою. Через 5-7 днів полив слід повторити. Таким чином земляний ком зберігає вологу і з'єднується з іншим ґрунтом. Відстань при посадці між кущами має бути не менше 1,5 метра.

Ґрунт: Ґрунт для смородини Каскад повинен бути легкий, з нейтральною реакцією. Підходить суглинистий і супіщаний ґрунт. Кущі потребують періодичної підгодівлі за допомогою органічних і мінеральних добрив. Рекомендуємо використовувати старий органічний перегній, або компост з кухонних і садових відходів. Особливо це необхідно робити на бідних піщаних ґрунтах (Полісся, велика частина Київської області). Органіка значно покращує характеристики "легких" ґрунтів. Вже давно пора відмовитися від згубних радянських звичок руйнування природи на користь людства, і розділяти відходи, як роблять це в Європі, тим самим виявляючи турботу про своє майбутнє.

Полив: Смородина Каскад дуже позитивно реагує на зрошення, але не витримує перезволоження. При достатній кількості природних опадів додаткового поливу рослина не потребує. У разі, коли вологи недостатньо, важливо здійснювати три основних поливи за сезон: під час формування плодів; після збору врожаю; та полив під зиму. Земля повинна просочитися вологою на 50 см углиб.

Обрізка: Обрізку червоної смородини здійснюють ранньою весною або ж пізно восени. У рік посадки пагони слід вкоротити приблизно до 5-8 см від рівня ґрунту. Перші три роки після висадки саджанця відбувається формування куща. Щороку вибирають 4-6 найміцніших пагонів, а торішні гілочки обрізають на 3-4 бруньки. Чотирирічний кущ повинен мати від 16 до 25 гілок. Важливу роль відіграє і санітарна обрізка. Старі, зламані, засохлі і уражені хворобами гілки слід виносити з ділянки і спалювати.

Шкідники смородини: Стійкість до борошнистої роси, септоріозу та антракнозу хороша, необроблені рослини можуть пошкоджуватися такими шкідниками: кліщ смородиновий бруньковий, пильщик, тля, а також хворобами: борошниста роса, іржа.

Добриво / захист: У нашому інтернет-магазині всі представлені сорти смородини вирощені в Україні, тому вони стійкі до морозів і не потребують укриття на зиму. Висаджені плодові кущі потребують внесення мінеральних добрив. Спочатку азот вноситься в середині травня, вдруге - в середині червня. Це благотворно впливає на формування крони за рахунок сильних осінніх приростів. Якщо молода рослина в перший рік росте дуже швидко, тоді в наступному році азотне добриво використовуємо тільки на початку травня. Наступні два роки, щоб не нашкодити утворенню плодів, добриво азотом мінімізуємо. Мульчування за допомогою перегною або компосту позитивно впливає на розвиток кущів. Щоб захистити рослину від різних хвороб і шкідників важливо правильно використовувати хімічні препарати в залежності від стадії розвитку. Під час розпускання бруньок слід використовувати бакові суміші фунгіцидів + інсектицидів: Актара, Енжіо + Хорус. У фазі розпускання бутонів - Хорус + Енжіо. Під час опадання листя застосовують Енжіо або Актеллік + Хорус. У період росту плода -Актеллік + Хорус. Обробка здійснюється через 10-12 днів після попередньої. Після збору врожаю застосовують Хорус.

Ґрунтові шкідники: На сьогоднішній день хрущ (травневий жук), совка є найбільш небезпечними ґрунтовими шкідниками. При посадці замочуємо коріння або протруюємо всю рослину розпилювачем. Проливаючи в ґрунт, обов'язково забезпечуємо контакт інсектициду з коренем, відповідно до інструкції на куплений препарат. Рекомендуємо Актару (діюча речовина - тіаметоксам) розводимо 1гр/л, і український препарат Антихрущ Люкс (діючі речовини - імідаклоприд + біфентрин + ацетаміприд) 10мл на 5л води. Кількість використовуваного розчину залежить від препарату, дози та, безумовно, розміру рослини. Обробку по кроні, і внесення в ґрунт починаємо з кінця квітня і повторюємо 1 раз в 40 днів до кінця вересня. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли шкідник розмножується і «доїдає» рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські «ватяні» однофамільці - кремлівські окупанти «колоради», ненажерливість і лізуть в чужі сади. Перші і другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Захист від бур'янів: для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид загальної дії Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. Кращий період введення для широколистих бур'янів - від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові - фаза 2-3 листків, багаторічні злакові - при висоті 10-12см. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молоде дерево - 1л, дерево середнього віку - 2-3л, дерево з великою кроною - більше 3л.

Дякуємо компанії Syngenta за інформаційне сприяння.

Читати більше
Характеристики
Видова назва плодового куща Смородина;
Запилення рослини Самозапильна;
Плоди Великі;
Сезон плодоношення Середній;
Смакові якості Кисло-солодкі;
Тип рослини Плодовий кущ;
Форма рослини Розлога;
Висота рослини 1-1,5м;
Кліматична зона України 5 зона (-28,8°С - 23,4°С) вся Україна;
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Останні відгуки

Смородина червона Каскад | Каскад Ribes rubrum Kaskad | Смородина красная Каскад