Вишня Тургенівська | Prunus Turgenivska | Cherry tree Turgenivska | Вишня Тургеневская

Код товару: 1568
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 270 грн
Є в наявності

Вишня Тургенівська

Prunus Turgenivska

Cherry tree Turgenivska

Вишня Тургеневская


Синоніми: вишня Тургенівка, вишня Тургенівська великоплідна.

Походження / історія: вишня Тургенівська була виведена способом запилення сорту Жуковська в 1979 році і вже через деякий час стала одним з найбільш популярних сортів серед садівників.

Запилювачі: сорт є частково самоплідним. Але для того, щоб підвищити показник врожайності, потрібні запилювачі Любська, Фаворит, Молодіжна, Мелітопольська радість чи інші сорти одного терміну цвітіння.

Опис: вишня Тургенівська - дерево середніх термінів дозрівання з великими темно-червоними і соковитими ягодами. Сорт цінується ще і тим, що плоди, довго не опадають, зберігаючи свої смакові якості. Вишня Тургенівська стане прекрасним доповненням Вашої колекції декоративних рослин!

Форма: крону має середньої густини, обернено-пірамідального типу. Висота / діаметр: дерево може досягати до 3 м у висоту.

Швидкість зростання: дерева інтенсивно ростуть в молодому віці, помірно - в період плодоношення.

Цвітіння: з середини травня дерево рясно вкривається білими, ароматними квітами, величиною до 2,5 см, щільненько притиснутими один до одного, зібраними по 4 штуки в одному суцвітті.

Плоди: в липні починають дозрівати дуже ароматні, кисло-солодкі і соковиті плоди формою широкого серця. Яскраво-бордові ягоди відрізняються досить великими розмірами (середня вага плода 4,5 г і діаметром до 18-20 мм). Кісточки у вишні Тургенівської невеликі і легко відокремлюються від м'якоті. Після того, як дозріють, вони все так само висять на гілках і стають навіть більш солодкими.

Листя: блискуче, темно-зеленого кольору і має видовжено-овальну форму з сильно загостреною верхівкою.

Пагони: вертикальні, коричневого забарвлення.

Коренева система: стрижнева. Має як вертикальні, так і горизонтальні скелетні корені, від яких відходять дрібніші.

Ставлення до світла: краще росте і буде більш солодкою на сонячних ділянках.

Вид ґрунту: для посадки краще обирати легкий і родючий вологий ґрунт. Не бажано близьке залягання ґрунтових вод.

Застосування: в основному використовується для приготування варення, компотів, настоянок, сиропів, морсів, а також вживають в свіжому вигляді. У народній медицині використовують відвари з квіток і листя.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 5 абсолютно вся територія України (5а-7б) від Закарпаття (5б-6б) до Луганська (5а-5б) і Криму (6а-7б).

Купити вишню Тургенівську в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA - найбільшої колекції декоративних рослин для українського клімату.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».


Доступні варіанти
Контейнер/ком: Висота: Діаметр крони: Вік: Ціна: Кількість:
120-160см 30-40см 270 грн
-
+
Від 270 грн

Посадка: перед посадкою рекомендуємо звільнити ґрунт від бур’яну, особливо багаторічного. Немає необхідності в дорогих добривах, ми можемо використовувати чорнозем або інший здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт. Купити саджанці до 80см краще купити в Україні (акліматизовані) в пластиковому контейнері з пролонгованими добривами і професійними субстратами. Рослини більших розмірів краще ростуть в ґрунті, тому вирощуються в розсаднику Проксіма в полях київської області. Рослина яка викопується нами на продаж з комом гарантовановко вкорінювалась в полі, загартовувалась, стриглась, доглядалась в розсаднику не менше 1-2 років, тому наші комовані рослини найбільш пристосовані для викопки і пересадки на нове місце. Саджанці розсадника Проксіма кліматично пристосовані для абсолютно всієї території України. Рослини що імпортуються з західної Європи (Польщі, Італії, Голландії, Німеччині і т.д), також рослини вирощені на півдні і заході України інколи менш пристосовані для примхливого українського клімату. . Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися в Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без додаткових добрив, з березня по листопад – навіть у найспекотніші дні літа. Якщо рослина з відкритою кореневою системою, то на дно ямки насипаємо земляний горбок і розподіляємо по ньому зволожене коріння вниз. Засипаємо родючою землею, злегка притоптуючи. Як і всі інші рослини відмінно відгукується на внесення органічних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус з компостованого гною або компост, отриманий з відходів Вашого саду, кухні, городу.

Добриво, підживлення: перед застосуванням будь-яких добрив радимо ретельно дослідити склад Вашого і завезеного ґрунту за допомогою аналізів в лабораторії. В межах Київської області на нашому садовому центрі ми порадимо відповідальних постачальників родючого ґрунту.

Весна - літо NPK + ME (азот, фосфор, калій - набір комплексних добрив з мікроелементами) - більше азоту, наприклад 20.10.10, 20.20.20, або подібні формули.

Восени - калійні добрива NPK + ME. В умовах центральної України радимо азотні добрива використовувати не пізніше кінця липня. Таким чином, ми захищаємо рослину від пізньої вегетації, щоб молоді прирости встигли задерев'яніти до перших морозів.

Дозування: 1,5 г на 1 л придбаного Вами контейнера, або 1 г, на кожні 10 см висоти рослини. Вносимо шляхом змішування добрив з верхнім шаром ґрунту пристовбурного кільця, або зробивши 2-4 невеликі отвори в ґрунті поблизу рослини. Двічі на рік з інтервалом 4 тижні звичайними (гранульованими, чи водорозчинними), або всього один раз на навесні 2-3 г пролонгованих, довготривалих добрив на кожні 10 см висоти, таким самим способом. Також, якщо у Вас є крапельна система зрошування, надзвичайно ефективне внесення шляхом фертигації (спосіб внесення рідких добрив або пестицидів, одночасно із здійсненням зрошення або поливу).

Восени бажано давати збалансований комплекс добрив з підвищеним вмістом калію (осіннє). З весни до осені окрім позакореневих обробок пестицидами не забуваємо про додавання до Вашої бакової суміші стимуляторів і мікроелементів. Особливо на піщаних бідних ґрунтах рекомендуємо застосовувати органічний гумус: перепрілий 2-4 річний перегній або компост. Біогумус найкраще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Для економії Вашого часу продуктивніше вносити добрива в ґрунтові отвори, додаючи протруйник (ґрунтовий інсектицид). Органічний гумус краще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій.

Полив: потребує помірного поливу, особливо в спекотну пору.

Обрізка: потребує щорічної формуючої стрижки ранньою весною до набрякання бруньок. У період зростання до початку плодоношення однорічні пагони вкорочують на 1/5. У 5-річному віці дерево проріджують рідко через слабке розгалуження. Надалі слід видаляти всі розгалуження, що йдуть всередину крони, а також невдало розташовані. При санітарній обрізці потрібно видаляти хворі, сухі, поламані гілки, а зрізи обов'язково зачищати і обробляти садовою замазкою.

Догляд: заглиблення кореневої шийки рослини може привести до його загибелі, тому її краще залишити над поверхнею ґрунту. При обрізанні вишні Тургенівської видаляють сухі, слабенькі, зламані і замерзлі пагони. Обрізають рослини до або після вегетаційного періоду. Щоб підготувати дерево до зимової пори, потрібно полити в великому обсязі пізно восени, після цього підгорнути стовбур. Також проводиться мульчування пристовбурного кола. Якщо опади випадають у великій кількості, тоді рослину не треба поливати. Якщо в той час, коли дерева цвітуть, настав посушливий період, то необхідно вносити поливання кожні 7 діб.

Захист від бур'янів: для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид загальної дії Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. кращий період введення для широколистих бур'янів - від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові - фаза 2-3 листків, багаторічні злакові - при висоті 10-12см. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрат робочого розчину: молоде дерево - 1л, дерево середнього віку – 2 - 3л, дерево з великою кроною - більш 3л.

Хвороби і шкідники: необроблені рослини можуть пошкодитися павутинним кліщем і щитівкою,антракнозом (плямистість листя), борошнистою росою і попелицею. Весною та повторно влітку проводять профілактичне розпилення інсектицидів (Актара, Енжіо, Актеліклік, Матч). Для захисту рослин від хвороб та грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Свитч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд). Безумовно, краще, щоб «діагноз» ставив фахівець. Але, як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи і засоби захисту рослин. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли вбивця розмножується і "доїдає" рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські "ватяні" однофамільці - кремлівські завойовники "колоради", знищуючи все на захопленій території, лізуть до чужих здорових садів. Перші та другі повинні знищуватися до розповзання на великі території. Дуже важливо захистити Ваше деревце від різного виду хвороб і шкідників, які можуть завдати шкоди врожаю. І найкращим способом цього захисту буде правильне вживання хімічних препаратів на різних стадіях розвитку. У фазі розпускання бруньок (зелений конус «ведмежі вушка») з метою захисту від брунькового довгоносика, попелиці, а також від таких хвороб, як кокомікоз, моніліоз, клястероспоріоз слід застосовувати бакові суміші фунгіцидів + інсектицидів: Актара, Енжіо + Хорус. У фазі розпускання бутонів для боротьби з бруньковим довгоносиком, попелицею, листогризучими шкідниками і від хвороб моніліоз, кокомікоз, плямистість листя застосовують бакові суміші фунгіцидів і інсектицидів: Хорус + Енжіо. У фазі закінчення цвітіння (опадання пелюсток) від попелиці, пильщика, кліща, листогризучих гусениць, вишневого довгоносика, а також від моніліозу, плямистості листя, кокомікозу використовують Енжіо або Актеллік + Хорус. Бакова суміш фунгіцидів + інсектицидів. У фазі росту плоду – від вишневої мухи, попелиці, пильщика і хвороби кокомікоз, плямистості листя, плодової гнилі використовують Актеллік + Хорус. Бакова суміш фунгіцид + інсектицид. Обробку проводять через 10-12 днів після попередньої. Найкращий спосіб визначення термінів обробки - вилов за допомогою пасток (звичайні стрічки «мухолов») вишневої мухи. При вилові 3 особин вишневої мухи за тиждень - необхідно провести обприскування. Після збирання врожаю від плямистості листя, моніліозу, плодової гнилі, кокомікозу, клястероспоріозу застосовують Хорус. У жовтні-листопаді від довгоносика, пильщика, кліща і проти плямистості листя, клястероспоріозу слід зробити обкопування пристовбурних кіл, закопування або спалювання опалого листя, а також внести добрива. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молоде дерево - 1 л, дерево середнього віку - 2 л, дерево з великою кроною - більше 3 л.

Ґрунтові шкідники: на сьогоднішній день хрущ (травневий жук), совка є найбільш небезпечними ґрунтовими шкідниками. Саджаючи, замочуємо коріння або протруюємо всю рослину обприскувачем. Проливаючи в ґрунт, обов’язково забезпечуємо контакт інсектициду з коренем, відповідно до інструкції на куплений препарат. Рекомендуємо Актару ( діюча речовина - тіаметоксам) розводимо 1 г/л, і український препарат Антихрущ Люкс(діючі речовини –імідаклоприд + біфентрин + ацетаміприд) 10 мл на 5 л води. Кількість застосування готового розчину залежить від препарату, дози і, безумовно, розміру рослини. Профілактика різних захворювань не завадить будь-якій рослині. А від нападу шкідників не застрахована жодна рослина, навіть сама стійка.

Вишня Тургенівська

Prunus Turgenivska

Cherry tree Turgenivska

Вишня Тургеневская


Синоніми: вишня Тургенівка, вишня Тургенівська великоплідна.

Походження / історія: вишня Тургенівська була виведена способом запилення сорту Жуковська в 1979 році і вже через деякий час стала одним з найбільш популярних сортів серед садівників.

Запилювачі: сорт є частково самоплідним. Але для того, щоб підвищити показник врожайності, потрібні запилювачі Любська, Фаворит, Молодіжна, Мелітопольська радість чи інші сорти одного терміну цвітіння.

Опис: вишня Тургенівська - дерево середніх термінів дозрівання з великими темно-червоними і соковитими ягодами. Сорт цінується ще і тим, що плоди, довго не опадають, зберігаючи свої смакові якості. Вишня Тургенівська стане прекрасним доповненням Вашої колекції декоративних рослин!

Форма: крону має середньої густини, обернено-пірамідального типу. Висота / діаметр: дерево може досягати до 3 м у висоту.

Швидкість зростання: дерева інтенсивно ростуть в молодому віці, помірно - в період плодоношення.

Цвітіння: з середини травня дерево рясно вкривається білими, ароматними квітами, величиною до 2,5 см, щільненько притиснутими один до одного, зібраними по 4 штуки в одному суцвітті.

Плоди: в липні починають дозрівати дуже ароматні, кисло-солодкі і соковиті плоди формою широкого серця. Яскраво-бордові ягоди відрізняються досить великими розмірами (середня вага плода 4,5 г і діаметром до 18-20 мм). Кісточки у вишні Тургенівської невеликі і легко відокремлюються від м'якоті. Після того, як дозріють, вони все так само висять на гілках і стають навіть більш солодкими.

Листя: блискуче, темно-зеленого кольору і має видовжено-овальну форму з сильно загостреною верхівкою.

Пагони: вертикальні, коричневого забарвлення.

Коренева система: стрижнева. Має як вертикальні, так і горизонтальні скелетні корені, від яких відходять дрібніші.

Ставлення до світла: краще росте і буде більш солодкою на сонячних ділянках.

Вид ґрунту: для посадки краще обирати легкий і родючий вологий ґрунт. Не бажано близьке залягання ґрунтових вод.

Застосування: в основному використовується для приготування варення, компотів, настоянок, сиропів, морсів, а також вживають в свіжому вигляді. У народній медицині використовують відвари з квіток і листя.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 5 абсолютно вся територія України (5а-7б) від Закарпаття (5б-6б) до Луганська (5а-5б) і Криму (6а-7б).

Купити вишню Тургенівську в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA - найбільшої колекції декоративних рослин для українського клімату.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».


Посадка: перед посадкою рекомендуємо звільнити ґрунт від бур’яну, особливо багаторічного. Немає необхідності в дорогих добривах, ми можемо використовувати чорнозем або інший здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт. Купити саджанці до 80см краще купити в Україні (акліматизовані) в пластиковому контейнері з пролонгованими добривами і професійними субстратами. Рослини більших розмірів краще ростуть в ґрунті, тому вирощуються в розсаднику Проксіма в полях київської області. Рослина яка викопується нами на продаж з комом гарантовановко вкорінювалась в полі, загартовувалась, стриглась, доглядалась в розсаднику не менше 1-2 років, тому наші комовані рослини найбільш пристосовані для викопки і пересадки на нове місце. Саджанці розсадника Проксіма кліматично пристосовані для абсолютно всієї території України. Рослини що імпортуються з західної Європи (Польщі, Італії, Голландії, Німеччині і т.д), також рослини вирощені на півдні і заході України інколи менш пристосовані для примхливого українського клімату. . Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися в Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без додаткових добрив, з березня по листопад – навіть у найспекотніші дні літа. Якщо рослина з відкритою кореневою системою, то на дно ямки насипаємо земляний горбок і розподіляємо по ньому зволожене коріння вниз. Засипаємо родючою землею, злегка притоптуючи. Як і всі інші рослини відмінно відгукується на внесення органічних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус з компостованого гною або компост, отриманий з відходів Вашого саду, кухні, городу.

Добриво, підживлення: перед застосуванням будь-яких добрив радимо ретельно дослідити склад Вашого і завезеного ґрунту за допомогою аналізів в лабораторії. В межах Київської області на нашому садовому центрі ми порадимо відповідальних постачальників родючого ґрунту.

Весна - літо NPK + ME (азот, фосфор, калій - набір комплексних добрив з мікроелементами) - більше азоту, наприклад 20.10.10, 20.20.20, або подібні формули.

Восени - калійні добрива NPK + ME. В умовах центральної України радимо азотні добрива використовувати не пізніше кінця липня. Таким чином, ми захищаємо рослину від пізньої вегетації, щоб молоді прирости встигли задерев'яніти до перших морозів.

Дозування: 1,5 г на 1 л придбаного Вами контейнера, або 1 г, на кожні 10 см висоти рослини. Вносимо шляхом змішування добрив з верхнім шаром ґрунту пристовбурного кільця, або зробивши 2-4 невеликі отвори в ґрунті поблизу рослини. Двічі на рік з інтервалом 4 тижні звичайними (гранульованими, чи водорозчинними), або всього один раз на навесні 2-3 г пролонгованих, довготривалих добрив на кожні 10 см висоти, таким самим способом. Також, якщо у Вас є крапельна система зрошування, надзвичайно ефективне внесення шляхом фертигації (спосіб внесення рідких добрив або пестицидів, одночасно із здійсненням зрошення або поливу).

Восени бажано давати збалансований комплекс добрив з підвищеним вмістом калію (осіннє). З весни до осені окрім позакореневих обробок пестицидами не забуваємо про додавання до Вашої бакової суміші стимуляторів і мікроелементів. Особливо на піщаних бідних ґрунтах рекомендуємо застосовувати органічний гумус: перепрілий 2-4 річний перегній або компост. Біогумус найкраще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Для економії Вашого часу продуктивніше вносити добрива в ґрунтові отвори, додаючи протруйник (ґрунтовий інсектицид). Органічний гумус краще змінює структуру легких ґрунтів і «запускає» природний вічний двигун ґрунтових бактерій.

Полив: потребує помірного поливу, особливо в спекотну пору.

Обрізка: потребує щорічної формуючої стрижки ранньою весною до набрякання бруньок. У період зростання до початку плодоношення однорічні пагони вкорочують на 1/5. У 5-річному віці дерево проріджують рідко через слабке розгалуження. Надалі слід видаляти всі розгалуження, що йдуть всередину крони, а також невдало розташовані. При санітарній обрізці потрібно видаляти хворі, сухі, поламані гілки, а зрізи обов'язково зачищати і обробляти садовою замазкою.

Догляд: заглиблення кореневої шийки рослини може привести до його загибелі, тому її краще залишити над поверхнею ґрунту. При обрізанні вишні Тургенівської видаляють сухі, слабенькі, зламані і замерзлі пагони. Обрізають рослини до або після вегетаційного періоду. Щоб підготувати дерево до зимової пори, потрібно полити в великому обсязі пізно восени, після цього підгорнути стовбур. Також проводиться мульчування пристовбурного кола. Якщо опади випадають у великій кількості, тоді рослину не треба поливати. Якщо в той час, коли дерева цвітуть, настав посушливий період, то необхідно вносити поливання кожні 7 діб.

Захист від бур'янів: для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид загальної дії Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. кращий період введення для широколистих бур'янів - від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові - фаза 2-3 листків, багаторічні злакові - при висоті 10-12см. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрат робочого розчину: молоде дерево - 1л, дерево середнього віку – 2 - 3л, дерево з великою кроною - більш 3л.

Хвороби і шкідники: необроблені рослини можуть пошкодитися павутинним кліщем і щитівкою,антракнозом (плямистість листя), борошнистою росою і попелицею. Весною та повторно влітку проводять профілактичне розпилення інсектицидів (Актара, Енжіо, Актеліклік, Матч). Для захисту рослин від хвороб та грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Свитч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд). Безумовно, краще, щоб «діагноз» ставив фахівець. Але, як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи і засоби захисту рослин. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли вбивця розмножується і "доїдає" рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські "ватяні" однофамільці - кремлівські завойовники "колоради", знищуючи все на захопленій території, лізуть до чужих здорових садів. Перші та другі повинні знищуватися до розповзання на великі території. Дуже важливо захистити Ваше деревце від різного виду хвороб і шкідників, які можуть завдати шкоди врожаю. І найкращим способом цього захисту буде правильне вживання хімічних препаратів на різних стадіях розвитку. У фазі розпускання бруньок (зелений конус «ведмежі вушка») з метою захисту від брунькового довгоносика, попелиці, а також від таких хвороб, як кокомікоз, моніліоз, клястероспоріоз слід застосовувати бакові суміші фунгіцидів + інсектицидів: Актара, Енжіо + Хорус. У фазі розпускання бутонів для боротьби з бруньковим довгоносиком, попелицею, листогризучими шкідниками і від хвороб моніліоз, кокомікоз, плямистість листя застосовують бакові суміші фунгіцидів і інсектицидів: Хорус + Енжіо. У фазі закінчення цвітіння (опадання пелюсток) від попелиці, пильщика, кліща, листогризучих гусениць, вишневого довгоносика, а також від моніліозу, плямистості листя, кокомікозу використовують Енжіо або Актеллік + Хорус. Бакова суміш фунгіцидів + інсектицидів. У фазі росту плоду – від вишневої мухи, попелиці, пильщика і хвороби кокомікоз, плямистості листя, плодової гнилі використовують Актеллік + Хорус. Бакова суміш фунгіцид + інсектицид. Обробку проводять через 10-12 днів після попередньої. Найкращий спосіб визначення термінів обробки - вилов за допомогою пасток (звичайні стрічки «мухолов») вишневої мухи. При вилові 3 особин вишневої мухи за тиждень - необхідно провести обприскування. Після збирання врожаю від плямистості листя, моніліозу, плодової гнилі, кокомікозу, клястероспоріозу застосовують Хорус. У жовтні-листопаді від довгоносика, пильщика, кліща і проти плямистості листя, клястероспоріозу слід зробити обкопування пристовбурних кіл, закопування або спалювання опалого листя, а також внести добрива. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молоде дерево - 1 л, дерево середнього віку - 2 л, дерево з великою кроною - більше 3 л.

Ґрунтові шкідники: на сьогоднішній день хрущ (травневий жук), совка є найбільш небезпечними ґрунтовими шкідниками. Саджаючи, замочуємо коріння або протруюємо всю рослину обприскувачем. Проливаючи в ґрунт, обов’язково забезпечуємо контакт інсектициду з коренем, відповідно до інструкції на куплений препарат. Рекомендуємо Актару ( діюча речовина - тіаметоксам) розводимо 1 г/л, і український препарат Антихрущ Люкс(діючі речовини –імідаклоприд + біфентрин + ацетаміприд) 10 мл на 5 л води. Кількість застосування готового розчину залежить від препарату, дози і, безумовно, розміру рослини. Профілактика різних захворювань не завадить будь-якій рослині. А від нападу шкідників не застрахована жодна рослина, навіть сама стійка.

Читати більше

Характеристики

Видова назва дерева Вишня;
Запилення рослини Потребує запилювача;
Плоди Великі;
Сезон плодоношення Середній;
Смакові якості Кисло-солодкі;
Тип рослини Плодове дерево;
Форма рослини Розлога;
Висота рослини 1,5-3м;
Кліматична зона України 5 зона (-28,8°С - 23,4°С) вся Україна;
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Останні відгуки

Вишня Тургенівська | Prunus Turgenivska | Cherry tree Turgenivska | Вишня Тургеневская