Виноград столовий Армані (ранній) | Vitis vinifera Armani (early) | Виноград столовый Армани (ранний)

Код товару: 1397
NEW
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 225 грн
Є в наявності

Виноград столовий Армані (ранній)   

Vitis vinifera Armani (early)   

Виноград столовый Армани (ранний) 


Синоніми: виноград рожевий, виноград ранній рожевий.

Запилювачі: цвіте Армані двостатевими квітками, тому сортів-запилювачів не потребує. 

Походження / історія: Виноград цього сорту є результатом приватного селекційного процесу, проведеного Олександром Васильовичем Бурдаком в Україні.

Форма: Кущ з потужними довгими пагонами. 

Швидкість зростання / сила росту: Сильнорослий. Кращі врожаї отримують при горизонтальному альтанковому способі вирощування. 

Пагони: довгі і гнучкі. Світло-коричневий колір молодих пагонів після визрівання стає більш насиченим і темніє. Згодом також утворюється суха кірка, яка відділяється від пагонів довгими смужками. 

Листя: темно-зелене, велике, округлої форми, п'ятилопатеве, з невеликими розрізами по краях. 

Плоди: Грона мають форму широкого конуса, середньої щільності, зазвичай досягають ваги 600-800 грамів, а на сильних кущах можуть перевищувати кілограм. Ягоди овальної форми, від темно-рожевого до червоно-фіолетового кольору, відрізняються значними розмірами, вага однієї виноградини 14-16 грамів. Характеризується високим рівнем урожайності та чудовим транспортуванням. М'якоть відрізняється щільністю і м'ясистістю, має приємний і збалансований смак.

Час дозрівання плодів: кінець літа - середина вересня. Вегетаційний період -110-120 днів. 

Зберігання плодів: Грона винограду Армані зберігатися протягом місяця у сухих та прохолодних умовах.

Ставлення до світла / інсоляція: кущам потрібне гарне освітлення і багато тепла, тому місце для посадки бажано вибирати на південній стороні саду. 

Ґрунт: надає перевагу добре зволоженому і поживному грунту, який сприяє його повноцінному росту і розвитку. 

Переваги: великі грона, вишуканий смак ягід, рано вступає в плодоношення (2-3 рік); транспортабельність врожаю і придатність до тривалого зберігання.

Морозостійкість: не накриті лози без наслідків переносять зими з температурою до -22°C. 

Кліматична зона / зона морозостійкості: 6а – при належному догляді абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a - 5b) та Криму (6a - 7b). 

Купити Виноград столовий Армані в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд»

 

Доступні варіанти
Контейнер/ком: Висота: Діаметр крони: Вік: Додатково: Ціна: Кількість:
30-50см 20-30см 2
NEW
225 грн
-
+
Від 225 грн

Посадка: щоб виноград Армані добре ріс і щедро плодоносив, місце для посадки повинно бути сонячним і захищеним від вітру. Саджанець з відкритою кореневою системою висаджуємо в грунт або навесні до розпускання бруньок, або восени до настання заморозків. Посадка контейнерних рослин можлива з березня по грудень. Земельну ділянку очищаємо від бур'янів, особливо багаторічних. Викопуємо яму глибиною не менше 30 см і діаметром близько 60 см. Розмір лунки залежить від розміру саджанця. Якщо грунт перезволожений, то на дно необхідно засипати шар дренажного матеріалу. Далі обережно виймаємо рослину з контейнера так, щоб зберегти цілісність земляного кома. Якщо ж саджанець з голим коренем, тоді на дні посадкової ями насипаємо невеликий земляний горбок, встановлюємо на нього рослину і розправляємо зволожене коріння. Засипаємо ямку родючою землею, злегка притоптуємо. Для поліпшення збору дощової води за допомогою земляного валу формуємо пристовбурне коло. Рясно поливаємо (3-5 відер води під кожен кущ), щоб земля достатньо просочилася вологою. Через 5-7 днів полив слід повторити. Таким чином земляний ком зберігає вологу і з'єднується з іншим грунтом. Відстань при посадці між кущами має бути 3,5-4 метра, між рядами - 5 метрів. 

Вид землі / ґрунту: радимо вибирати легкий грунт, насичений корисними добривами і мінералами. Не слід висаджувати виноград там, де грунтові води знаходяться близько до поверхні. Кущ потребує періодичних підгодівель за допомогою органічних і мінеральних добрив. Рекомендуємо використовувати старий органічний перегній з компостованого гною, або компост з кухонних і садових відходів. Особливо це необхідно робити на бідних піщаних грунтах (Полісся, велика частина Київської області). Органіка явно покращує якісні характеристики "легких" грунтів. Вже давно пора відмовитися від згубних радянських уявлень про руйнування природи на користь людства, і розділяти відходи, як роблять це в Європі, тим самим виявляючи турботу про своє майбутнє. 

Полив: на початку вегетаційного періоду кущ винограду повинен отримати достатню кількість води. Перший полив здійснюємо до набрякання бруньок. Другий раз поливаємо перед цвітінням (приблизно за 20 днів). Найбільша кількість вологи необхідна рослині під час наливу ягід, до моменту їх забарвлення в відповідний сорту колір. Зрошення безпосередньо перед дозріванням виноградних грон може призвести до їх розтріскування та поганого накопичення цукру. Частоту поливів регулюють залежно від стану ґрунту (при його підсиханні необхідний черговий полив). Щоб уникнути перезволоження бажано викопати дренажні канави для відводу надлишків води. Вода повинна просочити землю на глибину не менше 40 см. Своєчасний полив винограду позитивно позначається на кількості і якості врожаю, покращує морозостійкість та імунітет рослини. 

Обрізка:необхідно здійснювати щороку навесні або восени. Важливо проводити операцію в період спокою - до моменту розкриття бруньок або через 2-3 тижні після опадання листя. Обрізку починаємо з верхнього пагону. На кожній лозі залишаємо по 7-9 вічок, а при формуванні високоштамбових кущів 4-6 вічок. В цілому на кущі повинно залишитися не більше 55 бруньок. Надалі необхідно контролювати кількість грон, щоб уникнути перевантаження куща. На кожному пагоні бажано залишити по 1-2 грони. Основну роботу щодо позбавлення куща від зайвих пагонів, пасинків і грон треба виконувати влітку, доки ділянки, які потребують видалення, ще зелені і невеликі. Крім формуючої обрізки необхідно видаляти засохлі, хворі і дуже тонкі пагони, а восени зрізати незадерев'янілі лози. 

Біогумус (вермикомпост від латинського «vermis» – «хробак») — це органічне, повністю екологічно чисте і найкраще з відомих добриво, вироблене шляхом переробки органічних відходів рослинництва і тваринництва популяціями дощового черв'яка. Біогумус призначений для активізації надходження до рослин поживних речовин, посилення діяльності ґрунтової мікрофлори, активізації в рослинах синтезу білків, вуглеводів і вітамінів, підвищення стійкості рослин до температур, зниження надходження в рослини радіонуклідів, важких металів і пестицидів, активізації росту і розвитку рослин. Біогумус можна придбати в садовому центрі Проксіма, або замовити з доставкою поштою в нашому інтернет-магазині.

Добриво, підживлення: перед застосуванням будь-яких добрив радимо ретельно дослідити склад Вашого і завезеного ґрунту за допомогою аналізів в лабораторії. В межах Київської області в нашому садовому центрі ми порадимо відповідальних постачальників родючого ґрунту.

Весна - літо NPK+ME (N-азот, F-фосфор, K-калій - набір комплексних добрив з ME-мікроелементами) - більше азоту, наприклад NPK 20.10.10, NPK 20.20.20, або подібні формули.

Восени – калійні добрива NPK+ME. В умовах центральної України радимо азотні добрива використовувати не пізніше кінця липня. Таким чином ми захищаємо рослину від пізньої вегетації, щоб молоді прирости встигли задерев'яніти до перших морозів.

Дозування: 1,5 грам на 1л придбаного вами контейнера, або 1 грам, на кожні 10 см висоти рослини. Вносимо шляхом змішування добрив з верхнім шаром ґрунту пристовбурного кільця, або зробивши 2-4 невеликі отвори в ґрунті поблизу рослини. Двічі на рік з інтервалом 4 тижні звичайними (гранульованими, чи водорозчинними), або всього один раз навесні 2-3 грами пролонгованих, довготривалих добрив на кожні 10 см висоти, таким самим способом. Також, якщо у вас є крапельна система зрошування, надзвичайно ефективне внесення шляхом фертигації. Восени бажано давати збалансований комплекс добрив з підвищеним вмістом калію (осіннє). 

Ґрунтові шкідники: від ґрунтових шкідників (хрущ, совка і т.д) ми використовуємо препарати на основі імідаклоприду, тіаметоксаму, тефлутрину три-чотири рази на рік на 30-40 днів, починаючи з початку квітня до жовтня.

Хвороби і шкідники: необроблені рослини можуть вражатися такими хворобами, як оїдіум (борошниста роса), мільдью, вапняний хлороз, фомопсис, сіра і біла гнилі.  Шкідники винограду: оси, птиці, листовійка, філоксера, кліщі.

Позакореневі обробки по кронам: починаючи з початку квітня і до середини осені спеціальними комплектами №1, №2, №3, №4. В склад кожного з чотирьох комплектів, входять різні інсектицид, фунгіцид, добриво, стимулятор, прилипач, інструкція по використанню з вказаним терміном застосування. Ми використовуємо препарати тільки всесвітньо відомих лідерів – виробників Bayer і Syngenta. Добрива Італія або Іспанія. Склад комплектів змінюється щороку в результаті аналізу наявних сезонних шкідників. Комплект на рік з чотирьох упаковок – це 14-16 препаратів пропонується нами по акційній ціні. Вартість комплекту препаратів на рік на 20% дешевше ніж купувати їх окремо. Комплекти можна придбати в садовому центрі Проксіма, або замовити з доставкою поштою в нашому інтернет-магазині.

Захист від бур'янів: для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид загальної дії Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. Кращий період введення для широколистих бур'янів - від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові - фаза 2-3 листків, багаторічні злакові - при висоті 10-12 см. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молоде дерево - 1л, дерево середнього віку - 2-3л, дерево з великою кроною - більше 3л.

Дякуємо компанії Syngenta за інформаційне сприяння.

Виноград столовий Армані (ранній)   

Vitis vinifera Armani (early)   

Виноград столовый Армани (ранний) 


Синоніми: виноград рожевий, виноград ранній рожевий.

Запилювачі: цвіте Армані двостатевими квітками, тому сортів-запилювачів не потребує. 

Походження / історія: Виноград цього сорту є результатом приватного селекційного процесу, проведеного Олександром Васильовичем Бурдаком в Україні.

Форма: Кущ з потужними довгими пагонами. 

Швидкість зростання / сила росту: Сильнорослий. Кращі врожаї отримують при горизонтальному альтанковому способі вирощування. 

Пагони: довгі і гнучкі. Світло-коричневий колір молодих пагонів після визрівання стає більш насиченим і темніє. Згодом також утворюється суха кірка, яка відділяється від пагонів довгими смужками. 

Листя: темно-зелене, велике, округлої форми, п'ятилопатеве, з невеликими розрізами по краях. 

Плоди: Грона мають форму широкого конуса, середньої щільності, зазвичай досягають ваги 600-800 грамів, а на сильних кущах можуть перевищувати кілограм. Ягоди овальної форми, від темно-рожевого до червоно-фіолетового кольору, відрізняються значними розмірами, вага однієї виноградини 14-16 грамів. Характеризується високим рівнем урожайності та чудовим транспортуванням. М'якоть відрізняється щільністю і м'ясистістю, має приємний і збалансований смак.

Час дозрівання плодів: кінець літа - середина вересня. Вегетаційний період -110-120 днів. 

Зберігання плодів: Грона винограду Армані зберігатися протягом місяця у сухих та прохолодних умовах.

Ставлення до світла / інсоляція: кущам потрібне гарне освітлення і багато тепла, тому місце для посадки бажано вибирати на південній стороні саду. 

Ґрунт: надає перевагу добре зволоженому і поживному грунту, який сприяє його повноцінному росту і розвитку. 

Переваги: великі грона, вишуканий смак ягід, рано вступає в плодоношення (2-3 рік); транспортабельність врожаю і придатність до тривалого зберігання.

Морозостійкість: не накриті лози без наслідків переносять зими з температурою до -22°C. 

Кліматична зона / зона морозостійкості: 6а – при належному догляді абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a - 5b) та Криму (6a - 7b). 

Купити Виноград столовий Армані в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд»

 

Посадка: щоб виноград Армані добре ріс і щедро плодоносив, місце для посадки повинно бути сонячним і захищеним від вітру. Саджанець з відкритою кореневою системою висаджуємо в грунт або навесні до розпускання бруньок, або восени до настання заморозків. Посадка контейнерних рослин можлива з березня по грудень. Земельну ділянку очищаємо від бур'янів, особливо багаторічних. Викопуємо яму глибиною не менше 30 см і діаметром близько 60 см. Розмір лунки залежить від розміру саджанця. Якщо грунт перезволожений, то на дно необхідно засипати шар дренажного матеріалу. Далі обережно виймаємо рослину з контейнера так, щоб зберегти цілісність земляного кома. Якщо ж саджанець з голим коренем, тоді на дні посадкової ями насипаємо невеликий земляний горбок, встановлюємо на нього рослину і розправляємо зволожене коріння. Засипаємо ямку родючою землею, злегка притоптуємо. Для поліпшення збору дощової води за допомогою земляного валу формуємо пристовбурне коло. Рясно поливаємо (3-5 відер води під кожен кущ), щоб земля достатньо просочилася вологою. Через 5-7 днів полив слід повторити. Таким чином земляний ком зберігає вологу і з'єднується з іншим грунтом. Відстань при посадці між кущами має бути 3,5-4 метра, між рядами - 5 метрів. 

Вид землі / ґрунту: радимо вибирати легкий грунт, насичений корисними добривами і мінералами. Не слід висаджувати виноград там, де грунтові води знаходяться близько до поверхні. Кущ потребує періодичних підгодівель за допомогою органічних і мінеральних добрив. Рекомендуємо використовувати старий органічний перегній з компостованого гною, або компост з кухонних і садових відходів. Особливо це необхідно робити на бідних піщаних грунтах (Полісся, велика частина Київської області). Органіка явно покращує якісні характеристики "легких" грунтів. Вже давно пора відмовитися від згубних радянських уявлень про руйнування природи на користь людства, і розділяти відходи, як роблять це в Європі, тим самим виявляючи турботу про своє майбутнє. 

Полив: на початку вегетаційного періоду кущ винограду повинен отримати достатню кількість води. Перший полив здійснюємо до набрякання бруньок. Другий раз поливаємо перед цвітінням (приблизно за 20 днів). Найбільша кількість вологи необхідна рослині під час наливу ягід, до моменту їх забарвлення в відповідний сорту колір. Зрошення безпосередньо перед дозріванням виноградних грон може призвести до їх розтріскування та поганого накопичення цукру. Частоту поливів регулюють залежно від стану ґрунту (при його підсиханні необхідний черговий полив). Щоб уникнути перезволоження бажано викопати дренажні канави для відводу надлишків води. Вода повинна просочити землю на глибину не менше 40 см. Своєчасний полив винограду позитивно позначається на кількості і якості врожаю, покращує морозостійкість та імунітет рослини. 

Обрізка:необхідно здійснювати щороку навесні або восени. Важливо проводити операцію в період спокою - до моменту розкриття бруньок або через 2-3 тижні після опадання листя. Обрізку починаємо з верхнього пагону. На кожній лозі залишаємо по 7-9 вічок, а при формуванні високоштамбових кущів 4-6 вічок. В цілому на кущі повинно залишитися не більше 55 бруньок. Надалі необхідно контролювати кількість грон, щоб уникнути перевантаження куща. На кожному пагоні бажано залишити по 1-2 грони. Основну роботу щодо позбавлення куща від зайвих пагонів, пасинків і грон треба виконувати влітку, доки ділянки, які потребують видалення, ще зелені і невеликі. Крім формуючої обрізки необхідно видаляти засохлі, хворі і дуже тонкі пагони, а восени зрізати незадерев'янілі лози. 

Біогумус (вермикомпост від латинського «vermis» – «хробак») — це органічне, повністю екологічно чисте і найкраще з відомих добриво, вироблене шляхом переробки органічних відходів рослинництва і тваринництва популяціями дощового черв'яка. Біогумус призначений для активізації надходження до рослин поживних речовин, посилення діяльності ґрунтової мікрофлори, активізації в рослинах синтезу білків, вуглеводів і вітамінів, підвищення стійкості рослин до температур, зниження надходження в рослини радіонуклідів, важких металів і пестицидів, активізації росту і розвитку рослин. Біогумус можна придбати в садовому центрі Проксіма, або замовити з доставкою поштою в нашому інтернет-магазині.

Добриво, підживлення: перед застосуванням будь-яких добрив радимо ретельно дослідити склад Вашого і завезеного ґрунту за допомогою аналізів в лабораторії. В межах Київської області в нашому садовому центрі ми порадимо відповідальних постачальників родючого ґрунту.

Весна - літо NPK+ME (N-азот, F-фосфор, K-калій - набір комплексних добрив з ME-мікроелементами) - більше азоту, наприклад NPK 20.10.10, NPK 20.20.20, або подібні формули.

Восени – калійні добрива NPK+ME. В умовах центральної України радимо азотні добрива використовувати не пізніше кінця липня. Таким чином ми захищаємо рослину від пізньої вегетації, щоб молоді прирости встигли задерев'яніти до перших морозів.

Дозування: 1,5 грам на 1л придбаного вами контейнера, або 1 грам, на кожні 10 см висоти рослини. Вносимо шляхом змішування добрив з верхнім шаром ґрунту пристовбурного кільця, або зробивши 2-4 невеликі отвори в ґрунті поблизу рослини. Двічі на рік з інтервалом 4 тижні звичайними (гранульованими, чи водорозчинними), або всього один раз навесні 2-3 грами пролонгованих, довготривалих добрив на кожні 10 см висоти, таким самим способом. Також, якщо у вас є крапельна система зрошування, надзвичайно ефективне внесення шляхом фертигації. Восени бажано давати збалансований комплекс добрив з підвищеним вмістом калію (осіннє). 

Ґрунтові шкідники: від ґрунтових шкідників (хрущ, совка і т.д) ми використовуємо препарати на основі імідаклоприду, тіаметоксаму, тефлутрину три-чотири рази на рік на 30-40 днів, починаючи з початку квітня до жовтня.

Хвороби і шкідники: необроблені рослини можуть вражатися такими хворобами, як оїдіум (борошниста роса), мільдью, вапняний хлороз, фомопсис, сіра і біла гнилі.  Шкідники винограду: оси, птиці, листовійка, філоксера, кліщі.

Позакореневі обробки по кронам: починаючи з початку квітня і до середини осені спеціальними комплектами №1, №2, №3, №4. В склад кожного з чотирьох комплектів, входять різні інсектицид, фунгіцид, добриво, стимулятор, прилипач, інструкція по використанню з вказаним терміном застосування. Ми використовуємо препарати тільки всесвітньо відомих лідерів – виробників Bayer і Syngenta. Добрива Італія або Іспанія. Склад комплектів змінюється щороку в результаті аналізу наявних сезонних шкідників. Комплект на рік з чотирьох упаковок – це 14-16 препаратів пропонується нами по акційній ціні. Вартість комплекту препаратів на рік на 20% дешевше ніж купувати їх окремо. Комплекти можна придбати в садовому центрі Проксіма, або замовити з доставкою поштою в нашому інтернет-магазині.

Захист від бур'янів: для знищення однорічних та багаторічних бур'янів застосовують гербіцид загальної дії Ураган Форте, Раундап. Препарат вносять за умови захисту культури. Кращий період введення для широколистих бур'янів - від фази 2 справжніх листків до фази цвітіння, однорічні злакові - фаза 2-3 листків, багаторічні злакові - при висоті 10-12 см. Всі названі препарати змішуються без обмежень і без ризику зниження ефективності. Норма витрати робочого розчину: молоде дерево - 1л, дерево середнього віку - 2-3л, дерево з великою кроною - більше 3л.

Дякуємо компанії Syngenta за інформаційне сприяння.

Читати більше

Характеристики

Видова назва плодового куща Виноград;
Запилення рослини Самозапильна;
Плоди Великі;
Сезон плодоношення Ранній;
Смакові якості Кисло-солодкі;
Тип рослини Плодовий кущ;
Форма рослини Розлога;
Висота рослини 3-7м;
Кліматична зона України 6 зона (-23,3°С - 17,8°С);
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Останні відгуки

Виноград столовий Армані (ранній) | Vitis vinifera Armani (early) | Виноград столовый Армани (ранний)